Vienotais pieraksts: +371 67000610
 • Mēs piedāvājam  veikt pierakstu pie ārsta–speciālista elektroniski izmantojot e-pierakstu.

  E-pieraksts

  Pieteikt pierakstu pie speciālista interneta vidē ir vienkārši: atrodi ārstus pēc specializācijas, izskati piedāvāto speciālistu sarakstu un izvēlies sev izdevīgāko pieraksta laiku. Elektroniskās pieraksta veikšanas process ir nesalīdzināmi ātrāks, mūsdienīgāks veids, kā pieteikties vizītei. Tādēļ aicinām Tevi izmantot šo iespēju!

 • Ja vēlies iegūt sīkāku informāciju par speciālistu pieņemšanas laiku un veikt pierakstu, zvanot pa tālruni, aicinām Tevi zvanīt uz vienoto slimnīcas informācijas un pierakstu tālruni: +371 67000610, kur mūsu klientu apkalpošanas speciālisti piedāvās Tev izdevīgāko vizītes laiku, reģistrēs vizītei, kā arī sniegs informāciju, kas saistīta ar izvēlēto vizīti.

  Lai pieteiktos vizītei uz valsts apmaksātiem ambulatoriem pakalpojumiem, ir nepieciešams ģimenes ārsta vai ārsta – speciālista nosūtījums.

  Veicot pierakstu pa tālruni vai klātienē ir jānosauc:

  1.         Pacienta vārds, uzvārds, personas kods un telefons
  2.         Ārsta-speciālista, kurš izsniedzis nosūtījumu, vārds un uzvārds
  3.         Ārstniecības iestādes, kurā izdots nosūtījums, kods un izdošanas datums
  4.         Pakalpojums, uz kuru vēlies pieteikties

  Bez ārsta nosūtījuma, vai, ja netiek nosaukta augstāk minētā informācija, pierakstu uz valsts apmaksāto ambulatoro pakalpojumu nav iespējams veikt.

  Uzmanību!

  Zaļā koridora un Dzeltenā koridora pacientu pierakstu veic tikai ģimenes ārsts vai ārsts speciālists.

 • Ja esi uzturējies pie mums stacionārā, tad izrakstoties, pieej pie klientu apkalpošanas speciālista ārstniecības nodaļā un, saskaņojot vizītes laiku ar savu ārstējošo ārstu, piesaki vizīti.

  Mūsu stacionāros ir vienots pierakstu kalendārs, kas nozīmē, ka piesakot vizīti vienā  no Tevis izraudzītajām vietām ( pa tālruni, elektroniski vai uz vietas), Tev tiks piedāvāta pirmā pieejamā vizīte, kas atspoguļota kalendārā. 

  Apmeklējot mūsu stacionārus, kas skatāma šeit (“Gaiļezers”, “Latvijas onkoloģijas centrs”, “Biķernieki”, “Latvijas infektoloģijas centrs”, “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs”), pierakstu var veikt katrā no tiem.

  Klientu apkalpošanas speciālisti pierakstīs Tevi vizītei, ievērojot pirmās brīvās pakalpojuma vietas principu vai Tev ērtākā laikā, 6 mēnešu periodā.