Vienotais pieraksts: +371 67000610

Kontakti

Plānojot ambulatoro ārsta konsultāciju var izvēlēties tuvāko un ērtāko vizītes pieraksta vietu un laiku. Šobrīd centralizētā e-pieraksta sistēmā var pieteikt vizīti pie vairāk kā 100 dažādu specializāciju ārstiem – gastroenterologiem, oftalmologiem, ķirurgiem un citu specializāciju ārstiem, kuri pieņem pacientus ambulatori.

Pakāpeniski piedāvāsim e-pieraksta iespēju visiem mūsu slimnīcas pakalpojumiem. Nākotnē plānojam piedāvāt e-pieraksta iespēju gan laboratorijas, gan diagnostikas izmeklējumiem. Būtiska e-pieraksta priekšrocība ir ietaupīts laiks un tas, ka pierakstu var veikt jebkurā diennakts laikā no jebkuras vietas, kur pieejams internets.

Atgādinām, zvanot uz Vienoto pieraksta tālruņa numuru 67000610, tāpat kā līdz šim, joprojām tiks nodrošināta iespēja pierakstīties vizītē pie ārsta, kā arī diagnostiskajiem un laboratoriskajiem izmeklējumiem. Vienotā tālruņa darba laiks ir katru darba dienu no plkst.8.00 – plkst.17.00.

Veicot pierakstu pa tālruni ir jānosauc:

  • Ārsta speciālista – vārds, uzvārds, kurš izsniedzis nosūtījumu
  • Ārstniecības iestāde (vai tās kods), kurā izdots nosūtījums (šie dati ir skaidri salasāmi uz zīmoga)
  • Datums, kurā izdots nosūtījums
  • Pakalpojums uz kuru vēlaties pierakstīties

Bez nosūtījuma vai, ja klients nevar nosaukt iepriekš minēto informāciju, kas ir ārsta izrakstītajā nosūtījumā, diemžēl, zvanu operators nav tiesīgs veikt pierakstu uz valsts apmaksātu pakalpojumu.

Visu slimnīcā veikto radioloģisko izmeklējumu rezultāti skatāmi sadaļā  Radioloģisko izmeklējumu rezultāti”. Autencificējoties ir iespēja bez maksas skatīt un lejuplādēt radioloģisko izmeklējumu rezultātus.


Uzmanību!

Līdz pilnīgai visu pakalpojumu pievienošanai e-pierakstam, paralēli darbojas visi iepriekšējie kanāli, kas skatāmi zemāk!

Pacientu pieraksta tālrunis 67000610

Darba laiks: darba dienās no 8:00 līdz 17:00

Bezvadu internets slimnīcā

Pieslēguma punkta nosaukums: RAKUS_Viesis
Parole: rakuswifi

Ārstniecības iestādes kods 010000234