Vienotais pieraksts: +371 67000610

Atsauksmes

Vēlos izteikt pateicību manam ārstējošajam ārstam Antonam Rudzātam – par viņa profesionalitāti, līdzjūtību un cilvēcību. Onkoloģijas nodaļā nokļuvu ļoti smagā emocionālā stāvoklī, bet slimnīcu pametu ar lielām cerībām uz atveseļošanos. Lai noteiktu precīzu diagnozi, man tika veikti dažādi izmeklējumi, kā arī veikta nepieciešamā operācija, pēc kuras sajutu, ka esmu dzimusi no jauna. Liels paldies Antonam Rudzātam par to, ka visu manipulāciju laikā es jutu sevi kā svarīgu un vajadzīgu cilvēku. Tik ļoti gribas, lai šādi īsti ārsti nekad nepieļautu domu par aizbraukšanu no Latvijas. Nebiju gaidījusi, ka valsts slimnīcā man tiks nodrošināta tika kvalificēta palīdzība un sniegts morāls atbalsts.

Ar cieņu, Elīna

Paciente Ilga

Paciente Ilga

Pateicība Vispārējās un neatliekamās ķirurģijas klīnikas darbiniekiem,  vadītājam Aleksejam Kaminskim un ķirurģijas virziena rezidentam Matīsam Vecumniekam.

Sergejs

Liels paldies visiem, kas strādā Radioloģijas nodaļās. Personāls ir smaidīgs, laipns, izpalīdzīgs, ar cilvēcīgu attieksmi.
Vēlos izteikt lielu pateicību arī ikvienam stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” darbiniekam. Ikviens darbinieks bija ļoti laipns un pretimnākošs. Izsaku pateicību arī reģistratūras darbiniekam – pacietīgi paskaidro katru soli.

Nadežda

Izsaku vislielāko pateicību par man sniegto palīdzību mana veselības stāvokļa izvērtēšanā, ieteikumiem un risinājumiem.

A.god. dr. Aleksej Višņakov, Jūsu Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas kolektīvs ir kā labi ieeļots ritenis — bez panikas, bez stresa, protams, tas ir Jūsu nopelns. Milzīgs paldies par visu.

Patiesā cieņā un pateicībā, paciente.

Sveiki!
Gribu izteikt milzīgu paldies Tuberkulozes un plaušu slimību centram par jauku uzņemšanu sākot no reģistratūras un beidzot ar ēdināšanu.
Īpašs paldies 4. nodaļas visiem jaukajiem cilvēkiem!
Tā pa nopietno slimnīcā pagājušo vasaru biju pirmo reizi, protams, biju sabijusies gaidot diagnozi, bet māsiņas tik jaukas un smaidīgas visu laiku, un tas lika sajusties droši un mājīgi visas 10 dienas. Otro reizi pavadīju 3 dienas un bija tik pat jauki! Liels paldies!Anna
Vēlos pateikt lielu paldies Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas personālam par darbu 25.un 26.marta naktī, kad biju nodaļā.
Īpaši paldies dakterim Markam T. un medbrālim Kārlim. Biju ļoti patīkami pārsteigta par rūpēm un jauko attieksmi. Vēlu izturību un saglabāt savu cilvēcīgo darba stilu!!!
Agnese

Ļoti pieklājīgs personāls !Paldies!

Sirsnīgs paldies Rokas un plastiskās ķirurģijas nodaļas darbiniekiem un ārstējošajam ārstam Vadimam Ņefjodovam par veikto operāciju!

Dina

Gribu izteikt pateicību par profesionālo un patīkamo attieksmi Iekšķīgo slimību klīnikas ārstēm, māsiņām, un visiem darbiniekiem. Paldies par medicīnisko palīdzību. Sapratne par manu ģēnētisko stāvokli ļāva atgriezties ierastajā dzīvē neizjūtot nekādus apgrūtinājumus. Augstu novērtēju! Lai visi gaišie spēki sargā visus labos cilvēkus 5. Terapijas nodaļā.

Mārtiņš

Pateicība 7. Tuberkulozes un plaušu slimību nodaļai

Liels paldies Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas personālam, īpaši medicīnas māsai Andrejam un dr. Ludmilai Bessudnovai par profesionālu un cilvēcisku attieksmi.

Olga

Vēlos izteikt neizmērojamu pateicību Vispārējās un neatliekamās ķirurģijas klīnikas vadītājam ķirurgam Aleksejam Kaminskim un visam Ķirurģijas nodaļas kolektīvam, kā arī Intensīvās terapijas klīnikas personālam. Paldies Jums par cilvēcīgu, iecietīgu, cieņpilnu attieksmi un augsto profesionalitāti. Paldies par palīdzību smagā brīdī. Pateicoties Jums varu svinēt savu otro dzimšanas dienu!

Dziļā pateicībā, Dace.

Vēlos izteikt milzīgu paldies Krūts ķirurģijas nodaļas ārstam – Mihailam Timofejevam. Es pateicos, dakter par zināšanām, par profesionalitāti – zelta rokām. Jūsu pieredzi es novērtēju un cienu. Paldies par atbalstu, optimismu! Ar slimībām ir tikt grūti galā, bet jūs palīdzējāt spert pareizo soli. Lai jums veicas izaugsme karjerā, veselību un visu labāko !!!

Ina

No sirds pateicos Aritmoloģijas nodaļas laipnajam personālam un dakterei Svetlanai Putnei par profesionālu darbu un komunikāciju. Pateicoties Jūsu rūpēm, mans tētis turpina pilnvērtīgi baudīt vecumdienas. Paldies par Jūsu darbu! Pētera meita Sandra
Sirsnīgs Paldies Uzņemšanas nodaļai, laipnajām māsiņām un īpaši profesionālajam dakterim, kurš 1.martā uzņēma manu tēti. Paldies par Jūsu darbu. Pētera meita Sandra

Vēlos pateikties par manis ārstēšanu 9A Ķīmijterapijas nodaļā visam nodaļas personālam, medicīnas māsām un apkalpojošam personālam par rūpību un sirsnību. Īpaši pateicos nodaļas vadītājai Dr. Plātei un Dr. Gašenko par profesionālu un atbalstošu rīcību, ieteikumiem un cilvēcisku attieksmi.

Dziļā cieņā un pateicībā
Anita V.

Paldies onkologam-ķirurgam Dmitrijam Lobovam par ārstēšanu.
Paldies personāla kolektīvam Abdominālās un mīksto audu ķirurģijas nodaļā par aprūpi un sagatavošanu operācijai.
Arnis

Velos izteikt milzīgu pateicību dakterei hematoloģei Karinai Mikudai! Kā arī māsiņām, kas rūpējas par manu tanti  Valentīnu. Jo paciente pie Jums slimnīca bija vairāk nekā trīs mēnešus!

Es ļoti vērtēju Jūsu un Jūsu personāla kvalitatīvu apkalpošanu! Pateicoties Jums – mēs dzīvojam ilgāk, veselīgāk. Mums nav lieki jāuztraucas par radiniekiem. Jo zinām – ka tie ir drošas rokās!

Paldies Jums !

Ar cieņu, Yulia

Paldies ļoti atsaucīgam un mīļam personālām TPSC 4.nodaļā!

Jevgēnijs

Pateicība 6. Tuberkulozes un plaušu slimību nodaļai

Pateicība 6. Tuberkulozes un plaušu slimību nodaļai

Gribēju pateikt lielu PALDIES ķirurģijas nodaļai un dakterim Kasparam Zeizam par manam dēlam Bruno, veikto žulcakmeņu operāciju.

PALDIES!

Vissirsnīgākais PALDIES par manu ārstēšanu:
profesoram-ķirurgam JĀNIM EGLĪTIM,
anestezioloģei Ilanai Šapiro,
medmāsai Ļubovai Čalovai,
un visam 5B nodaļas kolektīvam.

