Vienotais pieraksts: +371 67000610

Atsauksmju arhīvs

Gribētu izteikt vissirsnīgāko pateicību “Biķernieku” Acu traumatoloģijas dakterei Avotiņai. Viņas iejūtīgā, pacietīgā un profesionālā attieksme pret pacientiem neatstāj vienaldzīgos. Mana vecmāmiņa Ruta  atradās stacionārā vairāk kā nedēļu un vēljoprojām ir dakteres Avotiņas paciente. Viņa savos 86 gados ir redzējusi visādus dakterus, un ar profesionālu “pacienta aci” ir novērtējusi dakteri Avotiņu kā ļoti zinošu un profesionālu. Viņa nav augstprātīga vai asa kā citi dakteri, vienmēr pacietīgi paskaidro, pat tad ja tas jādara vairakkārt it īpaši vecam cilvēkam kam jauna, nezināma informācijas uztveršana var aizņemt laiku.

Izsakām vislielāko pateicību Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāram “Biķernieki” un īpaši ārstei Avotiņai. Kaut vairāk būtu šādi izcili speciālisti.

Ar cieņu Ruta

Ļoti Lielu Paldies gribu teikt RAKUS neiroloģijas nodaļas medmāsai, kura man veica polisonogrāfijas izmeklējumu. Vienkārši burvīga medmāsa, kura pret pacientu izturās ar sirdi un dvēseli. Ļoti atbildīga un atbalstoša, rūpīga un draudzīga. Varu teikt visu to labāko. Paldies Jums!
Agate

Liela pateicība par profesionāli padarīto darbu operatoram Ekaterinai!
Mātei bija vajadzīgi vairāki izmeklējumi un operatore ļoti operatīvi atrada speciālistus un laikus tā, lai māte varētu paveikt to VIENAS dienas laika un nevajadzētu braukt vairākkārt!
Superīga attieksme, ļoti pozitīva meitene un izcili padarīts darbs!
Paldies!

Pēc veiktās krūts onkoloģiskās operācijas, no visas sirds vēlamies pateikties mūsu mammas Tatjanas vārdā visam Krūts ķirurģijas 5B nodaļas personālam par uzmanīgu un rūpīgu pieeju ārstēšanā, bet īpašu pateicību izteikt: ķirurgam Mihailam Timofejevam un anestezioloģei Ilanai Šapiro. Mūsu mamma īpaši atzīmēja ļoti pozitīvu morālo klimatu nodaļā, uzmanīgu attieksmi no visa personāla puses un ļoti kvalitatīvu apkalpošanu. Vienlaikus viņu uzrunāja individuāla pieeja katram pacientam un nomierinoša attieksme, kas pacientiem ar šādām diagnozēm un hroniskām slimībām kas viņai spēlē lielu lomu. Par savu ķirurgu Tomofejeva kungu mamma teica tā: “sava darba virtuozs – zelta rokas”, kuram viņa nebaidījās uzticēt savu dzīvību. Vienlaikus ļoti ievērojams ir visa kolektīva ļoti saliedēts darbs, kas ļauj pieņemt paciantam vislabākos lēmumus. Īpašu pateicību mūsu mamma lūdza nodot savai anestezioloģei Šapiro kundzei, kuras darbs “paliek ārpus kadra”, it kā ēnā, taču vienlaikus ir īpaši svarīgs, jo sevišķi priekš pacientiem kā mūsu mamma, ar virkni hronisku slimību. Mamma atzīmēja, ka “viņas labsirdīgais smaids” ļoti nomierina pacientu pirms operācijai. Mūsu ģimene no visas sirds novēl visai nodaļai profesionālus panākumus un mazāk pacientu! Cieņā, Olga

Pateicība stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 1. Torakālās ķirurģijas nodaļas darbiniekiem

Janīna

Vēlos pateikties par klientu apkalpošanas speciālistes Ilzes Radziņas izcilo darbu. 10.02.2024 nosūtīju virkni pieteikumu uz vizītēm un izmeklējumiem gan Austrumu slimnīcā, gan LOC. Jau 13.02.2024. no rīta e-pastā saņēmu ļoti veiksmīgi sakārtotus pieteikumus. Biju lūgusi dažus izmeklējumus iekārtot vienā dienā, jo braucu no tālienes. Tas bija ļoti labi sakārtots. Paldies visai jūsu komandai, jo ārstēšanās jūsu iestādē man nav sagādājusi nepatīkamus mirkļus. Lai veicās jūsu grūtajā darbā!

Ar cieņu Inese

Vēlos izteikt lielu pateicību ikvienam RAKUS darbiniekam, ar kuru mani ceļi krustojās gan ārstējoties 7. Vispārējās neiroloģijas nodaļā, gan atrodoties uzņemšanā. Ikviens darbinieks bija ļoti laipns un pretimnākošs, kā arī kompetents savā jomā. Saņēmu ne tikai izcilu ārstēšanu, bet arī lielisku atbalstu no personāla, kas man bija ļoti svarīgi šajā visā garajā ārstēšanās procesā.

Īpašs paldies Dr. Dainai Pastarei un Dr. Suraj Munasinghe!

LIELS PALDIES!

Adriāna, #14

Sirsnīgs paldies 5. Iekšķīgo slimību nodaļas (5G) personālam par operatīvi un profesionāli sniegto palīdzību. Īpašu pateicību par profesionālo un rūpīgu pieeju manis ārstešanā izsaku ārstējošai ārstei Leldai Dimdiņai un ārstam rezidentam Arvisam Pakalnim.

Nataļja Anžāne

Paldies dakteriem Aināram Bokam, Marinai Cibuļskai un pārējiem komandas locekļiem par veiksmīgi izdarītu operāciju! Šos dakterus raksturo medicīnisks talants, profesionalitāte, modernas zināšanas un mērķtiecīgs darbs. Lai cīņā ar slimībām jūsu komanda vienmēr ir uzvarētāja!

Paciente Lilija

Gribu pateikt milzīgu paldies ginekoloğei I. Saukai, ķirurgam dr. A. Ahmetovam, jaukajai un sirsnīgajai māsiņai Jeļenai, kura dežūrēja 16.02. Profesionāla attieksme, sirsnība un vienkārši fantastiski laba attieksme.

Lai Jums visiem laba veselība un daudz gaišu un pozitīvu piedzīvojumu!

Jeļena

Sirsnīgs paldies 5. Iekšķīgo slimību nodaļas (5G) personālam par operatīvi un profesionāli sniegto palīdzību. Īpašu pateicību par profesionālo un rūpīgu pieeju manis ārstešanā izsaku ārstējošai ārstei Leldai Dimdiņai un ārstam rezidentam Arvisam Pakalnim.
Nataļja
Cienījamā Ilze Bērziņa
Ļaujiet man izteikt sirsnīgu pateicību par profesionalitāti, uzmanību un rūpēm, ko sniedzāt man ārstēšanas laikā. Pateicoties jūsu pūlēm, es jūtos daudz labāk.
Jūsu profesionalitāte un spēja atrast pareizos risinājumus ir iespaidīga. Jūs vienmēr atradāt laiku, lai uzklausītu pacientu, viņa sūdzības, problēmas un atbildētu uz visiem jautājumiem. Jūsu pacietība un apdomība palīdzēja man justies ērti un pārliecināti visa ārstēšanas procesa laikā.
Es novērtēju jūsu spēju izskaidrot sarežģītus medicīniskus terminus vienkāršā, saprotamā valodā. Pateicoties jūsu skaidrojumam, es labāk sapratu savu stāvokli un pieņēmu apzinātus lēmumus par savu ārstēšanu.
Turklāt es vēlos pateikties visai jūsu komandai par profesionalitāti un draudzīgumu. Medmāsas un viss slimnīcas personāls vienmēr bija pieklājīgs, gādīgs un uzmanīgs. Viņi lieliski veic savu darbu ne tikai ar saviem pienākumiem, bet arī radīja labvēlīgu atbalsta atmosfēru manas uzturēšanās laikā slimnīcā, par ko viņiem liels paldies.
Man ir svarīgi, lai jūs zinātu, ka jūsu darbu novērtē ne tikai es, bet arī daudzi citi pacienti. Jūsu pūles un centība jūsu darbam padara slimnīcu par vietu, kur pacienti jūtas kā mājās, pārliecināti un aizsargāti.
Vēlreiz liels paldies par jūsu brīnišķīgo ārstēšanu. Esmu jums pateicīgs par rūpēm par saviem pacientiem, par jūsu profesionālo attieksmi un aprūpi. Es novēlu jums labu veselību un turpmākus panākumus jūsu medicīnas praksē.
Ar cieņu
Viktors

Milzīgs paldies TPSC, 4. nodaļas profesionālajam ārstam, jaukajām un smaidīgajām māsiņām, laipnajam un foršajam personālam. Paldies !
Ar tādu pieeju Jūs esiet īsti profesionāļi savā darbā!
Tā turēt!

Kārlis

Vēlos no sirds pateikties personālam, kas šodien (08.02.24.) dežurē Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas Ķirurģijas postenī. Diemžēl nepaspēju iegaumēt visu medmāsiņu un viņu palīgu vārdus, atvainojos! Bet tiešām jutos negaidīti patīkami pārsteigta, jo gaidītāju rindā pavadīju mazliet vairāk par 1 h (uzņemšanas klīnikā biju ieradusies pati, ne ar NMPD). Tālākai izmeklēšanai un ārstēšanai tiku nosūtīta uz Ķirurģijas posteni, kur uzreiz tika paņemtas nepieciešamās asins analīzes, kā arī tiku informēta, kādi tiks veikti izmeklējumi. Vēlos arī uzslavēt topošos ķirurgus par profesionālu un iejūtīgu attieksmi, diemžēl neiegaumēju jaunās dakterītes vārdu, bet ļoti liels paldies viņai par profesionalitāti, kā arī īpašs paldies dr. K. Himelreihai par manis cītīgo izmeklēšanu! Arī īpašu paldies vēlos pateikt medmāsiņām, kas šodien dežurē, iegaumēju māsiņas Jeļizavetas vārdu, pārējo abu māsiņu vārdus diemžēl nenoprecizēju, bet paldies visām māsiņām par iejūtīgo attieksmi un profesionalitāti, ņemot analīzes, ievadot zāles, utt. Tāpat arī paldies māsu palīgiem – pacientu transportētājiem! Lai nezūd prieks un entuziasms par savu darbu, jūs visi šodien tiešām strādājāt kā KOMANDA!

Ar, cieņu
Laura

Ar lielu pateicību vēlos dalīties ar savu pieredzi saistībā ar ļoti sarežģītu operāciju, kuru man veica šī gada janvārī stacionārā Gaiļezers. Šī ķirurģiskā iejaukšanās, kuras mērķis bija novērst starpskriemeļu disku trūci kakla daļā, kļuva par ļoti nozīmīgu posmu ceļā uz izveseļošanos. Es pat teiktu, ka manā apgrūtinošajā situācijā, šī operācija bija mans vienīgais glābiņš.
Šajā grūtajā dzīves posmā es saņēmu ne tikai augstas kvalitātes ārstēšanu, bet arī lielisku atbalstu no personāla, un izsaku sirsnīgu pateicību katram no viņiem par izcilajiem centieniem, profesionalitāti un rūpēm.
Izsaku pateicību ārstam Kasparam Auslandam. Lielisks speciālists, neiroķirurgs. Viņš bija vienīgais ārsts, kurš nopietni izskatīja manas muguras problēmas un konstatēja operācijas nepieciešamību. Viņš bija tas, kurš uzreiz lika man saprast, ka manā gadījumā nepietiks ar medikamentiem un profilaktisku ārstēšanos.
Pateicoties Kasparam Auslandam es nonācu līdz neiroķirurga Māra Buka operācijas galdam. Māris Buks ir profesionālis ar lielo burtu un tika galā ar savu darbu uz visiem simts, izrādīja arī iejūtību, pacietību un patiesi cilvēcisku attieksmi pret mani. Viss operācijas process un turpmākais atveseļošanās posms bija caurvīts ar dr. Māra Buka rūpēm un uzmanību.
Papildus vēlos pateikt lielu paldies visam stacionāra Gaiļezers Neiroķirurģijas nodaļas personālam. Lieliskajām māsiņām un atbalsta personālam. Īpašs paldies virsmāsai Vijai Šverinai par psiholoģisko atbalstu, kā arī par sniegto informāciju sākot ar sagatavošanās posmu līdz pat rehabilitācijai.
Vēlos pieminēt tikpat svarīgu cilvēku – Tatjanu Pavlovu (māsa-saimniece), kas praktiski visu laiku bija man blakus, atbalstīja gan fiziski, gan morāli palīdzot veikt manus pirmos soļus.
Tagad es jūtos labi pēcoperācijas posmā un tas noteikti ir šo lielisko cilvēku nopelns!
PATEICOS NO VISAS SIRDS!
Ar cieņu,
Jūsu paciente
Ludmila

Pateicība  Stacionāra „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” Torakālās ķirurģijas nodaļas darbiniekiem

Mīļā, jaukā 1B nodaļas komanda!
Jūs esat KOMANDA, kas ikdienā rūpējas, lai mēs atgūtu pašu dārgāko – veselību. Tas darbs ko Jūs darāt un kā jūs darāt ir neaprakstāms. Visa komanda strādā apbrīnojamā saliedētībā un profesionālā līmenī. Ienācu nodaļā nobijusies, neziņā, kas man ir un kas būs, bet dr. Trociukas paskaidrojumi mani nomierināja un es atguvu TICĪBU. Pats pacients ir ārstēšanas uzmanības centrā un ar informāciju tiek iesaistīts un vests līdzi visai savai ārstēšanās gaitai. Tāpat katrs darbinieks nāk palātā ar smaidu, labestību, humoru, iejūtību, uzmundrinošiem vārdiem u.t.t.. Esmu sapratusi, ka kādai jābūt mūsu veselības aprūpei. Visi labākie vārdi Jums 1B KOMANDA. Lai Jums visiem, mani mīļie, veselība, sirdsmiers, daudz prieka un veiksmes!
Vēlos izteikt milzīgo paldies TPSC, 4. nod ārstam, māsiņām ļoti jaukai , laipnai sekretārei u.c. nod. darbiniekiem. Ļoti profesionāli uzmanīgi ārsti, laipnās māsiņas kas vienmēr uzmundrināja pirms izmeklējumiem. Zinošie ārsti, kārtīgi izmeklē un ļoti labi visu paskaidro pacientiem . Paldies !

Patīkams pārsteigums, pretējs priekšstatiem par medicīnas iestādēm, mani sagaidīja RAKUS. Jau iestājoties 15tajā nodaļā sajutos droši un nomierinoši. Viss nodaļas personāls bija rūpīgs, gādīgs, iejūtīgs…
Izsaku sirsnīgu pateicību visam nodaļas personālam, tai skaitā ēdināšanas blokam (ēdiens bija lielisks). Īpaša pateicība ārstam Kristianam Šušpanovam un anesteziologam Mārtiņam Saulītei, visai operācijas brigādei par lieliski veikto operāciju 22.01.24.
PALDIES!

Liels, milzīgs PALDIES traumatologam-ortopēdam OĻEGAM RIBAKOVAM! Paciente Mārīte ir ļoti, ļoti gandarīta par veikto gūžas endoprotezēšanas operāciju. Gan operācija un tās rezultāts ir brīnišķīgi, gan daktera attieksme. Kaut vairāk būtu tik brīnišķīgu ārstu kā dakteris Ribakovs!

Vēlos izteikt īpašu pateicību onkoķirurgam Dr. Viktoram Novikovam. Liela pateicība 4 nodaļas personālam, un intensīvās nodaļas māsiņām. Biju patīkami pārsteigts par rūpēm un iejūtību no personāla. Tika pievērsta uzmanība arī citām manām saslimšanām, kas radīja papildus pārsteigumu.
No visas sirds liela pateicība no manis un manas ģimenes!!!
Ar cieņu,
Muzikants

Vissirsnīgākā pateicība 6.nodaļas visam medicīnas personālam un personīgi ārstei Larisai Svirskai par operatīvi un savlaicīgi sniegto palīdzību manis ārstēšanā un sekmīgā atveseļošanā. Vēlu laimīgu Jauno gadu un pašiem stipru veselību!

Dakteris Vadims Ņefjodovs. Ļoti labi salāpīja manu safleksēto īkšķi. 22.07.2023. Vēl ir problēmiņas ar jutību, bet tas ir viņa nopelns, ka ir jutība 🙂 Veiksmi dakterim un viņa klientiem!

Vēlos pateikties 8. nodaļas visam apkalpojošajam personālam, kas apkalpoja un aprūpēja uzturēšanas brīdī. Liels paldies!

Vēlos pateikt paldies un izcelt ārsti Olgu Ribakovu! Ar tik laipnu, atsaucīgu un komunikācijā profesionālu ārstu sen nebiju sastapusies! Tiešām paldies! Es ļoti ceru, ka šī atsauksme sasniegs viņu, jo darbs uzņemšanā noteikti nav viegls un vienkāršs

Liels paldies Tuberkulozes un plaušu slimnīcas 4. nodaļas vadītājai, ārstei I.Morozovai un visam nodaļas kolektīvam – ārstiem, māsiņām, māsu palīgiem par profesionālo izmeklēšanu, laipnību, iecietību, sirsnīgumu!
Slimnīcas visai askētiskās telpas ir uzkoptas, tīras un mājīgas!
No sirds vēlu maz problemātisku pacientu nākotnē, kā arī turpināt uzturēt jauko klimatu nodaļā!
Lai gaiši un mierpilni Ziemassvētki!

Дорогие Dr. Daina Rožkalne, Dr. Leva Būce-Šatoba, Dr. Ivanov, Dr. Kagan, and the Intensive Therapy Unit doctors, nurses, and staff!  

Поздравляем Вас с наступающими праздниками и еще раз выражаем глубочайшую признательность за вашу борьбу за жизнь моей мамы, Еmma Fliguel-Curtis, за внимание и заботу, и за ваши неутомимые усилия в долгом процессе лечения и выздоровления моей мамы. 

Прошло меньше полутора месяца как мама выписалась из вашей больницы. Ее не узнать!  Уже давно дышит без дополнительного кислорода, научилась снова ходить, даже без ходунка и палки, и сегодня первый раз поднялась сама на второй этаж!  

Ее выздоровление было бы невозможно без вашей веры и вашего упорства.  Ваш героический и гуманный труд необычайно важен и вы навсегда останетесь в наших сердцах! 

С вечной благодарностью,

Эмма и ее дочь Анна

Paldies visiem darbiniekiem, ar ko man bija saskarsme š.g. 7.decembrī nonākot Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikā. Īpaši vēlos pateikt sirsnīgu paldies Dr.Butānei un Dr.Abramovai par man sniegto palīdzību, sapratni, iecietību, atbildot uz visiem maniem daudzajiem (un varbūt pat vairākkārtīgi uzdotajiem) jautājumiem. Paldies Paldies par profesionalitāti un jauku attieksmi no visiem darbiniekiem – gan no ārstiem, gan no sanitāra un medmāsiņas.
Jaukus un mīlestības pilnus tuvojošos svētkus!

No visas sirds izsaku pateicību 1. nodaļas vadītājam Dr. Arnoldam Jezupovam un visiem, kuru uzvārdu nezinu, par rūpību un precizitāti, par augstu profesionalitāti!

 Paldies visam medmasiņam un medmasas palīgam par augsto profesionālismu un atsaucību, par to ka no sirds darīja savu darbu ar vislielāko atbildību.

Novēlu visām 1. Nodaļas kolektīvam labu veselību, izturību, pozitīvu attieksmi pret slimniekam.

Lūdzu par Jums Dievu!

Lai Dievs jūs sargā!

Vēlos izteikt patiesu atzinību komandai, kas 12.12. veica vakcināciju pret covid un gripu man un tētim. Patiess prieks par apkalpošanu, laipnību, izskaidrojumiem.  Nemāku nosaukt vārdus šodienas personālam, bet nododiet pateicību, ja būs nepieciešamība vērsīšos noteikti pie Jums.

Patiesi sirsnīgs paldies fantastiskajai medmāsai, kas vakardien (23. dec) strādāja 18. – ortopēdiskās, nodaļas intensīvās aprūpes palātās. Jūs esiet profesionāla un iejūtīga, zinoša un sirsnīga, prasmīga un saprotoša. Jūs runājā ar pārliecību un empātiju. Jūs bijāt pirmā, kas runājāt ar mums, saprotot, ka mums mammas stāvoklis patiesi rūp, ka esam iesaistītas viņas aprūpē jau gadiem, ka mēs spējam sekot un izprast visu informāciju (& man nebija ‘jāpierāda’ tas ar savu profesionālo vizītkarti un darba vietu). Jūs piegājāt mammai, kā sirmai kundzītei, kas ir teicamas aprūpes vērta; nevis kārtējam ‘Alzheimera pacientam’, kam tagad lūzums un kas tāpat ‘neko nesaprot’. Jūs palīdzējāt viņai mūs sazvanit, jo mūsu balsis ir vienīgais pazīstamais, kas pašlaik viņai ir slimnīcas vidē. Jūs izveidojāt ‘terapeitisko aliansi’ ar mums, viņas ģimenes locekļiem,, kas ir tik svarīga, lai palīdzētu veidot optimālo rehabilitācijas procesu, kas būs grūtāks, kā pēc-operācijas aprūpe, kas, saprotams, ir klīniski kritiskāka.

Liels paldies visam Tuberkulozes un plaušu slimnīcas 4. nodaļas kolektīvam par operativitāti, atsaucību, sirsnīgo attieksmi – nodaļas vadītājai Ilzei Morozovai un visam pārējam personālam! Ļoti varu uzslavēt garšīgo ēdināšanu nodaļā. Porcijas pat pārāk lielas! Ar visu nevarēju tikt galā…
Tik patīkami, ka garderobiste sagaida ar smaidu un priecīgu “labrīt”, korekti un laipni, ātri reģistratūrā noformē dokumentus un izskaidro tālāko. Īpašs PALDIES sirsnīgajam un profesionāli iejūtīgajam radioloģijas asistentam Jānim Ozoliņa kungam, kurš tik mierīgi un pacietīgi veic ik dienas darbiņu. Paldies fiksajai māsiņai, kura ātri un precīzi vēnā ievadīja zāles. Vissirsnīgākā pateicība dakterei Antrai Bērziņai par sirsnīgo iejūtību, ieinteresētību un pacietīgo diagnozes un norādījumu izskaidrošanu. Radīsim paši gaišu, patīkamu un cieņpilnu attieksmi, lai ik dienas darbs šiem profesionāļiem un pēc palīdzības atnākušajiem pacientiem arī turpmāk sagādātu gandarījumu. Lai sirds silti un veselīgi Ziemassvētki!

