Vienotais pieraksts: +371 67000610

Laboratorijas


Izmeklējamā materiāla nodošana  

  • Stacionāra “Gaiļezers” analīžu nodošanas punkts atrodas galvenās ieejas foajē 0. stāvā, blakus garderobei. Darbalaiks: darbadienās no plkst. 8:00 līdz 16:00
  • Stacionāra “Latvijas  Onkoloģijas centrs” analīžu nodošanas punkts atrodas 30. kabinetā, 2. stāvā.  Darbalaiks: darbadienās no plkst. 8:00 līdz 16:00
  • Stacionāra «Biķernieki» analīžu nodošanas punkts atrodas stacionāra Ambulatorajā daļā. Darbalaiks: darbadienās no 8:00 līdz 12:00.
  • Stacionāra “Latvijas Infektoloģijas centrs” analīžu nodošanas punkts atrodas Administrācijas korpusa 1. stāvā, 117. procedūru kabinetā. Darbalaiks: darbadienās no plkst. 8:00 līdz 18:00

Ar ģimenes ārsta vai speciālista nosūtījumu Laboratorijas dienests nodrošina visus laboratoriskos izmeklējumus, kuri ir valsts apmaksāti. Laboratorijas dienests sniedz arī maksas pakalpojumus gadījumos, ja pacients vēlas veikt laboratoriskos izmeklējumus bez ģimenes ārsta vai speciālista nosūtījuma. Arī šo izmeklējumu rezultāti saglabāsies slimnīcas datu bāzē un būs pieejami pacientam un viņa ārstam mūsu slimnīcas struktūrvienībās.

Iesakām visus laboratoriskos izmeklējumus, tostarp arī ar ģimenes ārsta nosūtījumu nodot un veikt mūsu laboratorijās!

Jūsu ieguvums:

  • Pacienta izmeklējumu rezultāti būs uzreiz elektroniski pieejami mūsu slimnīcas ārstiem un tiks droši uzglabāti kopā ar citiem pacienta medicīniskajiem datiem.
  • Ja ierodaties uz konsultāciju pie mūsu speciālistiem un Jums vizītes laikā noteiks, ka būs nepieciešamas analīzes, tās varēsiet veikt mūsu laboratorijās steidzamības kārtā (CITO). Analīžu rezultāti būs pieejami iespējami īsā laika posmā un Jums nevajadzēs tērēt savu laiku, lai ierastos slimnīcā atkārtoti.

Par Laboratorijas dienestu

Mēs esam lielākā slimnīcu laboratoriju struktūra Latvijā, kas nodrošina laboratorisko pakalpojumu klāstu mūsu slimnīcas stacionāru un poliklīnikas pacientiem, kā arī ārējiem klientiem 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā. Laboratorijas dienesta profesionāļu komandu veic izmeklējumus pasūtītājiem ar konkurētspējīgām un mūsdienīgām visa veida laboratoriskās testēšanas iekārtām un metodēm, kā arī nodrošina apmācību, zinātnisko pētniecību, tālākizglītību un starptautisko sadarbību laboratoriskās medicīnas jomā.

 


Laboratorijas dienesta vadītāja
Nataļja Rešetņaka                                               


Laboratorijas “Latvijas Infektoloģijas centrs” vadītājs
Laboratorijas galvenais speciālists Sergejs Ņikišins

Esat laipni gaidīti mūsu laboratorijās!