Vienotais pieraksts: +371 67000610

Iesniegšanas termiņš:
09.03.2023
Kontaktpersonas:
Sanija Kieksta, SIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca” Personāla piesaistes un attīstības daļa, Attīstības projektu vadītāja, mob.t.: 26495762, e-pasts: Sanija.kieksta@aslimnica.lv.
Komentāri:
Piedāvājumi cenu aptaujai jāsniedz elektroniski uz e-pasta adresi: iepirkumi@aslimnica.lv, līdz 2023. gada 9. marta plkst. 12:00, ar norādi: "Cenu aptauja "Koučinga metodes māsas praksē izglītošanas procesa plānošanā un īstenošanā vidējā un zemākā līmeņa vadītājiem Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas darbiniekiem"".