Vienotais pieraksts: +371 67000610

Anestezioloģijas un intensīvās terapijas nodaļa

Nodaļa stacionāra „Biķernieki” pacientiem nodrošina visus mūsdienīgos anestēzijas veidus: vispārējo un lokālo anestēziju pacientiem operāciju, pārsiešanu, diagnostisko manipulāciju un ārstniecisko procedūru laikā.

Intensīvās terapijas nodaļā tiek veikta ārstēšana un novērošana, kā arī dzīvībai svarīgo orgānu vitālo funkciju atjaunošana un uzturēšana pacientiem ar plašu un nopietnu patoloģiju, pēcoperācijas pacientiem un apdeguma pacientiem līdz stāvokļa stabilizēšanai.

Diennakts laikā visās stacionāra nodaļās tiek nodrošināta neatliekamā palīdzība un reanimācijas pasākumi akūtu saslimšanu gadījumā.

Gada laikā nodaļā ārstējās ap 400 pacientu, tiek veiktas vairāk nekā 3300 anestēzijas.

Speciālisti

Nodaļas vadītājs: Aleksandrs Kagans

Ārsti: Gaļina Malkiele, Nina Nikolajeva, Larisa Bojarovska,  Ilona Rogovska, Eduards Boļšakovs, Igors Hotņanskis, Anete Mickeviča, Antons Antonovs, Rihards Pēteris Ročāns

Anestezioloģijas un intensīvās terapijas nodaļā visi ārsti ir kvalificēti speciālisti ar lielu darba pieredzi. Speciālisti regulāri paaugstina kvalifikāciju anesteziologu asociācijas rīkotajos kursos, piedalās Latvijas Anesteziologu un reanimatologu asociācijas sēdēs, semināros un starptautiskajos kongresos.