Ar cieņu,Ilze

Vēlos pateikt Milzīgu Paldies visam Nieru slimību un nieru aizstājterapijas klīnikas personālam, dakterim Kasparam Kivleniekam, medmāsiņām, sanitāriem, kuri pret pacientu attiecās ar visu sirdi un dvēseli. Tik atbalstoši, rūpīgi un draudzīgi. Diemžēl nezinu katra vārdu, lai gan ļoti vēlējos atzīmēt katru atsevišķi, bet ikviens darbinieks bija ļoti laipns un pretimnākošs, kā arī kompetents savā jomā. Saņēmu ne tikai izcilu ārstēšanu, bet arī lielisku atbalstu no personāla. Varu teikt visu to labāko. Paldies Jums no sirds!

Līga

Sirds silta un patiesa PATEICĪBA Latvijas Onkoloģijas centra 1A Kodolmedicīnas nodaļas kolektīvam!

Īpašs PALDIES nodaļas vadītājai Dakterei Antrai Bērziņai, kuras vadībā nodaļas komanda darbojas tik profesionāli, precīzi, organizēti- kā smalks “Šveices pulksteņa mehānisms” cieņpilni un mierpilni . Dakteres Bērziņas zināšanas, kompetence, precizitāte, ik dienas darbs, smaids un miers ne tikai ārstē pacientus un atgriež pilnvērtīgā dzīvē, bet motivē un rada piemēru jaunajiem profesionāļiem, jaunajiem rezidentiem – kā jāstrādā, jāorganizē ik dienas izmeklējumi, terapija, kā jāmotivē komanda un kā jāpalīdz cilvēkiem atveseļoties, palīdzēt uzturēt veselību, lai dzīvotu pilnvērtīgi.

Milzīgu PALDIES vēlos pateikt 1A nodaļas virsmāsai Lāces kundzei, kuras optimistiskais gaišums iedvesmo ne tikai nodaļā nokļuvušo sabijušos pacientu, bet arī rada kolosālu draudzīgu, mierpilnu, pozitīvu auru visā apkārt notiekošajā. Tas labais un sirds siltais ir jūtams caur visām biezajām radioaktivitātes drošajām sienām.

Paldies, paldies, paldies čaklajām, rūpīgajām un uzmanīgajām māsiņām par katru procedūru, katru darbiņu, katru cilvēcisko iedrošinājumu

Paldies kārtīgajām un sirsnīgajām ēdienu dalītājām un apkopējai Jūsu smaids un darbs padara dzīvi nodaļā- ārstēšanos gaišāku un cerīgāku un ticiet- tas nav maz! Jauks vārds, smaids, priecīgs skats un otram ir labāk sp sirdi un dvēseli

Milzu pateicībā un cieņā par Jūsu ik dienas rūpēm, veselību, ārstēšanu

Inga

Vēlos izteikt lielo pateicību RAKUS Neiroloģijas un diagnostikas dienas stacionāram, dienas stacionāra nodaļas vadītājai dakterei Rūtai Ozoliņai un visam stacionāra kolektīvām. Ātra un kvalitatīva izmeklēšana un ārstēšana palīdzēja man pārvarēt grūtu periodu manā dzīvē. Sistematizēta un profesionāla pieeja deva iespēju sagatavoties un veikt 2 operācijas slimnīcā. Veselība ir uzlabota, darbspēja atjaunota un novērsta situācijas sarežģītība. Atsevišķa pateicība Infekciju uzraudzības dienesta vadītājam, infektologam dakterim Mārim Liepiņam. Ar cieņu un pateicību, Jūsu pacients Anatolijs.

Sirsnīgu, cilvēcīgu, pateicīgu, gaišu PALDIES vēlos izteikt un skaļi izteikt brīnišķīgajam, profesionālim, iejūtīgam un sirds siltam ar milzu iejūtību un empātiju apveltītam Radioloģijas asistentam- scintigrāfijas aparātu pārzinātājam, klusam un mierīgam, bet korekti zolīdam un brīnišķīgam Jūsu kolēģim Jānim Ozoliņam. Paldies, ka esat, ka strādājat un par to, ka darāt šo darbiņu ar tādu mieru un prieku!

Inga

Vēlos izteikt dziļu pateicību RAKUS Koloproktoloģijas nodaļas ķirurgam Aināram Bokam par profesionalitāti, labsirdību, sirsnīgu attieksmi pret saviem pacientiem, par daktera zelta rokām. Vēlu visu to ko nevar nopirkt par naudu-veselību,laimi,mīlestību. Paldies no sirds par operāciju.

Pārsteidzoši efektīva darba organizācija! Ļoti uzmanīga un patīkama personāla attieksme. Paldies par ātru un operatīvu palīdzības sniegšanu!

Gribētu izteikt vissirsnīgāko pateicību “Biķernieku” Acu traumatoloģijas dakterei Avotiņai. Viņas iejūtīgā, pacietīgā un profesionālā attieksme pret pacientiem neatstāj vienaldzīgos. Mana vecmāmiņa Ruta  atradās stacionārā vairāk kā nedēļu un vēljoprojām ir dakteres Avotiņas paciente. Viņa savos 86 gados ir redzējusi visādus dakterus, un ar profesionālu “pacienta aci” ir novērtējusi dakteri Avotiņu kā ļoti zinošu un profesionālu. Viņa nav augstprātīga vai asa kā citi dakteri, vienmēr pacietīgi paskaidro, pat tad ja tas jādara vairakkārt it īpaši vecam cilvēkam kam jauna, nezināma informācijas uztveršana var aizņemt laiku.

Izsakām vislielāko pateicību Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāram “Biķernieki” un īpaši ārstei Avotiņai. Kaut vairāk būtu šādi izcili speciālisti.

Ar cieņu Ruta

Ļoti Lielu Paldies gribu teikt RAKUS neiroloģijas nodaļas medmāsai, kura man veica polisonogrāfijas izmeklējumu. Vienkārši burvīga medmāsa, kura pret pacientu izturās ar sirdi un dvēseli. Ļoti atbildīga un atbalstoša, rūpīga un draudzīga. Varu teikt visu to labāko. Paldies Jums!
Agate

Liela pateicība par profesionāli padarīto darbu operatoram Ekaterinai!
Mātei bija vajadzīgi vairāki izmeklējumi un operatore ļoti operatīvi atrada speciālistus un laikus tā, lai māte varētu paveikt to VIENAS dienas laika un nevajadzētu braukt vairākkārt!
Superīga attieksme, ļoti pozitīva meitene un izcili padarīts darbs!
Paldies!