Pateicībā Inga

Paldies onkoloģiskās slimnīcas Galvas un kakla ķirurģijas nodaļas ārstiem, medicīnas personālam par izcilu darbu! Īpaša pateicība nodaļas vadītājam Renāram Deksnism, plastikas ķirurgam Jānim Zariņam, plastiskās ķirurģijas rezidentiem Pāvelam Srebnijam un Lidijai Artiševskai.

No sirds pateicos RAKUS “Gaiļezers” 5.Iekšķīgo slimību nodaļas ārstei dr. L. Dimdiņai par profesionalitāti, rūpīgumu, labestību, līdzestību, rezidentei — dr. S. Jurinai par rūpību, dr, I. Ružai par profesionalitāti, dr. Bočinam par profesionalitāti, visiem izmeklējumu speciālistiem par profesionalitāti, korektumu, īpaši ultrasonogrāfijas ārstei par rūpību.

Iestājoties stacionārā — Neatliekamās palīdzības un pacientu uzņemšanas klīnikas ārsta palīgam Ainaram Ernstsonam, dr. Augustovai, māsai L. S. Balaņenkovai par laipnu, ātru, profesionālu uzņemšanu.

Pateicībā visam 5. nodaļas kolektīvam par rūpību, korektumu, lielo darbu gan māsām, gan māsu palīgiem. Lai Jums viss arī turpmāk veicas komandas darbā. Visiem labu veselību un lai sapņi piepildās.

Pateicībā, ar cieņu Mārīte Strode.

12.12.2023.

30.09. vakarpusē negaidīti nokļuvu pacienta lomā “Gaiļezera” Uzņemšanas nodaļā. Vēlos no sirds pateikties visai NMPUK Traumpunkta komandai, kas darbojās 30.09., par jūsu profesionalitāti, spēju saglabāt mieru, uzmundrināt, izskaidrot, ne mirkli nezaudējot cilvēcību – tas nebūt nav vienkārši, ņemot vērā kādu darba apjomu veicat.

Paldies atsaucīgajam sanitāram (diemžēl neiegaumēju vārdus, tomēr ticu, ka pateicība nonāks līdz īstajiem cilvēkiem), kurš neapstājoties pieskatīja un palīdzēja man un vēl vismaz pusducim citu Traumpunkta pacientu.
Paldies brīnišķīgajām un smaidīgajām māsām (vai ārsta palīgiem?), kuru vārdus arī diemžēl nenoskaidroju, – nezinu, vai tā pieņemts teikt par ģipsi, bet – tas bija apbrīnojami ērts.
Paldies ārstam-traumatologam Kristiānam Alpem par saprotamām rekomendācijām un pozitīvismu – nonākot pacienta lomā, pat mediķis pēkšņi kļūst par vienkārši nobijušos un apjukušu cilvēku.

Liels paldies visai ginekoloģijas nodaļai, un it sevišķi virsmāsai, par bezgala lielo laipnību un atsaucību šodienas procedūras veikšanā!!!
Brīnišķīgs kolektīvs!

Liels paldies ginekoloģijas nodaļas darbiniekiem,kuri strādāja 30.11-01.12 – dr.Rācenei,Ingrīdai, Miraldai, dežūrējošiem ārstiem,kuru vārdus diemžēl nepiefiksēju.Paldies par profesionalitāti, iejūtību un rūpēm!

Kādas mūsu slimnīcas pacientes meitiņa ir sagatavojusi pateicību Ginekoloģijas klīnikas kolektīvam. Milzīgs paldies par tik jauku darbiniekus iepriecinošu sveicienu!

No sirds vēlam veselību!

        

Lūdzu izteikt pateicību Rīgas Austrumu slimnīcas Terapeitiskās radioloģijas un medicīnas fizikas klīnikas Kodolmedicīnas klīniskās daļas vadītājai Antrai Bērziņai,
ļoti zinošam un atsaucīgam cilvēkam,kuram katrs pacients ir cilvēciska vērtība.
Laipna, kompetenta, sirsnīga. Tieši to pašu varu teikt par Kodolmedicīnas vecāko radiologu asistenti Gintu Lāci.
Liels viņām paldies!

06.11.2023. apmeklēju LIC sakarā ar analīžu nodošanu. Manas dakteres nosūtījums nebija īsti izprotams LIC personālam. Vēlos izteikt pateicību par ieinteresētību, izpratni un iejūtību Reģistratūras darbiniecēm Guntai Galejevai un it īpašs liels paldies Sandrai Konterei par ļoti ātru operatīvu rīcību. Paldies dakterei Benitai Vladimirovai par pieņemšanu un laipnu, iejūtīgu attieksmi. Kaut tādu medicīnas darbinieku būtu vairāk!

Es gribētu pateikt sirsnīgu paldies visam Tuberkulozes un plaušu slimību centra 5. nodaļas kolektīvam par rūpēm un atsaucību! Paldies jums, ka izglābāt manu veselību! Atsevišķs paldies dakterei Irinai Brižko un māsiņai Marinai Cīrulei. Gribētos arī uzslavēt ļoti garšīgu ēdināšanu nodaļā.

Esmu pārliecināta, ka dzīvē nav nejaušu tikšanos. Katrs cilvēks, kurš ienāk tavā dzīvē sniedz noteiktu mācību. Tāpat man grūtajā brīdī paveicās satikt SAVU ĀRSTU, tādu kurš man bija nepieciešams, lai palīdzētu saprast, tikt galā un pārvarēt. Dakteris urologs-onkologs Kļims Ļeoņenko ir izcils ārsts ar labām rokām un sirdi, dakteris, kuram var droši bez šaubām uzticēties!
Kļim, sirsnīgs paldies Jums par profesionālismu, par cilvēcisko attieksmi, par uzmanību, par atbalstu! Jūs dāvināt cilvēkiem veselību, cerību un ticību! Tāpat gribu izteikt pateicības vārdus 3. nodaļas (LOC) visām med.personālam par pacietību un rūpēm! Mīļš paldies dakterei-anesteziologam J.Sokolovai! Jūs visi kopā esat kolosāla komanda!

Regulāri apmeklēju Jūsu slimnīcu un ar labpatiku varu konstatēt, ka tā mainās uz labo pusi, kur primārais ir pacients.
Nesen apmeklējot ginekologu konsultāciju, biju patīkami pārsteigta, ka tur pat uz vietas tika veikta arī sonogrāfija. Nevaru nepateikt arī lielu PALDIES ginekoloģei dakterei Irēnai Saukai, par augsto profesionalitāti, pie kuras uz vizīti dodas jau arī abas manas meitas un mamma.
Izturību, pacietību Jūsu smagajā ikdienā!
Dace

Lūdzu izteikt pateicību Rīgas Austrumu slimnīcas Terapeitiskās radioloģijas un medicīnas fizikas klīnikas Kodolmedicīnas klīniskās daļas vadītājai Antrai Bērziņai,
ļoti zinošam un atsaucīgam cilvēkam,kuram katrs pacients ir cilvēciska vērtība.
Laipna, kompetenta, sirsnīga. Tieši to pašu varu teikt par Kodolmedicīnas vecāko radiologu asistenti Gintu Lāci.
Liels viņām paldies!

Dear Riga East University Hospital!

I am from Finland, but I work in Riga since 1,5 years. My aunt, 80+ years, is visiting me this weekend. Unfortunately, she fell while we were on a walk yesterday, and she hurt her forehead and hand. We were advised to take her to a hospital for inspection. By her insurance company were instructed to go to the emergency department av The Riga East University Hospital Gailezers, were we went yesterday evening.

Our visit was a very positive experience. The nurses, the doctors, the porter, were all extremely friendly and professional. My aunt effectively got the attention she needed, and the kind caring also helped us to calm down in a stressing situation. Luckily the injuries turned out not be very serious, but they needed the medical attention she got. And the service was much more effective than what we experience in similar situations home in Finland, I unfortunately have to admit

If possible, please pass our sincere thanks to the personal involved. My aunt Lisen, who by the way is a retired nurse herself, also sends her best wishes.

With best regards,

Izsaku pateicību Gaiļezera onkoloģijas  centra poliklīnikas reģistratūras darbiniecei Ingrīdai Svorakai . Informāciju darbiniece sniedza konkrēti, saprotami un korekti.Zvanot pa telefonu, es saņēmu no darbinieces izsmeļošo un profesionālo atbildi uz maniem jautājumiem. Darbiniece bija laipna un pacietīga. Novēlu lai visi jūsu darbinieki saglabātu pacietību un cieņu pret ikkatru situāciju šajā grūtājā visiem laika perioda.
Pateicoties tādiem darbiniekiem, LOC iegūst pozitīvu un saviem pacientiem lojālu tēlu.

Sirsnīgs paldies par rūpēm un par izturību, laipnu un uzmanīgo attieksmi LIC 8A nodaļai kolektīvam!
Liels Paldies Dr. I.Bērziņai par individuālu pieeju, iedrošinājumu un atbalstu.
Vēlu visam 8A nodaļas kolektīvam labu veselību, neiztrūkstošo izturību!

Saņēmu izcilu medicīnisko un sanitāro aprūpi Tuberkulozes un plaušu slimību centra Dr.Morozovas vadītajā 4. nodaļā laika posmā no 8.11.2023-9.11.2023.

Ainars

Vēlos pateikt lielu paldies par sirsnību un izrādītajām rūpēm Gaiļezera uzņemšanas nodaļas māsai Darjai Krasovskai un sanitāram Viktoram. Šie cilvēki ir savā īstajā vietā. Paldies arī dakterei, kas strādāja šajā maiņā 01.11.2023.

Esmu pateicīgs Gaiļezera slimnīcas vadībai un sevišķi Uroloģijas nodaļas un RAKUS 7.operācijas zāles dabiniekiem par savu pienākumu pildīšanu.Ļoti patīkama un sirsnīga attieksme pret cilvēku,kuru gaida operācija un pēcoperācijas rehabilitācija.
Gribu sevišķi pateikties ārstējošam ārstam Ronaldam Dālem.anesteziologam N.Ždanovai,māsām un māsu palīgiem J.Dzenei,BMatisonei P.Molodovčenko,J Vasiļjevai.D.Denskovičam,Znei Limītei un citiem.
Visa ārstēšanas perioda laikā,palika tikai labas emocijas.
Liels Paldies.

Mūsu ģimene izsaka milzīgu paldies par brīnišķīgās, sirsnīgās, profesionālās, izpalīdzīgo, laipno nesavtīgo darbu Latvijas infektoloģijas centra Linezers 8. nodaļas vadītājai Ilze Bērziņa darot savu darbu pēc labākās sirdsapziņas, kad patiesi rūp pacients un var redzēt, ka cilvēks strādā ar sirdi un dvēseli. Liels, liels paldies par uzklausīšanu, iedrošināšanu un atbalstu !

Vēlos pateikt sirsnīgu paldies Neatliekamās kardioloģijas nodaļas personālam un īpaši Dr. Melderei par profesionalitāti, iejūtīgo atteiksmi un rūpēm manas mammas ārstēšanā. Paldies par Jūsu nenovērtējamo darbu! Lai Jums ir vienmēr laba veselība, spēks un izturība.

Liels paldies ķīmijterapeitei Signei Plātei par ieguldīto darbu manis ārstēšanā. Daktere ir zinoša un atsaucīga, labi prot risināt konfliktsituācijas. Labi prot pacientus uzmundrināt un likt ticēt saviem spēkiem.
Novēlu dakterei spēt saglabāt optimismu, dzīves sparu, veselību, lai sekmīgi varētu turpināt veikt pacientiem tik ļoti nepieciešamo darbu.
Lai izdodas slimnīcas vadībai nodrošināt nodaļu ar spējīgu un darbu mīlošu personālu!

Paldies ārstu palīdzēm Norai Vīndedzei un Olgai Vasiļjevai um māsu palīdzēm Kirai Jančukai, Sintijai Arājai un Darjai Burhoveckai.

Vēlos izteikt atzinību un pateicību RAKUS Biķernieki Rehabilitācijas nodaļas visam personālam par izcili sniegto veselības aprūpi un ieguldījumu manā atveseļošanas procesa laikā.
Anete

Velos izteikt lielu pateicibu slimnicas 4.nodalas sanitariem un masinam, un Dr Silinai par briniskigo uznemsanu, aprupesanu un atsaucibu. Biju loti apmierinata ar jusu paveikto darbu un lielisko servisu. Paldies! Paciente Velta.

Gribu izteikt lielu pateicību Gaiļezera Ātrās palīdzības klīnikas medmāsām
Anastasijai Popovai un Elīnai Āļtšulerei par uzmanību pret gados vecākiem pacientiem, par augstām profesionālām zināšanām un prasmēm.
Novēlu veselību un panākumus Jūsu ļoti grūtajā darbā.

Sirsnīgs PALDIES labākajam infektologam MĀRIM LIEPIŅAM par pareizo diagnozi un izārstēšanu !

Elīna

Vēlējos pateikt milzīgu paldies visiem, kas iesaistījās manā pirmajā pieredzē slimnīcā. Operācija bija maza un viegla, bet apčubināta jutos no visiem. Sākot ar māsiņām, kuras no rīta agrumā smaidīja un mierināja, lai neuztraucos, beidzot ar cilvēkiem operācijās zālē, kuri stāstīja man visādus brīnumus un jokus, kā mazam bērnam un, protams, situāciju padarīja tādu, ka jāsmaida.

Dažu stundu laikā satiku pāri 10 cilvēkiem rīta agrumā un visi bija neizsakāmi jauki, smaidīgi, saprotoši un vēl un vēl.

Es tikai gribēju pateikt paldies. Paldies, ka manu pirmo pieredzi padarījāt tik labu un, lai gan zinu, ka jums esmu jau 10000… cilvēks, ka sajutos, kā pirmais.

Paldies par jūsu darbu un attieksmi.

Vislabākie vēlējumi un uzslavas ķirurģei, kura ārstē pacientus ar politraumām – dr. Darijai Soldatenkovai. Izcila profesionāle, ātri reaģējoša un ar augstu atbildības izjūtu. Daktere lieliski sadarbojas gan ar saviem kolēģiem citās nodaļās, gan savu pacientu un viņa radiniekiem. Novēlam veiksmi darbā un nenogurdināmu spēku arī turpmāk! Paldies par attieksmi!

Labdien!
RAKUS Infektoloģijas centra Uzņemšanas nodaļas māsiņa Kristīne Krūmiņa ir absolūti fantastiska – ne tikai profesionāla, bet arī lieliska komunikācijā un cilvēcīgajā saskarsmē.
Mīļie RAKUS – novērtējiet un sakiet paldies atkal un atkal, šāds personāls ir milzu ieguvums gan jums, gan pacientiem!

Esam saņēmuši pateicību vārdus no pacientes par mūsu slimnīcas stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” Vakcinācijas kabineta ārstes Irēnas Annas Dambergas laipno attieksmi, rūpēm un saprotami sniegto informāciju.  Paciente septembrī vakcinējās pret Covid-19, bet oktobrī saņēma gripas poti.

Milzīgs un mīļš paldies tuberkulozes un plaušu slimību filiāles 4. nodaļas darbiniekiem. Ārstējoties slimnīcā bija sajūta, ka katrs darbinieks patiesi ir savā īstajā vietā un savu darbu dara no sirds. Paldies.

Labdien! Flebologs Dr. Žibenko ļoti labi izoperēja kājai vēnas! Visu saprotoši izskaidroja, bija ļoti pretimnākošs! Viss medicīnas personāls arī pēc operācijas bija ieinteresēts manā atlabšanā! Pampums un tirpoņa ir pārgājuši, vizuālais efekts arī ļoti labs!

Ir ārsti un ir ārsti ar lielo burtu. Viena no šādām ķirurģēm onkoloģēm neapšaubāmi ir daktere Ella Ņesterenko. Nerunāju par profesionalitāti, bet arī ļoti cilvēcīga, iejūtīga, pacienta vēlmes uzklausoša un kas vissvarīgākais – spējīga visu izskaidrot tā, ka nepaliek nekādu neatbildētu jautājumu. Liels paldies, dakter, ka neatteicāt man operāciju! Jūs devāt man iespēju padzīvot vēl, cerams, kādus dažus gadiņus. Paldies vēlreiz un paldies visām 15.nodaļas māsiņām, palīdzēm un visiem visiem darbarūķiem!

Labdien, gribēju pateikt milzīgu paldies par lielisko attieksmi Uzņemšanas nodaļā, daktere bija ļoti rūpīga un attieksme gan no dakteres, gan medmāsas puses izcila. Man ļoti nepatīk slimnīcas (bērnības trauma), bet sāpes bija tik neizturamas, ka nācās doties uz slimnīcu. Daktere Dana Augustova (medmāsiņas vārdu diemžēl nepiefiksēju, dakteres vārds ir izrakstā) brīnišķīgs ārsts, ļoti iejūtīga un ļoti skaidri arī visu izstāstīja par zāļu lietošanu. Biju slimnīcā 03.09.2023. Jau 2 nedēļas pagājušas un sekoju visiem dakteres norādījumiem un jūtos neizsakāmi labāk. Biju jau savlaicīgi vērsusies pie ģimenes ārsta, bet diemžēļ atbilde uz manām sāpēm, bija, ka pāries. Diemžēl palika tikai sliktāk! Labi, ka slimnīcā bija laba daktere, jo tad jau sāpee bija neizturamas! Milzīgs PALDIES! Veiksmi un izturību šajā grūtajā darbā Jums. PALDIES!

Gribu padalīties un pateikt lielu Paldies10. Ķirurģijas nodaļas māsiņām, ārstiem dr.Igoram Ivanovam un dr. Aleksandrovam, kuri man burtiski izglāba dzīvību, jo tiku nogādāta slimnīcā ar lielām sāpēm vēderā, man ir žultsakmeņi, uzturējos slimnīcā no 24.08 -29.08! No operācijas atteicos kā rezultātā sākās intensīva ārstāšana rītos un vakaros, lika sistāmas ar ļoti daudzām zālām, kuras man palīdzēja! Slimnīcā neesmu bijusi vismaz 30 gadus! Uzņemšanas nodaļai arī liels Paldies! Māsiņas un ārsti ir ļoti zinoši un pretimnākoši! Paldies Uznemšanas māsai Ilzei Gaidei, ka pierunàja braukt uz slimnīcu! Attieksme vienkārši uz 10 ballēm!

Liels paldies, stacionāra  Tuberkulozes un plaušu slimību centrs 4. Nodaļas darbiniekiem. Par rūpēšanos un speciālistu izmeklējumiem.

Ļoti liels paldies 4. Nodaļai, ļoti labi darbinieki un attieksme

Kopš 08.08.2023. līdz 01.09.2023. veikta rehabilitācija Biķernieku slimnīcas rehabilitācijas centrā. Centrā valda draudzīga un patīkama atmosfēra. Mani ārstēja rehabilitācijas
speciāliste Sarmīte Lovniece. Gribu pateikties viņai par vērīgo un draudzīgo attieksmi pret mani nodarbībās. Sarmīte ir augsti kvalificēta un zinoša savas jomas speciāliste.
Mana veselība uzlabojās pēc kursa pabeigšanas. Sarmīte mani pārliecināja, ka tikai turpinot regulāri vingrot, varēšu sev palīdzēt, par ko viņai liels paldies!!!

Vēlos pateikties TPSC 4.nodaļas personālam par fantastiku un apbrīnojamu attieksmi. Sirsnīgs paldies gan ārstējošam personālām, gan apkalpojošam. Pateicoties Jūsu iejūtībai, atlabšana notika daudz ātrāk.

Man prostatas vēža operāciju veica dakteris Kļims Ļeoņenko. Paldies! Paldies! Paldies! Augsti profesionāli. Cilvēciski pārliecinoši. Man nebija ne mazāko šaubu, ka viss noris pēc pareiza plāna. Dakteris mani prasmīgi motivēja un pārliecināja, ka tālākais rehabilitācijas process ir manās rokās. Pēc katras ik rīta ārsta vizītes man “ieslēdzās pozitivā lampiņa” visai dienai un sadzīšana notika burtiski pa stundām!!! PALDIES Kļim!!!
Tāpat esmu pateicīgs visam uroloģijas nodaļas personālam, bez kura atbalsta neiztikt. Ne tikai punktuālas pārsiešanas un citas manipulācijas, bet, galvenokārt, arī cilvēciski laipna attieksme palīdzēja uzturēt
pozitīvu motivāciju ātrāk atveseļoties. VISIEM- PALDIES!PALDIES!PALDIES!

Komplimenti 15.nodaļas personālam! Uzmanīga, iejutīga, profesionāla rīcība un attieksme visos līmeņos (ārsti, māsas, māsu palīgi, palīgpersonāls), nemainīgi visu diennakti un vienādi rūpīgi attiecībā uz pilnīgi visām pacientēm.
Ārstēšana un uzturēšanās atbilstoša labākajai starptautiskajai praksei.
Īpaša pateicība par paveikto dr. Nellijai Lietuvietei. Jau pirms 20 gadiem, saskaroties ar steidzami operatīvi risināmu veselības problēmu, man tika rekomendēta šī daktere. Un arī šoreiz. Un šie ieteikumi nākuši no dažādiem ārstiem. Tas tikai apstiprina ārstes nemainīgi izcilo reputāciju kolēģu vidū, kā arī augsto profesionalitāti, kas var tikt sasniegta vien nemitīgā praksē un pilnveidē.
Zinot, ka atsauksmes lasa arī potenciālās pacientes, – varu vien ieteikt nevilcināties, neatlikt savu veselības problēmu risināšanu un mierīgu sirdi tās uzticēt šiem valsts pieredzējušākajiem un kompetentākajiem mediķiem. Jūs būsiet drošās rokās gan uzņemšanā, gan operāciju zālē, gan arī pēcāk – atlabstot nodaļā.

Liels paldies par atsaucību un izcilu darbu RAKUS TPSC Radioloģijas nod. ārstei Ilzei Simanovičai un radiologa asistentei Inārai Bramanei

Gribu izteikt pateicību 14. nodaļas medpersonālam un dakterim A. Omeļčenko par lielisko, iejūtīgo un profesionālo darbu. Pēcoperācijas periods, pateicoties jaukajām māsiņām un māsu palīgiem, norit viegli un pozitīvā gaisotnē. Vēlreiz “paldies” par sirsnību un iejūtību mediķu grūtajā un atbildīgajā darbā.

Ļoti liels paldies dr.Agnesei Jansonei par profesionāli, ar laipnību sniegtu neatliekamu palīdzību muguras sāpju noņemšanā.

Vēlos pateikties ķirurgiem Jānim Fridrihsonam un Patrīcijai Ivanovai par manis ārstēšanu un sapratni!

