Vienotais pieraksts: +371 67000610

Karjera

gimenei_draudziga_darbavieta_logo_2020_cmyk-002

Esi viens no mums!

Mūsu darbinieks ir vērtība, tādēļ mēs rūpējamies lai katrs iegūst pilnvērtīgu darba pieredzi mūsdienīgos darba apstākļos. Strādāt SIA “Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca” nozīmē būt daļai no lielas un profesionālas komandas. Šobrīd slimnīca sniedz darba iespējas jau vairāk kā 4500 darbiniekiem un ir atpazīstams darba devējs savā nozarē. Lai mēs būtu veiksmīgi – mums nepieciešami motivēti cilvēki kā Tu!

Mēs esam lielākā daudzprofilu ārstniecības iestāde Latvijā, kurā jebkurš var saņemt daudzpusīgu diagnostiku un ārstēšanu, ko sniedz mūsu darbinieki. Pie mums veic arī zinātniski pētniecisko darbu un attīstīta inovācijas, nodrošina jauno speciālistu apmācību un īsteno pasākumus sabiedrības izglītošanai un veselības veicināšanai.  Ikvienam darbiniekam ir papildu iespējas attīstīties un pilnveidot sevi personīgi un profesionāli.

Pievienojies mūsu komandai, jo šeit ir darbs ikkatram un iespēja iegūt sev jaunu pieredzi vai esi jauns, vai pieredzējis speciālists. Lai kāds būtu Tavs pamudinājums, vai tās būtu pārmaiņas ko esi iecerējis, vai Tavs pirmais darbs, vēlamā karjeras izaugsme, vai vēlme kļūt par labāko savā nozarē – mēs atbalstīsim Tavas ieceres un sniegsim Tev iespējas.

Pievienojies!

Personāla vadība
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca


Personāla atlases kontakti:

Izvēlies vakanci

Aicinām ikvienu  kopā ar  raidījuma “Kas es būtu, ja būtu?” vadītāju Roberto Meloni iepazīties ar medicīnas nozares profesijām/specialitātēm. Seko līdzi virtuālajai tūrei un izvēlies sev tīkamu profesiju!