Vienotais pieraksts: +371 67000610

Ambulatorie pakalpojumi (poliklīnika)

Mūsu slimnīcas neirologi specializējas sekojošās slimībās:

  • Epilepsija;
  • Atmiņas traucējumi, neirodeģeneratīvas slimības: Alcheimera slimība, vaskulārā demence un citi demenču veidi;
  • Kustību traucējumi: Parkinsona slimība, muskuļu distonijas;
  • Reibonis, dzirdes un līdzsvara traucējumi; sāpes (galvassāpes, sāpes sejā vai locekļos, muguras sāpes) un citi sajūtu traucējumi; muskuļu vājums (sejā, locekļos); stāvoklis pēc insulta, smadzeņu asinsvadu slimības; stāvoklis pēc galvas traumas, smadzeņu audzēja, meningīta, encefalīta;
  • Multiplā skleroze.

Pacientiem ir pieejami visi nepieciešamie diagnostiskie izmeklējumi – elektroencefalogrāfija, neirogrāfija un neirometrija, dupleksdoplerogrāfija galvas smadzeņu asinsvadiem, datortomogrāfija, magnētiskā rezonanse.

Neirologu konsilijs

Ambulatoriem pacientiem ar neskaidrām neiroloģiskām diagnozēm tiek piedāvāts ārstu neirologu konsilijs.
Konsilijam pacientu piesaka ģimenes ārsts vai ārsts speciālists, pa tālruni:

  • +371 26325201 

Dienas stacionārs

Paralēli izmeklēšanai dienas stacionārā tiek nodrošināta tūlītēja ārstēšana (injekcijas, i/v infūzijas, blokādes, medikamentoza terapija, fizioterapijas procedūras). Dienas stacionārā ir iespēja veikt nelielas ķirurģiskas operācijas (ādas un zemādas labdabīgu veidojumu ekstirpāciju, karpālā kanāla revīziju). Izrakstoties no nodaļas pacientam tiek sastādīts turpmākās ārstēšanas un rehabilitācijas plāns. Diagnostikai un ārstēšanai dienas stacionārā pacienti pavada tikai dienas daļu, tādējādi saglabājot ikdienas aktivitātes mājās vai atsevišķos gadījumos arī darbā.

Dienas stacionāra darba laiks:
Darba dienās no plkst. 8:00 līdz 16:00, iepriekš saskaņojot iestāšanās laiku pa tālruni:

  • +371 68203145

Galvassāpes

Ja, jums ir biežas galvassāpes iesakām vērsties pie Galvassāpju vienības speciālistiem. Galvassāpju vienības mērķis ir komplicētu galvas un sejas sāpju izmeklēšana un ārstēšana. Galvassāpju vienībā strādā pieredzējuši savas nozares speciālisti, kas ikdienā aprūpē dažādus galvassāpju pacientus. Vienības ārsti nodrošina pacientiem ambulatorās konsultācijas, sniedz rekomendācijas sāpju ārstēšanai un papildus izmeklējumiem, pēc nepieciešamības tiek veiktas arī pretsāpju blokādes.