Vienotais pieraksts: +371 67000610

Mūsu slimnīcas radiologi piedalās Eiropas radiologu kongresā

No 13.-17. jūlijam Austrijas galvaspilsētā Vīnē notika ikgadējais Eiropas Radiologu Asociācijas rīkotais Eiropas radiologu kongress (ECR2022), kurā uzstāties bija uzaicinātas mūsu slimnīcas ārstes radioloģes – dr. Aija Jaudzema un dr. Ilze Eņģele. Savukārt, individuāli ar pētījumiem sevi pieteica ārsti radiologi – dr. Nauris Zdanovskis un dr. Artūrs Šilovs.

Attēlā no kreisās puses – dr. I. Eņģele un dr. A. Jaudzema

Dr. A. Jaudzema uzstājās ar prezentāciju: “Plaukstas, plaukstas locītavas un elkoņa locītavas nozīmīgākie mērījumi un klasifikācija”. Šādā formātā radioloģiskie mērījumi Eiropas Radiologu kongresā tika apkopoti un prezentēti pirmoreiz.

Dr I. Eņģele uzstājās ar prezentāciju “Kaulu smadzeņu tūska”, prezentējot jaunumus nomenklatūrā un ziņojot par jaunatklātajiem gadījumiem, aktualizējot tēmas sarežģītību radioloģijā. Kā arī dr. Eņģele tika uzaicināta moderēt zinātnisko sesiju “Jaunākie atklājumi augšējo ekstremitāšu attēldiagnostikā”.

Dr. N. Zdanovskis veicis pētījumu: “Multiparametriska MR galvas smadzeņu izvērtēšana pacientiem ar kognitīviem traucējumiem”, iegūstot atzinības sertifikātu.

Dr. A. Šilovs veicis pētījumu: “Krūškurvja datortomogrāfijas pazīmju saistība ar intrahospitālās CARDS (Covid-19 asociētā respiratorā distresa sindroma) attīstību un augstākumirstību pacientiem ar akrūtu Covid-19 pneimoniju.

Lepojamies un sveicam mūsu slimnīcas ārstus ar šāda mēroga starptautiskiem panākumiem!