Vienotais pieraksts: +371 67000610

Rīgas Austrumu slimnīcā jau četrpadsmito reizi norisināsies CTO jeb Hronisku totālu oklūziju dienas

Šogad 30.un 31.martā jau četrpadsmito reizi norisināsies CTO jeb Hronisku totālu oklūziju dienas, kas ir starptautisks apmācības seminārs divu dienu garumā īpaši sarežģītu koronāro vainagartēriju bojājumu – pilnīgi slēgtu sirds asinsvadu jeb hronisku totālu oklūziju ārstēšanā ar pasaules vadošo invazīvo kardiologu piedalīšanos.

Starptautiskajā seminārā līdz ar Latvijas speciālistiem piedalīsies pasaules līderi CTO jomā Masahisa Yamane no Japānas un Alexandre Avran no Francijas, kā arī oklūziju jomas speciālisti no daudzām pasaules valstīm – Sergijs Furkalo no Ukrainas, Jaroslavs Vojciks no Polijas un Meružans Saghatelians no Armēnijas.

Pasākuma organizators ir Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Sirds asinsvadu slimību klīnikas vadītājs Artis Kalniņš.
“Neskatoties uz jau sasniegto invazīvajā kardioloģijā, pilnīgi slēgti sirds asinsvadi jeb hroniskas totālas oklūzijas joprojām ir viena no lielākajām problēmām invazīvajā kardioloģijā. Mūsu mērķis ir piedāvāt nozares speciālistiem padziļinātu ieskatu sasniegtajā šajā jomā gan Latvijā, gan citās pasaules valstīs. Baltijas valstīs esam kļuvuši par vadošo klīniku pilnīgi slēgtu sirds asinsvadu invazīvā ārstēšanā, tāpēc varam apmācīt arī citus. Esam pasaules labāko klīniku līmenī.”, norāda dr. Artis Kalniņš
Pašlaik reģistrācija dalībai klātienē ir apturēta, jo ir sasniegts maksimālais klātienes dalībnieku skaits.

Tāpēc, ņemot vērā lielo interesi piedāvājam iespēju pieslēgties attālināti:
Zoom Meeting

  • Meeting ID: 892 2481 5086
  • Passcode: 661115