Vienotais pieraksts: +371 67000610

Austrumu slimnīca aicina donorus ziedot asinis

Austrumu slimnīcā kopš gada sākuma būtiski pieaugusi pacientu plūsma, un šī tendence turpinās arī vasarā. Austrumu slimnīcas Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikā jūnijā pacientu skaits palielinājies par 22%. Kā katru gadu, tieši vasaras mēnešos, cilvēkiem aktīvi ceļojot, braucot ar auto, velo un citiem mobilitātes rīkiem un baudot vasaras notikumus, diemžēl pieaug arī smagas politraumas guvušo pacientu skaits. Cilvēki gūst dažādas smagas traumas, pārvietojoties ar skūteriem, neveiksmīgi krītot un gūstot galvaskausa un kaulu lūzumus. Arī strādājot ar elektriskām mehāniskām ierīcēm, tiek gūti kropļojoši savainojumi. Visu nosaukto profilu pacientiem nepieciešamas neatliekamas un dzīvību glābjošas ķirurģiskās operācijas.
Tādēļ Austrumu slimnīca aicina asinsdonorus ziedot asinis arī vasarā, kad tradicionāli donoru aktivitāte mazinās.
Ērti ziedot asinis var arī Austrumu slimnīcas stacionāra “Gaiļezers” Valsts asinsdonoru centra donoru pieņemšanas punktā — ieeja AB1, 0.stāvā, Hipokrāta ielā 2, Rīgā.

Darbalaiks:
• Otrdien no plkst. 8.00 līdz 16.00.
• Trešdien no plkst. 8.00 līdz 16.00.
• Piektdien no plkst. 8.00 līdz 14.00.