Pēc veiktās krūts onkoloģiskās operācijas, no visas sirds vēlamies pateikties mūsu mammas Tatjanas vārdā visam Krūts ķirurģijas 5B nodaļas personālam par uzmanīgu un rūpīgu pieeju ārstēšanā, bet īpašu pateicību izteikt: ķirurgam Mihailam Timofejevam un anestezioloģei Ilanai Šapiro. Mūsu mamma īpaši atzīmēja ļoti pozitīvu morālo klimatu nodaļā, uzmanīgu attieksmi no visa personāla puses un ļoti kvalitatīvu apkalpošanu. Vienlaikus viņu uzrunāja individuāla pieeja katram pacientam un nomierinoša attieksme, kas pacientiem ar šādām diagnozēm un hroniskām slimībām kas viņai spēlē lielu lomu. Par savu ķirurgu Tomofejeva kungu mamma teica tā: “sava darba virtuozs – zelta rokas”, kuram viņa nebaidījās uzticēt savu dzīvību. Vienlaikus ļoti ievērojams ir visa kolektīva ļoti saliedēts darbs, kas ļauj pieņemt paciantam vislabākos lēmumus. Īpašu pateicību mūsu mamma lūdza nodot savai anestezioloģei Šapiro kundzei, kuras darbs “paliek ārpus kadra”, it kā ēnā, taču vienlaikus ir īpaši svarīgs, jo sevišķi priekš pacientiem kā mūsu mamma, ar virkni hronisku slimību. Mamma atzīmēja, ka “viņas labsirdīgais smaids” ļoti nomierina pacientu pirms operācijai. Mūsu ģimene no visas sirds novēl visai nodaļai profesionālus panākumus un mazāk pacientu! Cieņā, Olga

Pateicība stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 1. Torakālās ķirurģijas nodaļas darbiniekiem

Janīna

Vēlos pateikties par klientu apkalpošanas speciālistes Ilzes Radziņas izcilo darbu. 10.02.2024 nosūtīju virkni pieteikumu uz vizītēm un izmeklējumiem gan Austrumu slimnīcā, gan LOC. Jau 13.02.2024. no rīta e-pastā saņēmu ļoti veiksmīgi sakārtotus pieteikumus. Biju lūgusi dažus izmeklējumus iekārtot vienā dienā, jo braucu no tālienes. Tas bija ļoti labi sakārtots. Paldies visai jūsu komandai, jo ārstēšanās jūsu iestādē man nav sagādājusi nepatīkamus mirkļus. Lai veicās jūsu grūtajā darbā!

Ar cieņu Inese

Vēlos izteikt lielu pateicību ikvienam RAKUS darbiniekam, ar kuru mani ceļi krustojās gan ārstējoties 7. Vispārējās neiroloģijas nodaļā, gan atrodoties uzņemšanā. Ikviens darbinieks bija ļoti laipns un pretimnākošs, kā arī kompetents savā jomā. Saņēmu ne tikai izcilu ārstēšanu, bet arī lielisku atbalstu no personāla, kas man bija ļoti svarīgi šajā visā garajā ārstēšanās procesā.

Īpašs paldies Dr. Dainai Pastarei un Dr. Suraj Munasinghe!

LIELS PALDIES!

Adriāna, #14

Sirsnīgs paldies 5. Iekšķīgo slimību nodaļas (5G) personālam par operatīvi un profesionāli sniegto palīdzību. Īpašu pateicību par profesionālo un rūpīgu pieeju manis ārstešanā izsaku ārstējošai ārstei Leldai Dimdiņai un ārstam rezidentam Arvisam Pakalnim.

Nataļja Anžāne

Paldies dakteriem Aināram Bokam, Marinai Cibuļskai un pārējiem komandas locekļiem par veiksmīgi izdarītu operāciju! Šos dakterus raksturo medicīnisks talants, profesionalitāte, modernas zināšanas un mērķtiecīgs darbs. Lai cīņā ar slimībām jūsu komanda vienmēr ir uzvarētāja!

Paciente Lilija

Gribu pateikt milzīgu paldies ginekoloğei I. Saukai, ķirurgam dr. A. Ahmetovam, jaukajai un sirsnīgajai māsiņai Jeļenai, kura dežūrēja 16.02. Profesionāla attieksme, sirsnība un vienkārši fantastiski laba attieksme.

Lai Jums visiem laba veselība un daudz gaišu un pozitīvu piedzīvojumu!

Jeļena

Sirsnīgs paldies 5. Iekšķīgo slimību nodaļas (5G) personālam par operatīvi un profesionāli sniegto palīdzību. Īpašu pateicību par profesionālo un rūpīgu pieeju manis ārstešanā izsaku ārstējošai ārstei Leldai Dimdiņai un ārstam rezidentam Arvisam Pakalnim.
Nataļja
Cienījamā Ilze Bērziņa
Ļaujiet man izteikt sirsnīgu pateicību par profesionalitāti, uzmanību un rūpēm, ko sniedzāt man ārstēšanas laikā. Pateicoties jūsu pūlēm, es jūtos daudz labāk.
Jūsu profesionalitāte un spēja atrast pareizos risinājumus ir iespaidīga. Jūs vienmēr atradāt laiku, lai uzklausītu pacientu, viņa sūdzības, problēmas un atbildētu uz visiem jautājumiem. Jūsu pacietība un apdomība palīdzēja man justies ērti un pārliecināti visa ārstēšanas procesa laikā.
Es novērtēju jūsu spēju izskaidrot sarežģītus medicīniskus terminus vienkāršā, saprotamā valodā. Pateicoties jūsu skaidrojumam, es labāk sapratu savu stāvokli un pieņēmu apzinātus lēmumus par savu ārstēšanu.
Turklāt es vēlos pateikties visai jūsu komandai par profesionalitāti un draudzīgumu. Medmāsas un viss slimnīcas personāls vienmēr bija pieklājīgs, gādīgs un uzmanīgs. Viņi lieliski veic savu darbu ne tikai ar saviem pienākumiem, bet arī radīja labvēlīgu atbalsta atmosfēru manas uzturēšanās laikā slimnīcā, par ko viņiem liels paldies.
Man ir svarīgi, lai jūs zinātu, ka jūsu darbu novērtē ne tikai es, bet arī daudzi citi pacienti. Jūsu pūles un centība jūsu darbam padara slimnīcu par vietu, kur pacienti jūtas kā mājās, pārliecināti un aizsargāti.
Vēlreiz liels paldies par jūsu brīnišķīgo ārstēšanu. Esmu jums pateicīgs par rūpēm par saviem pacientiem, par jūsu profesionālo attieksmi un aprūpi. Es novēlu jums labu veselību un turpmākus panākumus jūsu medicīnas praksē.
Ar cieņu
Viktors

Milzīgs paldies TPSC, 4. nodaļas profesionālajam ārstam, jaukajām un smaidīgajām māsiņām, laipnajam un foršajam personālam. Paldies !
Ar tādu pieeju Jūs esiet īsti profesionāļi savā darbā!
Tā turēt!

Kārlis

Vēlos no sirds pateikties personālam, kas šodien (08.02.24.) dežurē Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas Ķirurģijas postenī. Diemžēl nepaspēju iegaumēt visu medmāsiņu un viņu palīgu vārdus, atvainojos! Bet tiešām jutos negaidīti patīkami pārsteigta, jo gaidītāju rindā pavadīju mazliet vairāk par 1 h (uzņemšanas klīnikā biju ieradusies pati, ne ar NMPD). Tālākai izmeklēšanai un ārstēšanai tiku nosūtīta uz Ķirurģijas posteni, kur uzreiz tika paņemtas nepieciešamās asins analīzes, kā arī tiku informēta, kādi tiks veikti izmeklējumi. Vēlos arī uzslavēt topošos ķirurgus par profesionālu un iejūtīgu attieksmi, diemžēl neiegaumēju jaunās dakterītes vārdu, bet ļoti liels paldies viņai par profesionalitāti, kā arī īpašs paldies dr. K. Himelreihai par manis cītīgo izmeklēšanu! Arī īpašu paldies vēlos pateikt medmāsiņām, kas šodien dežurē, iegaumēju māsiņas Jeļizavetas vārdu, pārējo abu māsiņu vārdus diemžēl nenoprecizēju, bet paldies visām māsiņām par iejūtīgo attieksmi un profesionalitāti, ņemot analīzes, ievadot zāles, utt. Tāpat arī paldies māsu palīgiem – pacientu transportētājiem! Lai nezūd prieks un entuziasms par savu darbu, jūs visi šodien tiešām strādājāt kā KOMANDA!

