Vienotais pieraksts: +371 67000610

Apmācību programma SIA “Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas” aprūpes personāla vidējā līmeņa vadītāju pilnveide “Vadītprasme”

Izsludināšanas datums:
27.07.2023
Iepirkuma numurs:
Iepirkuma priekšmets:
Iesniegšanas termiņš:
04.08.2023
Kontaktpersonas:
Sanija Kieksta, SIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca” Personāla piesaistes un attīstības daļa, Attīstības projektu vadītāja, mob.t.: 26495762, e-pasts: Sanija.kieksta@aslimnica.lv.
Komentāri:
Piedāvājumu cenu aptaujai jāiesniedz Juridiskajā un iepirkumu daļā elektroniski, e-pasta adrese iepirkumi@aslimnica.lv, līdz 2023. gada 4. augustam plkst.15:00 ar norādi: "Apmācību programma SIA “Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas” aprūpes personāla vidējā līmeņa vadītāju pilnveide "Vadītprasme"".