Vienotais pieraksts: +371 67000610

Uzņēmēji sniedz atbalstu stacionāra “Latvijas Infektoloģijas centrs” mediķiem

Sadarbībā ar LNK Group labdarbības fondu “Charity.lv” uzņēmums AS “LNK Industries”, sākot ar šo nedēļu un līdz 21. februārim nodrošinās atbalstu – pusdienu piegādi Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra “Latvijas Infektoloģijas centrs” (LIC) darbiniekiem, kuri jau ilgstoši strādā paaugstinātas slodzes apstākļos, ārstējot un aprūpējot Covid-19 pacientus.

Kopumā ir paredzēts piegādāt vairāk kā 2500 pusdienu maltīšu komplektu, tādejādi nodrošinot ar pusdienām vairāk nekā 150 LIC darbinieku.

Profesore Baiba Rozentāle, stacionāra “Latvijas Infektoloģijas centrs” galvenā ārste: “Covid-19 infekcija neatkāpjas un slimnīcās pieaug pacientu skaits! Stacionāra “Latvijas Infektoloģijas cents” ārsti,  māsas un māsu palīgi, kā arī visi, kas iesaistīti Covid ārstniecības procesā, nu jau ar pieredzi no sirds palīdz Covid-19 slimniekiem. Un šajā brīdī mums aizkustinošu pārsteigumu sagādāja mūsu pavasara pusdienu nodrošinātāji LNK Labdarības fonds, kas arī ziemas epidēmijā, pateicoties AS “LNK Industries” atbalstam, rada iespēju mediķiem nodrošināt garšīgu un siltu maltīti! Paldies! Silda ne tik vien ēdiens, bet arī patiesā uzmanība un rūpes par mums! Un mēs visi taču saprotam, ka tikai tas, kas darīts no sirds uz sirdi, nes svētību!”

Kaspars Ratkevičs, AS “LNK Industries” valdes loceklis: “Mediķiem darbs paaugstinātas slodzes apstākļos turpinās! Tāpēc mēs turpinām atbalstīt stacionāra “Latvijas Infektoloģijas centrs” mediķus un darbiniekus. Šīs atbalsta programmas ietvaros vēlamies kaut nedaudz atvieglot medicīnas darbinieku ikdienu, nodrošinot siltas un veselīgas pusdienas tiem, kuri pašaizliedzīgi rūpējas un cīnās par mūsu veselību šajā pandēmijas laikā. Šobrīd jebkura palīdzība mediķiem dot ieguldījumu cīņā pret vīrusa izplatību. Mēs aicinām arī citus uzņēmējus, kuriem ir iespēja, turpināt labi iesākto atbalsta sniegšanu ne tikai mediķiem, bet arī sniegt palīdzīgu roku līdzcilvēkiem, kuri pandēmijas ietekmē ir nonākuši grūtā situācijā. Tikai kopā mums izdosies ierobežot vīrusa izplatību!”

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra “Latvijas Infektoloģijas centrs” sadarbība ar “LNK Labdarības fondu” par pusdienu piegādi LIC mediķiem veiksmīgi jau tika realizēta pagājušā gada pavasarī. Atbalsta programma mediķu ēdināšanai ir efektīvs veids, kā uzturēt možu garu un veicināt darbaspējas tik smagos darba apstākļos.

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca ir lielākā ārstniecības iestāde valstī. Šeit nonāk vissmagāk cietušie cilvēki no visas Latvijas. Katru gadu Rīgas Austrumu slimnīcas stacionāros ārstējas aptuveni 70 000 pacientu, dienas stacionārā vairāk nekā 20 000 pacientu, bet ambulatori veselības aprūpes pakalpojumus šeit saņem turpat 760 000 pacientu.

LNK Group labdarības fonds “Charity.lv” dibināts 2010. gadā un sniedz atbalstu bērniem, pieaugušajiem ar smagām veselības problēmām, maznodrošinātām personām, kā arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un pensionārus, kas strādājuši būvniecības sfērā. Fonds atbalsta sporta, izglītības, kultūras, reliģiskās kopienas, mazākumtautību un dzīvnieku aizsardzības biedrības.

AS “LNK Industries” ir viens no lielākajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā, kas specializējies daudzfunkcionālu objektu – termināļu, infrastruktūras un ražošanas, hidrotehnisko un civilo objektu – būvniecībā.