Ar, cieņu
Laura

Ar lielu pateicību vēlos dalīties ar savu pieredzi saistībā ar ļoti sarežģītu operāciju, kuru man veica šī gada janvārī stacionārā Gaiļezers. Šī ķirurģiskā iejaukšanās, kuras mērķis bija novērst starpskriemeļu disku trūci kakla daļā, kļuva par ļoti nozīmīgu posmu ceļā uz izveseļošanos. Es pat teiktu, ka manā apgrūtinošajā situācijā, šī operācija bija mans vienīgais glābiņš.
Šajā grūtajā dzīves posmā es saņēmu ne tikai augstas kvalitātes ārstēšanu, bet arī lielisku atbalstu no personāla, un izsaku sirsnīgu pateicību katram no viņiem par izcilajiem centieniem, profesionalitāti un rūpēm.
Izsaku pateicību ārstam Kasparam Auslandam. Lielisks speciālists, neiroķirurgs. Viņš bija vienīgais ārsts, kurš nopietni izskatīja manas muguras problēmas un konstatēja operācijas nepieciešamību. Viņš bija tas, kurš uzreiz lika man saprast, ka manā gadījumā nepietiks ar medikamentiem un profilaktisku ārstēšanos.
Pateicoties Kasparam Auslandam es nonācu līdz neiroķirurga Māra Buka operācijas galdam. Māris Buks ir profesionālis ar lielo burtu un tika galā ar savu darbu uz visiem simts, izrādīja arī iejūtību, pacietību un patiesi cilvēcisku attieksmi pret mani. Viss operācijas process un turpmākais atveseļošanās posms bija caurvīts ar dr. Māra Buka rūpēm un uzmanību.
Papildus vēlos pateikt lielu paldies visam stacionāra Gaiļezers Neiroķirurģijas nodaļas personālam. Lieliskajām māsiņām un atbalsta personālam. Īpašs paldies virsmāsai Vijai Šverinai par psiholoģisko atbalstu, kā arī par sniegto informāciju sākot ar sagatavošanās posmu līdz pat rehabilitācijai.
Vēlos pieminēt tikpat svarīgu cilvēku – Tatjanu Pavlovu (māsa-saimniece), kas praktiski visu laiku bija man blakus, atbalstīja gan fiziski, gan morāli palīdzot veikt manus pirmos soļus.
Tagad es jūtos labi pēcoperācijas posmā un tas noteikti ir šo lielisko cilvēku nopelns!
PATEICOS NO VISAS SIRDS!
Ar cieņu,
Jūsu paciente
Ludmila

Pateicība  Stacionāra „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” Torakālās ķirurģijas nodaļas darbiniekiem

Mīļā, jaukā 1B nodaļas komanda!
Jūs esat KOMANDA, kas ikdienā rūpējas, lai mēs atgūtu pašu dārgāko – veselību. Tas darbs ko Jūs darāt un kā jūs darāt ir neaprakstāms. Visa komanda strādā apbrīnojamā saliedētībā un profesionālā līmenī. Ienācu nodaļā nobijusies, neziņā, kas man ir un kas būs, bet dr. Trociukas paskaidrojumi mani nomierināja un es atguvu TICĪBU. Pats pacients ir ārstēšanas uzmanības centrā un ar informāciju tiek iesaistīts un vests līdzi visai savai ārstēšanās gaitai. Tāpat katrs darbinieks nāk palātā ar smaidu, labestību, humoru, iejūtību, uzmundrinošiem vārdiem u.t.t.. Esmu sapratusi, ka kādai jābūt mūsu veselības aprūpei. Visi labākie vārdi Jums 1B KOMANDA. Lai Jums visiem, mani mīļie, veselība, sirdsmiers, daudz prieka un veiksmes!
Vēlos izteikt milzīgo paldies TPSC, 4. nod ārstam, māsiņām ļoti jaukai , laipnai sekretārei u.c. nod. darbiniekiem. Ļoti profesionāli uzmanīgi ārsti, laipnās māsiņas kas vienmēr uzmundrināja pirms izmeklējumiem. Zinošie ārsti, kārtīgi izmeklē un ļoti labi visu paskaidro pacientiem . Paldies !

Patīkams pārsteigums, pretējs priekšstatiem par medicīnas iestādēm, mani sagaidīja RAKUS. Jau iestājoties 15tajā nodaļā sajutos droši un nomierinoši. Viss nodaļas personāls bija rūpīgs, gādīgs, iejūtīgs…
Izsaku sirsnīgu pateicību visam nodaļas personālam, tai skaitā ēdināšanas blokam (ēdiens bija lielisks). Īpaša pateicība ārstam Kristianam Šušpanovam un anesteziologam Mārtiņam Saulītei, visai operācijas brigādei par lieliski veikto operāciju 22.01.24.
PALDIES!

Liels, milzīgs PALDIES traumatologam-ortopēdam OĻEGAM RIBAKOVAM! Paciente Mārīte ir ļoti, ļoti gandarīta par veikto gūžas endoprotezēšanas operāciju. Gan operācija un tās rezultāts ir brīnišķīgi, gan daktera attieksme. Kaut vairāk būtu tik brīnišķīgu ārstu kā dakteris Ribakovs!

Vēlos izteikt īpašu pateicību onkoķirurgam Dr. Viktoram Novikovam. Liela pateicība 4 nodaļas personālam, un intensīvās nodaļas māsiņām. Biju patīkami pārsteigts par rūpēm un iejūtību no personāla. Tika pievērsta uzmanība arī citām manām saslimšanām, kas radīja papildus pārsteigumu.
No visas sirds liela pateicība no manis un manas ģimenes!!!
Ar cieņu,
Muzikants

Vissirsnīgākā pateicība 6.nodaļas visam medicīnas personālam un personīgi ārstei Larisai Svirskai par operatīvi un savlaicīgi sniegto palīdzību manis ārstēšanā un sekmīgā atveseļošanā. Vēlu laimīgu Jauno gadu un pašiem stipru veselību!

Dakteris Vadims Ņefjodovs. Ļoti labi salāpīja manu safleksēto īkšķi. 22.07.2023. Vēl ir problēmiņas ar jutību, bet tas ir viņa nopelns, ka ir jutība 🙂 Veiksmi dakterim un viņa klientiem!

Vēlos pateikties 8. nodaļas visam apkalpojošajam personālam, kas apkalpoja un aprūpēja uzturēšanas brīdī. Liels paldies!

Vēlos pateikt paldies un izcelt ārsti Olgu Ribakovu! Ar tik laipnu, atsaucīgu un komunikācijā profesionālu ārstu sen nebiju sastapusies! Tiešām paldies! Es ļoti ceru, ka šī atsauksme sasniegs viņu, jo darbs uzņemšanā noteikti nav viegls un vienkāršs

Liels paldies Tuberkulozes un plaušu slimnīcas 4. nodaļas vadītājai, ārstei I.Morozovai un visam nodaļas kolektīvam – ārstiem, māsiņām, māsu palīgiem par profesionālo izmeklēšanu, laipnību, iecietību, sirsnīgumu!
Slimnīcas visai askētiskās telpas ir uzkoptas, tīras un mājīgas!
No sirds vēlu maz problemātisku pacientu nākotnē, kā arī turpināt uzturēt jauko klimatu nodaļā!
Lai gaiši un mierpilni Ziemassvētki!

Дорогие Dr. Daina Rožkalne, Dr. Leva Būce-Šatoba, Dr. Ivanov, Dr. Kagan, and the Intensive Therapy Unit doctors, nurses, and staff!

Поздравляем Вас с наступающими праздниками и еще раз выражаем глубочайшую признательность за вашу борьбу за жизнь моей мамы, Еmma Fliguel-Curtis, за внимание и заботу, и за ваши неутомимые усилия в долгом процессе лечения и выздоровления моей мамы.

