Vienotais pieraksts: +371 67000610

Iesniegšanas termiņš:
14.06.2021
Kontaktpersonas:
Iveta Akmentiņa, Administratīvā direktore, e-pasts: iveta.akmentina@aslimnica.lv
Komentāri:
Piedāvājumu cenu aptaujai var atsūtīt/iesniegt līdz 2021.gada 14.jūnijam, plkst. 10:00 1) elektroniski Iepirkumu daļai uz e-pastu iepirkumi@aslimnica.lv ar norādi "Par SIA “Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”, VSIA Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca, VSIA Bērnu klīniskā universitātes slimnīca līdzdalības kapitālsabiedrībās izvērtējumu”; 2) personīgi, SIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”, Rīgā, Hipokrāta ielā 2, Iepirkumu daļā, 101.kab.