Labdien, vēlos izteikt pateicību un uzslavu šodien zvanīju uz vakcinācijas kabinetu Linezerā uz tel. 67014504, ar mani runāja ļoti patīkams cilvēks, ja pareizi sadzirdēju vakcinācijas kabineta ārste Irēna Anna Damberga
Vēlos izteikt pateicību, ka Jums ir ļoti labi darbinieki, kas spēj sniegt konsultāciju arī saņemot telefona zvanu  pl.:16:55! Liels paldies, ļoti mierīgi, skaidri un saprotoši iztāstīja par Ērču encefalītu, to anti vielām un vakcināciju.

Vēlētos izteikt pateicības vārdus!

Liels paldies par iespēju saņemt ķirurģisko ārstēšanu Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā “Gaiļezers”. Milzīga, neizmērojama pateicība izcilajam ķirurgam Mārtiņam Kapickim un anesteziologam Jevgēņijam Stepanovam par augsto profesionalitāti un paveikto darbu! Bija lieliska komunikācija, kas neatstāja vietu manām šaubām un bailēm par ķirurģisko iejaukšanos.

Tāpat vēlos pateikties Anestezioloģijas klīnikas un ķirurģijas dienas stacionāra “Gaiļezers” kolektīvam un katram personīgi par sirsnīgu un augsti profesionālo, un izcilu cilvēcisko attieksmi! Ļoti augsti novērtēju jūsu ikdienas darbu un rūpes par katru pacientu!

Jūs esat kolosāla komanda! Novēlu Jums visiem labu veselību, izturību, lai liktenis ir labvēlīgs un nes tikai prieku un panākumus!

Vēlreiz paldies – milzīgs un sirsnīgs! ❤️🌷

Cien. Draugi, Ārsti!

Liels paldies par jūsu darbu!

Es ārstējos 5. nodaļā,  Iekšķīgo slimību nodaļā Ģaiļezera slimnīcā no 25.05 – 5 .06

Ārsts Mihails Tarasovs, med. māsas Aija, Laine, sanitārās māsas Julija un visi pārējie arī ir ļoti profesionāli, izpalīdzīgi un čakli.

Man ļoti patīk viss kolektīvs!

Paldies vēlreiz un saulainu dienu Jums!

Liels paldies un no sirds pateicamies par laipno un uzmanīgo attieksmi LOC 5B nodaļai. Īpašs PALDIES onkologam-ķirurgam A.Srebnijs par individuālo pieeju un iedrošinājumu.
Kopā mums izdevās!
Vēlam visai 5B nodaļai labu veselību, neiztrūkstošu smaidu un izturību!

Tuberkulozes un plaušu slimību centrs – atsaucīgs personāls, laba virtuve (:-)), sevišķs paldies Dr. Andai Šurpickas k-dzei.
Būtu jauki, ja pacientam, ierodoties uz izmeklēšanu, varētu to informēt par paredzētajām izmeklēšanām un to aptuveno norises laiku (QOL).

29.maijā visa Latvija svinēja mūsu hokeistu saniegto rezultātu, bet bija tādi, kuriem šī svinīgā diena jāpavada darbā.
Mēs zinām kāda situācija ir medicīnas laukā-bēdīga. Bet ir Latvijā-mūsu dārgajā Tēvijā cilvēki, kuru priekšā ir jānoņem cepures par savu pienākumu pildīšanu.
Gribu izteikt sirsnīgu pateicību Gaiļezera slimnīcas invazīvās kardioloģijas dienas stacionārās nodaļas darbiniekiem, it sevišķi Verai Iļjinai, Kristīnai Jegorovai un pārējam personālam par mīlestību, ko viņi veltī slimiem cilvēkiem. Ar sevišķu cieņu gribu pateikties kardioloģijas vadītājam Artim Kalniņam. Šis ārsts patiešām ir cilvēks ar Lielo burtu-augsta ranga specālists, atsaucīgs cilvēks, kurš patiešām ir paraugs un mūsu dzimtās zemes patriots.

Vēlos pateikties Nieru klīnikas kolektīvam par pašaizliedzīgu un nenovērtējamu darbu un palīdzības sniegšanu pacientam pat bezcerīgā situācijā! Paldies ārstei Regīnai Baufālei par iejūtību, cilvēcību un atbalstu mūsu ģimenei grūtā brīdī!

Bērnu slimnīca pateicas par atbalstu datortomogrāfijas izmeklējumu veikšanā          

Laikā, kamēr tika demontēta vecā datortomogrāfijas iekārta un uzstādīta jaunā, Bērnu slimnīcā nebija pieejami datortomogrāfijas izmeklējumi.

Bērnu slimnīcas darbinieki ir ļoti pateicīgi Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas, kā arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta un Medicīnas centra ARS kolēģiem par atsaucību.

Īpašu pateicību par sapratni, atsaucību un atbalstu Bērnu slimnīcai izsakām Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas vadītājam Aleksejam Višņakovam un Intensīvās terapijas klīnikas vadītājam Robertam Stašinskim. Tieši Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā tika sniegta nepieciešamā neatliekamā medicīniskā palīdzība un DT izmeklējumi bērniem no 14 gadu vecuma ar gūtām smagām traumām. Pēc stāvokļa stabilizēšanās vajadzības gadījumā bērni tika pārvesti uz Bērnu slimnīcu.

Paldies jums, kolēģi!

Valdes locekle  Zane Straume

Izsaku vislielāko pateicību 4.nodaļas māsiņām un sevišķi dakterim Aleksandram Malašonokam par atsaucību un profesionalitāti savā darbā.
Paldies!

Nesen man bija nepieciešama neliela operācija, kurai saņēmu nosūtījumu uz LOC. Kā jau pirms operācijas, nedaudz uztraucos, tomēr viss bija lieliski! Laipna, kvalitatīva apkalpošana LOC KAC, tālāk 1D ķirurģijas dienas stacionārs: enerģisks, atraktīvs, komunikabls ārsts – Antons Rudzāts – un laipna, jauka asistējošā māsiņa (kundze jau gados). Viss noritēja gludi:) Pēc 2 nedēļām, kā solīts, ārsts piezvanīja un painteresējās par manu veselības stāvokli. Milzīgs PALDIES visiem “procesā” iesaistītajiem – gan tiem, kuri saskaras ar pacientu, gan tiem, kuri paliek aizkadrā. Lai izdodas noturēt augstu līmeni!

Biju 4. nodaļā no 8.05.23.-10.05.23. Tiku sagaidīta un apkalpota laipni un rūpīgi. Paldies visam personālam par šādu attieksmi

Gribu izteikt vislielāko pateicību 3. Neatliekamās kardioloģijas nodaļas ārstēm- dr. Irēnai Kurcaltei un dr. Natalijai Bērziņai,  nodaļas personālam kā arī neirologam dr. Violetai Zubkovai par ārstēšanu un iejūtīgo attieksmi.

Izsaku pateicību oftamologam Marijai Klindžānei par priekšzīmīgi veikto kataraktas operāciju manām acīm.

Izsaku vislielāko pateicību NMPUK šā gada 10. maijā kopā ar dr. Ņikitu Kļosovu strādājošajai ārsta palīdzei/medicīnas māsai Elīnai (precīzu amatu un uzvārdu, diemžēl, nezinu) par profesionālu darbu un attieksmi, toleranci un iejūtību pret pacientiem.

Es apbrīnoju Elīnas pašaizliedzīgu darbu, ātru un profesionālu rīcību palīdzības sniegšanā, kā arī, neskatoties uz augstu darba intensitāti un pacientu skaitu, personisku pieeju pacientam.

Lūgums precizēt kopā ar Dr. Ņikitu Kļosovu šā gada 10. maijā strādājošās ārsta palīdzes/medicīnas māsas vārdu un uzvārdu un izteikt viņai pateicību.

Veselības ministrija ir saņēmusi pacienta iesniegumu, kurā izteikta pateicība Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas un stacionāra “Latvijas Onkoloģijas
centrs” ārstniecības personālam par sniegto veselības aprūpi. Veselības ministrija izsaka sirsnīgu pateicību Rīgas Austrumu klīniskās universitātes
slimnīcas un stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” ārstniecības personālam par  ieguldīto darbu un rūpēm, sniedzot veselības aprūpi.
Pielikumā pārsūtām pacienta elektroniskā pasta vēstuli ar izteikto pateicību, lūdzot informēt Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas un stacionāra “Latvijas
Onkoloģijas centrs” mediķus par viņiem izteikto pateicību.


Lūdzu, izsakiet sirsnīgu pateicību darbiniekam A.slimnīcas Sociālajai darbiniecei Rehabilitācijas klīnikas sociālajā dienestā Anitai Voitkevičai
(28688634) par patiesu cieņas izrādīšanu apmeklētājiem, uzmanību un atsaucību, izcilo kompetenci un skaistu jauku balsu.

Labvakar. Gribu teikt atzinīgus vārdus pateicību ikvienam darbiniekam slimnīcas Gaiļezers Neatliekamās palīdzības nodaļā, kuri dežūrēja naktī no 03.05.2023. uz 04.05.2023. Attieksme bija tik pozitīva gan reģistratūrā, gan no sanitāru, dežūrārstu, US veicēju dežurējošo ginekologu un medmāsu puses. Novēlu šādu attieksmi ikvienam slimnīcā nonākušajam.

Labdien. Vēlreiz gribu pateikties dakterim Oļegam Stunžānam par ceļa locītavas endoprotezēšanas operāciju. Saziņa ar viņu jau no pirmā brīža iedveš mieru, uzticību un cerību atgriezties aktīvā dzīvē jebkurā vecumā. Viņa stiprās rokas dara brīnumus, un iekšējais siltums dziedē bez zālēm!

p.s. paldies arī visam med. personālam 14. nodaļā par atbildīgu attieksmi pret savu darbu un iejūtību pret pacientu!

2023. gada 2.februārī man veica prostatas operāciju Uroloģijas un onkoloģiskās uroloģijas klīnikas virsārsts Rolands Dāle. Pēc operācijas es ārstējos LOC. Uroloģijas nodaļā 3.b.
Gribu izteikt vislielāko pateicību par operāciju Rolandam Dālem, Onkoloģijas centra anestezeologam Jeļenai Sokolovai, LOC uroloģijas klīnikas medicinas māsai Tatjanai Komolinai, kā arī LOC 3.b nodaļas reģistratorei par laipnu uzņemšanu un visam nodaļas personālam bez kura perfektas attieksmes pret savu pienākumu pildīšanu mans atveseļošanās process nebūtu tik veiksmīgs.
Pēc izrakstīšanas no slimnīcas gāju uz pārsiešanu pie 11. nodaļas ķirurģiskās aprūpes māsas Gaļinas Stepanovas. Kārtējo reizi saskāros ar labu attieksmi, kā arī ar augstu profesionalitāti.

Vēlos izteikt vislielāko un sirsnīgāko pateicību visiem 18.traumatoloģijas nodaļas darbiniekiem par lielisko, pašaizliedzīgo darbu. Par nenovērtējamo palīdzību, kādu tie sniedz saviem pacientiem. Bez jūsu uzmanības, rūpēm un darba smagā situācija, kādā es biju nonācis, izrādītos pilnīgi nepanesama.
Liels Jums Paldies!

Vēlos izteikt pateicību visiem intensīvās terapijas (reanimācijas) darbiniekiem par augsto profesionālismu, rūpēm un sirsnīgo attieksmi ne tikai pret pacientiem, bet arī pret viņu radiniekiem.

Liels paldies 14.asinsvadu ķirurģijas nodaļas ārstam-ķirurgam Artūram Ligeram par veikto operāciju un arī visam nodaļas personālam par profesionalitāti pildot savus ikdienas pienākumus un padarot pacientu uzturēšanos nodaļā patīkamu. /2023.g. aprilis/

Esmu ļoti pateicīga par tām dienām, ko man nācās aizvadīt Onkoloģijas centra, kodolmedicīnas klīniskajā daļā. Lielā pateicībā par lielisko komandu, kas rūpējās, lai man viss nepieciešamais būtu, par tām rūpēm, sirsnību ko saņēmu gan no manas ārstojošās ārstes Dainas Bērziņas, gan jaukajām māsiņām un pat apkopējām, kuras nekad nepagāja garām nepavaicājot kā man iet. Kā arī liels paldies ārstei rezidentei Nataļjai Petrovai par ļoti draudzīgu, laipnu, saprotošu attieksmi pret mani kā pacienti. Man kā pacientei bija ļoti svarīgi justies labi esošajā vietā, varu teikt, ka tā arī jutos. Jutos tur kā mājās. Liels paldies!!! Novērtēju katru, kas piedalījās pie manas ārstēšanās!

Ar vislielāko cieņu pateicos staru terapijas nodaļas dakterei J.Frolovai par iecietību, sirsnību laipnību un sapratni, kas ir viens no galvenajiem faktoriem šajā skarbajā medicīnas sfērā! Tāpat 1.staru terapijas kabineta darbiniecēm Aleksandrai,Lindai un pārējām darbiniecēm!Kaut šādi darbinieki mums būtu vairāk!

Vēlētos izteikt pateicību 4. Nodaļas vadībai un darbiniekiem, itīpaši Dr. Evijai Zarovskai. Ļoti laipns un atsaucīgs, kā arī izpalīdzīgs kolektīvs.

“Pārbaudījumu vairo mūsu labestību” Tutu. Pateicībā, 5. nodaļas personālam un godājamajam dakterim E. Purmalim veselu nedēļu rūpēs un gādībā Jūs mūs 5.palātas sievietes aprūpējāt un sniedzāt mierinājumu, uzmundrinājumu un stiprināja ticību dzīvei pēc operācijas. Un tā šīs rūpes par citiem, palīdzība par tiem gala rezultātā rada prieku un nodrošina laimīgu dzīvi. Mīļie, mediķi tagad visu ko es varēšu darīt Jums aiz muguras lūgt Dievu par Jums.

Vēlamies pateikt lielu paldies Pulmonoloģijas 2. nodaļai un personīgi dr. Ingai Stuķēnai, rezidentēm Martai Persaņai un Dārtai Paulai Šveisbergai, medmāsām un sanitāram Mārim par Ilgonim J. uzdāvinātajiem un izcīnītajiem 4 dzīves mēnešiem!
Lielā un sirsnīgā pateicībā Ilgoņa ģimene!

Liels paldies 3.nod. dakterei Dacei Melderei un dakterei Irēnai Kurcaltei par izcīlu darbu.
Kā arī visiem 3.nod. medicīnas māsam un māsas palīdziem.
Lai jums ir spēks, veselība, laime.

Gribu izteikt lielu pateicību visam RAKUS uzņemšanas personālam, īpaši Dr. Melderim par profesionalitāti, operatīvi rīkojities manas saslimšanas gadījumā, kā arī ginekoloģijas nodaļas personālam par atsaucību, iejūtību un profesionalitāti!

Vēlējos uzrakstīt un izteikt visdziļāko pateicību medmāsai Larisai Vikļukai par neizmērojamām rūpēm, par sirsnību, pacietību un cilvēcību. Kamēr biju paciente Onkoloģijas centrā, 3. Kakla un žokļa nodaļā, Larisa bija tā medmāsa , kura ar vislielāko sirsnību un uzcītību rūpējās par to, lai es un mana palātas biedrene justos komfortabli un ērti. Sniedza morālo atbalstu, kā arī viņas uzcītība, cilvēcība, prasme runāt ar pacientu, sniegt morālo atbalstu ir vienreizēja. Vēlos vien pateikt Milzīgu paldies, par viņas profesionālo pieeju, uzcītību un cilvēciskumu attieksmē pret pacientiem. Ar tādu medmāsu, kā Larisa, ir tiešām prieks kontaktēties. Tu jūties aprūpēt un atbalstīts, jau tā grūtajā situācijā.
Vēlreiz, Milzīgs paldies Larisai, par viņas profesionalitāti!

Paldies 16. Neiroķirurģijas nodaļas ārstam Kasparam Auslandam par 2023. g. martā veiktu mugurkaula operāciju. Profesionāla un pozitīva attieksme. Cilvēks ar lielo burtu, labu humora izjūtu, ķirurgs ar zelta rokām!
Paldies māsām un sanitāru komandai par rūpēm.

Es slimnīcā ierados 06.04. pēc ilgstošām sāpēm vēderā. Man kā cilvēkam, kuram ir trauksme vienmēr ir bijis savā ziņā bail doties uz slimnīcu, jo ārsti ir dažādi, attieksmes dažādas. Tad nu par vakardienu varu teikt, ka tā bija labākā pieredze slimnīcā. Pavadīju tur vairākas stundas, veica dažādus izmeklējumus, lai pārliecinātos, ka ir droši laist mani ārstēties mājās. Esmu ļoti pateicīga visiem darbiniekiem, jo nevienu brīdi, neviens, man nelika justies tā, ka es pati būtu vainīga, vai kā apgrūtinājumam, kas man ir ļoti svarīgi.
Tāpēc liels paldies slimnīcas personālam uzņemšanā, dežūrārstiem, sonogrāfiju, rentgenu un kardiogrammu veicošajiem ārstiem, par attieksmi un palīdzību tiešām sāpīgā laikā.

Lai izdodas!

Vēlos sirsnīgi pateikties asoc.prof. Igoram Ivanovam par veikto operāciju, tāpat operācijas zāles komandai par darbu. Esmu sajūsmā par ķirurģijas dienas stacionāra darbiniekiem, sākot no ārstiem, līdz med. māsām un administratoriem. Jūs esat savās vietās un izcili veicat savus pienākumus! Paldies! Uzslavas un atzinība VISIEM!

Sirsnīgs paldies aritmoloģijas nodaļas personālam un personīgi dr. Putnei par cieņpilno attieksmi pret veco cilvēku, kuram ir 87 gadi. Augsti novērtēju Jūsu profesionalitāti un laipnību. Arī paldies, ka personīgi sazinājāties ar radiniekiem, lai izskaidrotu par veselības stāvokli un turpmāko terapiju.

Labdien, vēlos pateikties visam 16. neirohirurģijas nodaļas personālam. Dakterei Elīnai Ozoliņai, dakterim Bukam un operācijas zāles personālam par veikto smagu operāciju, pēc kuras, jau nākamajā dienā jūtos daudz labāk. Paldies arī fizioterapeitei Līgai Krūmiņai, kura saudzoši bet uzstājīgi uzsāka rehabilitāciju. Jau otrā dienā pēc operācijas uz mugurkaula varēju staigāt bez palīdzības ap pusstundu. Sirsnīgs paldies 16. nodaļas māsiņām, par siltu un pozitīvu attieksmi, kas valdīja Aslimnīcas 5. stāva telpās. 🙂 Šobrīd turpinu rehabilitāciju Vaivaros, kas ir ārstu rekomendācija un par to esmu laimīga, jo netiek pārtraukta rehabilitācija.
Esmu jaunas dzīves sākumā, kad nav jāgaida pēkšņas asās sāpes mugurā, ka arī būt neziņā par savu nākotni. Noteikti apsolos ievērot ārstu rekomendācijas rehabilitācijas un ārstniecisko vingrinājumu veikšanā. PALDIES JUMS VISIEM.

Cēlākie un patiesākie pateicības vārdi ārstam Jānim Pudulim par doto iespēju man ārstēties. Esmu no tāla Latvijas novada, bet pateicoties šim ārstam, esmu saņēmusi pakalpjumu, kas nebūt ne tik sen ar ārsta J. Puduļa palīdzību un spējām ir ienācis Latvijas veselības aprūpē.( PVI ar krio metodi).CIENU, PATEICOS, NOVĒRTĒJU. Pateicos visam Aritmoloģijas kolektīvam par nepieciešamā komforta nodrošinājumu. Tur es izjutu personāla rūpes par mani.””Cīnieties par saviem sapņiem , un sapņi cīnīsies par Jums.”” /Paulo Coelho/.

Uz Austrumu slimnīcu ārsts mani nosūtīja ar diagnozi “Hroniska subdurāla hematoma virs kreisās smadzeņu puslodes”, un es nonācu šīs slimnīcas 16. nodaļā – Neiroķirurģijas nodaļā.
2023.g. 6. martā neiroķirurgs Rjabcevs un anestezioloģe Kudrjavceva man izdarīja galvas kausa operāciju. Rezultāts bija perfekts. Liels, sirsnīgs paldies viņiem par to. Tāpat liels, liels paldies visam 16. nodaļas personālam – medmāsām, sanitāriem, apkopējām. Visi šie cilvēki bija ne vien labi profesionāļi savu pienākumu veikšanā, bet arī ļoti laipni, līdzjūtīgi, pretimnākoši cilvēki. Vēlreiz visiem liels paldies.

Vēlējos teikt lielu paldies Jūsu slimnīcai, īpašu paldies dakterei Andrai Valterei.
Ierodoties pie ārsta biju ļoti satraukusies, jo citā slimnīcā palīdzību tā arī nesaņēmu, pēc
divu dienu raudāšanas, neziņā par savu veselību, no dakteres kabineta izgāju pilnīgi
mierīga un beidzot smaidīju.
Tik sirsnīga, gudra un viena no retajām dakterēm, kura ļoti ieklausās pacientā un ir
ieinteresēta palīdzēt.
Jūsu slimnīcai daktere A.Valtere ir liela bagātība.
Ticu, ka vēl ir daudz labu ārstu, veselības ziņā sakot, par laimi, ka bieži negadās iet pie
ārstiem.
Sirsnīgs paldies Jums, vēlreiz sirsnīgs paldies Andrai Valterei.

Vēlos izteikt lielu pateicību slimnīcas 16. Neiroķirurģijas nodaļas ārstiem it īpaši dakterim M.Bukam un visam kolektīvam par profesionalitāti, rūpēm
un ļoti vērīgu attieksmi. Visa kolektīva ārstu, māsu, sanitāru uzmanību, draudzīgumu, līdzjūtību un patiesas rūpes es izjutu nodaļā visā savā uzturēšanās laikā. Novēlu visiem
nodaļas darbiniekiem stipru veselību un labklājību. Paldies par doto iespēju pilnvērtīgai dzīvei. 🙂

Vēlos pateikties par īpaši iejūtīgu attieksmi un rasto risinājumu medicīniski ļoti sarežģītā situācijā. Esmu onkoloģiskais pacients ar vairākām hroniskām saslimšanām. Apzinājos, ka lūdzu palīdzību ļoti komplicētā un sarežģītā veselības situācijā un risinājums tika rasts! Onko-urologs Kļims Ļeoņenko ir lielisks un iejūtīgs ārsts. Lai gan publiskajā telpā nepārtraukti tiek kultivēts negatīvs viedoklis par onkoloģisko pacientu ārstēšanu, man ir cita pieredze! Varu apliecināt, ka Uroloģijas un onkoloģiskās uroloģijas klīnikā gados jaunais ārsts-urologs Kļims Ļeoņenko ir guvis un pielieto starptautisku pieredzi, ārstējot pacientus. Vienlaikus, šis ārsts ir laipns un empātisks. Paldies viņam par šo attieksmi.

