Vienotais pieraksts: +371 67000610

Rīgas Austrumu slimnīcā notiks konference “Covid-19 RAKUS un Latvijā – atpakaļ nākotnē”!

Mūsu slimnīcas profesionālās tālākizglītības centrs “Aslimnīcas Mācību centrs” šodien, 18.maijā, plkst.12.00., aicina nozares profesionāļus uz konferenci – “Covid-19 RAKUS un Latvijā – atpakaļ nākotnē”, kas norisināsies stacionāra ”Latvijas Onkoloģijas centrs” lielajā konferenču zālē.

Daina Baidekalne, Mācību centra vadītāja

Daina Baidekalne, “Aslimnīcas Mācību centra” vadītāja: “Organizējot šo konferenci, vēlējāmies ne tikai atskatīties un izvērtēt Covid-19 pandēmijas laiku skaitļos un faktos, bet arī dalīties ar personāla pieredzes stāstiem.”

Konferencē ar ziņojumu par sniegto neatliekamo medicīnisko palīdzību pacientiem Covid-19 pandēmijas apstākļos uzstāsies slimnīcas Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas vadītājs (ārsts) Aleksejs Višņakovs, stacionāra “Gaiļezers” galvenais ārsts  Aldis  Strēlnieks pastāstīs par pacientu apriti mūsu slimnīcā – skaitļos un faktos –  Covid-19 pandēmijas laikā, savukārt Personāla direktore Evita Duļbinska dalīsies pieredzē par problēmām un risinājumiem personāla vadībā Covdi-19 pandēmijas laikā.

Infektoloģijas galvenā speciāliste, profesore Ludmila Vīksna vērtēs mūsu slimnīcas vadošo lomu un ieguldījumu, Covid-19 pacientu saslimstības izpētē Latvijā.

Savukārt stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” (TPSC) galvenā ārste Andra Cīrule dalīsies pieredzē, ar kādiem izaicinājumiem Covid-19 pandēmijā sastapās stacionāra kolektīvs.

Konferencē ar referātiem un prezentācijām uzstāsies:

  • mūsu slimnīcas Laboratorijas dienesta attīstības projektu vadītājs Ģirts Šķenders – ģimenes ārsts, internists;
  • Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas viceprezidents Ainis Dzalbs;
  • Rīgas Stradiņa Universitātes (RSU) Sabiedrības veselības un epidemioloģijas katedras asoc. prof., RSU Sabiedrības veselības institūta direktore Anda Ķīvīte-Urtāne.

Konference “Covid-19 RAKUS un Latvijā – atpakaļ nākotnē”! notiks Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” (Hipokrāta ielā 4, Rīgā) lielajā konferenču zālē.

Par konferences apmeklējumu tiek piešķirti 4,6 tālākizglītības punkti.

Dalība pasākumā ir bez maksas.


18.05.2023. konferences  “Covid-19 RAKUS un Latvijā – atpakaļ nākotnē”

Programma skatāma šeit