Vienotais pieraksts: +371 67000610

Pieejamie izmeklējumi stacionāra, dienas stacionāra un ambulatoriem pacientiem

Rentgenogrāfija:

 • Plaušu rentgenogrāfija;
 • Kaulu locītavu sistēmas rentgenogrāfija;

Rentgena caurskates:

 • Barības vada caurskate;
 • Kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas caurskate;
 • Resnās zarnas izmeklēšana – irrigoskopija;
 • Fistulogrāfija;

Skrīninga mammogrāfija (pilna lauka digitālā mammogrāfija, nodrošinot divu radiologu aprakstu).

Mammogrāfija (pilna lauka digitālā mammogrāfija).

Ultrasonogrāfija:

 • Vēdera dobuma ultrasonogrāfija;
 • Vairogdziedzera un epitēlijķermenīšu ultrasonogrāfija;
 • Mīksto audu ultrasonogrāfija;
 • Pleiras telpas ultrasonogrāfija;
 • Ginekoloģiskā un akušieriskā ultrasonogrāfija;
 • Transrektālā prostatas ultrasonogrāfija;
 • Sēklinieku ultrasonogrāfija;

Invazīvie ultrasonogrāfijas izmeklējumi:

 • vairogdziedzera, krūts dziedzeru, virspusēji lokalizēto struktūru, prostatas dziedzera un vēdera dobuma orgānu punkcijas ar sekojošu citoloģisku un histoloģisku iegūtā materiāla morfoloģisku izmeklēšanu.

Datortomogrāfija:

 • Galvas datortomogrāfija;
 • Mugurkaula skriemeļu datortomogrāfija;
 • Kakla mīksto audu datortomogrāfija;
 • Kaulu locītavas sistēmas datortomogrāfija;
 • Plaušu un videnes datortomogrāfija;
 • Vēdera dobuma un mazā iegurņa datortomogrāfija;

Magnētiskā rezonanse:

 • Galvas un muguras smadzeņu magnētiskā rezonanse;
 • Mugurkaula magnētiskā rezonanse;
 • Vēdera dobuma magnētiskā rezonanse;
 • Žults ceļu magnētiskā rezonanse – holangiopankreatogrāfija;
 • Mazā iegurņa magnētiskā rezonanse – ginekoloģiskā un prostatas;
 • Krūts dziedzeru magnētiskā rezonanse;
 • Locītavu un mīksto audu magnētiskā rezonanse;
 • Magnētiskās rezonanses angiogrāfija – galvas artērijas.

Uz rentgenogrāfijas, rentgenoskopijas, datortomogrāfijas un ultrasonogrāfijas izmeklējumiem nepieciešams nosūtījums no ģimenes ārsta vai speciālista. Uz magnētiskās rezonanses izmeklējumiem nepieciešams nosūtījums no speciālista. Pieteikšanās pa tālruni 67000610 vai aizpildot e-pieraksta formu

Radioloģijas nodaļas kolektīvs

Speciālisti:

Nodaļas vadītājs: Romāns Bukbārdis

Vecākais radiologa asistents: Dace Beriņa

Radiologi diagnosti:

Arta Strazdiņa, medicīnas zinātņu doktors, virsārsts onkoradioloģijā, specializējusies abdominālā radioloģijā, stažējusies ASV (vēdera dobuma un iegurņa datortomogrāfija, vēdera dobuma un iegurņa magnētiskā rezonanse, vēdera dobuma, transrektālā prostatas ultrasonogrāfija (TRUSP), invazīvā ultrasonogrāfija-prostatas biopsijas).

Romāns Bukbārdis, virsārsts onkohematoloģijā, specializējies onkoradioloģijā, onkohematoloģijā, neiroradioloģijā (neiroradioloģijas, kakla mīksto audu magnētiskā rezonanse, vēdera dobuma un iegurņa, krūšu kurvja, kakla mīksto audu, datortomogrāfija).

Ieva Brīvniece, specializējusies onkohematoloģijā (rentgenogrāfija, neiroradioloģijas, krūšu kurvja un vēdera dobuma un iegurņa, muskuloskeletālā datortomogrāfija, vēdera dobuma orgānu, virspusējo audu un vairogdziedzera ultrasonogrāfija).

Evija Elsberga, specializējusies onkoradioloģijā , abdominālā radioloģijā (vēdera dobuma un iegurņa magnētiskā rezonanse, vēdera dobuma un iegurņa, krūšu kurvja datortomogrāfija, vēdera dobuma, virspusējo audu un vairogdziedzera ultrasonogrāfija).

Ilze Eņģele, specializējusies krūts dziedzeru patoloģijā un muskuloskeletālā radioloģijā (mamogrāfija, datortomogrāfija, magnētiskā rezonanse, krūts dziedzeru ultrasonogrāfijā, invazīvā ultrasonogrāfija-krūts dziedzeru punkcijas).

