Vienotais pieraksts: +371 67000610

Medicīnas zinātņu doktore, RSU docente, ārsts dermatologs venerologs.

Specializējusies ādas kā arī seksuāli transmisīvo (venērisko) slimību izmeklēšanā un ārstēšanā.

Veic akūtu un hronisku ādas slimību diagnostiku (iesk. biopsijas, citoloģiskās analīzes, digitālo dermatoskopiju, sēnīšu analīzes un citus laboratoros izmeklējumus.) un ārstēšanu. Uzkrāta pieredze un sniedz konsultācijas terapijai ar bioloģiskajiem medikamentiem, kas ir šobrīd novitatīvākā pieeja vairāku  hronisku ādas slimību – psoriāzes , atopiskā dermatīta, nātrenes, supuratīvā hidradenīta ārstēšanā.

Vizītes laikā tiek nodrošināta dažādu ādas jaunveidojumu padziļināta izmeklēšana ar digitālo datora dermatoskopu, pacientam optimālāka risinājuma piemeklēšana to noņemšanai, ja nepieciešams. Pieejama ir izmeklēšana  un ārstēšana venēriskām slimībām. Iespējamas arī anonīmas konsultācijas.

Izglītība (medicīniskā)

  • 2001. gadā beigusi Latvijas Medicīnas akadēmiju;
  • 2011. gadā iegūts medicīnas zinātņu doktora grāds, aizstāvot promocijas darbu “Transformējošā augšanas faktora-bēta1 un epidermālā augšanas faktora raksturlielumu pārmaiņas asins serumā psoriāzes slimniekiem, to ietekme uz patoģenēzes procesiem ārstēšanas kursa gaitā”.

Papildu izglītība

  • CIDESCO starptautiskā kosmetoloģijas skola (2004. g.);
  • Regulāri uzstājas un piedalās vairākos starptautiskos ārstu kongresos;
  • Apmeklēti vairāki starptautiski semināri, izietas apmācības, štazēšanās dažādās ārvalstu klīnikās (Vācijā, Šveicē, Īrijā u.c.) bioloģisko medikamentu pielietojumam psoriāzes un psoriātiskā artrīta terapijai;
  • Dakterei ir vairāk nekā 20 gadu pieredze klīniskajā un klīniski pedagoģiskajā darbā. Regulāri tiek lasītas lekcijas, semināri ne tikai studentiem, bet arī ārstiem.