Прошло меньше полутора месяца как мама выписалась из вашей больницы. Ее не узнать!  Уже давно дышит без дополнительного кислорода, научилась снова ходить, даже без ходунка и палки, и сегодня первый раз поднялась сама на второй этаж!

Ее выздоровление было бы невозможно без вашей веры и вашего упорства.  Ваш героический и гуманный труд необычайно важен и вы навсегда останетесь в наших сердцах!

С вечной благодарностью,

Эмма и ее дочь Анна

Paldies visiem darbiniekiem, ar ko man bija saskarsme š.g. 7.decembrī nonākot Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikā. Īpaši vēlos pateikt sirsnīgu paldies Dr.Butānei un Dr.Abramovai par man sniegto palīdzību, sapratni, iecietību, atbildot uz visiem maniem daudzajiem (un varbūt pat vairākkārtīgi uzdotajiem) jautājumiem. Paldies Paldies par profesionalitāti un jauku attieksmi no visiem darbiniekiem – gan no ārstiem, gan no sanitāra un medmāsiņas.
Jaukus un mīlestības pilnus tuvojošos svētkus!

No visas sirds izsaku pateicību 1. nodaļas vadītājam Dr. Arnoldam Jezupovam un visiem, kuru uzvārdu nezinu, par rūpību un precizitāti, par augstu profesionalitāti!

Paldies visam medmasiņam un medmasas palīgam par augsto profesionālismu un atsaucību, par to ka no sirds darīja savu darbu ar vislielāko atbildību.

Novēlu visām 1. Nodaļas kolektīvam labu veselību, izturību, pozitīvu attieksmi pret slimniekam.

Lūdzu par Jums Dievu!

Lai Dievs jūs sargā!

Vēlos izteikt patiesu atzinību komandai, kas 12.12. veica vakcināciju pret covid un gripu man un tētim. Patiess prieks par apkalpošanu, laipnību, izskaidrojumiem.  Nemāku nosaukt vārdus šodienas personālam, bet nododiet pateicību, ja būs nepieciešamība vērsīšos noteikti pie Jums.

Patiesi sirsnīgs paldies fantastiskajai medmāsai, kas vakardien (23. dec) strādāja 18. – ortopēdiskās, nodaļas intensīvās aprūpes palātās. Jūs esiet profesionāla un iejūtīga, zinoša un sirsnīga, prasmīga un saprotoša. Jūs runājā ar pārliecību un empātiju. Jūs bijāt pirmā, kas runājāt ar mums, saprotot, ka mums mammas stāvoklis patiesi rūp, ka esam iesaistītas viņas aprūpē jau gadiem, ka mēs spējam sekot un izprast visu informāciju (& man nebija ‘jāpierāda’ tas ar savu profesionālo vizītkarti un darba vietu). Jūs piegājāt mammai, kā sirmai kundzītei, kas ir teicamas aprūpes vērta; nevis kārtējam ‘Alzheimera pacientam’, kam tagad lūzums un kas tāpat ‘neko nesaprot’. Jūs palīdzējāt viņai mūs sazvanit, jo mūsu balsis ir vienīgais pazīstamais, kas pašlaik viņai ir slimnīcas vidē. Jūs izveidojāt ‘terapeitisko aliansi’ ar mums, viņas ģimenes locekļiem,, kas ir tik svarīga, lai palīdzētu veidot optimālo rehabilitācijas procesu, kas būs grūtāks, kā pēc-operācijas aprūpe, kas, saprotams, ir klīniski kritiskāka.

Liels paldies visam Tuberkulozes un plaušu slimnīcas 4. nodaļas kolektīvam par operativitāti, atsaucību, sirsnīgo attieksmi – nodaļas vadītājai Ilzei Morozovai un visam pārējam personālam! Ļoti varu uzslavēt garšīgo ēdināšanu nodaļā. Porcijas pat pārāk lielas! Ar visu nevarēju tikt galā…
Tik patīkami, ka garderobiste sagaida ar smaidu un priecīgu “labrīt”, korekti un laipni, ātri reģistratūrā noformē dokumentus un izskaidro tālāko. Īpašs PALDIES sirsnīgajam un profesionāli iejūtīgajam radioloģijas asistentam Jānim Ozoliņa kungam, kurš tik mierīgi un pacietīgi veic ik dienas darbiņu. Paldies fiksajai māsiņai, kura ātri un precīzi vēnā ievadīja zāles. Vissirsnīgākā pateicība dakterei Antrai Bērziņai par sirsnīgo iejūtību, ieinteresētību un pacietīgo diagnozes un norādījumu izskaidrošanu. Radīsim paši gaišu, patīkamu un cieņpilnu attieksmi, lai ik dienas darbs šiem profesionāļiem un pēc palīdzības atnākušajiem pacientiem arī turpmāk sagādātu gandarījumu. Lai sirds silti un veselīgi Ziemassvētki!

Pateicībā Inga

Paldies onkoloģiskās slimnīcas Galvas un kakla ķirurģijas nodaļas ārstiem, medicīnas personālam par izcilu darbu! Īpaša pateicība nodaļas vadītājam Renāram Deksnism, plastikas ķirurgam Jānim Zariņam, plastiskās ķirurģijas rezidentiem Pāvelam Srebnijam un Lidijai Artiševskai.

No sirds pateicos RAKUS “Gaiļezers” 5.Iekšķīgo slimību nodaļas ārstei dr. L. Dimdiņai par profesionalitāti, rūpīgumu, labestību, līdzestību, rezidentei — dr. S. Jurinai par rūpību, dr, I. Ružai par profesionalitāti, dr. Bočinam par profesionalitāti, visiem izmeklējumu speciālistiem par profesionalitāti, korektumu, īpaši ultrasonogrāfijas ārstei par rūpību.

Iestājoties stacionārā — Neatliekamās palīdzības un pacientu uzņemšanas klīnikas ārsta palīgam Ainaram Ernstsonam, dr. Augustovai, māsai L. S. Balaņenkovai par laipnu, ātru, profesionālu uzņemšanu.

Pateicībā visam 5. nodaļas kolektīvam par rūpību, korektumu, lielo darbu gan māsām, gan māsu palīgiem. Lai Jums viss arī turpmāk veicas komandas darbā. Visiem labu veselību un lai sapņi piepildās.

Pateicībā, ar cieņu Mārīte Strode.

12.12.2023.

30.09. vakarpusē negaidīti nokļuvu pacienta lomā “Gaiļezera” Uzņemšanas nodaļā. Vēlos no sirds pateikties visai NMPUK Traumpunkta komandai, kas darbojās 30.09., par jūsu profesionalitāti, spēju saglabāt mieru, uzmundrināt, izskaidrot, ne mirkli nezaudējot cilvēcību – tas nebūt nav vienkārši, ņemot vērā kādu darba apjomu veicat.

Paldies atsaucīgajam sanitāram (diemžēl neiegaumēju vārdus, tomēr ticu, ka pateicība nonāks līdz īstajiem cilvēkiem), kurš neapstājoties pieskatīja un palīdzēja man un vēl vismaz pusducim citu Traumpunkta pacientu.
Paldies brīnišķīgajām un smaidīgajām māsām (vai ārsta palīgiem?), kuru vārdus arī diemžēl nenoskaidroju, – nezinu, vai tā pieņemts teikt par ģipsi, bet – tas bija apbrīnojami ērts.
Paldies ārstam-traumatologam Kristiānam Alpem par saprotamām rekomendācijām un pozitīvismu – nonākot pacienta lomā, pat mediķis pēkšņi kļūst par vienkārši nobijušos un apjukušu cilvēku.

Liels paldies visai ginekoloģijas nodaļai, un it sevišķi virsmāsai, par bezgala lielo laipnību un atsaucību šodienas procedūras veikšanā!!!
Brīnišķīgs kolektīvs!