Vissiltākie pateicības vārdi ķirurgam Dainim Jakovelam, operācijas māsām, visai operācijas komandai. Biju ļoti uztraukusies, viņas mierināja, operācija izdevās nevainojami, manā skatījumā. Pēc tās es jutos labi, pat nekas nesāpēja.
Palāta, kurā atrados piecas dienas, viss bija nevainojami.
Medicīnas darbinieki bija profesionāli, laipni, atsaucīgi.
Apkalpojušā personāla attieksme bija lieliska: visu parāda, paskaidro, nav tā kā citās slimnīcās.
Stacionāra “Gaiļezers” 13. nodaļas kolektīvam.
Lai pietiek vēlēšanās, spara un veselības visu ieceru īstenošanai!
Lai daudz labām domām piepildītu darbu un gandarījums par paveikto!
13.03.2023

Manas dzīves 24 stundas Austrumu slimnīcas Gaiļezera stacionārā, kuras, “pateicoties” līdz ģībšanai stiprajām sāpēm, vilkās veselu mūžību.
Sirsnīgs paldies uzņemšanas nodaļas personālam, kas strādāja 7.marta pēcpusdienā, paldies par sapratni, iejūtību un profesionalitāti. Vērojot no malas slimnīcas ikdienas rosību, paldies apsardzes darbiniekam, kurš, neskatoties uz dažādo pacientu neparedzamo uzvedību, tika galā ar situāciju, liekot man pasmaidīt un uz mirkli aizmirst sāpes.
Pateicos ārstējošajam ārstam Kristiānam Alpem – izmeklējums, diagnoze, rekomendācijas. Ātri, korekti, skaidri un profesionāli. Pateicos par pacietību, sapratni un smaidu, uzklausot līdz apnikumam manu neatlaidīgo lūgumu par iespēju saņemt kaut “morfija poti”, lai tikai mazinātu sāpju līmeni. Saprotu, ka Jums tā ir ikdiena, bet man bez izvēles iespējām neapskaužama situācija.
Attieksme, ko saņēmu no slimnīcas personāla ir apbalvojumu un medaļu vērta, tā nomierina un dod cerību. Paldies!

Es vēl joprojām guļu slimnīcā 24 dienu . Un 8 marta braucu mājās.
Liels paldies “Tuberkulozes un plaušu slimību centra” īpaši 4. nodaļas ārstei Ilzei Morozovai un asistentei Santa par lielisku ārstēšanu izcila daktere kā arī māsiņām lieliskām Elitai, visām trim Dacēm, Ingrīdai, Vandai, Kristīna, Valentīnai, Sanitai ,vēl parējām māsiņām 4 nodaļas par laipnību, smaidošas, uzmundrinājumu, atsaucīgas, bieži apskatās kā jūtamies, lieliskas māsiņas un Daktere ļoti izcila, profesionāla .
Kā arī reģistratorei burvīgajai Dacei, kura apjautājās kā mums ir, sirsnīga, smaidoša, nomierina.
Jūs visas esat kā Eņģelīši.
Jūs 4 nodaļa esat paši labākie
Liels paldies Torakālās ķirurģijas nodaļai māsiņām. Vislielākais paldies dakterim Siliņam par iejūtīgu pirms operācijas ,visu izstāsta kā būs ,es pat vairs nebiju uztraukusies.
Liels paldies dakterim Siliņam ,jums ir zelta rokas man pēc plaušu operācijas jūtos labi ,kā arī dakterim Rihardam .
Jūs esat lieliski ķirurgi .
Ar visu cieņu 8 marta braucu mājās, vēlreiz Liels Liels paldies visiem dakteriem un māsiņām .
4 nodaļai sirsnīgs paldies.
1 nodaļai paldies .

Pateicības vārdi “Tuberkulozes un plaušu slimību centra” 6. nodaļai


Es vēl joprojām guļu slimnīcā jau 14 dienu .
Liels paldies “Tuberkulozes un plaušu slimību centra” īpaši 4. nodaļas ārstei Ilzei Morozovai un asistentei Santa par lielisku ārstēšanu izcila daktere kā arī māsiņām lieliskām Elitai, visām trim Dacēm, Ingrīdai, Vandai, Kristīna,Valentīnai, Sanitai ,vēl parējām māsiņam 4 nodaļas par laipnību, smaidošas, uzmundrinājumu, atsaucīgas, bieži apskatās kā jūtamies, lieliskas māsiņas un Daktere ļoti izcila ,profesionāla .
Kā arī reģistratorei burvīgais Dacei, kura apjautājās kā mums ir, sirsnīga, smaidoša, nomierina.
Jūs visas esat kā Eņģelīši.
Jūs 4 nodaļa esat paši labākie.

Pateicos stacionāra “Gaiļezers” Ambulatorās daļas medicīnas māsai Olgai Mjasņikovai par veiktajām procedūrām.

Pateicība stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 6. nodaļas kolektīvam

Liels paldies TPSC 4. Nodaļas smaidīgajam un atsaucīgajam personālam, kas visos iespējamos veidos centās palikšanu slimnīcā padarīt patīkamāku. Kā arī pārējiem dakterīšiem, kas veic izmeklējumus un ar humora palīdzību darīja dienas gaišākas.

Gribētos pateikties tuberkulozes un plaušu slimnīcas 4 nodaļas kolektīvam par labu darbu, laipnību, atsaucību.
Liels paldies dakterei Evijai Zarovskai un laipnam un atsaucīgam personālam.Paldies.

Paldies 4. Nodaļai par labo attieksmi pret pacientiem!

Liels paldies “Tuberkulozes un plaušu slimību centra” īpaši 4. nodaļas ārstei Ilzei Morozovai un asistentei par lielisku ārstēšanu izcila daktere kā arī māsiņām lieliskām Elitai, visām trim Dacēm, Ingrīdai, Vandai, Valentīnai, Sanitai par laipnību, smaidošas, uzmundrinājumu, atsaucīgas, mums bieži apskatās kā jūtamies, lieliskas māsiņas un Daktere ļoti laba.
Kā arī reģistratorei Dacei, kura apjautājās kā mums ir, sirsnīga, smaidoša, nomierina.
Jūs visas esat kā Eņģelīši.
Ja man būs jābrauc vēl vienu reizi uz šo slimnīcu es ar lielāko prieku brauktu uz 4 nodaļu.

Gribētos pateikties tuberkulozes un plaušu slimnīcas 4 nodaļas kolektīvam par izcilu darbu, laipnību, atsaucību. Es esmu ļoti pateicīga ārstei Ilzei Morozovai par paveikto apsekošanu, par profesionālismu.
Paldies.

Plaušu un tuberkulozes slimnīcas 4. nodaļā strādā ļoti laipns un atsaucīgs personāls! Liels paldies!

Tuberkulozes un plaušu slimības 4. nodaļa = vnk SUPER! Atsaucīgas un laipnas, pretīmnākošas māsiņas. Zinoši dakteri – spečuki!

Tuberkalozes un plaušu slimību 4.nodaļas māsiņām! Paldies Jums par laipnību, smaidiem, uzmundrinājumu, iejūtību un profesionalitāti! Jūs esat īstajā vietā dienā un naktī! PALDIES!

Paldies, Tuberkalozes un plaušu slimnieku 4. nodaļas pneimonologam Evijai Zarovskai! Liels, liels Jums paldies, ka izvilkāt mani no pekles. Protams, nezinu, kas vēl būs priekšā, bet šobrīd, ļaujiet man no sirds Jums pateikties!

Vēlos pateikties dr. Pumpurei , un citiem speciālistiem, kuri strādāja 04.02.2023. par labu attieksmi un sirsnību LIELS PALDIES JUMS PAR JŪSU DARBU SIRSNĪGS PALDIES VISAM KOLEKTĪVAM!

Vēlos pateikties Neatliekamās palīdzības klīnikas divām medmāsām, kuras mani novēroja un aprūpēja 29.01.2023. plkst. 7:40 līdz es tikšu uz nodaļu. Vienai medmāsai, kura pirms 8:00 man ņēma asinis, bet otrai, kura pēc 8:00 lika katetru. Paldies jums par iejūtīgumu un profesionalitāti. Abas manipulācijas veica akurāti un bez sāpēm.

Vēlos pateikties medicīnas māsu palīgiem kuri 29.01.2023 plks.7:40-8:20 rūpējās un izvadāja pa procedūrām Uzņemšanas nodaļā. Paldies par mieru un iejūtību!

Izsaku lielu pateicību Rokas un plastiskās ķirurģijas nodaļas ārstiem Ivetai Beinarovičai un Mārtiņam Kapickim. Saņēmu ļoti profesionālu, laipnu un detalizētu informāciju, kas man tika izskaidrots gan par operācijas gaitu, gan pēc operācijas rekomendācijām, kuru saņēmu tieši no Ivetas Beinarovičas. Izsaku arī lielu pateicību visam apkalpojošam personālam. Visi bija ļoti pieklājīgi, izpalīdzīgi, jauki un ar humora izjūtu apveltīti. Paldies visai komandai!

Paldies Ķirurģijas klīnikas speciālistiem: profesoram I.Ivanovam, dr.U.Eidam par izcilu profesionalitāti, un 13. ķirurģijas nodaļas māsām , māsu palīgiem “Paldies!” par to darbu, kuru darāt ar mīlestību un empātiju, un augstām prasmēm.

Paldies Biķernieku Rehabilitācijas nodaļas kolektīvam, jo īpaši dakterei Annai Zakajevai un fizioterapeitei Milānai par profesionālu pieeju manas rehabilitācijas laikā. Jūsu sniegtais būs mana bākuguns tālākdarboties. PALDIES!

Otrdienā (24. Janv. 2023.) Biju neatliekamās uzņemšanas nodaļā. Mediķi un atbalstošais personāls ļoti atsaucīgs un ieinteresēts. Izmeklēšana tika veikta operatīvi. Ņemot vērā, ka nejutos labi, tad mediķu attieksme uzlaboja pašsajūtu. Paldies!

Šodien, 20.01.23., izrakstījos no 14. Asinsvadu ķirurģijas nodaļas, kurā ārstējos pēc ceļa locītavas endoprotezēšanas operācijas.
Šī bija vispozitīvākā pieredze slimnīcā manā mūžā! Personāls-vienkārši zelts! Visi tik uzmanīgi, jauki, vienmēr apvaicājās par pašsajūtu, vai kaut kas nav nepieciešams.Visgrūtākajās pirmajās dienās pēc operācijas tika veltīta neatslābstoša uzmanība, palīdzība aprūpē utt. pat bez prasīšanas.
Atveseļoties, protams, palīdzēja arī izremontētā palāta un sanitarā telpa, kas piemērota pacientiem ar kustību traucējumiem, funkcionālās gultas. Padomāts par katru sīkumiņi, pat ūdens krūzīte ar snīpīti, arī delikaātais tualetes jautājums pirmajās dienās pēc operācijas. Bija mitrās salvetes un viss cits nepieciešamais. Sajūta, kā smalkā privātklīnikā.
Tomēr visīpašākais paldies tieši 14. nodaļas kolektīvam! Šie cilvēki ir zelta vērtē, un būtu pelnījuši arī kādu īpašu atzinību vai apbalvojumu no slimnīcas vadības puses!
Milzīgs paldies!

Esmu ļoti pateicīgs par savu ārstēšanu, īpašs paldies ārstējošajam ārstam. Tagad viss ir labi un viss bijia brīnišķīgi – pabarots, aprūpēts, izglābts!

 Decembrī biju stacionēts. 16. Neiroķirurģijas nodaļā

Vēlos izteikt pateicību dakterei Darijai Soldatenkovai un dakterei Olgai, kā arī visam 12.nodaļas kolektīvam par iejūtību, vienkāršu sirsnīgu attieksmi pacientu ārstēšanā.

Paldies dakterei Kristīnei Agiševai par iejūtību un profesionalitāti.

Paldies Oftalmoloģijas klīnikas kolektīvam, profesorei Klindžānei, dakterei Leikartei, visām māsiņām, visiem darbiniekiem par gudrību, pacietību, iejūtību, ieinteresētību, laipnību, rūpēm! Lai Jums visiem veselība, veiksme un Dieva svētība!

Pateicība stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 4. nodaļas darbiniekiem.

Sirsnīga pateicība ārstiem,māsām, personālam šā gada 12. decembrī ievietotā pacienta ārstēšanā un aprūpē, glābjot viņa dzīvību.
Paldies! Laimīgu jauno gadu!
Prieka brīžus, veselību!

Piederīgie.

Vēlos pateikties par lielisko aprūpi, kuru saņēmu ārstēšanās laikā!
Novēlam veiksmi Jaunajā gadā vissuperīgākajām medmāsiņām un sanitārītēm no 14.Asinsvadu ķirurģijas nodaļas.

No 13.palātas iemītniecēm (1-10.11.22)!

Gribu izteikt vislielāko paldies uzņemšanas nodaļas komandai un īpaši dr.K.Strižakovai, kas savlaicīgi konstatēja un sniedza palīdzību smagajā saslimšanā. Paldies visai komandai, kas reanimēja un atgrieza no “turienes” pēc anafilaktiskā šoka, kas ātri, strādājot komandā veica savus pienākumus!!!! Paldies jums liels!!!
Vissirsnīgākais paldies slimnīcas Gaiļezers 13. nodaļas vadītajam un izcilam ķirurgam Aleksejam Kaminskim, kā arī viņa lieliskajai komandai, kura veica man š.g. 14.novembrī lapraskopisko pēcoperācijas trūces plastikas operāciju ar intraperitoneālu tīkliņu.
Mīļš paldies visam 13,nodaļas personālam sirsnību un rūpēm par katru pacientu, Jūs visi esat malači!
Novēlu Jums Priecīgus Ziemassvētkus!
Jaunajā 2023,gadā vēlu veiksmi, izturību, veselību, laimi un labklājību personīgajā dzīvē.
Paldies visiem Latvijas Mikroķirurģijas centrā, kuri šogad vairākos ārstēšanas posmos veica manas pēdas rekonstrukciju! Īpaši – dr.Uldim Krustiņam, bet arī daudziem viņa LMC kolēģiem un citu RAKUS klīniku ārstiem par nepārtraukto sadarbību šajā procesā – dr.Montai Madelānei, dr.Ilzei Konrādei. Daudzu ārstu, māsu un aprūpes speciālistu kopīgs darbs ļāva man atgūt dzīvi saules pusē!
Vislielākā pateicība Ķīmijterapijas hematoloģijas klīnikas 1D dienas stacionāra kolektīvam par viņu neaprakstāmo iejūtību, atsaucību un sirsnību 25 gadu garumā. Jūs esat savā vietā, Jūs esat labākās! Jaukus, ģimeniskus Ziemassvētkus un veiksmīgu , veselīgu Jauno 2023.gadu! novēl Viesturs
Mana atsauksme par onkoloģijas centru! Dakteris Timofejevs tiešām ārsts ar zelta sirdi un rokām! Uz tādiem kā viņš Latvija vēl kaut cik turas!

Ļoti pateicos par mana vīra ārstēšanu Intensīvās aprūpes nodaļā. Apmeklējot slimnieku, sapratu, ka šeit strādā ļoti zinoši ārsti un atbalsta personāls. Man ļoti svarīga bija laipnā attieksme un iespēja izrunāties ar speciālistiem. Paldies Jums!

Velos izteikt vissirsnigako pateicibu aslimnicas 5A Onkoginekologijas nodalas darbiniekiem par profesionalo, iejutigo, laipno aprupi manas uzturesanas laika saja slimnica. Ipasi pateicos Dr Zandai Barinskai, Dr Puksta-Gulbei, anesteziologam Dr Gurbo ikvienai masinai, sanitarei un fizioterapeitei Martai par sirsnibu, sapratni un labestibu. Jusu darbs ir nenovertejams, zinot jusu mentalo un fizisko ikdienas slodzi, problemas ar ko saskaraties un risinat katru dienu. Jus visi esat musu sabiedribas labaka dala un musu varoni. Gribu pieminet ari ukrainu masinu Tetianu, kura ir spejusi apgut latviesu valodu 7 menesu laika. Visiem jums – PALDIES

Liels paldies dakterim A.Melderim un dr.Pavlovičam (10.nod.) un medmāsām Anastasijai un Eleonorai par profesionalitāti, pacietību, atbildības sajūtu un cilvēcību.
Sirsnīgs paldies operācijas bloka personālam – sirsnīgajām anestezioloģei un ārstējošai dr. Līgai Pukstai – Gulbei, ķirurgam. Intensīvās terapijas nodaļas personālam. Sirsnīgs paldies visiem 5 A ginekoloģijas nodaļas darbiniekiem, kuri rūpējās par mani. Īpaši iepriecināja sirsnīgā ukraiņu medmāsiņa, kura tik īsā laikā apguvusi latviešu valodu. Liels paldies par smago ikdienas darbu kuru veicat vienmēr labā garastāvoklī un sirsnībā. Lai jums visiem skaisti Ziemassvētki, Laimīgs Jaunais gads un laba veselība!

Vēlamies izteikt sirsnīgu pateicību par mūsu vectētiņa ārstēšanu visiem iesaistītajiem medicīnas darbiniekiem: NMPD brigādei, uzņemšanas nodaļai, Gaiļezera neiroloģijas nodaļai: māsiņām, palīgiem, ārstiem, jo īpaši dakterēm Larisai Svirskai un Laurai Gribustei. Liels paldies par rūpību, profesionalitāti un iejūtīgu attieksmi!

Izsaku vislielāko pateicību dakterim Aleksandram Malašonokam, par viņa darbu, atsaucību un profisionalitāti.

Gribu pateikt ļoti lielu paldies Oftalmologijas klīnikas Nodaļas vadītājai Kristīnei Baumanei, operējošai dakterei Līgai Radeckai par operatīvo ķirurgisko ārstēšanu.Divas operācijas 9.11.22 un 16.11.22. Par spēju redzēt,un spēju saglabāt darba spējas. Bez šīm operācijām tas nebūtu iespējams. Jūs uzlabojāt manu dzī ves kvalitāti.Jūs izdarījāt brīnumu, ņemot vērā manu diagnozi Jūs esat ārsti, kas perfekti veic savu darbu Esmu ļoti pateicīga un priecīga par sasniegto rezultātu. Paldies visam kolektīvam par laipnību, iejūtību. Jūs esat lieliski. Paldies, liels, paldies ārstei Kristīnei Baumanei un Līgai Radeckai!!!!!!!

Gribu izteikt milzīgu pateicību
Dr.K.Ļeoņenko par perfektu darbu par atsaucību, par šo dakteri var teikt tā: Civēks savā vietā un amatā!!! Kā arī uroloģijas nodaļas māsiņām par pacietību!
15. nodaļas 7. palātas vārdā (Olga, Biruta, Anita) vēlamies pateikties Dr. Ņesterenko , Dr. Rostokai un anestezioloģei par brīnišķigu, profesionālu ārstēšanu, un visai konandai- māsiņām, māsiņu palīdzēm, kā arī ēdināšanas meitenēm par laipnu un iejūtīgu palīdzību.
Liels paldies brigādei, kas nogādāja mani uz uzņemšanu. Dr. Aļona Vikentjeva, kas izdarīja visu, lai Man palīdzētu un Māsiņai un Sanitāram visiem, kas veica vakar pārbaudes un aprūpēja mani uzņemšana.
Ļoti labi speciālisti katrs savā jomā paldies Jums!

Paldies!
Liels paldies ginekoloģijas nodaļas ārstiem, māsiņām un personālam par attieksmi, iejūtību, sirsnību un atsaucību!

Šā gada 11.11.2022. man tika veikta operācija –laparaskopiska diafragmas trūces plastika ar tīkliņu. Stacionārā atrados no 11.11.2022. līdz 14.11.2022.

Pamatojoties uz iepriekš minēto izsaku vislielāko pateicību Dr.med. Igoram Ivanovam un viņa komandai, kura veica šo operāciju kā arī visam 13.nodaļas medicīnas personālam, kurš rūpējās par manu atlabšanu pēc operacijas periodā.

Liels paldies brigādei, kas nogādāja mani uz uzņemšanu. Dr. Aļona Vikentjeva, kas izdarīja visu, lai man palīdzētu un Māsiņai un Sanitāram visiem, kas veica vakar pārbaudes un aprūpēja mani uzņemšanā.
Ļoti labi speciālisti katrs savā jomā paldies Jums!

Sirsnīgs paldies aslimnīcas Oftalmoloģijas klīnikas dienas stacionāra darbiniekiem par operatīvu attieksmi un iejūtību.
Liels paldies oftalmoloģei Marijai Klindžānei par veiktajām katarakts veiksmīgajām operācijām.
Sevišķs paldies oftalmoloģei Līgai Radeckai par veikto 1.11.2022.operāciju. Jūtos lieliski!

Liels paldies ginekoloģijas nodaļas ārstiem, māsiņām un personālam par attieksmi, iejūtību, sirsnību un atsaucību!

Mūsu ģimene vēlas izteikt pateicību un vislabākā vēlējumus sirsnīgajiem dakteriem dr.Deksnim, dr.Zariņam un dr.Salakai. Mūsu ģimenes nelaimē piedzīvojām iepazīšanos ar kolosāliem speciālistiem un cilvēkiem!
Nezinājām, ka ir iespējams piedzīvot tik iejūtīgu un sirsnīgu aprūpi. Kā mums patīk ģimenē teikt: mūsu mammīte nonāca pie superkomandas.
Īpašs paldies dr.Santai Salakai, kura tik ļoti atbalstīja mammu esot slimnīcā un tik daudz laika veltīja, lai sazinātos ar visu mūsu ģimeni, atbildētu uz visiem jautājumiem. Jutāmies kā visdrošākajās rokās!
20.nodaļas māsiņas parādīja, ka aprūpe var būt arī iejūtīga un ļoti cilvēcīga (mums diemžēl ir bijusi slikta pieredze citā stacionārā).
Paldies par sirdsdarbu!

Stacionāra “Latvijas Infektoloģijas centrs” 4. nodaļas kolektīvs ir saņēmis sirsnīgus pateicības vārdus!

Liels paldies dakterei Dacei Snipe par izcilu darbu.

