Vienotais pieraksts: +371 67000610

Pirmssvētku dienās, 30. aprīlī un 3. maijā, izmaiņas Austrumu slimnīcas stacionāru darbalaikā

Valsts noteiktajās svētku brīvdienās – Darba svētkos un Satversmes sapulces sasaukšanas dienā 1.maijā un Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā 4.maijā, kas šogad ir sestdienā un tāpēc par brīvdienu noteikta arī pirmdiena, 6. maijs,  Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) stacionāros nenotiks ārstu ambulatorās pieņemšanas un diagnostiskie izmeklējumi. Šajās dienās zvanus nepieņems arī vienotais pieraksta tālrunis +371 67000610. Savukārt pirmssvētku dienās, 30. aprīlī un 3. maijā, būs izmaiņas stacionāru darbalaikā.

Trešdien, 1. maijā, un pirmdien, 6. maijā, Austrumu slimnīcas stacionāros nenotiks ambulatorās ārstu pieņemšanas un diagnostiskie izmeklējumi, kas vienmēr notiek saskaņā ar iepriekšēju pierakstu. 1. un 6. maijā zvanus nepieņems vienotais pieraksta tālrunis +371 67000610. Aicinām pierakstu veikt elektroniski Austrumu slimnīcas interneta mājaslapā: https://eveselibaspunkts.lv/lv.

Pirmssvētku dienās, 30. aprīlī un 3. maijā, Austrumu slimnīcas stacionārā “Gaiļezers”, Hipokrāta ielā 2, ārstu pieņemšanas un diagnostiskie izmeklējumi notiks līdz plkst. 17:00, stacionārā “Jugla”, Juglas ielā 20, – līdz plkst. 15:00,  stacionārā “Biķernieki”, Lielvārdes ielā 68, – līdz plkst. 15:30, bet stacionārā “Latvijas Infektoloģijas centrs”, Linezera ielā 3, – līdz plkst. 17:00. Klientu apkalpošanas centri strādās saskaņā ar ambulatoro pieņemšanu un izmeklējumu pieraksta laikiem. Klienti un pacienti par ambulatorās vizītes laiku vienmēr tiek informēti iepriekš ar mobilās īsziņas starpniecību vai zvanot uz klienta/pacienta norādīto tālruņa numuru.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas klīnika, kā arī stacionāra “Biķernieki” acu traumpunkts, kā vienmēr, strādās bez brīvdienām un visu diennakti, sniedzot neatliekamo medicīnisko palīdzību pacientiem akūtā veselības stāvoklī.


Par Austrumu slimnīcu 

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca ir lielākā un stratēģiski nozīmīgākā daudzprofilu slimnīca valstī. Slimnīcas sastāvā ietilpst pieci stacionāri – “Gaiļezers”, “Latvijas Onkoloģijas centrs”, “Biķernieki”, “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” un “Latvijas Infektoloģijas centrs” ar dažādu profilu centriem un klīnikām. Slimnīca sniedz augsti specializētu stacionāro un sekundāro ambulatoro veselības aprūpi, nodrošinot multidisciplināru terciārā līmeņa ārstēšanu un aprūpi atbilstoši mūsdienu tehnoloģiju un medicīnas zināšanu līmenim. Tajā ārstējas aptuveni 80% visu Latvijas onkoloģisko pacientu. Slimnīca nodrošina praktisko apmācību bāzi gan Latvijas izglītības iestāžu, gan ārvalstu studentiem un nodrošina tālākizglītību un zināšanu pārnesi veselības nozares speciālistiem mūsu valstī un aiz tās robežām. Slimnīca veic zinātniski pētniecisko darbu un attīsta inovatīvu metožu izmantošanu pacientu ārstēšanā. Slimnīca ir trešais lielākais darba devējs valstī, kur strādā ap 5000 darbinieku.