Vienotais pieraksts: +371 67000610

Uzmanību! Remontdarbu dēļ mainās autotransporta un gājēju kustības organizācija pie Gaiļezera un Latvijas Onkoloģijas centra

Informējam, ka transporta kustībai piebraucamo ceļa posmu pie stacionāra “Gaiļezers” Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas (NMPUK) plānots atvērt šodien, 30. septembrī, pēc plkst. 13:00.
❗️ Savukārt, sākot ar šī gada 30. septembri, būvdarbu dēļ uz ilgāku laika periodu tiks slēgts caurbrauktuves tunelis, kas ir galvenais piebraucamais ceļš pie NMPUK, braucot no Hipokrāta ielas puses. Tāpat tiks remontētas arī galvenās kāpnes, kas ved uz stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” ieeju.
🚘 Kustības shēma, braucot no Hipokrāta ielas puses, lai nokļūtu pie NMPUK un stacionāru “Gaiļezers”:
👉 Pirms stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” jānogriežas pa labi un tad jābrauc taisni. Nākamajā krustojumā jānogriežas pa kreisi un pēc tam jābrauc taisni uz priekšu (skatīt zemāk esošajā shēmā).
🚘 Kustības shēma, braucot no Juglas ielas puses, lai nokļūtu pie NMPUK un stacionāru “Gaiļezers”:
👉 Jāvirzās gar stacionāru “Patoloģijas centrs” taisni uz priekšu līdz krustojumam. Krustojumā jānogriežas pa labi. Pēc tam jābrauc taisni uz priekšu.
Pacientu apmeklētājiem stacionārā “Latvijas Onkoloģijas centrs” pa galveno ieeju būs iespējams iekļūt, virzoties gar stacionāru “Gaiļezers” līdz barjerai, taisni uz priekšu un pēc tam nogriežoties pa labi.
Iespējamie pacientu apmeklējumu laiki stacionārā “Latvijas Onkoloģijas centrs”:
🔹 P. – Pk.: no plkst. 15:00 līdz 18:00
🔹 Brīvdienās: no plkst. 11:00 līdz 13:00 un no plkst. 15:00 līdz 18:00.