Gribu izteikt lielu pateicību uzņemšanas nodaļas medicīnas personālam, kurš strādājis šī gada 27.septembrī par attieksmi un profesionālo darbu .
No sirds vēlos izteikt lielu pateicību 12.nodaļas medicīnas darbiniekiem – Koloproktoloģijas nodaļai. Paldies par atsaucību, cilvēcību, profesionālu medicīnisko aprūpi. Viņi vienmēr bija klāt – dienu un nakti.
Un īpašs paldies izcilajam ārstam, augstajām profesionālim, ķirurgam Georgijam Kočiašvili, kurš operāciju veica laikā un perfekti.
Paldies ārstam par dzīvību.

Paldies ikvienam par jūsu smago, ikdienas darbu.
Lai jums visiem laba veselība!
Pateicos no sirds!

Vēlos izteikt visdziļāko pateicību Biķernieku acu traumpunktam un Oftalmologijas nodaļai. Acs trauma nav tā sirdi sildošākā un prieku raisošākā lieta, kas ar cilvēku var notikt. Tādēļ milzīgs paldies visiem, kas pašaizliedzīgi strādā šajā iestādē, nodrošinot visprofesionalāko aprūpi.

Paldies liels visam personālam: no traumpunkta dežūrārstes un personāla, kas rūpīgi izmeklēja, nomierināja un atbalstīja, līdz nodaļas māsiņām un personālam, kas uzraudzīja, palīdzēja un apčubināja, kā pirms operācijas tā pēc, personālam, kas veica pirms operacijas pārbaudes, kā arī tiem, kas pie rociņas uz tām izvadāja, kā arī visam personālam, kas veica operāciju, no māsiņas, kas nomierināja pirms operāciju zāles, māsas palīdzes, kas sagatavoja un pārveda no palātas uz operāciju zāli, lieliskajām anastezioloģēm, kas ar humoru mani iemidzināja. Vislielākais paldies dakterei Radeckai, ne tikai par operāciju, bet cilvēcību un racionalitāti, skaidrojot, kas tiks darīts un kā.

Tagad, pēc operācijas periodā tikai saprotu, ko nozīmē redze un kā ietekmē tās zudums. Mana pieredze Biķerniekos šonedēļ arī atklāja milzīgo pašaizliedzīgo darbu no mūsu mediķiem, lai pacients būtu aprūpēts, smaidīgs un saņemtu visprofesionālāko palīdzību. Redzot garās rindās, varu tikai nojaust noslodzi, ko izjūt visi darbinieki. Esmu dziļi pateicīga un apbrīnoju, ka pacients nevienā brīdī nejūt to pārslodzi, ar ko personāls ikdienā saskaras. Paldies liels par cilvēcību!

Tāls ceļš vēl priekšā līdz atlabšanai, tādēļ liels paldies arī personālam, kas atbild uz telefona zvaniem, nomierinoši un atbalstoši, kad rodas bažas un jautājumi, vai viss dzīst labi.

Liels Paldies par rūpēm LIC dakteriem, kā arī vadītājai.

Labdien, par ASlimnīcas ārstiem varu teikt pašu labāko, vienmēr atsaucīgi un izpalīdzīgi ārsti. Sevišķi vēlos izteikt lielu paldies ārtsei Gunitai Saulītei, kura ir ļoti kompetenta savā jomā, zinoša, izpalīdzīga.

Gribu pateikt lielu paldies par ātru reağēšanu un izcilu attieksmi dakteres Kristīnes Strižakovas brigādei un viņai personīgi! Kā arī visam uzņemšanas nodaļas personālam, kurš strādājis naktī no 17. un 18. septembri. Paldies, ka tik rupīgi darat savu darbu, tik tiešām tikai pozitīva pieredze!
Es atrados Jūsu slimnīcā, Pulmonoloģijas, 2. nodoļā, periodā no š.g. 12.09. līdz 16.09.
Gribu izteikt pateicību slimnīcas minētās nodaļas med. personālam par labu un nevainojamu darbu un uzmanību, personīgi pateicos dakterei A. Krūmiņai.

Vēlos izteikt lielu pateicību LIC poliklīnikai un LIC laboratorijai. Izsaku lielu pateicību LIC dermatologam S.Vojevodinam un viņa medmāsai par lielu atsaucību manas sievas vecāku 8.09 vizītes laikā, par ātru un uzmanīgu apskati un diagnozes noteikšanas nepieciešamo analīžu norīkošanu. Paldies LIC laboratorijas kolektīvam par ātru analīžu veikšanu un atbildes nosūtīšanu gan pacientiem, gan ārsējošajam ārstam. Jūs esat liela saliedēta komanda, kas palīdzēja diviem sirmgavjiem ātri uzsākt terapiju pēc uzstādītās diagnozes. Paldies dakterim S.Vojevodinam, ka uzreiz pēc rezultātu saņemšanas sazinājāties ar mums un izstāstījāt kā mums tālāk rīkoties un ārstēt savus vecākus. Liels paldies visiem un lai arī turpmāk Jūsu vienotā un atsaucīgā komanda veiksmīgi turpina šo labo darbu ar nosaukumu-PALĪDZĪBA SASIRGUŠIEM CILVĒKIEM. Paldies.

Vēlos izteikt pateicību visam LIC vakcinācijas kabineta personālam: dr.Irēnai Dambergai, dr.Signei Jākobsonei vakcinācijas kabineta medicīnas māsām par augsti profesionālu attieksmi pret savu darbu
attieksmi pret pacientu un sapratni. PALDIES!

Labdien.Vēlos pateikt Milzīgu Paldies, māsiņām apkopējām tātad visam med.personālam par iejūtību un sapratni. Raksta Jums kāju salauzušs klients motocikla avārijā no asinsvadu ķirurģijas 14. nodaļas.
Neskatoties uz mūsu valstsvīru nievājošajiem grašiem, tiek padarīts sasodīti Lielisks darbs. Neskatoties uz mums kaprizējošiem un spiedzošiem klientiem.
Paldies par atmosfēru slimnīcā. Palātas lieliskas un ar kondicionieri, un klimatu jutos kā modernā kurortā Šveices Alpos.
Liels paldies ķirurgam Kasparam Lagzdiņam par padarīto darbu.
Turās mīlīši šajos grūtajos laikos.

Vēlos izteikt pateicību visiem ārstiem, īpaši 4. nodaļas (uroloģijas) ārstiem, medmāsām un pārējiem darbiniekiem par profesionālitāti, atsaucību un labu attieksmi. Visi nodaļas darbinieki bija ļoti laipni, atsaucīgi. Ja kaut ko vajadzēja, vienmēr bija klāt, gan dienā, gan naktī. Centās atbildēt uz visiem jautājumiem, kas interesēja un paši vienmēr interesējās vai viss labi, vai kaut ko vajag.
Dr. Rēdmanis, kas mani operēja, atstāja iespaidu, kā augstākās klases profesionālis.
Bija sajūta, ka te esmu drošībā.

Vēlos izteikt pateicību LIC vakcinācijas kabinetam gan lieliskajai ārstei, gan māsai par augsti profesionāli veiktu darbu! Šodien saņemt jaunu vakcīnu vienmēr ir izaicinājums visiem, gan nozares profesionāļiem, gan vakcīnas saņēmējiem. Latvijas Infektoloģijas centrs vienmēr sevi ir apliecinājis kā ārstniecības iestāde, kas spēj sniegt augstas kvalitātes ārstniecību tik sarežģītās saslimšanās, kas noteikti ir vērtējams, kā komandas darbs un noteikti tas ir profesores Rozentāles nopelns! Liels paldies par tik lieliski un augsti profesionālu sniegto ārstniecību!

Pateicības mūsu slimnīcas stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 7. Multirezistentas tuberkulozes nodaļai.

Izsaku pateicību Rīgas Austrumu slimnīcas ārstiem – Antonam Rudzātam un Aigaram Senkanam, kā arī fizioterapeitam Pāvelam Černovam.
Man tika nodrošināta profesionāla, atbalstoša un ieinteresēta attieksme, kamēr atrados slimnīcā.

Vēlos izteikt pateicību par SIA “Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca” personāla attieksmi.
Līdzšinējā pieredze stacionārā “Gaiļezers” aprobežojās ar vizīti Traumpunkta uzņemšanas telpās. Taču šī gada 5. augustā devos uz Gaiļezeru aizdomās par saslimšanu ar ērču encefalītu (kas gan vēlāk neapstiprinājās). Sākot ar pirmreizējās izmeklēšanas kabinetu, kurā pacienti dodas ar numuriņu “Akūtās slimības”, beidzot ar stacionāru “Latvijas Infektoloģijas centrs”, sagaidīju pārsteidzoši labu attieksmi.
Diemžēl, apmeklējot slimnīcu, nebija aktuāli piefiksēt personāla vārdus un uzvārdus. Ceru, ka medicīnas darbinieki ir identificējami, zinot manu vārdu, uzvārdu un ierašanās/izrakstīšanās datumus. Vēlos uzteikt personāla attieksmi – profesionāla, empātiska, tostarp saprotoša un kompetenta.

Sirsnīgs paldies Ginekoloģijas klīnikas dakterim Kristianam Šušpanovam par profesionalitāti, ieinteresētību un izcilu komunikāciju.

Vēlos izteikt pateicību Aslimnīcas oftalmoloģijas klīnikas personālam par profesionalitāti, laipnību un iejūtību , kā arī īpaši dakterēm Līgai Radeckai un Dārtai Binfeldei par operatīvo rīcību, lielo atbildības sajūtu un sapratni manas redzes glābšanā!

Vēlamies izteikt vissirsnīgāko pateicību Rīgas Austrumu klīniskajai universitātes slimnīcai, it sevišķi stacionāra “Gaiļezers” personālām:

Neiroķirurģijas (16.) nodaļai

  • Neiroķirurgam Mārim Bukam
  • Anesteziologam Raimondam Razānam
  • Rehabilitācijas speciālistam Odarkai Savčenko
  • Fizioterapeitei Līgai Krūmiņai

Neirovaskulārā (6.) nodaļa. Insulta vienība

Dakterei Ilgai Ķikulei,

kā arī medmāsu personālam, laika posmā no 2022. gada 27. jūnija līdz 8. jūlijam , kad atrados Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā “Gaiļezers”, par augsto profesionalitāti, par Jūsu izrādīto lielu rūpību, laipno attieksmi, par iejūtību, labestīgu cilvēcīgumu, kurš šobrīd ir reti sastopams.

Mana vislielākā pateicība un cieņas apliecinājums Pulmonoloģijas nodaļas dr.Kristīnei Molčānei ,visam nodaļas kolektīvam un katram darbiniekam atsevišķi par iejūtību, sapratni un zināšanām ārstējot manu māti. Ar viņu gāja grūti, jo gadi ( 94 gadi) dara savu, bet viss kolektīvs lieliski tika galā ar šo grūto uzdevumu. Lai Jums visiem pietiekt spēka, veselības un līdzjušanas.Mani vislabākie novēlējumi – meita!

Izsaku milzīgu PALDIE stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 7.nodaļas kolektīvam un it īpaši dakterei A.Šmitei par lieliski un atbildīgi izpildītu darbu, kā arī sirnību, un atsaucību, glābjot manas mammas dzīvību, kas arī lieliski izdevās. Sirsnīgs paldies!!!!

Gribu no sirds pateikties stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 6. nodaļas vadītājai Irēnai Andrejevičai par visu, par pilnīgi visu – par laipnību, sapratni, par uzmanību, par izskaidrošanu. Mani pilnīgi viss apmierināja.

Tāpat liels paldies visam kolektīvam, virsmāsai Valentīnai, ukraiņu meitenei un pārējiem pilnīgi visiem, diemžēl – nezinu vārdus. Paldies par attieksmi pret cilvēkiem. Lai Jums veicas Jūsu darbā un personīgajās dzīvēs!

Vēlos pateikties RAKUS Uzņemšanas nodaļas personālam infekciju blokā, kuri strādāja 14.07.22., kā arī transporta brigādes puišiem par iejūtību un profesionalitāti.

Tomēr vissirsnīgākais paldies, mana cieņa un apbrīna RAKUS 10. Drudža diferenciālās diagnostikas nodaļas ārstei dr. Ludmilai Ivančenko, smaidīgajam, laipnajam, atsaucīgajam medmāsu kolektīvam, viņu palīgiem, sanitāriem, apkopējām un visiem, kas šos grūtos brīžus atviegloja ik dienu. Gribu novēlēt viņiem veselību un spēju  saglabāt savu profesionālo standartu tik augstā līmenī.

Dakteris Ainars Boks-mierīgs, pieredzējis! Tā turēt Dok!!!

Sirsnīgs PALDIES par absolūti pozitīvo pieredzi A-Slimnīcas uzņemšanas nodaļā (30.06.2022 pēc pl. 21:00), kurā man sniedza neatliekamo palīdzību, kuras apjoms un kvalitāte mani pozitīvi pārsteidza un ievērojami pārsniedza manis sagaidīto. Būšu ĻOTI priecīgs, ja atradīsiet iespēju šo nodot arī ikvienam Neatliekamās palīdzības nodaļas
darbiniekam.

No visas sirds vēlos pateikt paldies Gaiļezera slimnīcas Kardioloģijas 3.nodalas ārstējošai ārstei Dacei Melderei par viņas augsto profesionalitāti, pacietību, atbildības sajūtu un cilvēcību. Tas manu ārstēšanās laiku pāris dienu garumā padarīja vieglāku, bez bailēm un bez uztraukuma.

Izsaku pateicību Latvijas onkoloģijas centra 4.nodaļas vadītājam Andrejam Pčolkinam par man virtuozi veikto operāciju un pēcoperācijas gādību par mani. Es viņu nodēvētu par “Balto tēvu”, kas izrāva mani no “Melnā mātes” apskāvieniem. Tāpat izsaku pateicību anesteziologam Aigaram Seņkānam par gādību un aprūpi man atrodoties intensīvajā terapijā. Viņa pastāvīgā klātbūtne, optimisms un iejūtība deva man spēku un cerību uz labvēlīgu iznākumu. Novēlu viņiem izturību viņu ceļā uz zvaigznēm. Pateicos medmāsām un visam personālam, kas cauru diennakti rūpējās par mani. Novēlu viņām saglabāt sirds siltumu un možu garu.

Sirsnīgs sveiciens Medicīnas darbinieku dienā! Pateicoties jūsu nesavtīgajam un profesionālajam ikdienas darbam, mēs varam kustēties, elpot, runāt un būt veseli. Mēs varam DZĪVOT! Lai jums skaista svētku diena!

Labdien!
Gribu izteikt pateicību komandai, kas strādāja 07-06-2022 no rīta NMPUK uzņemšanā. Attieksme pret pacientu ļoti laipna, uzmanība visu laiku, precizitāte. Mūsu laikos tas ir retums…
Ka arī gribu pateikties par profesionālismu 10. nod. darbiniekiem – visiem! Palātās tīrs, svaigs gaiss un laipns, cilvēcīgs personāls.
Paldies jums visiem par jūsu darbu!

Liels paldies iejūtīgajai un profesionālajai Zanei Staumei. Tik lieliski apzināties, ka mūsu slimnicās stradā atsaucīgi, palīdzību sniedzoši un zinoši ārsti.
Ar patiesiem un no sirds teiktiem pateicības vārdiem vēlos pateikt paldies Dr. Arvim Freimanim. Viņa augstais profesionālisms, tiešums, pacietība, atbildības sajūta un cilvēcība manu ārstēšanās laiku divu mēnešu garumā padarīja vieglāku, bez bailēm un uztraukuma. Milzīgs paldies arī 11. nodaļas darbīgajam un jaukajam kolektīvam, kā arī operāciju zāles anesteziologiem un māsiņām. Lai visus un ikvienu iedvesmo un dod spēku pateicīgi pacienti un stipra veselība!
Pateicībā – Iveta
Katra jauna diena, lai nāk pie Jums kā jauna cerība, jauns solījums, jauna ticība, jauna enerģija un jauna sajūsma.

Vismīļākais paldies rūpīgākajai dakterītei Darijai Soldatenkovai ar komandu – manas mammas ārstēšanas procesā. Paldies, Jums!

Vislielākā pateicība Ginekoloģijas nodaļas vadītājai Dr. Nellijai Lietuvietei un nodaļas personālam par profesionalitāti, uzmanību, atsaucību. Vēlu spēku un izturību turpmākajā darbā.

Gribu pateikt sirsnīgu paldies Latvijas Onkoloģijas centra 3.nodaļas kolektīvam. Ļoti rūpīgas māsiņas. Īpašs paldies logopēdei Santai Salakai no visas mūsu ģimenes. No visas sirds palīdzēja un bija blakus mūsu tētim visās grūtībās, atbildēja uz visiem mūsu (bērnu un mazbērnu) jautājumiem, visu sīki un smalki paskaidroja. Paldies par pacietību, izturību, cilvēcību un tik lielu sirsnību.

Ārstējos”Gaiļezers” Invazīvās kardioloģijas nodaļā, dienas stacionārā 2022.gada 11.martā un 9.maijā. Izsaku pateicību no visas sirds ārstam Artjomam Lišņovam un nodaļas personālam par profesionalitāti, uzmanību, atsaucību. Vēlu spēku, izturību turpmākajā darbā, labklājību personīgajā dzīvē.

Vislielākā pateicība Pagaidu ķirurģijas dienas stacionāra visai komandai par rūpēm un sirsnīgo attieksmi sagatavojot mani ceļgagala operācijai 13.05.2022
Atliek tikai apbrīnot, kā viss kolektīvs draudzīgi un nepaguris, ar vislielāko atbildību veic savus darbiņus.  Īpašs, vārdos neaprakstāms, paldies traumatologam Zangus Pīlaps par veikto operāciju. Zangus Pīlaps ir traumatalogs, kuršs savu darbu veic ar lielu, lielu mīlestību. Dakteris Zangus Pīlaps ir ne tikai profesionālis savā jomā, bet arī apveltīts ar izcilu savstarpējās saskarsmes talantu. Dakteris pret katru pacientu izturas ar lielu cieņu un sapratni. Daktera attieksme iedvesmo un nomierina tā, ka dodoties uz opērāciju pazūd visas bailes. Paldies arī anesteziologiem un operācijas māsām par rūpēm un iejūtību.
Lai Jums visiem veselība, spēks, izturība un laime personiskajā dzīvē!

Rakstu savas mammītes vārdā, kas no 26.04.2022-06.05.2022 ārstējas jūsu slimnīcas 6.nodaļā kardioloģijā. Dakterei D.Dziļumai, nodaļas kolektīvam un invazīvajam  kardiologam A.Apinim un māsai B.Andersonei par to darbu ko viņi ikdienā dara ar vislielāko rūpību, atbildības sajūtu un sirsnību pret saviem pacientiem.

Vissirsnīgākā pateicība Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Neiroloģijas un neiroķirurģijas klīnikas 6.Neirovaskulāras nodaļas vadītājai Birutai Tilgalei, ārstei Ilgai Ķikulei, ārstam- rezidentam Natālijai Buhai, rehabilitologam Agnesei Gūtmanei un medmāsu personālam laika posmā no 2022. gada 27. aprīļa līdz 2022. gada 3. maijam, kad atrados slimnīcā, par  augsto profesionalitāti, par Jūsu izrādīto lielu rūpību, laipno attieksmi, par iejūtību, labestīgu cilvēcisku attieksmi, kura reti sastopama. Par to mēs Jums sirsnīgi pateicamies.

Pateicibas stacionāra “Tuberkulozes un plaušu  slimību centrs” 5. Plaušu tuberkulozes un meningītu nodaļai.

Lai nekad nepietrūkst smaidu –
Ne to, kurus saņem,
Ne to, kurus citiem dāvāt!
No sirds gribu pateikties 12. nodaļas kolektīvam un dakterim Georgijam Kočiašvili par rūpīgo ārstēšanu un uzmanību, kura tika man veltīta. Ne mirkli nejutos aizmirsta. Paldies dakterim, kurš vairākas reizes ienāca palātā ,lai apvaicātos, kā jūtos.
Sirsnīgs paldies čaklajām skudriņām māsiņām un māsu palīgiem, kur visu laiku sajutu sirsnību un labestību.
Nodaļā jauks un sirsnīgs ir sanitārs Vjačeslavs ,kurš vienmēr bija klāt ,ja bija nepieciešamība.
Administrācija! 12.nodaļā ir saliedēts un spēcīgs kolektīvs, mīliet viņus!
Atsevišķi gribu pateikt paldies Valentīnai. Viņas saruna telefonā, lika man saprast, ka miers un saticība valda nodaļā. Lai Dieva svētība JUMS!

Vēlos izteikt pateicību Gaiļezera Dr. L. Ołeičenko, Dr. Kamenskai, EKG speciālistam Mikam, māsiņām un citiem speciālistiem par sniegto palīdzību, profesionālismu, pozitīvo attieksmi un sapratni.
Sniedzot palīdzību, 04.04.22.

Gribu izteikt pateicību dežūrārstiem ginekologiem Katrīna Puriņa-Liberte un Ieva Petkaviča par ētisku, profesionālu darbu.

Pirmais, kam vēlētos pateikt paldies, tas ir Ātrās palīdzības brigādei, kura 30.01.22 nogādāja manu vīru Austrumu slimnīcā.
Vēlos izteikt neizsakāmu pateicību Austrumu slimnīcas personālam, īpaši Reanimācijas nodaļas kolektīvam un Neiroķirurģijas 16.nodaļas visam kolektīvam un ārstējošām ārstam Jurim Dzelzītim par mana vīra medicīnisko aprūpi un dziedināšanu. Paldies par apkalpojošā personāla iejūtību, atbalstu, profesionalitāti un sirsnīgumu.
Neviens nekad nevar zināt, kas mūs sagaida aiz stūra, es nevienam negribu novēlēt to, kam mēs šobrīd ejam cauri, bet mēs visi ticam, it sevišķi bērni, ka jau pēc dažiem mēnešiem vīrs pats varēs Jums paspiest roku un sirsnīgi pateikties par viņa glābto dzīvību un Jūsu milzumlielo darbu!

Rakstu Jums saistībā ar to, ka gribu izteikt lielu pateicību slimnīcas darbiniekiem!
2022.gada 25.martā man veica operāciju plecam, saistībā ar kreisā pleca cīpslas plīsumu. Pirms operācijas biju ļoti satraukusies, taču jau no paša rīta, ierodoties slimnīcā, mani atbalstīja visi slimnīcas darbinieki. Īpašu pateicību gribu izteikt ķirurgam, Andrim Vikmanim, kurš veica brīnišķīgi paredzēto operāciju, anasteziologam un citiem iesaistītiem procesā darbiniekiem. Kā arī vēlos izteikt pateicību slimnīcas administrācijai par patīkamu, komfortablu palātu, kurā pavadiju nepilnas divas dienas, taču biju ļoti patīkami izbrīnīta. Paldies par cilvēcisko attieksmi un profesionālismu!

