Vienotais pieraksts: +371 67000610

Konference māsām ”GADSIMTS KOPĀ AR INSULĪNU”

12.11.2021. ZOOM tiešsaistē notiks KONFERENCE māsām ”GADSIMTS KOPĀ AR INSULĪNU”, ko organizē Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) Mācību centrs.

Katrs no mums, gan profesionālajā, gan privātajā vidē ir saskāries ar cukura diabēta pacientiem. Šogad aprit 100 gadi kopš nozīmīgākā pagrieziena punkta diabēta ārstēšanā – insulīna atklāšanas. Pa šo laiku insulīns un tā ievadīšanas ierīces ir piedzīvojušas neticamas pārvērtības. Konferencē uzzināsiet par vissenāko un visjaunāko insulīna lietošanā. (Līga Ārente, RAKUS Endokrinoloģijas nodaļas virsmāsa, Latvijas Diabēta aprūpes māsu apvienības priekšsēde)

Konferencē piedalīsies RAKUS speciālisti un tās laikā būs iespējams ieskatīties gan insulīna vēsturē, gan jaunākajās tendencēs, aptverot insulīna medikamentozo kļūdu riskus, kļūdas insulīna nozīmēšanā, kā arī tehnoloģiju inovācijas insulīna devu adaptācijā un glikozes paškontrolē.

Vairāk informācijas un pieteikšanās https://aslimnica.lv/profesionaliem/izglitiba/konferences/