Liels paldies ginekoloģijas nodaļas darbiniekiem,kuri strādāja 30.11-01.12 – dr.Rācenei,Ingrīdai, Miraldai, dežūrējošiem ārstiem,kuru vārdus diemžēl nepiefiksēju.Paldies par profesionalitāti, iejūtību un rūpēm!

Kādas mūsu slimnīcas pacientes meitiņa ir sagatavojusi pateicību Ginekoloģijas klīnikas kolektīvam. Milzīgs paldies par tik jauku darbiniekus iepriecinošu sveicienu!

No sirds vēlam veselību!

      

Lūdzu izteikt pateicību Rīgas Austrumu slimnīcas Terapeitiskās radioloģijas un medicīnas fizikas klīnikas Kodolmedicīnas klīniskās daļas vadītājai Antrai Bērziņai,
ļoti zinošam un atsaucīgam cilvēkam,kuram katrs pacients ir cilvēciska vērtība.
Laipna, kompetenta, sirsnīga. Tieši to pašu varu teikt par Kodolmedicīnas vecāko radiologu asistenti Gintu Lāci.
Liels viņām paldies!

06.11.2023. apmeklēju LIC sakarā ar analīžu nodošanu. Manas dakteres nosūtījums nebija īsti izprotams LIC personālam. Vēlos izteikt pateicību par ieinteresētību, izpratni un iejūtību Reģistratūras darbiniecēm Guntai Galejevai un it īpašs liels paldies Sandrai Konterei par ļoti ātru operatīvu rīcību. Paldies dakterei Benitai Vladimirovai par pieņemšanu un laipnu, iejūtīgu attieksmi. Kaut tādu medicīnas darbinieku būtu vairāk!

Es gribētu pateikt sirsnīgu paldies visam Tuberkulozes un plaušu slimību centra 5. nodaļas kolektīvam par rūpēm un atsaucību! Paldies jums, ka izglābāt manu veselību! Atsevišķs paldies dakterei Irinai Brižko un māsiņai Marinai Cīrulei. Gribētos arī uzslavēt ļoti garšīgu ēdināšanu nodaļā.

Esmu pārliecināta, ka dzīvē nav nejaušu tikšanos. Katrs cilvēks, kurš ienāk tavā dzīvē sniedz noteiktu mācību. Tāpat man grūtajā brīdī paveicās satikt SAVU ĀRSTU, tādu kurš man bija nepieciešams, lai palīdzētu saprast, tikt galā un pārvarēt. Dakteris urologs-onkologs Kļims Ļeoņenko ir izcils ārsts ar labām rokām un sirdi, dakteris, kuram var droši bez šaubām uzticēties!
Kļim, sirsnīgs paldies Jums par profesionālismu, par cilvēcisko attieksmi, par uzmanību, par atbalstu! Jūs dāvināt cilvēkiem veselību, cerību un ticību! Tāpat gribu izteikt pateicības vārdus 3. nodaļas (LOC) visām med.personālam par pacietību un rūpēm! Mīļš paldies dakterei-anesteziologam J.Sokolovai! Jūs visi kopā esat kolosāla komanda!

Regulāri apmeklēju Jūsu slimnīcu un ar labpatiku varu konstatēt, ka tā mainās uz labo pusi, kur primārais ir pacients.
Nesen apmeklējot ginekologu konsultāciju, biju patīkami pārsteigta, ka tur pat uz vietas tika veikta arī sonogrāfija. Nevaru nepateikt arī lielu PALDIES ginekoloģei dakterei Irēnai Saukai, par augsto profesionalitāti, pie kuras uz vizīti dodas jau arī abas manas meitas un mamma.
Izturību, pacietību Jūsu smagajā ikdienā!
Dace

Lūdzu izteikt pateicību Rīgas Austrumu slimnīcas Terapeitiskās radioloģijas un medicīnas fizikas klīnikas Kodolmedicīnas klīniskās daļas vadītājai Antrai Bērziņai,
ļoti zinošam un atsaucīgam cilvēkam,kuram katrs pacients ir cilvēciska vērtība.
Laipna, kompetenta, sirsnīga. Tieši to pašu varu teikt par Kodolmedicīnas vecāko radiologu asistenti Gintu Lāci.
Liels viņām paldies!

Dear Riga East University Hospital!

I am from Finland, but I work in Riga since 1,5 years. My aunt, 80+ years, is visiting me this weekend. Unfortunately, she fell while we were on a walk yesterday, and she hurt her forehead and hand. We were advised to take her to a hospital for inspection. By her insurance company were instructed to go to the emergency department av The Riga East University Hospital Gailezers, were we went yesterday evening.

Our visit was a very positive experience. The nurses, the doctors, the porter, were all extremely friendly and professional. My aunt effectively got the attention she needed, and the kind caring also helped us to calm down in a stressing situation. Luckily the injuries turned out not be very serious, but they needed the medical attention she got. And the service was much more effective than what we experience in similar situations home in Finland, I unfortunately have to admit

If possible, please pass our sincere thanks to the personal involved. My aunt Lisen, who by the way is a retired nurse herself, also sends her best wishes.

With best regards,

Izsaku pateicību Gaiļezera onkoloģijas  centra poliklīnikas reģistratūras darbiniecei Ingrīdai Svorakai . Informāciju darbiniece sniedza konkrēti, saprotami un korekti.Zvanot pa telefonu, es saņēmu no darbinieces izsmeļošo un profesionālo atbildi uz maniem jautājumiem. Darbiniece bija laipna un pacietīga. Novēlu lai visi jūsu darbinieki saglabātu pacietību un cieņu pret ikkatru situāciju šajā grūtājā visiem laika perioda.
Pateicoties tādiem darbiniekiem, LOC iegūst pozitīvu un saviem pacientiem lojālu tēlu.

Sirsnīgs paldies par rūpēm un par izturību, laipnu un uzmanīgo attieksmi LIC 8A nodaļai kolektīvam!
Liels Paldies Dr. I.Bērziņai par individuālu pieeju, iedrošinājumu un atbalstu.
Vēlu visam 8A nodaļas kolektīvam labu veselību, neiztrūkstošo izturību!

Saņēmu izcilu medicīnisko un sanitāro aprūpi Tuberkulozes un plaušu slimību centra Dr.Morozovas vadītajā 4. nodaļā laika posmā no 8.11.2023-9.11.2023.

Ainars

Vēlos pateikt lielu paldies par sirsnību un izrādītajām rūpēm Gaiļezera uzņemšanas nodaļas māsai Darjai Krasovskai un sanitāram Viktoram. Šie cilvēki ir savā īstajā vietā. Paldies arī dakterei, kas strādāja šajā maiņā 01.11.2023.

Esmu pateicīgs Gaiļezera slimnīcas vadībai un sevišķi Uroloģijas nodaļas un RAKUS 7.operācijas zāles dabiniekiem par savu pienākumu pildīšanu.Ļoti patīkama un sirsnīga attieksme pret cilvēku,kuru gaida operācija un pēcoperācijas rehabilitācija.
Gribu sevišķi pateikties ārstējošam ārstam Ronaldam Dālem.anesteziologam N.Ždanovai,māsām un māsu palīgiem J.Dzenei,BMatisonei P.Molodovčenko,J Vasiļjevai.D.Denskovičam,Znei Limītei un citiem.
Visa ārstēšanas perioda laikā,palika tikai labas emocijas.
Liels Paldies.

