Vienotais pieraksts: +371 67000610

Rīgas Austrumu slimnīcu darba vizītē apmeklē veselības ministrs Daniels Pavļuts

Šonedēļ, 29. jūlijā, mūsu slimnīcas stacionāru “Latvijas Onkoloģijas centrs” apmeklēja veselības ministrs Daniels Pavļuts. Vizītes mērķis bija iepazīties ar darbu klātienē, kā arī sarunā ar stacionāra galvenajiem speciālistiem vēlreiz pārrunāt Veselības aprūpes pakalpojumu onkoloģijas jomā uzlabošanas plānu 2022. – 2024. gadam.
Sarunā piedalījās:
  • Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Imants Paeglītis
  • Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes loceklis, ķirurģijas galvenais speciālists prof. Haralds Plaudis
  • Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas ārstniecības direktore Ilze Pučkure
  • Stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” galvenais ārsts Viesturs Krūmiņš
  • Stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” Krūts ķirurģijas nodaļas vadītājs, Onkoloģijas asociācijas vadītājs asoc. prof. Jānis Eglītis
  • Stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” Ķīmijterapijas un hematoloģijas klīnikas vadītāja prof. Sandra Lejniece
  • Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas onkoloģijas galvenā speciāliste, Ķīmijterapijas dienas stacionāra vadītāja asoc. prof. Iveta Kudaba
  • Stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” Terapeitiskās radioloģijas un medicīnas fizikas klīnikas vadītājs Arturs Šorubalko
  • Patoloģijas centra vadītājs Valdis Miķelsons
  • Latvijas Onkoloģijas pacientu organizāciju apvienības ONKOALIANSE vadītājs Helmuts Bēķis.
Attēlā (no kreisās): Veselības ministrs Daniels Pavļuts, mūsu slimnīcas valdes priekšsēdētājs Imants Paeglītis un stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” galvenais ārsts Viesturs Krūmiņš.
Vizītes laikā veselības ministrs apmeklēja arī Ķīmijterapijas dienas stacionāru.
Attēlā (no kreisās): Mūsu slimnīcas valdes loceklis, ķirurģijas galvenais speciālists prof. Haralds Plaudis, onkoloģijas galvenā speciāliste, Ķīmijterapijas dienas stacionāra vadītāja asoc. prof. Iveta Kudaba, stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” galvenais ārsts Viesturs Krūmiņš un veselības ministrs Daniels Pavļuts.

Vizītes laikā veselības ministrs apmeklēja arī Galvas un kakla ķirurģijas nodaļu un tikās ar tās vadītāju dr. Romānu Dzalbu

Vizītes laikā veselības ministrs apskatīja arī ķīmijterapijas zāļu jaucējrobotus.
Attēlā (no kreisās): Stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” galvenais ārsts Viesturs Krūmiņš, mūsu slimnīcas valdes loceklis, ķirurģijas galvenais speciālists prof. Haralds Plaudis, Aptiekas dienesta vadītājs Rolands Karvonens un veselības ministrs Daniels Pavļuts.
Vizītes laikā veselības ministrs apmeklēja arī Terapeitiskās radioloģijas un medicīnas fizikas klīniku.
Terapeitiskās radioloģijas un medicīnas fizikas klīnikas vadītājs Arturs Šorubalko veselības ministram stāsta par brahiterapijas iekārtas darbību un nozīmīgumu onkoloģisko pacientu ārstēšanā.
Vizītes noslēgumā tika pārrunāts Veselības aprūpes pakalpojumu onkoloģijas jomā uzlabošanas plāns 2022. – 2024. gadam.