Gribu pateikties 14. nodaļas asinsvadu ķirurgam Pāvelam Žibenko par ļoti profesionālu darbu, par ētisku, cilvēcisku un sirsnīgu attieksmi pret pacientiem. Esmu priecīga, ka varu ārstam pajautāt (nebūdama mediķis) un varu laipni saņemt saprotamu atbildi. No sirds pasakos dakterim Žibenko par visu, kas manas veselības labā tika darīts. Vārdiņš “paldies” izklausās mazs, tomēr, lai tas spārno tik svētīgam darbam!

Labdien!
Vēlos izteikt pateicību Latvijas Onkoloģijas centra 8. Staru terapijas nodaļas ārstēm dr. Oksanai Holodņukai un dr. Jūlijai Frolovai un pilnīgi visiem 8.nodaļas darbiniekiem , ikkatram, ikvienam par profesionalitāti, par augstu darba kultūru, laipnību, iejūtību, rūpēm par cilvēkiem, ko izjutu pats ārstēšanās laikā un redzēju ik brīdi apkārt.
Pateicos par lielo optimismu , kas no jums nāk , tā uzmundrinot pacientus , par laipniem un labiem vārdiem, par iejūtību, par smaidu.
Paldies!
Pateicos 1.stāvā Terapeitiskās radioloģijas nodaļas ārstam dr. Arturam Šorubalko un it visiem ārstiem un darbiniekiem, ikkatram, kuri sagatavoja mani pirms iestāšanās slimnīcā un sagatavoja, rūpīgi noguldīja un veica apstarošanu , kad biju slimnīcā. Paldies!
Pateicos visām uzņemšanas nodaļas darbiniecēm, kuras mani sagaidīja laipni un iedrošinoši, kad ienācu stacionārā.
Paldies!
Labs kolektīvs, iejūtīgi , zinoši darbinieki, to es varu droši apliecināt pēc ārstēšanās LOC. Joprojām esmu pozitīvu emociju iespaidā.
Paldies, ka palīdzējāt man!
Aigars

Liels, liels  paldies Dr. Guntrai Dzelmei un personālam par sievasmātei sniegto ārstēšanas kursu ar pārsteidzoši labiem panākumiem, kas pagarinās viņas iespēju atrasties starp mums šajā pasaulē un ģimenes lokā.

Vēlreiz PALDIES!

Vedekla

Milzīgs paldies koloproktoloģijas nodaļā strādājošajiem ārstiem, medmāsām un personālam! Visi nodaļā sastaptie cilvēki bija līdzjūtīgi, uzmanīgi un ļoti profesionāli! Paldies par Jūsu darbu un attieksmi!

2022.gada 11.janvārī mūžībā devās mūsu mamma Anna Stacionāra “BIĶERNIEKI” Paliatīvās aprūpes nodaļā. Gribu veltīt dziļu pateicību dakterei Santai Gertnerei, kā arī citiem nodaļas darbiniekiem, kuri šo pēdējo laikā cīnījās par viņas dzīvību un atviegloja viņas sāpēs.
Es tiešām nespēju vārdos izteikt, cik svarīgi mūsu ģimenei ir bijis viss tas, ko mamma saņēma savas dzīves pēdējās nedēļās – gan ārstu un medicīnas personāla rūpes, klātbūtni un atbalstu, gan iespēju man atvadīties no mammītes! Novēlu visiem nodaļas darbiniekiem stipru veselību un labklājību. Liels Jums paldies!

Liels Paldies Reanimācijas nodaļas dakteriem, māsiņām, sanitāriem, kas uzturēja mani pie dzīvības; 16.nodaļas 8.palātas māsiņām un sanitāriem, tāpat 16.nodaļas māsiņai Viktorijai un sanitāram Kasparam, kas rūpējās par mani pēc reanimācijas. Vēl Liels Paldies anestezioloģei Jekaterinai Kudrjavcevai, ka profesionāli sagatavoja mani 2 operācijām un sniedza atbildes uz man interesējošajiem jautājumiem. Un Liels Paldies dakterei Elīnai Ozoliņai par iespēju turpināt ārstēšanos mājās!

Vēlējos pateikt Lielu Paldies 13. nodaļas ķirurģijas nodaļas kolektīvam.
Īpaši Liels Paldies prof.Igora Ivanova komandai un anesteziologam, kura darbs palīdzēja veikt sarežģīto operāciju 05.01.2022.g
Paldies Jums Liels!
Lai veselība un veiksme katram slimnīcas darbiniekam!

Liels paldies 6.Neirovaskulārās nodaļas ārstei Larisai Svirskai par profesionalitāti un kompetenci, kā arī par godprātīgo attieksmi, atsaucību, pacietību, mieru un iejūtību ārstniecības procesā un saziņā ar pacienti un tuviniekiem.

Vēlējos pateikt lielu PALDIES savā un manas ģimenes vārdā kardioloģijas nodaļas med-personālam par manas mammas Ievas (atradās 11.palātā) veselības uzlabošanu un problēmcēloņu atrašanu! Mammu pie Jums nogādāja NMP mediķi vēlā vakarā 29.12.21. un līdz pat izrakstīšanas dienai 4.01.22. mamma izteica tikai tos labākos vārdus par ārstēšanu, pieskatīšanu un rūpēm, ko sniedzis katrs iesaistītais speciālists (ārsti, medmāsas un sanitāri). Paldies, ka brīžos, kad veicat smagu darbu, protat saglabāt veselīgu humora izjūtu, nosvērtību un pozitīvismu. Par Jums un slimnīcu varam teikt tikai to labāko! Bez Jums un Jūsu darba pat nezinu, kā mammai veselības problēmas būtu tālāk virzījušās. Jūs esat superīgi cilvēki īstajā vietā. Paldies Jums liels! Lai veselība katram slimnīcas darbiniekam un mazāk sarežģītu gadījumu un pacientu, kā arī smagu situāciju ikdienas gaitās! Vēlreiz, neizsakāmi liels paldies Jums!

Paldies visiem mediķiem, kas vakar uzņēmās rūpes neatliekamās palīdzības sniegšanā, un veica visas nepieciešamās pārbaudes,lai zinātu,ko un kā ārstēt.
Gribu pateikt lielu paldies Dr. Aleksandram Malašonokam un visam personālam par sniegto palīdzību. Paldies par iejūtību, cilvēcību un labajiem vārdiem! Paldies par perfekto izmeklēšanu! Novēlu veiksmīgu Jauno gadu un lai Dievs jūs sargā! Mums ir brīnišķīga jaunā paaudze.

 

Izsaku vissirsnīgāko pateicību manam ārstējošam ārstam- neiroķirurgam Kasparam Auslandam par veikto ārstēšanu, atbalstu un smalkjūtīgu attieksmi.
Skaidri, kompetenti, profesionāli, ļoti laipni un labvēlīgi.
Šis Ārsts, darot savu sirdslietu, ir lielisks speciālists, kurš spēj iedvest pārliecību par veselības problēmu veiksmīgu atrisinājumu, delikāts un atsaucīgs uz visiem lūgumiem. Ar lielu prieku rekomendēju ārstu K. Auslandu kā augstas klases profesionāli veiksmīgai medicīniskai palīdzībai.
Tāpat vēlos izteikt lielu pateicību slimnīcas 16. neiroķirurģijas nodaļas ārstiem un visam kolektīvam (nodaļas vadītājs dr. K. Bicāns) par profesionalitāti, rūpēm un ļoti vērīgu attieksmi, kas palīdzēja man maksimāli īsā laikā atgriezties pie normālas dzīves. Visa kolektīva-ārstu, medmāsu, sanitāru-uzmanību un patiesas rūpes es izjutu nodaļā visā savā uzturēšanās laikā. Novēlu visiem nodaļas darbiniekiem stipru veselību un labklājību.

Vēlos izteikt patiesu apbrīnu par 40. (COVID) nodaļas un toksikoloģiskās intensīvās terapijas nodaļas darbinieku pašaizliedzīgo darbu. Riskējot ar savu veselību, mediķi glābj pacientu dzīvības. Viņi izglāba mani un manu sievu. Mēs to vienmēr atcerēsimies ar pateicību.
Хочу выразить искреннее восхищение самоотверженным трудом сотрудников 40-го (COVID) отделения и отделения токсикологической реанимации. Рискуя своим здоровьем, медики сохраняют жизни пациентам. Спасли и нас с супругой. Мы будем с благодарностью помнить об этом всегда.

Šo piektdien zemes klēpī guldījām mūsu tēvu, kurš mūžībā devās Gaiļezera reanimācijas nodaļā pēc divu nedēļu cīņas ar COVIDu un tā radīto insultu. Gribu veltīt dziļu pateicību ārstiem, kuri šo divu pēdējo nedēļu laikā cīnījās par viņa dzīvību.

Sirsnīgas pateicības vārdus gribu veltīt arī medicīnas personālam, kas reanimācijā rūpējas par tēvu. Kaut vai bārdas noskūšanas, it kā sīkums, bet tas man apliecināja, ka arī šajos apstākļos Jūs saglabājat cieņpilnu cilvēcisku attieksmi. Tiešām no sirds paldies!!!

Un jo īpaši bezgala lielu pateicību izsaku nodaļas vadītājai Dainai Rožkalnei, kura atļāva garīdzniekam apmeklēt manu tēvu, sniedzot viņam Pastarās svaidīšana svētību.

Garīdznieka apmeklējumu un šo īso lūgšanu nokārtoja slimnīcas kapelāns Inese Lūse – sirsnīga pateicība viņai par nenovērtējamām rūpēm un atbalstu gan Heinriham viņa dzīves pēdējās dienās, gan viņa tuviniekiem.

Es tiešām nespēju vārdos izteikt, cik svarīgi mūsu ģimenei ir bijis viss tas, ko tēvs saņēma savas dzīves pēdējās divās nedēļās – gan ārstu un medicīnas personāla rūpes, gan garīdznieka un slimnīcas kapelānes klātbūtni un atbalstu, gan iespēju man atvadīties no tēva!

Mūsu Zeizu ģimenes vārdā vēlos izteikt vārdos nenovērtējamu un neizsakāmu pateicību Austrumu slimnīcas personālam, īpaši 89.Intensīvās terapijas nodaļas kolektīvam un Neiroķirurģijas 16.nodaļas kolektīvam un ārstējošām ārstēm dr.Elīnai Polunosikai un dr.Katrīnai Podoļskai par mūsu meitas medicīnisko aprūpi un dziedināšanu.
Pateicamies par medicīniskā un apkalpojošā personāla iejūtību, atbalstu, profesionālo un intelektuālo ieguldījumu mūsu meitas grūtajā atveseļošanas procesā viņas smagajā diagnozē.
Pateicamies par kapelānes Ineses Lūses garīgo, emocionālo un fizisko atbalstu un kalpojumu, kas bija kā Dievišķais tilts, starp meitu, mediķiem un mums skumju un neziņas nomāktiem tuviniekiem. Šis kalpojums ir tik ļoti nepieciešams pacientu tuviniekiem, lai stiprinātu ticību un cerību.
Paldies personālam un kapelānei Inesei par šīs garīgās dimensijas kalpojuma iespējamību un nodrošināšanu, lai meita varētu saņemt garīgo stiprinājumu Slimnieka sakramentu, lūgšanas un vēlāk arī Euharistijas saņemšanu.
Paldies pr.Jurim Zarānam par priesterisko kalpošanu, lūgšanām un sakramentālijām.
Mūsu ģimene tik ļoti augstu novērtē šo jūsu ieguldījumu, dziedināšanas un atveseļošanas brīnumu, kuru garīgā un fiziskā simbiozē esat paveikuši, kur garīgā (Dievišķā) dimensija sastopas ar fizisko (materiālo) dimensiju, zinātni, zināšanām, pieredzi, praksi un medikamentālo iedarbību.

Jūsu mediķu misija ir Dievišķās gribas un gudrības turpinājums ar medicīnisko kalpojumu mūsdienu ievainotajai un slimajai sabiedrības daļai.
Jūs esat Dievišķās rokas, prāts, zināšanas un iemaņas šeit virs zemes, kas veicat šo cildeno dziedināšanas un atveseļošanas misiju.
Paldies jums par šo cēlo darbu, profesionalitāti, cilvēcību un atbalstu, šai smagajā visas sabiedrības dzīves posmā.
Novēlam jums Dieva dotu stiprinājumu un svētību, jums un jūsu tuviniekiem, pašiem labu veselību, fizisko un garīgo spēku izturēt dzīves un profesionālajās grūtībās, nezaudēt ticību un cerību.
Novēlam mieru, mīlestību un labklājību, ikdienā jūsu ģimenēs. Novēlam neskaitāmi daudz profesionālo uzvaru un dziedināšanu, lai stiprinātu jūsu medicīnisko kalpojumu sabiedrībai. Novēlam atklāt jaunus apvāršņus un zināšanu dimensijas jūsu izvēlētajā medicīnas misijā.

Cieņā, pateicībā un mīlestībā Zeizu ģimene.

Pēc Veselības inspekcijas ieteikuma, kur labāk, saņemt otro vakcīnu vērsos Gaiļezera vakcinācijas nodaļā 2. stāvā. Esmu īpaši alerģiska, konsīlijs lēmumu atlikt vai atcelt vakcīnu nepieņēma. Ļoti pateicos, par ārkārtēju ārsta uzmanību! Nevaru nosaukt ārsta vārdu (jauns vīrietis) jo biju uztraukta un aizdomīga. Pēc injekcijas, mani apguldīja, ieslēdza ventilatoru un ļoti bieži apjautājās par sajūtu. Visas komandas atmosfēra, mani nomierināja.
Apmēram pēc stundas devos mājup. Ļoti augsti novērtēju visu personālu.
Patīkama, saliedēta komanda. Vēlreiz un vēlreiz, mīļš paldies!
No visas sirds Elita.

Paliatīvās aprūpes nodaļu izveidoja Dr. Vilnis Sosārs.
Šogad, 2021. gadā “LATVIJAS LEPNUMS” nominācijas “Vairāk nekā lepnums” saņēma Stacionāra “BIĶERNIEKI” nodaļas vadītājs Dr. Vilnis Sosārs. Šeit ir iespēja saņemt kvalitatīvu konsultāciju, iestāties rindā Paliatīvās aprūpes nodaļā un saņemt vislabāko aprūpi un ārstēšanu. Mūsu 7.palātas ārstes ir Dr. Līga Keiša-Ķirse un Dr. Santa Gentnere. Neaizstājams palīgs ārstiem ir medicīnas māsiņas un māsu palīgi. Paldies arī citiem nodaļas darbiniekiem.
Cilvēka skaistākās īpašības nav galva, kas pilna ar zināšanām, bet sirds, kas pilna ar mīlestību, ausis, kas gatavas uzklausīt un rokas, kas vēlas palīdzēt!
2021. gada novembra pacientes no 7.palātas

Rakstu Jums saistībā ar to, ka gribu izteikt MILZĪGU pateicību slimnīcas personālam un administrācijai!

2021.gada 16.novembrī plkst.20:00 atvedu savu tēvu pie Jums pēc palīdzības NMPUK. Tēvs sūdzējās par asām  sāpēm vēderā. Izmeklējot manu tēvu, tika konstatēts, ka viņam ir apendicīts, līdz ar to tēvam tajā pašā dienā plkst.23:00 veica operāciju.

Tā kā tēvs pirmo reizi nonāca slimnīcā un paniski baidās no ārstiem, es biju par viņu ļoti satraukusies. Ar tēvu sazinājos pirms un pēc operācijas vairākas reizes un dzirdēju tikai pozitīvas atsauksmes par personālu, ārstiem un pašu atmosfēru slimnīcā.

Gribēju no sevis un no tēva pateikt Jums lielu paldies par cilvēcisku attieksmi! Par kompetentiem ārstiem! Varēja sajust, ka ārsti un viss personāls kopumā strādā ar augstu atbildības sajūtu!

Atsevišķi mans tēvs, kā remontu “eksperts” apbrīnoja kvalitatīvi paveiktus remonta darbus slimnīcā! Patīkami tur atrasties! Ēdiens arī atbilstošs pacientu vajadzībām! Sūdzēties nebija par ko!

MILZUM LIELS PALDIES PAR JŪSU DARBU!

Vēlos pateikt sirsnīgu paldies dr. Žerinai, daktere dara savu darbu no sirds, profesionāli, ar pozitīvu attieksmi pret pacientiem! Sen neesmu satikusi tādus ārstus! Cilvēks tiešām dara savu darbu un atrodas īstajā vietā! No sirds iesaku otolaringologu dr. Žerinu arī citiem pacientiem!
Vēlreiz liels paldies dakterei par viņas darbu!

Milzīgs paldies dakterim Dmitrijam Semjonovam un jaukajai māsiņai Ilzei par attieksmi, rūpi un iecietību. 2021.g.11.11. nonācu viņu aprūpē un esmu ļoti pateicīga ! Redzēju mediķu darbu no “otras puses” un sajutos drošībā! PALDIES!

Vēlos teikt milzīgu paldies visam Uroloģijas klīnikas kolektīvam par profesionālu, sirsnīgu un iejūtīgu attieksmi visā manis ārstēšanas procesā. Ārstējos pie jums oktobrī un novembrī. Varu teikt tikai labākos vārdus gan par sanitāriem, gan māsiņām, gan ārstiem. Jūs visi esiet lieliski! Īpaši silts paldies dr.Jānim Auziņam, dr.Arvim Freimanim un profesoram Vilnim Lietuvietim.

Labdien, vēlētos izteikt vis-vis-vismilzīgāko pateicību Onkoloģijas centra personālam par attieksmi un profesionalitāti! Šodien, 08.11.2021, veicot valsts apmaksāto mamogrāfijas izmeklējumu, māsiņa Lolita uzreiz parūpējās arī par to, lai aizdomīgajam veidojumam tiktu veikta arī sonogrāfija, un tālāk daktere arī paņēma biopsijas paraugus un pat pierakstīja mani pie mamologa, man pašai nekas nebija jādara!

Novēlu jums visiem veiksmi darbā un pašiem vienmēr labu veselību!

Paldies!

Vēlos izteikt pateicību Latvijas Infektoloģijas centra darbiniekiem un tā galvenajai ārstei prof. Baibai Rozentālei. Viņa ir izveidojusi un vada teicamu medicīnas iestādi, kurā radījusi iespēju Covid slimniekiem saņemt visu iespējamo medicīnisko palīdzību un izcīnīt otru iespēju dzīvot.
Liels paldies personīgi dakterei Ilzei Bērziņai par viņas ātri pieņemtajiem pareizajiem lēmumiem un augsto profesionalitāti.
Vārdos neizsakāms paldies visam 8A nodaļas medicīniskajam personālam no medmāsām līdz sanitārēm par nebeidzamajiem laipnajiem vārdiem, par iejūtību, uzmundrinājumu un patieso prieku viņu acīs, redzot slimnieka atveseļošanos.

Sirsnīgi pateicos Infektoloģijas centra ārstiem Agitai Jērumai un Ojāram Lizānam par iejūtìbu un augsto profesionalitāti nosakot diagnozi.

Milzīgs paldies visām māsiņām un dakterītēm ginekoloģijas nodaļā, ka arī šajos apstākļos visu veica labāk nekā varēju iedomāties kā covidlaikā vispār varētu būt. Turaties! Paldies, ka palīdzat sievietēm!

Liels paldies un laba vēlējumi visiem darbiniekiem, ar kuriem saskāros šorīt, 18. oktobrī pulkst. 07.30 onkoloģijas centra uzņemšanas nodaļā veicot magnētiskās rezonanses izmeklējumu.
Paldies par izcilo, ļoti laipno un profesionālo attieksmi meitenei radioloģei, kura kabinetā MR-2 veica izmeklējumu, laipni visu izskaidrojot un rūpīgi uzklājot man segu, lai nenosalstu.
Paldies laipnajai māsiņai, kura dūra vēnā. Paldies atsaucīgajai reģistratūras darbiniecei. Paldies laipnajām darbiniecēm 1.stāva gaitenī no pacientu apskates telpas, kuras sastapu koridorī un lūdzu palīdzību, man ļoti draudzīgi parādīja ceļu, kur man jāiet un pat atnāca līdz, lai es neapmaldītos.
Tik laipna un jauka attieksme palīdz un ārstē, it īpaši šajā trauksmainajā laikā, kad esam visi priecīgi par katru labu vārdu. Katrs labs vārds un smaids ārstē mūs visus kopā.
No sirds paldies
Dzīvesprieku un labu veselību vēlot
Ar cieņu Aigars

Vissirsnīgākā pateicība RAKUS Oftalmoloģijas klīnikai, bet visīpašākais – dr. Līgai Radeckai par uzņēmību, zināšanām un izcilajām prasmēm, veicot mums acu kataraktas operācijas.
Atzinība visam personālam par iejūtību, laipnību, saskaņotu darbību algoritmu!
Patiess prieks arī par jaunajiem speciālistiem, kas ar mieru, rūpību, pacietību un precizitāti attiecas pret savu darbu un katru klientu, lai cik kaprīzs vai dinamisks nebūtu ikdienas ritms.
Lielisks kopdarbs un arī rezultāts, liekas neticami, bet šobrīd VISU redzam, lasām un ieraugām kā no jauna!
Paldies Jums!

P.S. vecā patiesība mūžam dzīva: Homines amplius oculis quam auribus credunt.
(Cilvēki vairāk tic acīm nekā ausīm.)

Vēlos sirsnīgi pateikties Valsts apdegumu centra dakterim Vjačeslavam Simanovam, māsiņām un sanitārēm par manu rūpīgo ārstēšanu un kopšanu.

Vēlējos pateikties vakcinācijas kabineta personālam par profesionālo un atsaucīgo darbu. Gan pa telefonu, gan klātienē visi bija ļoti laipni un izpalīdzīgi.

Izturību darbā šajā grūtajā periodā!

8A nodaļas mediķiem, apkalpojošam personālam.

No visas sirds pateicos visam nodaļas personālam par atsaucību, laipnību, uzmanīgu, gādīgu attieksmi pret pacientiem. Jūsu rūpes ir cieņas un pateicības vērtas.
Mīļš paldies, ko darāt, darāt no sirds un vairāk nekā prasa pienākumi.
Īpaši vēlos pateikties dakterei Signei Jākabsonei par ārstēšanu, sapratni, lielisku komunikāciju. Dakterīte ir super! Patīkamas atmiņas par Jūsu profesionālo darbību.
Liels paldies visam personālam, kas rūpējās par manu ārstēšanu.
Mīļie! Lai Jums visiem spēks, veselība un izturība arī turpmāk!
Panākumus Jūsu smagajā darbā!
P.s. ārstējos stacionārā 18.09.-29.09.2021., 1 palāta

Sirsnīgs paldies 7. nodaļas ārstam N. Sūnam un visiem nodaļas darbiniekiem par profesionalitāti, iejūtību, atbalstu . Tas palīdzēja tikt pāri ļoti grūtiem brīžiem. Mums ģimenē atgriezās vectētiņš, tētis, vīrs . Paldies ikvienam no jums !

