Vienotais pieraksts: +371 67000610

Uzņēmums “Virši” dāvina 600 kg Viršu kafijas Austrumu slimnīcas Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas mediķiem

Šodien, 25. novembrī, pašmāju degvielas un alternatīvo enerģijas avotu tirgotājs AS “Virši-A” (turpmāk – “Virši”) piegādāja dāvinājumu – 600kg Viršu kafijas Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas darbiniekiem, tādējādi izsakot pateicību par medicīnisko palīdzību diennakts režīmā, Covid-19 pandēmijas apstākļos.

Attēlā no kreisās puses – Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas virsmāsa Valentīna Grigutiene, saimniecības māsa Kristīne Komarova, klīnikas darba koordinatore Jevgenija Namikina un “Virši” valdes locekle Linda Prūse

“Esam pateicīgi visiem slimnīcas darbiniekiem par viņu nesavtīgo darbu šajos paaugstinātas slodzes un vienlaikus arī spriedzes apstākļos. Laiks ir pārbaudījumu pilns ikvienam, tāpēc vēlamies kaut nedaudz parūpēties un atbalstīt mediķus darbā, pasniedzot viņiem svaigi grauzdētu Viršu kafiju, lai kvalitatīva un spēcinoša kafija mediķiem būtu rokas stiepiena attālumā, “ uzsver “Virši” valdes locekle Linda Prūse.

Aleksejs Višņakovs, Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas vadītājs: “Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca ir galvenā Covid-19 pacientu ārstniecības slimnīca Latvijā. Šobrīd joprojām visos piecos stacionāros mediķi ārstē Covid-19 pacientus un smagākos gadījumos – cīnās par viņu dzīvības glābšanu. Visi pacienti, kuriem nepieciešama ārstēšanās mūsu slimnīcā sākotnēji nokļūst Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikā, kur visu diennakti strādā multidisciplināru mediķu komanda. Esam pateicīgi uzņēmumam “Virši” par atbalstu.”

Dāvinājums – 2 400 Viršu kafijas paku, tika nodots Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas virsmāsai Valentīnai Grigutienei, kura atzīst:“Spēcinošs uzmundrinājums šajā laikā noderēs. Šobrīd mediķi strādā lielā noslodzē, tādēļ Viršu kafijas tase būs noderīga, lai gūtu uzmundrinājumu.”

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca ir lielākā ārstniecības iestāde valstī. Katru gadu slimnīcas 5 stacionāros ārstējas aptuveni 60 000 pacientu, dienas stacionārā vairāk nekā 20 000 pacientu, bet ambulatori veselības aprūpes pakalpojumus šeit saņem vairāk nekā 710 000 pacientu.

Par “Virši”:
AS “Virši-A” ir lielākais un visstraujāk augošais pašmāju degvielas tirgotājs ar 26 gadu pieredzi Latvijas degvielas tirdzniecības nozarē. Šobrīd “Virši-A” tīklā ir 63 spēka stacijas, no kurām 61 ir pilna servisa, un tajā strādā vairāk nekā 627 darbinieki visos Latvijas reģionos.