Vienotais pieraksts: +371 67000610

Advokātu birojs ‘’Ellex Kļaviņš’’ pasniedz dāvinājumu mediķiem, kuri iesaistīti cīņā ar Covid-19

Šajos Ziemassvētkos advokātu birojs ‘’Ellex Kļaviņš’’ kā dāvanu Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” ārstiem un visiem darbā iesaistītajiem speciālistiem pasniedza divuskafijas pagatavošanas aparātus un kafijas pupiņas, lai ikvienam mediķim, ārstējot un aprūpējot Covid-19 pacientus, būtu iespēja visu diennakti tikt pie enerģiju un darba sparu rosinošas kafijas tases.

Advokātu biroja ‘’Ellex Kļaviņš’’ vadošā partnere Līga Mervina uzsver: “Mediķiem, kuri nepaguruši cīnās par smagāk skarto Covid-19 pacientu dzīvībām, šis ir skarbs laiks. Apzinoties, ka nevaram mainīt situāciju, meklējām veidus, kā izteikt pateicību Latvijas mediķiem un parādīt, cik nozīmīgs ir viņu ieguldījums, iznesot pandēmijas smagumu uz saviem pleciem. Šajos meklējumos tika atklāts, ka ir kāda maza, bet ārkārtīgi svarīga lieta, kuras Covid-19 pacientu aprūpētājiem darbā trūkst. Tā ir iespēja jebkurā brīdī tikt pie tases labas kafijas. Tāpēc nolēmām nākt talkā un sarūpēt to mediķiem.”

Andra Cīrule, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” galvenā ārste: “Pateicamies advokātu birojam “Ellex Kļaviņš” par mērķtiecīgu atbalstu Covid-19 pandēmijas laikā. Esam iepriecināti par saņemto dāvinājumu, kas vienlaikus ir apliecinājums izpratnei par mūsu slimnīcas mediķu un personāla godprātīgi un atbildīgi veikto darbu – cīnoties par Covid-19 pacientu veselību un dzīvību. Tikai saliedēta sabiedrība spēs pārvarēt šo Covid-19 pandēmiju, tādēļ svarīga ir izpratne par notiekošo un atbalsts, ko sniedzam viens otram, lai būtu stipri un veseli”

‘’Ellex Kļaviņš’’ ir viens no lielākajiem un pieredzes bagātākajiem advokātu birojiem Latvijā, kas darbojas ‘’Ellex’’ advokātu biroju alianses ietvaros Baltijā. Latvijā birojs dibināts 1992. gadā ar nosaukumu “Kļaviņš & Slaidiņš”. “Ellex Kļaviņš” ir ekskluzīvs Latvijas pārstāvis pasaules vadošajā starptautiskajā neatkarīgu advokātu biroju asociācijā Lex Mundi un arī starptautiskās profesionālo uzņēmējdarbības pakalpojumu sniedzēju asociācijas World Services Group (WSG) biedrs.