Vienotais pieraksts: +371 67000610

Kontakti

Plānojot ambulatoro ārsta konsultāciju var izvēlēties tuvāko un ērtāko vizītes pieraksta vietu un laiku. Šobrīd centralizētā e-pieraksta sistēmā var pieteikt vizīti pie vairāk kā 100 dažādu specializāciju ārstiem – gastroenterologiem, oftalmologiem, ķirurgiem un citu specializāciju ārstiem, kuri pieņem pacientus ambulatori.

Pakāpeniski piedāvāsim e-pieraksta iespēju visiem mūsu slimnīcas pakalpojumiem. Nākotnē plānojam piedāvāt e-pieraksta iespēju gan laboratorijas, gan diagnostikas izmeklējumiem. Būtiska e-pieraksta priekšrocība ir ietaupīts laiks un tas, ka pierakstu var veikt jebkurā diennakts laikā no jebkuras vietas, kur pieejams internets.

Atgādinām, zvanot uz Vienoto pieraksta tālruņa numuru 67000610, tāpat kā līdz šim, joprojām tiks nodrošināta iespēja pierakstīties vizītē pie ārsta, kā arī diagnostiskajiem un laboratoriskajiem izmeklējumiem. Vienotā tālruņa darba laiks ir katru darba dienu no plkst.8.00 – plkst.17.00. Savukārt, pierakstīties Covid-19 analīžu nodošanai joprojām var arī, zvanot uz tālruņa numuru 8303, darba dienās no plkst.8.00 līdz plkst.18.00. Sestdienās un svētdienās no plkst. 9.00 – plkst.14.00.

Uzmanību!

Līdz pilnīgai visu pakalpojumu pievienošanai e-pierakstam, paralēli darbojas visi iepriekšējie kanāli, kas skatāmi zemāk!

Pacientu pieraksta tālrunis 67000610

Darba laiks: darba dienās no 8:00 līdz 17:00

Ņemot vērā, ka klātienes pacientu apmeklējumi ir liegti un saprotot jūsu rūpes par tuvajiem cilvēkiem publicējam klīniku un nodaļu māsu posteņu tālruņus, zvanot, pa kuriem var noskaidrot pacienta veselības stāvokli vai nodot kādu ziņu, neizpaužot konkrētas diagnozes detaļas.

Klīniku un nodaļu tālruņu numuri skatāmi šeit

Bezvadu internets slimnīcā

Pieslēguma punkta nosaukums: RAKUS_Viesis
Parole: rakuswifi