Mūsu ģimene izsaka milzīgu paldies par brīnišķīgās, sirsnīgās, profesionālās, izpalīdzīgo, laipno nesavtīgo darbu Latvijas infektoloģijas centra Linezers 8. nodaļas vadītājai Ilze Bērziņa darot savu darbu pēc labākās sirdsapziņas, kad patiesi rūp pacients un var redzēt, ka cilvēks strādā ar sirdi un dvēseli. Liels, liels paldies par uzklausīšanu, iedrošināšanu un atbalstu !

Vēlos pateikt sirsnīgu paldies Neatliekamās kardioloģijas nodaļas personālam un īpaši Dr. Melderei par profesionalitāti, iejūtīgo atteiksmi un rūpēm manas mammas ārstēšanā. Paldies par Jūsu nenovērtējamo darbu! Lai Jums ir vienmēr laba veselība, spēks un izturība.

Liels paldies ķīmijterapeitei Signei Plātei par ieguldīto darbu manis ārstēšanā. Daktere ir zinoša un atsaucīga, labi prot risināt konfliktsituācijas. Labi prot pacientus uzmundrināt un likt ticēt saviem spēkiem.
Novēlu dakterei spēt saglabāt optimismu, dzīves sparu, veselību, lai sekmīgi varētu turpināt veikt pacientiem tik ļoti nepieciešamo darbu.
Lai izdodas slimnīcas vadībai nodrošināt nodaļu ar spējīgu un darbu mīlošu personālu!

Paldies ārstu palīdzēm Norai Vīndedzei un Olgai Vasiļjevai um māsu palīdzēm Kirai Jančukai, Sintijai Arājai un Darjai Burhoveckai.

Vēlos izteikt atzinību un pateicību RAKUS Biķernieki Rehabilitācijas nodaļas visam personālam par izcili sniegto veselības aprūpi un ieguldījumu manā atveseļošanas procesa laikā.
Anete

Velos izteikt lielu pateicibu slimnicas 4.nodalas sanitariem un masinam, un Dr Silinai par briniskigo uznemsanu, aprupesanu un atsaucibu. Biju loti apmierinata ar jusu paveikto darbu un lielisko servisu. Paldies! Paciente Velta.

Gribu izteikt lielu pateicību Gaiļezera Ātrās palīdzības klīnikas medmāsām
Anastasijai Popovai un Elīnai Āļtšulerei par uzmanību pret gados vecākiem pacientiem, par augstām profesionālām zināšanām un prasmēm.
Novēlu veselību un panākumus Jūsu ļoti grūtajā darbā.

Sirsnīgs PALDIES labākajam infektologam MĀRIM LIEPIŅAM par pareizo diagnozi un izārstēšanu !

Elīna

Vēlējos pateikt milzīgu paldies visiem, kas iesaistījās manā pirmajā pieredzē slimnīcā. Operācija bija maza un viegla, bet apčubināta jutos no visiem. Sākot ar māsiņām, kuras no rīta agrumā smaidīja un mierināja, lai neuztraucos, beidzot ar cilvēkiem operācijās zālē, kuri stāstīja man visādus brīnumus un jokus, kā mazam bērnam un, protams, situāciju padarīja tādu, ka jāsmaida.

Dažu stundu laikā satiku pāri 10 cilvēkiem rīta agrumā un visi bija neizsakāmi jauki, smaidīgi, saprotoši un vēl un vēl.

Es tikai gribēju pateikt paldies. Paldies, ka manu pirmo pieredzi padarījāt tik labu un, lai gan zinu, ka jums esmu jau 10000… cilvēks, ka sajutos, kā pirmais.

Paldies par jūsu darbu un attieksmi.

Vislabākie vēlējumi un uzslavas ķirurģei, kura ārstē pacientus ar politraumām – dr. Darijai Soldatenkovai. Izcila profesionāle, ātri reaģējoša un ar augstu atbildības izjūtu. Daktere lieliski sadarbojas gan ar saviem kolēģiem citās nodaļās, gan savu pacientu un viņa radiniekiem. Novēlam veiksmi darbā un nenogurdināmu spēku arī turpmāk! Paldies par attieksmi!

Labdien!
RAKUS Infektoloģijas centra Uzņemšanas nodaļas māsiņa Kristīne Krūmiņa ir absolūti fantastiska – ne tikai profesionāla, bet arī lieliska komunikācijā un cilvēcīgajā saskarsmē.
Mīļie RAKUS – novērtējiet un sakiet paldies atkal un atkal, šāds personāls ir milzu ieguvums gan jums, gan pacientiem!

Esam saņēmuši pateicību vārdus no pacientes par mūsu slimnīcas stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” Vakcinācijas kabineta ārstes Irēnas Annas Dambergas laipno attieksmi, rūpēm un saprotami sniegto informāciju.  Paciente septembrī vakcinējās pret Covid-19, bet oktobrī saņēma gripas poti.

Milzīgs un mīļš paldies tuberkulozes un plaušu slimību filiāles 4. nodaļas darbiniekiem. Ārstējoties slimnīcā bija sajūta, ka katrs darbinieks patiesi ir savā īstajā vietā un savu darbu dara no sirds. Paldies.

Labdien! Flebologs Dr. Žibenko ļoti labi izoperēja kājai vēnas! Visu saprotoši izskaidroja, bija ļoti pretimnākošs! Viss medicīnas personāls arī pēc operācijas bija ieinteresēts manā atlabšanā! Pampums un tirpoņa ir pārgājuši, vizuālais efekts arī ļoti labs!

Ir ārsti un ir ārsti ar lielo burtu. Viena no šādām ķirurģēm onkoloģēm neapšaubāmi ir daktere Ella Ņesterenko. Nerunāju par profesionalitāti, bet arī ļoti cilvēcīga, iejūtīga, pacienta vēlmes uzklausoša un kas vissvarīgākais – spējīga visu izskaidrot tā, ka nepaliek nekādu neatbildētu jautājumu. Liels paldies, dakter, ka neatteicāt man operāciju! Jūs devāt man iespēju padzīvot vēl, cerams, kādus dažus gadiņus. Paldies vēlreiz un paldies visām 15.nodaļas māsiņām, palīdzēm un visiem visiem darbarūķiem!

Labdien, gribēju pateikt milzīgu paldies par lielisko attieksmi Uzņemšanas nodaļā, daktere bija ļoti rūpīga un attieksme gan no dakteres, gan medmāsas puses izcila. Man ļoti nepatīk slimnīcas (bērnības trauma), bet sāpes bija tik neizturamas, ka nācās doties uz slimnīcu. Daktere Dana Augustova (medmāsiņas vārdu diemžēl nepiefiksēju, dakteres vārds ir izrakstā) brīnišķīgs ārsts, ļoti iejūtīga un ļoti skaidri arī visu izstāstīja par zāļu lietošanu. Biju slimnīcā 03.09.2023. Jau 2 nedēļas pagājušas un sekoju visiem dakteres norādījumiem un jūtos neizsakāmi labāk. Biju jau savlaicīgi vērsusies pie ģimenes ārsta, bet diemžēļ atbilde uz manām sāpēm, bija, ka pāries. Diemžēl palika tikai sliktāk! Labi, ka slimnīcā bija laba daktere, jo tad jau sāpee bija neizturamas! Milzīgs PALDIES! Veiksmi un izturību šajā grūtajā darbā Jums. PALDIES!

Gribu padalīties un pateikt lielu Paldies10. Ķirurģijas nodaļas māsiņām, ārstiem dr.Igoram Ivanovam un dr. Aleksandrovam, kuri man burtiski izglāba dzīvību, jo tiku nogādāta slimnīcā ar lielām sāpēm vēderā, man ir žultsakmeņi, uzturējos slimnīcā no 24.08 -29.08! No operācijas atteicos kā rezultātā sākās intensīva ārstāšana rītos un vakaros, lika sistāmas ar ļoti daudzām zālām, kuras man palīdzēja! Slimnīcā neesmu bijusi vismaz 30 gadus! Uzņemšanas nodaļai arī liels Paldies! Māsiņas un ārsti ir ļoti zinoši un pretimnākoši! Paldies Uznemšanas māsai Ilzei Gaidei, ka pierunàja braukt uz slimnīcu! Attieksme vienkārši uz 10 ballēm!

