Vienotais pieraksts: +371 67000610

Iesniegšanas termiņš:
17.11.2020
Kontaktpersonas:
Būvniecības daļas vadītājs E.Pudzis, edgars.pudzis@aslimnica.lv.
Komentāri:
Piedāvājumu cenu aptaujai var atsūtīt/iesniegt līdz 2020.gada 17. novembrim, plkst. 13:00: 1) elektroniski Iepirkumu daļai uz e-pastu iepirkumi@aslimnica.lv ar norādi "Būvprojekta ekspertīzes veikšana SIA “Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca””; 2) pa pastu Iepirkumu daļai - stacionārs "Gaiļezers", Hipokrāta ielā 2, Rīga, ar norādi "Būvprojekta ekspertīzes veikšana SIA “Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”"; 3) personīgi, SIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”, Rīgā, Hipokrāta ielā 2, Iepirkumu daļā, 101.kab.