Vienotais pieraksts: +371 67000610

Austrumu slimnīcas “Latvijas Onkoloģijas centra” ambulatorajā daļā novērš ūdensvada avārijas bojājumus – daļai pacientu pārcels vizītes

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” ambulatorajā daļā šodien notika ūdensvada avārija, kas operatīvi tika novērsta.

Ūdensvada avārijā nav cietuši pacienti vai slimnīcas personāls, taču daļai pacientu atceltas ambulatorās ārstu pieņemšanas.

Visi pacienti, kuriem tiks pārcelti ambulatoro pakalpojumu pierakstu laiki, tiks apzvanīti un informēti par nākamās vizītes laiku.

Darbu turpinās Ķīmijterapijas dienas stacionārs, Staru terapijas ambulatorā daļa, kā arī Diagnostiskās radioloģijas nodaļa.

Austrumu slimnīca pateicas par sapratni.


Par Austrumu slimnīcu

 Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca ir lielākā un stratēģiski nozīmīgākā daudzprofilu slimnīca valstī. Slimnīcas sastāvā ietilpst pieci stacionāri – “Gaiļezers”, “Latvijas Onkoloģijas centrs”, “Biķernieki”, “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” un “Latvijas Infektoloģijas centrs” ar dažādu profilu centriem un klīnikām. Slimnīca sniedz augsti specializētu stacionāro un sekundāro ambulatoro veselības aprūpi, nodrošinot multidisciplināru terciārā līmeņa ārstēšanu un aprūpi atbilstoši mūsdienu tehnoloģiju un medicīnas zināšanu līmenim. Tajā ārstējas aptuveni 80% visu Latvijas onkoloģisko pacientu. Slimnīca nodrošina praktisko apmācību bāzi gan Latvijas izglītības iestāžu, gan ārvalstu studentiem un nodrošina tālākizglītību un zināšanu pārnesi veselības nozares speciālistiem mūsu valstī un aiz tās robežām. Slimnīca veic zinātniski pētniecisko darbu un attīsta inovatīvu metožu izmantošanu pacientu ārstēšanā. Slimnīca ir trešais lielākais darba devējs valstī, kur strādā ap 5000 darbinieku.