Vienotais pieraksts: +371 67000610

Bronhoskopiju kabinets

Elpceļu izmeklējumu veikšana vienas dienas laikā!

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā „Gaiļezers” ir renovēts, modernizēts, Eiropas standartiem atbilstošs Bronhoskopiju kabinets, kas ir vienīgais Latvijā, kur pielietojot sedāciju, ambulatorās izmeklēšanas veic vienas dienas laikā.


Bronhoskopiju kabineta vadītājs Ainars Zariņš

Bronhoskopiju kabinetā veic diagnostikas un ārstnieciskās manipulācijas. Šeit pieejama aparatūra, ar kuras palīdzību ir iespējams atklāt plaušu vēzi jau agrīnā stadijā, kā arī veikt precīzu histoloģiskā materiāla iegūšanu, kas palīdz tālākas ārstēšanās taktikas izvēlē. Kabinetā tiek veikti izmeklējumi gan stacionāra, gan ambulatorajiem pacientiem.

Ambulatorajiem pacientiem vienas dienas laikā, pielietojot īslaicīgu sedāciju, tiek veikts izmeklējums, un pacients pēc 2 stundām var doties mājās. Tādā veidā pacientiem ir iespēja saņemt kvalificētu, profesionālu palīdzību, neatrodoties ilgstoši slimnīcā, ka ārī samazināt izdevumus par ārstēšanos. Bronhoskopiju kabinets ir aprīkots ar divām observācijas (novērošanas gultām) ambulatoro pacientu monitorēšanai pēc veiktajiem izmeklējumiem.

Pakalpojumi
Bronhoskopiju kabinetā ir iespējams veikt elpceļu izmeklēšanu diagnostiskos nolūkos bronhiālās astmas, hronisku plaušu saslimšanu, iekaisumu un onkoloģisko procesu gadījumos, kā arī veikt tuberkulozes diagnostiku. Veicam elpceļu lūmenu atjaunošanu un stentu ievietošanu labdabīgu un ļaundabīgu stenožu gadījumos. Ar laiku Bronhoskopiju kabinetā plānots veikt pleiras dobuma izmeklēšanu un pleiras dobuma punkcijas ultrasonoskopijas kontrolē, kā arī traheostomētu pacientu aprūpi.

Tehnoloģijas
Bronhoskopiju kabinets ir aprīkots ar modernām tehnoloģijām – video un autoflouriscences bronhoskopiem, kas ļauj precizēt histoloģiskā materiāla iegūšanas vietu un palīdz atklāt vēzi agrīnā stadijā, izmantojot autoflouriscences sistēmu. Elpceļu rekonstrukcijai tiek izmantota argona plazma.

Apmaksas sistēma
Bronhoskopijas kabinets veic valsts apmaksātas manipulācijas pacientiem ar ģimenes ārsta nosūtījumu, kā arī pieņem pacientus ar apdrošināšanas polisēm un par pilnu samaksu.


Pakalpojumu apmaksai varat izmantot apdrošināšanas polisi

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca sadarbojas ar šādām apdrošināšanas sabiedrībām:

  • Balta AAS
  • Baltijas Apdrošināšanas Nams AAS
  • Baltikums Vienna Insurance Group AAS
  • BTA Baltic Insurance Company AAS
  • Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle
  • ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle
  • ADB Gjensidige Latvijas filiāle
  • IF P&C Insurance AS Latvijas filiāle
  • Seesam Insurance AS Latvijas filiāle

Pacientu iemaksu apmaksā visas minētās apdrošināšanas sabiedrības. Ambulatoros maksas pakalpojumus apdrošināšanas sabiedrības apmaksā pamatojoties uz maksas pakalpojumu cenrādi un savstarpēji noslēgto līgumu nosacījumiem. Papildu informāciju par ārstniecības pakalpojumu apmaksu jūs varat saņemt savā apdrošināšanas iestādē.