Vienotais pieraksts: +371 67000610

Rīgas Austrumu slimnīcas Atbalsta fonds sagādā saldumu paciņas darbinieku bērniem

Pateicoties Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Atbalsta fonda gādībai, šogad vairāk nekā 1300 slimnīcas darbinieku bērni Ziemassvētkos saņems saldumu paciņas.

Asociētais profesors Ardis Platkājis, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Atbalsta fonds valdes priekšsēdētājs: “Rīgas Austrumu slimnīcas Atbalsta fonds jau 10 gadus gādā par to, lai Ziemassvētkos slimnīcas darbinieku bērniem sagādātu konfekšu un našķu paciņas. Pirms Covid -19 pandēmijas slimnīcas darbinieku bērni tika aicināti uz Leļļu teātra izrādi, kam sekoja tikšanās ar Ziemassvētku vecīti un viņa palīgiem – jautrā pasākumā ar rotaļām, muzikālu priekšnesumu un dažādiem atjautības uzdevumiem. Diemžēl tikšanās prieks izpaliks arī šogad, taču jāpiebilst, ka ir arī labas ziņas – mazo ķiparu ar katru gadu ir vairāk! Par to mums ir īpašs prieks. Šogad esam sarūpējuši 1317 saldumu paciņas – visu 5 slimnīcas stacionāru darbinieku bērniem.”

Izziņai. Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca ir lielākā slimnīca Latvijā. Slimnīcas 5 stacionāros – “Gaiļezers”, “Latvijas Onkoloģijas centrs”, “Latvijas Infektoloģijas centrs”, “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs”, “Biķernieki”, kā arī “Patoloģijas centrā” – šobrīd strādā vairāk nekā 4700 darbinieki.

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Atbalsta fonds ir reģistrēts biedrību un nodibinājumu reģistrā 2009. gada septembrī. Tā stratēģiskie mērķi – veicināt veselības aprūpes pakalpojumu attīstību un zināšanu pilnveidi – slimnīcas mediķu un darbinieku profesionālajā un tālākizglītībā, kā arī slimnīcas tradīciju veidošana un atbalstīšana. Sekmīgu un radošu  fonda darbību veicina arī sadarbība ar medicīnas darbinieku asociācijām, augstākās izglītības un aroda mācību iestādēm, skolām,  valsts un pašvaldību veselības aprūpes iestādēm un nevalstiskām organizācijām.