Vienotais pieraksts: +371 67000610

Par Austrumu slimnīcas darbalaiku 18.novembra pirmssvētku un svētku dienā

Par godu Latvijas Republikas proklamēšanai noteiktajā valsts svētku brīvdienā – pirmdienā, 2023. gada 20. novembrī, – Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) stacionāros nenotiks ārstu ambulatorās pieņemšanas un diagnostiskie izmeklējumi. Svētku dienā zvanus nepieņems arī vienotais pieraksta tālrunis +371 67000610. Savukārt pirmssvētku dienā, 17. novembrī, vienotais pieraksta tālrunis +371 67000610 pieņems zvanus no plkst. 8:00 līdz 16:00.

20. novembrī, oficiāli noteiktajā brīvdienā, Austrumu slimnīcas stacionāros nenotiks ambulatorās ārstu pieņemšanas un diagnostiskie izmeklējumi, kas vienmēr notiek saskaņā ar iepriekšēju pierakstu. Tāpat 20. novembrī nepieņems zvanus vienotais pieraksta tālrunis +371 67000610. Aicinām veikt pierakstu elektroniski mūsu slimnīcas mājaslapā: https://eveselibaspunkts.lv/lv.

Pirmssvētku dienā, 17. novembrī, Austrumu slimnīcas vienotais pieraksta tālrunis +371 67000610 pieņems zvanus no plkst. 8.00 līdz 16.00. Savukārt Austrumu slimnīcas Klientu apkalpošanas centri 17. novembrī strādās saskaņā ar ambulatoro pieņemšanu un izmeklējumu pieraksta laikiem. Klienti un pacienti par ambulatorās vizītes laiku vienmēr tiek informēti iepriekš ar mobilās īsziņas starpniecību vai zvanot uz klienta/pacienta norādīto tālruņa numuru.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas klīnika, kā arī stacionāra “Biķernieki” acu traumpunkts, kā vienmēr, strādās bez brīvdienām un visu diennakti, sniedzot neatliekamo medicīnisko palīdzību pacientiem akūtā veselības stāvoklī.

 

 

Par Austrumu slimnīcu 

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca ir lielākā un stratēģiski nozīmīgākā daudzprofilu slimnīca valstī. Slimnīcas sastāvā ietilpst pieci stacionāri – “Gaiļezers”, “Latvijas Onkoloģijas centrs”, “Biķernieki”, “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” un “Latvijas Infektoloģijas centrs” ar dažādu profilu centriem un klīnikām. Slimnīca sniedz augsti specializētu stacionāro un sekundāro ambulatoro veselības aprūpi, nodrošinot multidisciplināru terciārā līmeņa ārstēšanu un aprūpi atbilstoši mūsdienu tehnoloģiju un medicīnas zināšanu līmenim. Tajā ārstējas aptuveni 80% visu Latvijas onkoloģisko pacientu. Slimnīca nodrošina praktisko apmācību bāzi gan Latvijas izglītības iestāžu, gan ārvalstu studentiem un nodrošina tālākizglītību un zināšanu pārnesi veselības nozares speciālistiem mūsu valstī un aiz tās robežām. Slimnīca veic zinātniski pētniecisko darbu un attīsta inovatīvu metožu izmantošanu pacientu ārstēšanā. Slimnīca ir trešais lielākais darba devējs valstī, kur strādā ap 5000 darbinieku.