Vienotais pieraksts: +371 67000610

Par Austrumu slimnīcas darbalaiku Jāņu periodā

2024. gada Jāņos, 24. jūnijā, pirmdienā, Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā (Austrumu slimnīca) netiks sniegti ambulatorie pakalpojumi. Svētku pirmdienā zvanus nepieņems arī vienotais pieraksta tālrunis +371 67000610.

Pirmssvētku nedēļā Austrumu slimnīcā ambulatoros pakalpojumus sniegs bez izmaiņām – atbilstoši pieņemšanu un izmeklējumu pieraksta laikiem. Klienti un pacienti par ambulatorās vizītes laiku vienmēr tiek informēti iepriekš ar mobilās īsziņas starpniecību vai zvanot uz klienta/pacienta norādīto tālruņa numuru.

Savukārt 24.jūnijā, kas ir noteiktā valsts svētku brīvdiena par godu Jāņiem, Austrumu slimnīcā ambulatoros pakalpojumus nesniegs un zvanus nepieņems arī vienotais pieraksta tālrunis +371 67000610. Austrumu slimnīca šajā periodā aicina pierakstīties elektroniski slimnīcas mājaslapā: https://eveselibaspunkts.lv/lv.

Neatliekamās medicīnas un pacientu  uzņemšanas klīnika, kā arī stacionāra “Biķernieki” acu traumpunkts, kā vienmēr, strādās bez brīvdienām un visu diennakti, sniedzot neatliekamo medicīnisko palīdzību pacientiem akūtā veselības stāvoklī.

Par Austrumu slimnīcu

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca ir lielākā un stratēģiski nozīmīgākā daudzprofilu slimnīca valstī. Slimnīcas sastāvā ietilpst pieci stacionāri – “Gaiļezers”, “Latvijas Onkoloģijas centrs”, “Biķernieki”, “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” un “Latvijas Infektoloģijas centrs” ar dažādu profilu centriem un klīnikām. Slimnīca sniedz augsti specializētu stacionāro un sekundāro ambulatoro veselības aprūpi, nodrošinot multidisciplināru terciārā līmeņa ārstēšanu un aprūpi atbilstoši mūsdienu tehnoloģiju un medicīnas zināšanu līmenim. Tajā ārstējas aptuveni 80% visu Latvijas onkoloģisko pacientu. Slimnīca nodrošina praktisko apmācību bāzi gan Latvijas izglītības iestāžu, gan ārvalstu studentiem un nodrošina tālākizglītību un zināšanu pārnesi veselības nozares speciālistiem mūsu valstī un aiz tās robežām. Slimnīca veic zinātniski pētniecisko darbu un attīsta inovatīvu metožu izmantošanu pacientu ārstēšanā. Slimnīca ir trešais lielākais darba devējs valstī, kur strādā ap 5000 darbinieku.