Vienotais pieraksts: +371 67000610

Aicinām ārstus pieteikt dalību konferencē “Insulīnam 100: Insulīnterapija multidisciplinārā stacionārā”

Insulīna atklāšana pagājušajā gadsimta sākumā uzskatāma par vienu no lielākajiem atklājumiem medicīnā, un mūsdienās tas ļauj miljoniem cilvēku dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Šogad visā pasaulē tiek atzīmēta šī nozīmīgā atklājuma 100. gadadiena.

Lai atzīmētu šo dienu Aslimnīcas Stacionāra “Gaiļezers” Iekšķīgo slimību klīnika un “Aslimnīcas Mācību centrs” 1. oktobrī no plkst.14:00 līdz 18.00 organizē konferenci ārstiem “Insulīnam 100: Insulīnterapija multidisciplinārā stacionārā”. Konference notiks Rīgas Stradiņa Universitātes Klīnisko Studiju centra 1.auditorijā, kā arī tiks nodrošināta iespēja tai sekot attālināti.

Konferences laikā uzstāsies RAKUS Internās medicīnas galvenais speciālists, Ārstniecības padomes priekšsēdētājs, akadēmiķis profesors Aivars Lejnieks, RAKUS Endokrinoloģijas nodaļas vadītāja asociētā profesore Ilze Konrāde un RAKUS Neiroloģijas un neiroķirurģijas klīnikas vadītājs profesors Guntis Karelis, kā arī Endokrinoloģijas nodaļas endokrinologi Santa Broka un Guna Krūmiņa, un Latvijas Diabēta aprūpes māsu apvienības priekšsēde Līga Ārente.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta visiem klausītājiem!

Par dalību konferencē tiks piešķirti 4,6 tālākizglītības punkti (LĀB TIP2021/441).

Dalības maksa: 23,00EUR

Pieteikšanās un detalizēta programma