Vienotais pieraksts: +371 67000610

Nodaļa nodrošina HIV/AIDS pacientu stacionāra ārstēšanu, oportūnistisko infekciju, kā arī citu ar HIV saistīto saslimšanu diagnostiku, diferenciāldiagnostiku un ārstēšanu. Īpaša režīma apstākļo nodaļa veic infekciju un aknu slimību diagnostiku un ārstēšanu. Vidēji ik gadu nodaļas speciālisti sniedz medicīnisko palīdzību vairāk nekā 300 pacientiem, ārstēšanas ilgums vidēji 13 dienas. Nodaļā vienlaicīgi iespējams ārstēt 18 pacientus.
Nodaļā tiek nodrošināta diennakts palīdzība, pacienti tiek stacionēti no stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļas, lēmumu par pacienta stacionēšanu vai atteikumu pieņem uzņemšanas nodaļas ārsts. Nodaļas darbs cieši saistīts ar 2.HIV/AIDS ambulatorās nodaļas darbu.

Speciālisti:

Nodaļas vadītāja: Dr. Anastasija Šangirejeva

Darbu nodaļā nodrošina nodaļas vecākā māsa Henrita Logina ar veselības zinātņu bakalaura grādu māszinībās, piecas sertificētas medicīnas māsas, sertificēti māsu palīgi un atbalsta personāls.

Papildu informācija:

Nodaļā visu diennakti atrodas apsargs, kurš rūpējas par drošību pacientiem un personālam. Nodaļa ir viena no divām specializētajām HIV/AIDS pacientu ārstēšanai paredzētajām nodaļām, bet vienīgā pacientiem ar atkarības problēmām un nepieciešamību pēc īpaša režīma apstākļiem.


AIDS diennakts uzticības tālrunis (+371) 67543777