Alla Hačaturjanca, specializējusies onkoradioloģijā (rentgenogrāfija, vēdera dobuma un iegurņa orgānu, virspusējo audu un orgānu ultrasonogrāfija).

Viktors Haduņkins, specializējies torakālā radioloģijā (rentgenogrāfija).

Anita Jansone-Laizāne, specializējusies onkohematoloģijā, neiroradioloģijā (rentgenogrāfija, neiroradioloģijas, krūšu kurvja un vēdera dobuma un iegurņa, muskuloskeletālā datortomogrāfija, vēdera dobuma orgānu, virspusējo audu un vairogdziedzera ultrasonogrāfija).

Līga Jaunozoliņa, specializējusies neiroradioloģijā un krūts dziedzeru patoloģijā diagnostiskajā radioloģijā ( krūts dziedzeru ultrasonogrāfija, invazīvā ultrasonogrāfija-krūts dziedzeru punkcijas).

Gaļina Jukšinska, specializējusies onkoradioloģijā (rentgenogrāfija, vēdera dobuma un mazā iegurņa orgānu, virspusējo audu , vairogdziedzera ultrasonogrāfija).

Ineta Nemiro, specializējusies onkoradioloģijā, abdominālā un kakla mīksto audu radioloģijā (vēdera dobuma un iegurņa orgānu, kakla mīksto audu magnētiskā rezonanse, vēdera dobuma un iegurņa un kakla mīksto audu datortomogrāfija, vēdera dobuma, virspusējo audu ultrasonogrāfija, invazīvā ultrasonogrāfija, aknu punkcijas).

Aivars Privka – specializējies onkohematoloģijā,( rentgenogrāfija, vēdera dobuma orgānu, virspusējo audu un vairogdziedzera ultrasonogrāfija).

Diāna Rudusāne, specializējusies onkoradioloģijā (rentgenogrāfija, neiroradioloģija, krūšu kurvja un vēdera dobuma, skeleta datortomogrāfiskā scintigrāfija, vēdera dobuma, virspusējo audu un vairogdziedzera ultrasonogrāfija, invazīvā ultrasonogrāfija-vairogdziedzera biopsijas).

Vjačeslavs Rukavišņikovs, specializējies onkoradioloģijā, krūts dziedzera patoloģijā (rentgenogrāfija un rentgenoskopija, mamogrāfija).

Jānis Saulīte, specializējies krūts dziedzeru patoloģijā un torakālā radioloģijā (mamogrāfija, krūts dziedzeru magnētiskā rezonanse, krūšu kurvja orgānu datortomogrāfija, virspusējo audu, krūts dziedzeru ultrasonogrāfija, invazīvā ultrasonogrāfijas-krūts dziedzera biopsijas).

Stella Sirkina, specializējusies neatliekamā radioloģijā (neatliekamā rentgenogrāfija, datortomogrāfija, ultrasonogrāfija).

Kaspars Stepānovs, specializējies invazīvā radioloģijā, abdominālā radioloģijā (vēdera dobuma un iegurņa orgānu magnētiskā rezonanse, vēdera dobuma un iegurņa datortomogrāfija, vēdera dobuma ultrasonogrāfija, invazīvā ultrasonogrāfija (punkcijas, drenāžas).

Ingrīda Šlosberga, virsārsts mammoloģijā, specializējusies krūts dziedzeru patoloģijas diagnostikā un torakālā radioloģijā (mamogrāfija, krūts dziedzeru magnētiskā rezonanse, krūšu kurvja orgānu datortomogrāfija, krūts dziedzeru ultrasonogrāfija, invazīvā ultrasonogrāfija-krūts dziedzeru punkcijas).

Anita Šorubalko, specializējusies onkoradioloģijā (rentgenogrāfija un rentgenoskopija).

Ligita Zvīgule, specializējusies onkoradioloģijā un abdominālā radioloģijā (vēdera dobuma un iegurņa magnētiskā rezonanse, vēdera dobuma un iegurņa datortomogrāfija, vēdera dobuma, virspusējo audu, vairogdziedzera un krūts dziedzeru ultrasonogrāfija).

Ginekologs Arta Dreiberga, specializējusies ginekoloģiskā un akušieriskā ultrasonogrāfijā.


Nodaļas speciālisti piedalās Rīgas Stradiņa universitātes un Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes studentu un rezidentu radioloģijā apmācībā; Latvijas Universitātes radiologa asistentu un radiogrāferu apmācībā. Visi darbinieki apmeklē profesionālās asociācijas sēdes un starptautiskus kongresus un seminārus, aktīvi piedalās Latvijas Radiologu asociācijas un subspecialitāšu asociāciju darbā.