Paldies visai 18. nodaļai par jauku attieksmi pret mani. Mīļš padies Gitai!

No sirds, ar dziļu cieņu, lielu pateicību, vēlamies cildināt DAKTERUS – ROLANDU DĀLI UN ZANGUSU PĪLAPU. Šo ārstu zelta rokas atgriež pacientus pilnvērtīgai dzīvei.
Mūsu ģimenes četras paaudzes.

Vēlos pateikties un izteikt sirsnīgu paldies dakterim Vladislavam Haduņkinam par iejūtību, morālo atbalstu, pretimnākšanu, nevienaldzību un profesionalitāti mana tēva ārstēšanā

Vēlos pateikties dakterim Vladislavam Haduņkinam un klīnikas kolektīvam par iespēju dzīvot. Nokļuvu slimnīcā ar Covid, ļoti smaga stāvoklī. Divas reizes biju reanimācijā, otru reizi dēļ tromba plaušās. Kad jau pašam nebija spēku, morālo atbalstu deva dakteri, māsas, fizioterapeiti. Atvainojos, ka neatceros visu to medicīnisko personāla vārdus, kas bija man blakus smagajā dzīves posmā. Paldies par profesionālismu un sirsnīgu attieksmi. Paldies, ka bijāt līdzās ārstēšanas ceļā.
Atsevišķs paldies dakterim Vladislavam Haduņkinam par profesionālismu, par rūpēm, par pretimnākšanu, morālo motivāciju.
Sirsnīgs paldies visiem! Novēlu spēku un veselību turpināt gādāt par mums pacientiem.

Liels, sirsnīgs paldies Ginekoloģijas klīnikas vadītājai Nellijai Lietuvietei un viņas komandai par paveikto 2021.g. septembra sākumā manas veselības labā!
Augstu novērtēju dakteres Lietuvietes iedziļināšanos manā un katras pacientes veselības stāvoklī, patiesu vēlmi un spēju rast katrai individuālai situācijai piemērotāku risinājumu, domājot par turpmāko pacientes dzīves kvalitāti. Pati uz sevis izjutu un biju liecinieks kā daktere, pateicoties savai pieredzei, zināšanām, palīdzēja sievietēm ar komplicētām diagnozēm.
Gan pirms operācijas, gan pēc tās izjutu patiesu personāla gādību, sirsnību, atsaucību un ieinteresētību darīt manā labā visu to labāko. No medmāsiņām, sanitārītēm izjutu cilvēcisku sirdsmīlestību, saņemot vairāk kā pacients varētu sagaidīt. Tas viss ļāva justies drošībā un pilnā paļāvībā.
Paldies Ginekoloģijas klīnikas un visai slimnīcas komandai par darbu, ko dariet, profesionalitāti, nesavtību, mīlestību, ko mums pacientiem veltiet! Lai pietiek spēka, veselības turpināt gādāt par mums pacientiem un paveiktais tiek novērtēts!

Gribu teikt paldies par gludo apkalpi slimnīcā, poliklīnikā, Onkoloģijas centrā, Infektoloģijas centrā- viss pārdomāts, kompetenti laipni speciālisti – kā Eiropā pienākas.

Labs laiks jau pagājis,vēl sirsnīgs PALDIES nepateikts dakteriem,kas manas mammas dzīvē devuši tik daudz. Vissirsnīgākais PALDIES LOC dakterei Signei Plātei un visam viņas kolektīvam devītajā nodaļā,Jūs darāt skumjākās dienas gaišas,dodat cerību dzīvei un jaunai dienai. Paldies,ka bijāt līdzās manas mammas ārstēšanās ceļā. Paldies par rūpēm,smaidu,atsaucību, cilvēcību,sirsnību. Paldies dakteriem Georgijam Moisejevam par izpalīdzību un pretīmnākšanu brīžos,kad šķita,visas durvis ir ciet. Paldies,ka Jūs esat pacientiem un viņu tuviniekiem. PALDIES par līdzās būšanu.

Paldies 8. nodaļas ārstei Nellijai Lietuvietei. Paldies medmāsām. Paldies ikvienam par attieksmi, atsaucību, sirsnību.

Vēlos pateikties, ka veiksmīgi beigusies mana pirmā iepazīšanās ar Latvijas Onkoloģijas centru. Ierados ar ģimenes ārsta nosūtījumu 29.jūlijā pie ķirurga Evitas Saukānes. Operācija tika nozīmēta jau 5.augustā ar pārsiešanu 6.augustā un šuvju izņemšanu 27.augustā.

Ārste Evita Saukāne strādā pārliecinoši, precīzi un profesionāli. To sajutu gan pirmajā konsultācijā, gan pārējās trijās vizītēs. Ikreiz pieņemšana notika precīzi norādītajā laikā, tādā kārtā līdz minimumam samazinot uzturēšanās laiku slimnīcas un poliklīnikas telpās. C19 pandēmijas sakarā tas nav mazsvarīgi, paldies.

Ievērojot dakteres Saukānes rekomendēto brūces apkopi un pielietojot izrakstītos medikamentus dzīšanas process notika ātri un bez sarežģījumiem. Lūdzu rast iespēju nodot šos pateicības vārdus par izcili paveiktu darbu dakterei Evitai Saukānei. Iepriekš tiku ārstējies Rīgas 1.slimnīcas dienas stacionārā, bet tagad ikvienam rekomendētu labāk izvēlēties Latvijas Onkoloģijas centru Gaiļezerā un dakteri Evitu Saukāni.

Saku lielu paldies stacionāra “Gaiļezers” 12. nodaļas ārstei Darijai Soldatenkovai, medmāsām un sanitārēm par atsaucību, sapratni un iejūtību manis ārtstēšanā.

Vēlos izteikt sirsnīgu paldies dakterītei Līgai Keišai-Ķirsei par iejūtību un profesionalitāti mana tēta ārstēšanā. Tētis pie viņas nonāca īsi pirms došanās mūžībā, un tieši pateicoties dakterītes L. Keišas-Ķirses profesionalitātei, tētim nebija jāmocās tik ļoti, kā arī mūs, kā ģimeni, dakterīte spēja informēt par esošo ļoti cilvēcīgi un tajā pašā laikā kā ārsts. Paldies arī māsiņām, kas tēti aprūpēja un viņa pēdējās dienas laipni atbidēja uz vairākiem mūsu telefona zvaniem, nekad neatbildot skarbi. Paliatīvās nodaļas personāls tēta pēdējās dienas padarīja tik labas, cik nu tas bija iespējams. Sirsnīgs un mīļš paldies! Dakterīte Līga Keiša-Ķirse ir izcila savā jomā un tajā pašā laikā spēj ar iejūtību vērsties pie tuviniekiem ar smagajām ziņām.

Vēlos izteikt pateicību 20. Rokas un plastiskās ķirurģijas nodaļas personālam un ārstējošam ārstam Mārtiņam Tēcim par mana tēta dzīvības glābšanu un par silto attieksmi un aprūpi, kuru mans tētis saņēma, atlabstot pēc operācijas. Neviltots prieks un sirds siltums par tik ļoti iejūtīgu un profesionālu mediķu komandu.

Дорогие Врачи, Медсёстры, и младший медперсонал – санитарочки!
Хочу сказать вам СПАСИБО, потому что, сердце переполняет чувство благодарности за вашу работу, за ваше отношение к больным!!!
Я довольно долго живу на свете, и лежала ни в одной больнице, но нигде я не встречала столько профессионализма, доброты, заботы и просто любви к своим больным!
Я пролежала больше полумесяца в реанимации, и не могу не сказать отдельное спасибо младшему медперсоналу. Боже мой! Они лучшие – я таких не встречала!
На улице жара, дышать нечем, а они в полном обмундировании, все запакованные, также, как врачи и медсёстры, ухаживают за нами, кормят с ложки, каждый день обтирают, стелют всё чистое! И сколько от них исходит доброты и просто человеческой заботы к больному!!!
После пережитого могу сказать одно: ваша больница лучшая в Латвии, и все вы, вся команда – герои!!!
Низкий вам поклон и самое сердечное СПАСИБО за спасённую жизнь!

Vēlos teikt lielu paldies dakterim S. Laizānam. Man bija litotripsija. Dakteris bija ļoti laipns, spēja nomierināt mani (biju ļoti satraukusies), visu skaidri paskaidroja un bija ļoti rūpīgs. Kaut vairāk būtu šādu ārstu! Pēdējā litotripsija man bija 26.07 gribu pateikt lielu paldies arī māsiņai! Pēc procedūras, pametot slimnīcu, man parādījās pēkšņas sāpes vēderā, atgriezos atpakļ kabinēta, kur par mani ļoti laipni parūpējās māsiņa un dakteris. Liels, liels paldies visai komandai

Labdien!

Vēlos pateikties visiem intensīvās terapijas nodaļas vidējiem un jaunākajiem medicīnas darbiniekiem, Latvijas Infektoloģijas centra Reanimācijas nodaļai par manas mātes glābšanu un arī 7. nodaļas ārstiem. Visirsnīgākais Jums paldies par Jūsu paveikto darbu! Lai Dievs dod Jums veselību, spēku, vēlmi vienmēr palīdzēt cietējiem! Zinot, ka ir tādi ārsti kā Jūs, gaišāks skats uz dzīvi.

Esmu kādas pacientes meita, kuru stacionāra “Gaiļezers” 14. nodaļā ievietoja 19.07.21.

Vēlos izteikt  vislielāko PALDIES un PATEICĪBU visam 14.nodaļas kolektīvam par PROFESIONALITĀTI.

Vēlamies pateikties visiem – sākot ar nodaļas vadītāju ( jo uzskatu, ka vadītājs “nosaka toni” visai komandai),  apbrīnojamo ārstējošo ārstu Pāvelu Žibenko, māsiņām un brīnišķīgajām sanitārēm (īpaši laipnas, pacietīgas, empātiskas un profesionālas arī komunikācijā ar  satrauktiem tuviniekiem).

Vēlos izteikt lielu pateicību 18. nodaļas ārstam traumatologam Oļegam Ribakovam. Paldies par Jūsu profesionalitāti un palīdzību manā ārstēšanās periodā, kas vēl nav gluži noslēdzies, taču, pateicoties tieši Jums, rit ļoti veiksmīgi. Paldies!
Vēlos izteikt arī savu lielo pateicību diviem 18. nodaļas māsu palīgiem – Gitai Šņepstei un Lāsmai Medveckai. Meitenes, paldies! Paldies par Jūsu darbu, kas nav viegls. Paldies par Jūsu profesionalitāti, iecietību un palīdzību brīžos, kad pacients jūtas tik bezpalīdzīgs un “sagrauts”. Jūs ar mums esat 24/7, kas noteikti nav viegli, bet rodat spēku gan pajokot, gan arī sniegt psiholoģisku atbalstu. Milzīgs paldies Jums. Esmu Jums neizsakāmi pateicīga.
Paldies arī pārējam 18. nodaļas medicīnas personālam.

Sirsnīgs paldies Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas 5.A nodaļas dakterei Artai Spridzānei un visam nodaļas kolektīvam par profesionalitāti, īpašu uzmanību katram pacientam, uzmundrinājumu, laipnību un jūsu milzīgajām darbaspējām! Ar cieņu un pateicībā paciente, kura Jūsu nodaļā ārstējās no 27.07.- 30.07.2021.
Sirsnīgs paldies arī slimnīcas uzņemšanas nodaļas 27.07.2021.apsargam un reģistratorītei par iedrošināšanu, atbalstu un sagaidīšanu!

Vēlos izteikt sirsnīgu pateicību personīgi 5.A nodaļas vadītājam Dr. Andronikam Mitiļdžanam un visai nodaļas komandai!!! Biju jūsu rokās 26.11.19 – 16.12.19…”Liels paldies” ir vismazākais, ko varu pateikt šiem būrvīgiem cilvēkiem un fantastiskiem profesionāliem!!! Par jūsu uzmanību, laipnību, attieksmi pret pacientiem un humoru. Labākie dakteri un medpersonāls ar zelta rokām un sirdīm. Liels jums paldies!!!

Arī gribu pateikt liels paldies no visa sirds anestesioloģiem un intensīvas terapījas personālam!!!

Arī gribu atzīmēt fantastiskus ķimijterapijas nodaļas darbiniekus, īpaši dakteri E. Vecvageri un medmāsas Annu, Marīti, Marinu un vusus citus, kuru vārdus nenosaucu! LIELS JUMS PALDIES!!!!

JŪS ESAT IZCILIE SPECIĀLISTI UN FANTASTISKIE CILVĒKI!!!
MILZĪGS PALDIES JUMS VISIEM PAR JŪSU DARBU!!!!!!

Paldies,ka esat šeit ar mums un neaizbraucāt uz ārzemēm!!!

Pateicos mikroķirurģijas nodaļas personālam un dr.med. Pastaram par iejūtīgu un profesionālu darbu.

Pateicos mikroķirurģijas nodaļas personālam un dr.med. Pastaram par iejūtīgu un profesionālu darbu.

Pateicos mikroķirurģijas nodaļas personālam un dr.med. Pastaram par iejūtīgu un profesionālu darbu.

Labdien! Vēlos pieteikt lielu paldies Uzņemšanas un Ginekoloģijas personālam. Tiku atvesta ar ātro palīdzību 17.07. agri no rīta, pilnīgi apjukusi un nespējot pat nosaukt savu asins grupu. Personāls bija laipns, ātrs, iecietīgs un ārkārtīgi profesionāls. Neskatoties uz to, ka mainījās maiņas, izjutu vienādu attieksmi no visiem darbiniekiem.

Paldies visam 16.07.21 un 17.07.21 uzņemšanas un ķirurģijas nodaļās strādājošajam personālam. Iecietīga, profesionāla un pozitīva attieksme. Liels prieks par tik lielisku aprūpi. Paldies!

Vēlos izteikt īpašu pateicību Dr. Jevgeņijam Movčanam par profesionalitāti, iejūtību un vispār brīnišķīgu attieksmi. Paldies arī visam 18. nodaļas personālam, kas atviegloja mana ciskas kaula lūzuma ārstēšanu un uzturēšanos slimnīcā.

Mēs, docente Maritta Ņikitina un prof.Anatolijs Ņikitins, vēlamies izteikt pateicību RAKUS Oftalmoloģijas klīnikas vadītājai Kristīnei Baumanei, dežūrārstei Laurai Gravai un medmāsiņai Natālijai Bankovskai par atsaucību, laipnību, iejūtību un profesionālu attieksmi mums grūtajā brīdī vēlu vakarā 10.07.2021.gadā.

Milzīgs paldies LOC 1B Nodaļas dakterēm A.Baklašovai un dakterei I.Trocjukai par iejūtību un profesionalitāti savā darbā! Paldies arī nodaļas med.personālam Oksanai, Uldim, Ievai, Ritai, Lienei, Vitai par vienmēr laipnu un pozitīvu attieksmi un māsiņu palīdzēm par cilvēciskumu un iejūtību! Jūs visi savā nodaļā darāt brīnumu lietas un glābjat dzīvības, paldies jums par to!

Liels paldies LIC 8A nodaļas kolektīvam un dr. Bērziņai par profesionalitāti! Par laipnību un cilvēcību, ko esat saglabājuši arī šajos īpašajos Covid laika darba apstākļos. Novēlu jums izturību un lai ātrāk viss atgrieztos ierastajās sliedēs!

Vēlos izteikt milzīgu paldies Biķernieku Paliatīvās aprūpes nodaļas dakterei Līgai Keišai Ķirsei un viņas komandai par iejūtīgo attieksmi un augstākās kvalitātes servisu, kas tika sniegts pacientam Ziedonim viņa pēdējās dzīves dienās. Tik labu medicīnas personāla attieksmi un apkalpošanu viņš savā dzīvē nebija saņēmis un bija patiesi priecīgs un veltīja tikai labākos vārdus par Līgas un viņas komandas darbu.
Vēlu arī turpmāk saglabāt šo augstākās kvalitātes servisu un lielisko attieksmi.

Vēlos izteikt sirsnīgu pateicību personīgi 5.A nodaļas vadītājam Dr. Andronikam Mitiļdžanam un visai nodaļas komandai.Liels paldies jums visiem par profesionālisms, laipnību, uzmanību un humoru. Labākie dakteri ar zelta rokām. Liels jums paldies.

Vēlos pateikties 13. nodaļas ārstam Kristapam Atstupenam. Ļoti labs, laipns dakteris. Pateicos par profesionālo attieksmi un izārstētu slimību!

Labdien! Visdziļākā pateicība dakterītei Līgai Keišai Ķirsei par mana kunga Ziedoņa ārstēšanu. Lai tā bija tikai nepilna nedēļa, ko Ziedonis piedzīvoja Līgas un paliatīvās nodaļas māsiņu aprūpē, nekad neaizmirsīšu Ziedoņa pozitīvās emocijas par sevis aprūpēšanu, ko viņš pieredzēja. Nekad savā dzīvē Ziedonis nebija saņēmis tik iejūtīgu attieksmi no medicīnas personāla. Nevienu brīdi nejutām, ka Ziedoni, lai arī ārstei varbūt bija nojausma, ir bezcerīgi ārstēt. Līga centās līdz pēdējam. Un mēs visi cerējām…Tik empātisku, iejūtīgu, atsaucīgu un sirdscilvēcīgi gaišu mediķi nav nācies sastapt. Darbs, ko dara Līga ar bezcerīgiem pacientiem nav novērtējams ne naudā, ne konfekšu kastēs, ne kafijas pakās… Novēlu Līgai un viņas komandai izturību, saglabāt iejūtību, lai katrs to spētu novērtēt vismaz ar “paldies!,par to, ko darāt!”. Lai Līgai daudz izdevušos rezultāti, lai viss iet no rokas, lai viņas pacienti izkļūst no bezcerības un atgriežas kvalitatīvā dzīvē. Novēlu Līgai kļūt mazliet burvei, apgūstot jaunas zināšanas. PALDIES! Dzintra.

Meksikas Savienoto Valstu goda konsuls Latvijas Republikā pauž pateicību Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas medpersonālam. Viņa valstspiederīgai pacientei šī gada 31. martā Traumatoloģijas un ortopēdijas klīnikā tika veikta gūžas locītavas protezēšanas operācija. Meksikas Savienoto Valstu goda konsuls Latvijas Republikā pateicas Traumatoloģijas un ortopēdijas klīnikas vadītājam, ortopēdiskajam ķirurgam Andrim Vikmanim, Anestezioloģijas klīnikas stacionāra “Gaiļezers” Anestezioloģijas nodaļas virsārstei apmācībā un izglītībā prof. Birutai Mamajai, Anestezioloģijas klīnikas vadītājai asoc. prof. Agnesei Ozoliņai, kā arī pārējam augsti kvalificētam personālam par veikto operāciju.

Pēc nopietna kritiena paciente bija salauzusi iegurni un kreiso augšstilba kaula kakliņu, kā rezultātā cieta no smagām sāpēm. Diemžēl situāciju kopumā sarežģīja vispārējais veselības stāvoklis un sirds mazspēja. Pusgada laikā palīdzība tika meklēta dažādās ārstniecības iestādēs, taču visas atteicās veikt ķirurģisku ārstēšanu lielā riska dēļ. Par laimi Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā operāciju bija iespējams veikt.

Pateicoties ārstu A. Vikmaņa un asoc. prof. A. Ozoliņas pieredzei, profesionalitātei un centībai, kā arī cilvēciskās un sociālās atbildības izjūtai, operācija tika veikta ar brīnišķīgu rezultātu. Pēc veiksmīgas ārstēšanās nedēļas garumā, paciente tika izrakstīta no slimnīcas, lai mājās turpinātu tālāku rehabilitāciju.

Kopš operācijas ir pagājis nedaudz vairāk kā mēnesis un uzmanīgi sekojot ārstu ieteikumiem, kā arī veicot fizikālās terapijas vingrinājumus, kundzei vairs nav sāpju, viņa var piecelties un spert soļus ar staigāšanas rāmja palīdzību.

Meksikas Savienoto Valstu goda konsuls Latvijas Republikā vēlreiz apliecina visdziļāko pateicību un cieņu Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas mediķiem.

Meksikas Savienoto Valstu goda konsuls Latvijas Republikā

Karloss Arredondo Martiness (Carlos Arredondo Martinez)

Oriģināls skatāms šeit

Visas mūsu ģimenes vārdā, vēlos izteikt milzīgi lielu paldies un pateicību Gaiļezera onkoloģijas centram un dakteriem. Īpašu paldies vēlos teikt, onkoloģijas ķirurgam Armandam Sīviņam un anesteziologam Aigaram Seņkānam par rūpēm un profesionālo attieksmi pret vectēva ārstēšanu.
Ikviens no Jums dara svarīgu un svētīgu darbu!
No sirds liels paldies Jums!

Liels Paldies Onkoloģijas centra onko ķirurgam Armandam Sīviņam un anestezologam Aigaram Seņkānam par mana tēta ārstēšanu un veiksmīgu diagnozes uzstādīšanu!Paldies Jums,ka darāt visu iespējamo ,kas ir Jūsu spēkos!

Vēlos izteikt pateicību, kā arī darīt Jums zināmu savā un visas savas ģimenes vārdā, ka ļoti augstu novērtējam dakteres Māras Zālītes darbu, augsto profesionalitāti, kā arī visu kopējo, izdarīto aprūpējot manu vīru, manu meitu tēvu, un mazbērnu vectētiņu! Māras Zālītes profesionalais darbs un ieguldījums ir bijis ļoti nozīmīgs pacienta dzīvē, kopš smagās diagnozes atklāšanas. Mūsu ģimene īpaši izjuta dakteres Māras Zālītes ieinteresētību, patiesi atvieglot un palīdzēt mūsu tuviniekam un līdz ar to visai mūsu ģimenei, cīnoties ar smago diagnozi, lai arī šobrīd viņš atdusas Dieva mierā, pateicoties Mārai Zālītei, pēdējie brīži cīnoties ir bijuši atvieglotāki, kā arī nevienā mirklī neizjutām bezcerību, kas nāktu līdz ar diagnozi.

Vēlos izteikt sirsnīgu pateicību personīgi 5A.nodaļas vadītājam Dr. Andronikam Mitiļdžanam, anesteziologam Dr. Leonīdam Gurbo, nodaļas virsmāsai Lidijai Lapiņai, kā arī visai nodaļas komandai!!!
LIELS PALDIES jums visiem un katram par profesionālismu, par laipno, uzmanīgo un iejūtīgo attieksmi, par rūpēm un par jauku atmosfēru nodaļā!
Vēlu jums visiem VESELĪBU UN VEIKSMI DARBĀ!!!