Liels paldies, stacionāra  Tuberkulozes un plaušu slimību centrs 4. Nodaļas darbiniekiem. Par rūpēšanos un speciālistu izmeklējumiem.

Ļoti liels paldies 4. Nodaļai, ļoti labi darbinieki un attieksme

Kopš 08.08.2023. līdz 01.09.2023. veikta rehabilitācija Biķernieku slimnīcas rehabilitācijas centrā. Centrā valda draudzīga un patīkama atmosfēra. Mani ārstēja rehabilitācijas
speciāliste Sarmīte Lovniece. Gribu pateikties viņai par vērīgo un draudzīgo attieksmi pret mani nodarbībās. Sarmīte ir augsti kvalificēta un zinoša savas jomas speciāliste.
Mana veselība uzlabojās pēc kursa pabeigšanas. Sarmīte mani pārliecināja, ka tikai turpinot regulāri vingrot, varēšu sev palīdzēt, par ko viņai liels paldies!!!

Vēlos pateikties TPSC 4.nodaļas personālam par fantastiku un apbrīnojamu attieksmi. Sirsnīgs paldies gan ārstējošam personālām, gan apkalpojošam. Pateicoties Jūsu iejūtībai, atlabšana notika daudz ātrāk.

Man prostatas vēža operāciju veica dakteris Kļims Ļeoņenko. Paldies! Paldies! Paldies! Augsti profesionāli. Cilvēciski pārliecinoši. Man nebija ne mazāko šaubu, ka viss noris pēc pareiza plāna. Dakteris mani prasmīgi motivēja un pārliecināja, ka tālākais rehabilitācijas process ir manās rokās. Pēc katras ik rīta ārsta vizītes man “ieslēdzās pozitivā lampiņa” visai dienai un sadzīšana notika burtiski pa stundām!!! PALDIES Kļim!!!
Tāpat esmu pateicīgs visam uroloģijas nodaļas personālam, bez kura atbalsta neiztikt. Ne tikai punktuālas pārsiešanas un citas manipulācijas, bet, galvenokārt, arī cilvēciski laipna attieksme palīdzēja uzturēt
pozitīvu motivāciju ātrāk atveseļoties. VISIEM- PALDIES!PALDIES!PALDIES!

Komplimenti 15.nodaļas personālam! Uzmanīga, iejutīga, profesionāla rīcība un attieksme visos līmeņos (ārsti, māsas, māsu palīgi, palīgpersonāls), nemainīgi visu diennakti un vienādi rūpīgi attiecībā uz pilnīgi visām pacientēm.
Ārstēšana un uzturēšanās atbilstoša labākajai starptautiskajai praksei.
Īpaša pateicība par paveikto dr. Nellijai Lietuvietei. Jau pirms 20 gadiem, saskaroties ar steidzami operatīvi risināmu veselības problēmu, man tika rekomendēta šī daktere. Un arī šoreiz. Un šie ieteikumi nākuši no dažādiem ārstiem. Tas tikai apstiprina ārstes nemainīgi izcilo reputāciju kolēģu vidū, kā arī augsto profesionalitāti, kas var tikt sasniegta vien nemitīgā praksē un pilnveidē.
Zinot, ka atsauksmes lasa arī potenciālās pacientes, – varu vien ieteikt nevilcināties, neatlikt savu veselības problēmu risināšanu un mierīgu sirdi tās uzticēt šiem valsts pieredzējušākajiem un kompetentākajiem mediķiem. Jūs būsiet drošās rokās gan uzņemšanā, gan operāciju zālē, gan arī pēcāk – atlabstot nodaļā.

Liels paldies par atsaucību un izcilu darbu RAKUS TPSC Radioloģijas nod. ārstei Ilzei Simanovičai un radiologa asistentei Inārai Bramanei

Gribu izteikt pateicību 14. nodaļas medpersonālam un dakterim A. Omeļčenko par lielisko, iejūtīgo un profesionālo darbu. Pēcoperācijas periods, pateicoties jaukajām māsiņām un māsu palīgiem, norit viegli un pozitīvā gaisotnē. Vēlreiz “paldies” par sirsnību un iejūtību mediķu grūtajā un atbildīgajā darbā.

Ļoti liels paldies dr.Agnesei Jansonei par profesionāli, ar laipnību sniegtu neatliekamu palīdzību muguras sāpju noņemšanā.

Vēlos pateikties ķirurgiem Jānim Fridrihsonam un Patrīcijai Ivanovai par manis ārstēšanu un sapratni!

Labdien, vēlos izteikt pateicību un uzslavu šodien zvanīju uz vakcinācijas kabinetu Linezerā uz tel. 67014504, ar mani runāja ļoti patīkams cilvēks, ja pareizi sadzirdēju vakcinācijas kabineta ārste Irēna Anna Damberga
Vēlos izteikt pateicību, ka Jums ir ļoti labi darbinieki, kas spēj sniegt konsultāciju arī saņemot telefona zvanu  pl.:16:55! Liels paldies, ļoti mierīgi, skaidri un saprotoši iztāstīja par Ērču encefalītu, to anti vielām un vakcināciju.

Vēlētos izteikt pateicības vārdus!

Liels paldies par iespēju saņemt ķirurģisko ārstēšanu Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā “Gaiļezers”. Milzīga, neizmērojama pateicība izcilajam ķirurgam Mārtiņam Kapickim un anesteziologam Jevgēņijam Stepanovam par augsto profesionalitāti un paveikto darbu! Bija lieliska komunikācija, kas neatstāja vietu manām šaubām un bailēm par ķirurģisko iejaukšanos.

Tāpat vēlos pateikties Anestezioloģijas klīnikas un ķirurģijas dienas stacionāra “Gaiļezers” kolektīvam un katram personīgi par sirsnīgu un augsti profesionālo, un izcilu cilvēcisko attieksmi! Ļoti augsti novērtēju jūsu ikdienas darbu un rūpes par katru pacientu!

Jūs esat kolosāla komanda! Novēlu Jums visiem labu veselību, izturību, lai liktenis ir labvēlīgs un nes tikai prieku un panākumus!

Vēlreiz paldies – milzīgs un sirsnīgs! ❤️🌷

Cien. Draugi, Ārsti!

Liels paldies par jūsu darbu!

Es ārstējos 5. nodaļā,  Iekšķīgo slimību nodaļā Ģaiļezera slimnīcā no 25.05 – 5 .06

Ārsts Mihails Tarasovs, med. māsas Aija, Laine, sanitārās māsas Julija un visi pārējie arī ir ļoti profesionāli, izpalīdzīgi un čakli.

Man ļoti patīk viss kolektīvs!

Paldies vēlreiz un saulainu dienu Jums!

Liels paldies un no sirds pateicamies par laipno un uzmanīgo attieksmi LOC 5B nodaļai. Īpašs PALDIES onkologam-ķirurgam A.Srebnijs par individuālo pieeju un iedrošinājumu.
Kopā mums izdevās!
Vēlam visai 5B nodaļai labu veselību, neiztrūkstošu smaidu un izturību!

Tuberkulozes un plaušu slimību centrs – atsaucīgs personāls, laba virtuve (:-)), sevišķs paldies Dr. Andai Šurpickas k-dzei.
Būtu jauki, ja pacientam, ierodoties uz izmeklēšanu, varētu to informēt par paredzētajām izmeklēšanām un to aptuveno norises laiku (QOL).