Vienotais pieraksts: +371 67000610

Paralēli akūtu un neatliekamu slimnieku ārstēšanai, klīnikā tiek veiktas plānveida operācijas dienas stacionārā, kā arī ir iespēja veikt operācijas par pilnu maksu paaugstināta komforta apstākļos.
Galvenā klīnikas priekšrocība ir pacientu drošība, ko garantē visu ķirurģisko profila speciālistu – urologu, ginekologu, asinsvadu ķirurgu, traumatologu, neiroķirurgu, kā arī kardioloģijas, terapijas, anestezioloģijas un intensīvās terapijas profila speciālistu pieejamība visu diennakti.

Klīnika strādā ar modernu ķirurģisko aprīkojumu, pārbaudītas kvalitātes šuvju materiālu. Īpaši tiek attīstītas jaunas metodes – modernas laparoskopiskās ķirurģijas tehnika, iespējas operācijas laikā precīzi noteikt operācijas apjomu, pielietojot intraoperatīvu ultraskaņas diagnostiku, žults ceļu vispusīgu endoskopisku intraoperatīvu izmeklēšanu, kas citur šobrīd Latvijā nav iespējams.

Gada laikā klīnikā tiek veiktas aptuveni 5000 operāciju, kas ir lielākais apjoms valstī.

Klīnika ir Latvijas Universitātes un Rīgas Stradiņa universitātes apmācības klīniskā bāze, nodrošinot studentu, rezidentu apmācību un ārstu tālāk izglītību ķirurģijas specialitātē, kā arī studentu, rezidentu un doktorantu klīniski zinātnisko darbu.

Vispārējās un neatliekamās ķirurģijas klīnikas vadītāja pienākumus pilda dr. Aleksejs Kaminskis.

Klīnikas virsmāsa ir Nataļja Tormane


Vispārējās un neatliekamās ķirurģijas klīnikas sastāvā darbojas četras nodaļas un Ķirurģijas dienas stacionārs:


Stacionārā “Gaiļezers” konsultācijas sniedz sertificēti ķirurgi ar dažādu specializāciju. Plašāka informācija skatāma šeit.

Informācija par asins komponentu pārliešanu