Vienotais pieraksts: +371 67000610

PAR KLĪNIKU

Uroloģijas un onkoloģiskās uroloģijas klīnika ir Latvijā lielākais uroloģiskās palīdzības sniedzējs. Klīniku vada Rīgas Stradiņa universitātes profesors Vilnis Lietuvietis. Pašlaik šeit strādā vairāk nekā 15 Latvijas vadošie urologi, kā arī fizioterapeiti un trīs virsmāsas, kuras vada augsti kvalificētu aprūpes personāla komandu.

Dažu gadu laikā ar milzīgu komandas darbu ir izveidota stabila bāze – šeit notiek gan intensīvs ārstnieciskais darbs, jaunu instrumentu aprobācija, klīnikas speciālisti aktīvi piedalās zinātniski pētnieciskā virziena attīstībā, tiek ieviestas jaunas metodes, mācās jaunā studentu paaudze. Arī pieredzējušie speciālisti turpina papildināt savas zināšanas gan Latvijā, gan pieredzes apmaiņas pasākumos ārvalstīs. Četri no klīnikas ārstiem turpina studijas doktorantūrā.

Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikā Uroloģijas un onkoloģiskās uroloģijas klīnikas ārsti nodrošina diennakts nealtiekamo palīdzību, kas ir vienīgā vieta Latvijā, kur šāds pakalpojums ir pieejams.

Uroloģijas un onkoloģiskās uroloģijas klīniku veido:

  • Uroloģijas un onkoloģiskās uroloģijas klīnikas nodaļa stacionārā “Ģaiļezers”;
  • Uroloģijas un onkoloģiskās uroloģijas klīnikas nodaļa stacionārā “Latvijas Onkoloģijas centrs”
  • Uroloģijas dienas stacionārs

Gada laikā klīnikas ārsti sniedz vairāk nekā 24 tūkstoši konsultāciju Latvijas un ārvalstu iedzīvotājiem un veic vairāk nekā 2000 uroloģiskās operācijas.

Klīnikas speciālisti sniedz ambulatorās konsultācijas stacionāru “Ģaiļezers” un “Latvijas Onkoloģijas centrs” poliklīnikā.

Uroloģijas un onkoloģiskās uroloģijas klīnikas ārstu pieņemšanas laiki


Informācija pacientiem

“Kas ir priekšdziedzera vēzis? Ļaujiet mums to paskaidrot!”


Šeit skatāms digitālais žurnāls “Urologs.lv”, kur pieejama plaša informācija ne vien par vīriešu, bet arī sieviešu izplatītākajām uroloģiskajām slimībām un to ārstēšanu. Interneta vietni veidojusi Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Uroloģijas klīnikas ārstu komanda. “Urologs.lv” mērķis ir veicināt sabiedrības informētību par biežākajām uroloģiskajām kaitēm, veselīga dzīvesveida nozīmi un ārsta urologa lomu veselības aprūpē.