Vienotais pieraksts: +371 67000610

Slimnīcas vadība pateicas 67. nodaļas medpersonālam par Covid-19 pacientu ārstēšanu un aprūpi

Mūsu slimnīcas valdes priekšsēdētājs Imants Paeglītis, valdes loceklis un ķirurģijas galvenais speciālists asoc. prof. Haralds Plaudis, stacionāra “Gaiļezers” galvenā ārste Linda Peiča un Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas vadītājs Aleksejs Višņakovs pateicās nu jau bijušās 67. nodaļas medpersonālam par pašaizliedzīgo iesaistīšanos un nenovērtējamo darbu, ārstējot un aprūpējot Covid-19 pacientus. 67. nodaļā ārstējās gan onkoloģiskie pacienti ar apstiprinātu Covid-19 diagnozi, gan arī ķirurģijas pacienti, kuri bija Covid-19 pozitīvi.

“Vēlos teikt milzīgu paldies nu jau bijušās 67. nodaļas darbiniekam par pašaizliedzīgo iesaistīšanos un ārkārtīgi svarīgo darbu, ko ikkatrs nodaļas darbinieks veica pat ārpus saviem tiešajiem darba pienākumiem. Paldies mūsu slimnīcas pieredzējušajiem ārstiem, rezidentiem un aprūpes personālam. Ir gūta neatsverama pieredze, kas vēlreiz tikai apliecina to, ka jebkas, ko mēs iemācāmies un piedzīvojam dara mūs tikai stiprākus,” klātesošos uzrunāja mūsu slimnīcas valdes priekšsēdētājs Imants Paeglītis.

“Labu ārstu raksturo viņa zināšanas un darbs ar pacientiem. Taču, manuprāt, ne mazāk svarīga īpašība ir spēja uzņemties iniciatīvu un atbildību tajos brīžos, kad ir ļoti sarežģīti un grūti. Protams, ārstu darbs nav iedomājams bez māsu, māsu palīgu un sanitāru atbalsta, kā rezultātā izveidojas fantastiska un vienota komanda,” teica mūsu slimnīcas valdes loceklis un ķirurģijas galvenais speciālists asoc. prof. Haralds Plaudis.

“Tas, kam jūs ļoti īsā brīdī izgājāt cauri, pierādīja to, ka esat spēcīga komanda, ko veido spēcīgas personības. Bija brīži, kad vajadzēja saņemties tiešām smagu pacientu dēļ, izturot gan medicīnisko prāta rēbusu, gan dažubrīd arī savstarpējo attiecību rēbusu. Jūs spējāt un mācējāt būt vienota un saliedēta komanda,” pauda mūsu slimnīcas stacionāra “Gaiļezers” galvenā ārste Linda Peiča.

“Īsā laika periodā izdevās izveidot veselu nodaļu un komandu, kas spēja būt vienota. Tā ir nenovērtējama pieredze un ieguldījums. Ikviens nodaļas darbinieks strādāja ar milzīgu emocionālo atdevi, ārstējot un aprūpējot pacientus, kuri paralēli citām smagām saslimšanām bija arī Covid-19 pozitīvi. Esmu pateicīgs nodaļas vadītājai Ullai Rozenbergai, kura ne mirkli nešauboties piekrita uzņemties nodaļas vadīšanu,” pateicās mūsu slimnīcas Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas vadītājs Aleksejs Višņakovs.

“Paldies par doto iespēju, esam guvuši neatsveramu pieredzi. Paldies arī lieliskajam nodaļas kolektīvam, mēs patiesi ļoti ātri sastrādājāmies. To novērtējām gan mēs paši, gan, protams, arī pacienti,” pateicību pauda mūsu slimnīcas 67. nodaļas vadītāja, interniste un rezidente endokrinoloģijā Ulla Rozenberga.

Nodaļas virsmāsa Inese Siliņa