Vienotais pieraksts: +371 67000610

Austrumu slimnīcas Neiroloģijas un neiroķirurgijas klīnikas Insulta vienībai piešķirts augstākais – dimanta – līmenis

10. Eiropas Insulta organizācijas konferences ESOC 2024 laikā Šveices pilsētā Bāzelē mūsu slimnīcas Neiroloģijas un neiroķirurgijas klīnikas Insulta vienībai piešķirts augstākais – dimanta – līmenis, vērtējot klīnikas Insulta vienības darbību un sasniegumus 2023. gada laikā.
Piešķirot visaugstāko novērtējumu klīnikas darbībai, ņemta vērā insulta pacientu ārstēšanas, rehabilitācijas un aprūpes kvalitāte, kā arī virkne citu faktoru.
Austrumu slimnīcas Neiroloģijas un neiroķirurģijas klīnikas vadītājs profesors Guntis Karelis, akcentējot balvas svarīgumu, uzsver, ka tās saņēmēji ir ne tikai Insulta vienība, bet visa Austrumu slimnīca, izceļot multidisciplināro sadarbību un Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas, Rehabilitācijas klīnikas, Radioloģijas centra, Neiroķirurģijas klīnikas un citu kolēģu iesaisti.
Profesors saka: “Liels paldies mūsu klīnikas speciālistiem par entuziasmu, profesionālismu un pāri visam – vēlmi būt labākajiem, ārstējot un glābjot mūsu pacientu dzīvības. Jo tieši tas ir mūsu ārstu un aprūpes personāla ikdienas darbs.”