Vienotais pieraksts: +371 67000610

Rīgas Austrumu slimnīca aicina ģimenes ārstus un endoskopiju speciālistus uz apmācību konferenci

Šogad Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Endoskopiju nodaļai aprit 40 gadu jubileja. Par godu šim notikumam tiks rīkoti vairāki pasākumi gan šīs medicīnas jomas profesionāļiem, gan arī pacientiem.

Mūsu slimnīcas “Aslimnīcas mācību centrs” kopā ar Iekšķīgo slimību klīnikas Endoskopiju nodaļas ārstiem, kā arī sadarbībā ar Latvijas Gastrointestinālās Endoskopiju Asociāciju un Latvijas Gastroenterologu asociāciju šī gada 3. novembrī (ceturtdien), stacionārā “Gaiļezers” rīko apmācību konferenci – “ASLIMNĪCAS ENDOSKOPIJU NODAĻAI – 40”, kurā ģimenes ārstiem un endoskopiju speciālistiem būs iespēja  uzzināt par jaunākajām diagnostikas un endoskopiskās terapijas iespējām, kas tiek piedāvātas Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā, lai savlaicīgi atklātu un efektīvi ārstētu dažādas saslimšanas. Tāpat konferences dalībnieki tiks iepazīstināti ar jaunākajām aktualitātēm un atziņām, piemēram, barības vada stentēšanā, kā arī resnās zarnas vēža un kuņģa vēža agrīnā skrīningā. Vēl arī tiks pārrunāti ģimenes ārstiem aktuālie jautājumi – par pacientu nosūtīšanu konkrētiem izmeklējumiem un ieteikumiem, kas palīdzētu pacientiem pareizi sagatavoties šo izmeklējumu veikšanai.

Apmācību konference notiks klātienē, 3. novembrī, plkst. 14.00. stacionāra “Gaiļezers” 2. stāva mazajā konferenču zālē (adrese: Hipokrāta ielā 2, Rīgā).

Par dalību apmācību konferencē tiks piešķirti tālākizglītības punkti (TIP 2.8, LĀB).

Dalība apmācībā: RAKUS darbiniekiem un aicinātiem viesiem – BEZMAKSAS. Citiem interesentiem – 14 euro.

Apmācību programma pieejama ŠEIT

Pieteikties apmācībām iespējams ŠEIT

Vēršam uzmanību, ka visiem dalībniekiem iepriekšēja reģistrācija ir obligāta!