Vienotais pieraksts: +371 67000610

Iesniegšanas termiņš:
02.07.2021
Kontaktpersonas:
Būvniecības daļas Būvniecības projektu vadītāja A.Kamerāde-Bodrova, anita.kamerade-bodrova@aslimnica.lv
Komentāri:
Piedāvājumu cenu aptaujai var atsūtīt/iesniegt līdz 2021. gada 2. jūlijam, plkst. 16:00 Piedāvājuma iesniegšanas vieta: Personīgi, SIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”, Rīgā, Hipokrāta ielā 2, Iepirkumu daļā, 101. kabinetā vai nosūtot elektroniski uz e-pasta adresi iepirkumi@aslimnica.lv ar norādi SIA “Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca” stacionāru radioloģisko izmeklējumu telpu pielāgošanas darbu ietvaros izstrādāto būvkonstruktīvo risinājumu ekspertīzes pakalpojuma sniegšana.