Vienotais pieraksts: +371 67000610

Anestezioloģijas klīnika

Kopš 2020. gada nogales Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā ir izveidota vienota Anestezioloģijas klīnika. Tā ietver četras struktūrvienības, kur tiek veikta ķirurģija, nodrošināta anestēzija un intensīvā pēcoperācijas aprūpe.


Klīnikas speciālisti ir sagatavojuši informatīvu materiālu pacientiem: Anestēzija, kas jāzina pacientam


Anestezioloģijas klīnikas izveide ietvēra strukturālu reorganizāciju, radot vienotus atalgojuma, ārstu kvalifikācijas gradācijas un darba organizācijas principus.

Katru gadu klīnikas  ārsti piedalās vietēja un starptautiska mēroga kongresos, zinātniskos pētījumos un datus atspoguļo publikācijās. Tā arī ir viena no klīnikas prioritātēm, veidot dažādu anestezioloģisko profilu akadēmisku, bet nepiespiestu gaisotni, kur katrs speciālists var dot savu ieguldījumu, realizēt savus talantus kā praktiskajā darbā tā zinātnē un celt anestezioloģijas prestižu.

Šobrīd Klīnikā strādā 79 sertificēti ārsti anesteziologi-reanimatologi.

Anestezioloģijas klīnikā ir vairākas virsārstu pozīcijas – virsārsts onkoloģijā dr. Aigars Senkans, virsārsts apdegumu un strutainajā ķirurģijā dr. Gaļina Malkiela, virsārsts torakālajā ķirurģijā dr. Ingrīda Saba un virsārsts apmācībā un izglītībā prof. Biruta Mamaja.

Anestezioloģijas klīniku vada prof. Agnese Ozoliņa

Klīnikas vadītājas vietnieks ir dr. Jevgeņijs Stepanovs

Virsārsts apmācībā un izglītībā prof. Biruta Mamaja