Vienotais pieraksts: +371 67000610

Nodaļā ārstējas slimnieki ar morfoloģiski pierādītiem vai onkoloģiski aizdomīgiem audzējiem mutes dobumā, rīklē, balsenē, degunā un deguna blakus dobumos, ausīs, vairogdziedzerī, siekalu dziedzeros, sejas mīkstajos un kaulaudos, kakla mīkstajos audos.

Visus Latvijas iedzīvotājus ar aizdomām par onkoloģisku saslimšanu stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” poliklīnikā konsultē augsta līmeņa nodaļas ārsti. Katru nedēļu piektdienās notiek ārstu konsīlijs, kurā izvērtē katra pacienta optimālāko ārstēšanas taktiku. Operatīvai terapijai slimnieki tiek sagatavoti ambulatori, un operācija vairumā gadījumu notiek nākošajā dienā pēc iestāšanās nodaļā.

Operāciju apjoms ir individuāls – no minimāli invazīvām līdz plašām rekonstruktīvām operācijām. To nosaka audzēja lielums, izplatības ceļi un slimnieka vispārējais stāvoklis. Nodaļai ir cieša sadarbība ar anesteziologiem, radiologiem, endokrinologiem, mikroķirurgiem, neiroķirurgiem, asinsvadu ķirurgiem un citiem speciālistiem, lai slimnieks varētu saņemt augsti kvalificētu ārstēšanu. Gadā vidēji galvas un kakla ķirurģijas nodaļā veic ap 1300-1400 dažādas operācijas.

Speciālisti:

Nodaļas vadītājs dr. Renārs Deksnis

Dr. Inta Trauciņa

Dr.Viktors Ustiņins

Dr. Gunārs Lauskis

Prof. Egils Korņevs

Virsmāsa: Olga Bolgova