Vienotais pieraksts: +371 67000610

Onkoķirurģijas klīnika nodrošina pilna apjoma onkoloģisko slimību ķirurģisko ārstēšanu, pirms un pēcoperācijas multidisciplināru konsīliju un ambulatoru apsekošanu gan bieži sastopamu, gan reti sastopamu audzēju gadījumos. Klīnika apvieno četras nodaļas – Galvas un kakla ķirurģijas nodaļuKrūts ķirurģijas nodaļu, Abdominālās un mīksto audu ķirurģijas nodaļuGinekoloģijas nodaļu.

Onkoķirurģijas klīnika izveidota uz stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” ķirurģijas bloka bāzes, kas, praktiski, ir vienīgā vieta Latvijā, kur jau vairākus gadu desmitus tiek veiktas vissarežģītākās ķirurģiskās operācijas onkoloģiskiem pacientiem. Stacionāra nodaļās strādā 7 medicīnas zinātņu doktori un 3 doktoranti, tiek veikta studentu, rezidentu un ārstu pēcdiploma apmācība. Zinātniskais darbs atspoguļots starptautiskās publikācijās un ziņojumos kongresos, kuros stacionāra speciālisti ir guvuši starptautisku atzinību.

Gada laikā stacionārā “Latvijas Onkoloģijas centrs” veic vairāk par 6 tūkstošiem ķirurģisko manipulāciju. Stacionārā tiek nodrošināts multidisciplināro konsīliju darbs, veiktas sarežģītas manipulācijas, tostarp aknu, aizkuņģa dziedzera un barības vada rezekcijas, dzemdes ekstirpācijas ar paraaortālām limfadenektomijām, krūts onkoplastiskās un komplicētas sejas žokļu operācijas ar mikrovaskulāru lēveru izmantošanu.

Klīnikas vadītājs ir dr.med. Armands Sīviņš

virsārsts – dr. Viesturs Krūmiņš