Vienotais pieraksts: +371 67000610

Rīgas Austrumu slimnīcas ārstiem piešķir augstākos Latvijas valsts apbalvojumus

Šā gada 3. un 4. maijā Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī svinīgā ceremonijā pasniedza  2021. gadā un 2022. gadā piešķirtos augstākos Latvijas valsts apbalvojumus izcilām personībām.

Ar Triju Zvaigžņu ordeni apbalvots un par Triju Zvaigžņu ordeņa virsniekiem iecelts dr. ARMANDS SĪVIŅŠ, mūsu slimnīcas stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” Onkoķirurģijas klīnikas vadītājs un ķirurgs – par nopelniem medicīnā un nozīmīgo ieguldījumu onkoloģijas attīstībā un onkoloģisko pacientu ārstniecībā.

Foto: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja.

Ar Atzinības krustu apbalvots un par Atzinības krusta komandieri iecelts prof. GUNTIS KARELIS, mūsu slimnīcas stacionāra “Gaiļezers” Neiroloģijas un neiroķirurģijas klīnikas vadītājs, neirologs – par nopelniem medicīnā un nozīmīgo profesionālo ieguldījumu pacientu ārstniecībā.

Foto: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja.

Ar Atzinības krustu apbalvots un par Atzinības krusta komandieri iecelts SERGEJS ŅIKIŠINS, Nacionālās mikrobioloģijas references laboratorijas vadītājs un mūsu slimnīcas laboratorijas galvenais speciālists – par nozīmīgo ieguldījumu medicīnas darbā un profesionālo veikumu sabiedrības veselībā Covid-19 pandēmijas laikā.

Foto: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja.

Triju Zvaigžņu ordeņa, Viestura ordeņa un Atzinības krusta – pasniegšanas svinīgā ceremonija 3. maijā

Fotoreportāža – https://www.flickr.com/photos/valstsprezidents/albums/72177720298606125

 

Triju Zvaigžņu ordeņa, Viestura ordeņa un Atzinības krusta – pasniegšanas svinīgā ceremonija 4. maijā

Fotoreportāža  – https://www.flickr.com/photos/valstsprezidents/albums/72177720298642738