Pateiciba stacionāra “Plaušu slimību un tuberkolozes centrs” dr. Irinai Brižko un  5. nodaļas kolektīvam.

Godātais Infekcijas slimnīcas 4.nodaļas kolektīv!

Liels, liels paldies Jums par Jūsu rūpēm par manu veselību. Visi Jūs pret mani, kā arī pret pārējiem pacientiem palātā izturējāties ļoti mīļi, laipni un rūpīgi!

Liels Jums paldies!

Labdien! Vēlos pateikt lielu, lielu paldies LOC 3a nodaļas personālam, īpaši nodaļas vadītājam Romānam Dzalbam, kurš spēja atrast risinājumu manai veselības problēmai un veica, cik tagad saprotu unikālu operāciju šī gada 8.maijā.
Nu jau pagājušas divas nedēļas no operācijas, pašsajūtu tāda, kāda nav bijusi vairākus gadus, pilnībā esmu aizmirsusi, kas ir galvas sāpes, droši varu iziet viena no mājām, nedomājot, ka būs galvas reiboņi un vajadzēs apsēsties vai pie kāda pieturēties. Sajūta, ka dzīve tagad tik sākas, 8. maijs tagad būs mana otrā dzimšanas diena.
Liels paldies visai komandai, kura piedalījās šajā operācijā.

Vēlos izteikt vislielāko pateicību stacionāra Gaiļezers Gastroenteroloģijas 1.nodaļas medicīniskajam personālam, kas strādāja no 12.05.-20.05.2021. par augsti profesionālo sniegumu, attieksmi, iejūtību un sapratni. Paldies Jums, Dr. Brūvere-Kaupe, par to, ka no sirds cenšaties un darat bīnumus. Ikviens no jums dara lielu un ļoti svētīgu darbu!
Lai jums visiem veselība!

PALDIES par perfekto un laipno attieksmi visam Covid 19 vakcinācijas kolektīvam. Jūs esat lieliski. Vēlam izturību un veselību visam slimnīcas kolektīvam.
Ar visdziļāko cieņu, Ilze un Imants.

Paldies 5a Onkoginekoloģijas nodaļas personālam,par tik laipnu un jauku attieksmi. Vislielākais Paldies, šīs nodaļas aprūpētājai Kristai un viņas kolēģi kas strādāja 10.05.(abas aprūpētājs tik ļoti palīdzēja un nomierināja ar savu attieksmi)

Dakterim Aināram Bokam un nodaļas māsiņām un māsu palīgiem īpaši māsiņai Jurantei un Lāsmiņai cieņā un pateicībā,
Dace un Jurijs

Izteicu sirsnīgu pateicību stacionāra Gaiļezers medicīnas darbiniekiem par viņu cilvēcisko pieeju pildot savus pienākumus. Personīgi gribu atzīmēt 03. kardioloģijas nodaļas vadītāju Arti Kalniņu un 06. neirovaskulārās nodaļas ārstus Larisu Svirsku un Katrīnu Podoļsku . Cilvēki mēdz kritizēt mūsu valsts medicīnu, bet es atrodoties slimnīcā biju labvēlīgi šokēts par augsta līmeņa atbildību un profesionalitāti no ārstu un parējā personāla puses .

Sirsnīgs paldies Aslimnīca sirds Dakterei Melderei par manis atgriešanu dzīves priekā.

Liels paldies neiroķirurgam Kārlim Bicānam par mana vīra Roberta veiksmīgu galvas audzēja operāciju, kura bija 2000. gadā. Viņam tiešām ir zelta rokas.Lai viņam vienmēr veicas savā darbā.

Dear Doc Ludmila Ivancenko,

I just wanna say thank you so much for saving my life…not only you but for all the Nurses and everybody…who took care of me during my stay in your Hospital…I owe my life to you…Happy to tell my family my experience in Latvia.

Thank you so much…

Visa mūsu ģimene vēlās izteikt milzīgu paldies Gaiļezera stacionāra ārstiem un speciālistiem! 2020. gada 31. oktobrī mana mamma bija nonākusi ar neatliekamo palīdzību akūtā stāvoklī un tika sniegta augsti profesionālā medicīniskā palīdzība. Ārstēšanas laiks aizņēma ilgu laiku, bet neskatotoies uz pacientes sarežģīto veselības stāvokli, medicīniskais personāls darīja visu iespējamo un neiespējamo, lai saglabātu viņas dzīvību. Gaiļezera stacionārā paciente bija ārstējusies vairākās nodaļās un pie dažādiem ārstiem. Īpaši vēlamies pateikties par veiksmīgu operāciju ķirurģiem, Toksikoloģijas un sepses klīnikas speciālistiem par intensīvo ārstēšanu un aprūpi: anesteziologiem, reanimatologiem, neirologiem, fizioterapeitiem, māsiņām un sanitāriem. Izsakām lielu paldies 12. Koloproktoloģijas nodaļas ārstiem un visam personālam par rūpīgo darbu un pacientes ārstēšanu. Augsti novērtējam ārstējošā ārsta Zuraba Kecbaja lēmumu, turpināt pacientes ārstēšanu “Rehabilitācijas stacionāra nodaļā”. Pateicoties tam, viņas fiziskās kustības atjaunojās un viņa sāka staigāt! Ārtstējošā ārste Jeļena Civako un ārste Anna Zakajeva sekoja viņas stāvoklim un
pašsajūtai. Stacionārā “Biķernieki” strādā profesionāls, atsaucīgs un draudzīgs kolektīvs, kas palīdz pacientiem atgūt savus spēkus! Milzīgs paldies jums visiem par darbu un katru dienu jūs sniedzāt mums informācīju par viņas stāvokli! Novēlam jums stipru veselību, pacietību un izturību!

Gribu izteikt lielu pateicību LOC 4. nodaļas personālam, dr. Armandam Sīviņam ar komandu un intensīvās terapijas personālam par brīnišķīgu, iejūtīgu, sirsnīgu, uzmundrinošu un, protams, augsti profesionālu attieksmi, ko piedzīvoju no pilnīgi visiem darbiniekiem bez izņēmuma 9 dienu laikā, kamēr tika veikta operācija un sākotnējā atlabšana. Lai cik grūts nebūtu pats laiks slimnīcā, jūtot rūpes un sirsnību no katras medmāsas, sanitāra, rezidenta – biju patiesi aizkustināta un pateicīga, ka mūsu veselības aprūpes sistēmā strādā tik brīnišķīgi cilvēki. Īpaši liels paldies enģelim Andželikai (ja pareizi saklausīju) intensīvās terapijas nodaļā!

Vēlos pateikties LIC 10. nodaļas personālam, kas mani laikā no 24. marta līdz 9. aprīlim nolika atpakaļ uz kājām pēc saslimšanas ar Corona vīrusa izraisītu slimību. Nesaucu nevienu uzvārdā, jo radās iespaids, ka pilnīgi viss nodaļas personāls ir augsti profesionāls. Lai jums pietiek spēka, zināšanu un izturības šajā no infekciju viedokļa tik neparastajā laikā!

Ļoti liels paldies neiroķirurgam Kasparam Auslandam ar kolēģiem par dzīvības glābšanu un 16.neiroķirurģijas nodaļas personālam par jauko atveseļošanās periodu. Paldies!

Izsaku milzīgu pateicību Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas 8a nodaļas ārstei Ilzei Bērziņai, kā arī visām nodaļas medmāsām par profesionālu un iejūtīgu attieksmi pret smagi sasirgušu Covid 19 pacientu, kompetento ārstēšanu un drīzo atveseļošanos.
Sirsnīgs paldies arī profesorei Baibai Rozentālei par slimnīcas darba organizēšanu augstā līmenī.

Cien.Austrumu slimnīcas vadība!
2021.gada 9.martā nokļuvu Jūsu slimnīcas Neatliekamās palīdzības klīnikā pēc tam kad darba vietā paģību. Kamēr atrados klīnikā tiku vispusēji izmeklēta un man tika sniegta palīdzība. Par mani rūpējās ārstējošais ārsts  Andrejs Fjodorovs un medicīnas personāls, kas tajā dienā strādāja – medicīnas māsas, sanitāri.
Vēlos izteikt vislielāko pateicību dr.A.Fjodorovam un viņa kolēģiem par viņu atbildīgo un laipno attieksmi, neraugoties uz stresu, kas valda sabiedrībā dēļ Covid 19 pandēmijas.

Liels paldies no mūsu ģimenes par izturēšanos pret mūsu 91 gadu veco māti. 2021. gada martā mana māte tika ievietota jūsu slimnīcā. Tagad viņa tiek izrakstīta, un kā dēls es lūdzu jūs nodot visu manas ģimenes visdziļāko pateicību ārstam Konstantīnam Markēvičam un slimnīcas GAIĻEZERS 1. nodaļas darbiniekiem. Paldies visiem par milzīgu un dziļu visaugstākās profesionalitātes ārstēšanu, rūpīgu un nesavtīgu darbu, pacietību un uzmanību pret pacientiem. Veselību jums, rūpējieties par sevi!
Ar cieņu
Aleksandrs Borzdijs, Kapteinis m/k “Cement Supplier”
Vidusjūra, 29.03.2021.

Pateicība skatāma šeit

Vēlos no sirds pateikties 8.A Aritmoloģijas dakterim Jānim Pudulim un viņa komandai, kas veica man operāciju š.g. 3.martā. Paldies par viņa augsto profesionalitāti un iejūtību!
Paldies nodaļas medmāsam un sanitārēm, kas bez apstājas rūpējas par ikvienu pacientu! Lai Jums vienmēr ir laba veselība un vienmēr visi darbi izdodas.

Sirsnīgs paldies Gaiļezera 8.A Aritmoloģijas nodaļas kolektīvam par mūsu vecmammas ārstēšanu. Vecmamma š.g. 12.martā smagā stāvoklī tika nogādāta Gaiļezerā. Tikai, pateicoties daktera J.Verbovenko un pārējā 8.A nodaļas personāla profesionālajam darbam, varam joprojām apskaut mūsu vecmammu. Mīļš paldies jums visiem par to! Īpaša pateicība no vecmammas nodaļas darbiniecei Gaļinai. Veselību un izturību jums visiem.

Paciente lūdz izteikt milzīgu pateicību neirooftalmologam I. Strautmanei par pamatīgu un plašu izmeklējumu, kā arī par nopietnu, atbildīgu un rūpīgu attieksmi.

Milzīgs PALDIES stacionāra “Latvijas Infektoloģijas centrs” 8.A nodaļas personālam par sirsnīgo un laipno attieksmi pret pacientiem, kā arī par kvalitatīvu veselības aprūpi, ko saņēmu pusotru mēnesi, ārstējoties no Covid-19.

Liels paldies dakterei Ilzei Bērziņai par augsti profesionālo ārstēšanu. No sirds vēlu jums izturību un veselību – tādi mediķi ir mūsu ieguvumus. Paldies!

Gribu pateikt paldies visiem, kas man palīdzēja, kad es saslimu ar COVID-19: sākot ar ātrās palīdzības brigādi, Tuberkulozes un plaušu slimību slimnīcas stacionāra
uzņemšanas nodaļas darbiniekiem un 4. pirmreizējas plaušu tuberkulozes diagnostikas un ārstēšanas nodaļas personālam. Paldies visiem par profesionālu, iejūtīgu un izprotošu attieksmi, neskatoties uz tādu sarežģīto laiku apstākļiem pandēmijas dēļ, kad mediķi strādā uz izdegšanas robežas. Milzīgs paldies 4. nodaļas personālam par sirsnīgo un laipno attieksmi pret pacientiem, par kvalitatīvo veselības aprūpi, ko saņēmu, atrodoties slimnīcā. It īpaši Ingai Lepsei,Ilzei Morozovai, radiologiem un visiem “baltajiem Eņģeļiem”! Tādi mediķi ir mūsu bagātība!!! No sirds novēlu Jums izturību un veselību!

Vēlos šajā negatīvās informācijas okeānā, padalīties ar pozitīvu pieredzi, kas notika vakar ar mani uz ne tik pozitīva notikuma fona. Vakar bija nepieciešams izsaukt
NMPD. Biju aizvesta uz Gaiļezera slimnīcas Uzņemšanas nodaļu no plkst. 10:30 ļīdz plkst. 15:30. Īpaši vēlos pateikties medicīnas personālam par profesionālu un iejūtīgu,
izprotošu attieksmi, neskatoties uz tik sarežģīto laiku pandēmijas dēļ, kad mediķi strādā uz izdegšanas robežas. Un tādi mediķi ir mūsu ieguvums, no sirds vēlu izturību un
veselību mūsu medicīnas darbiniekiem, es varu būt droša par savu veselību, kad mums ir tik profesionāli mediķi!

Tieši šodien (18.janvārī), es vēlos izteikt pateicību Jūsu slimnīcas ārstiem un māsiņām, it sevišķi:-dakterim EGILAM PURMALIM,kurš mani operēja, un visus šos gadus ārstējošajam dakterim JĀNIM KĀPOSTIŅAM. Man šodien JUBILEJA- 15.gadi, kā pateicoties Jums, esmu vēl šajā pasaulē! No visas sirds pateicos Jums ,mīļie “klusie rūķīši” parJūsu Jūsu profesionalitāti,iejūtību,par lielo siltumu un uzmanību! Bez Jūsu klātbūtnes manā dzīvē, uzmanības,padomiem un atbalsta-es neeksistētu. Dziļi noliecu savu sirmo galvu Jūsu priekšā!!! Paldies!!!

Paldies par darbu, attieksmi un sirsnību Paliatīvās aprūpes speciālistei, dakterei Līgai Keišai-Ķirsei Biķenieku stacionārā. Paldies par sapratni, mierinājumiem un skaidrojumiem, ko sniedza daktere, lai remdinātu sāpes manam tuvākajam cilvēkam – mammai, kaut arī pacientei daudz gadu,vainu. Gandarījums, ka daktere l. Keiša-Ķirse ir gados jauna, zinoša un sirsnīga un vienkārša.Tā turpināt un lai veiksme, izdošanās un protams veselība dakterīt!!!

Man šā gada septembra sākumā piemeklēja neveiksme – saasinājās trūce un ar NMPD palīdzību nonācu RAKUS Ķirurģiskajā nodaļā. Tur neveiksme pārvērtās veiksmē. Sastapos ar ieinteresētu sava darba rezultātā slimnīcas kolektīvu. Izsaku vissirsnīgāko pateicību dakterei Makarenko, māsām Krastiņai, Žilinskai, sanitārei Ērglei, operācijas māsām, anestezioloģei, visam manā ārstēšanā iesaistītajam personālam. Atvainojos, ka visu vārdus nevaru nosaukt – arī par iespējami nepareizi nosauktajiem.
Paldies, lai Jums un Jūsu darbiniekiem veiksmīga gan šī gada izskaņa, gan Jaunais, 2021.gads!

Atsauksmju arhīvs

Rakstu jums tāpēc, ka manas māsas un mana sirds ir pārpilnas ar saviļņojumu un pateicību, un šīs izjūtas gribētos izteikt ļoti skaļi, lai sadzird VISI, it īpaši pašlaik, kad VISU ĀRSTU IKDIENA ir NENOVĒRTĒJAMS VAROŅDARBS. Rakstu manas māsas un savā vārdā.

Runa ir par manu māsu, kura Latvijas Onkoloģijas centra 5B nodaļā iestājās šī gada 19.novembrī un kuru 20.novembrī operēja fantastiskais  ķirurgs onkologs  EGILS PURMALIS.

Kaut arī manai māsai no šīs operācijas bija ļoti ļoti bail, viņa tai piekrita, tikai tāpēc, ka zināja, ka viņu operēs kolosālais ķirurgs, Dakteris EGILS PURMALIS ar savu komandu. Piekrita un nekļūdījās !!!!

Nav tādu vārdu ar kuriem būtu iespējams izteikt MANAS MĀSAS UN MANU  saviļņojumu un pateicību fantastiskajam ķirurgam  EGILAM PURMALIM un visam 5B nodaļas personālam, kādu mēs, it īpaši mana māsa izjuta laikā, 04.12.20.g., izdzirdot Daktera PURMAĻA informāciju par operācijas un pēcoperācijas pārbaužu rezultātiem, jo tā skanēja: JUMS VISS IR LABI, bet uz māsas jautājumu, kas man tagad jādara tālāk, savukārt skanēja atbilde – NEKAS, TIKAI  JĀTURPINA PĀRBAUDĪTIES.

Tādējādi, pateicoties AUGSTĀKĀ LĪMEŅA PROFESIONĀLIM, ķirurgam PURMALIM ar komandu, VISAM 5B NODAĻAS  PERSONĀLAM, kā arī pārējam Latvijas Onkoloģijas Centra personālam, mana māsa un protams, arī es, viņas māsa, tikām apbalvotas ar to NEAPTVERAMO LAIMI, kādu izjūt TIKAI UN VIENĪGI tad, kad PĒC TĀDAS operācijas izdzird SAVA ĀRSTA VĀRDUS – JUMS VISS IR LAB!!! 

VISSIRSNĪGĀKĀ UN VĀRDOS NEAPRAKSTĀMA  PATEICĪBA DAKTERIM PURMALIM UN VISIEM JUMS PAR TO.

Vienlaicīgi no sirds novēlam, lai jums visiem tuvojošies ZIEMASSVĒTKI ir pēc iespējas mierīgi un dod iespēju kaut nedaudz atgūties no pārdabiskajiem stresiem, kas pavada mediķus  ikdienā, sevišķi jau šajā ilgstoši smagajā periodā, bet savukārt JAUNGADS atnāk ar loģiskāku ikdienu, kas  sniedz vairāk gandarījuma un iemeslus biežākiem smaidiem.

ĻOTI LŪDZU JŪS,  MĪĻIE MEDIĶI, TICIET, KA VISI SAPRĀTĪGIE CILVĒKI NOVĒRTĒ UN APBRĪNO JŪSU UN VISU CITU MEDIĶU  DARBU ŠAJOS, ĪPAŠI SAREŽĢĪTAJOS APSTĀKĻOS UN PATEICĪBĀ NOLIEC GALVAS JŪSU PRIEKŠĀ. LAI JUMS  SPĒKS UN IZTURĪBA!!!

406. Vislielākā pateicība valsts apdegumu centravadītājam dr. Sergejam Smirnovam par profesionālo attieksmi, iejūtību un sapratni. Par dakteri varu teikt tikai labus vārdus un pateikties par ilgstošo un sarežģīto ārstēšanu. Liels paldies arī nodaļas medmāsām un visam personālam. Lai Jums veselība, izturība un pacietība veicot darba pienākumus šajos sarežģītajos apstākļos!

405. Gribu no visas sirds pateikties Neatliekamās medicīnas un uzņemšanas klīnikas personālam par palīdzības sniegšanu manai vecmāmiņai. Viņai bija aizdomas par insultu un viņa tika nogādāta slimnīcā vēlu naktī. Liels paldies, ka tik ātri un kvalitatīvi viņu apskatījāt, veicāt izmeklēšanu un konstatējāt, ka insulta nebija. Milzīgs paldies mūsu dakteriem un visam personālam, kuri pat tik sarežģītā situācijā valstī un ar ierobežotu medicīnas darbinieku skaitu turpina neatlaidīgi un fantastiski palīdzēt cilvēkiem.

P.S. Vecmāmiņa jūtas jau daudz labāk!

404. Vēlos izteikt pateicību Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” mediķu kolektīvam, īpaši ārstēm – Lindai Barkānei un Agnesei Šmitei – par kvalitatīvo veselības aprūpi un laipno attieksmi pret pacienti.

403. Vēlos izteikt sirsnīgu pateicību ārstam urologam onkologam Kļimam Ļeoņenko par mana vīra prasmīgo ārstēšanu. Paldies viņam par zināšanām, atsaucī’bu un iejūtību, kas ir tik ļoti nepieciešamas gan slimniekam, gan viņa
tuviniekiem. Vēlu dr. Ļeoņenko saglabāt šīs labās īpašības visā dzīves gājumā, jo arī tas palīdz ārstēt slimniekus.

402. Vēlos izteikt milzīgu paldies 4. nodaļas medpersonālam par sirsnīgo attieksmi, ko saņēmu, atrodoties stacionārā. Īpašu paldies vēlos izteikt māsiņai Ellai, kurai stresa un diskomforta pilnajos apstākļos pietiek enerģijas gan labam, uzmundrinošam vārdam, gan kādai humora dzirkstelītei. Un vēl, nav vēnas, kuru viņa nespētu atrast un viņas vieglās rokas potētās potes ir nesāpīgas. Izturību jums visiem šajā grūtajā laikā!

401.

 

400.

399. Rakstu Jums ar pateicības pilnu sirdi par Ginekoloģiskās 15.nodaļas darbinieku sirds darbu. Uzturējos slimnīcā no 05.10.20.-09.10.20. Man bija operācija. Atveseļošanās periodā tiku aprūpēta, uzmanīta un psiholoģiski uzmundrināta ļoti personiski un emocionāli. Biju pat pārsteigta- es taču esmu pilnīgi svešs cilvēks māsiņām un sanitārītēm. Laikam, sirds darbs paliek sirds darbs. Liela pateicība arī dr. Mārītei Pukstei par drošības sajūtas radīšanu slimošanas laikā.
Nodaļā valdīja miers, klusums, smaids un labestība.
Paldies par to.

398. Vēlos pateikt vislielāko PALDIES Rīgas Austrumu slimnīcas Neiroloģijas un neiroķirurģijas klīnikas Neiroloģijas dienas stacionāra vadītājai Rūtai Ozoliņai un pārējam personālam par jauko, saprotošo attieksmi un augsto profesionalitāti pacientu ārstēšanā!

397. Septembrī man tika veikta aortas operācija slimnīcā Gaiļezers. Operāciju veica daktere Patrīcija Ivanova. Es uzskatu, ka viņa ir ārste no Dieva, jo dziedina ne tikai ar rokām, bet arī ar labiem vārdiem. Es gribu teikt to pašu par visām Gaiļezera slimnīcas 14. nodaļas māsām, kuru vārdus es neatceros, kā arī par Intensīvās terapijas personālu.

396. Pateicība Vispārējās un neatliekamās ķirurģijas klīnikas 12.Koloproktoloģijas nodaļas kolektīvam un dr. Georgijam Kočiašvili

395. Pateicība Vispārējās un neatliekamās ķirurģijas klīnikas 12.Koloproktoloģijas nodaļas kolektīvam un ārstei Darjai Soldatenko

394. Pateicība stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 6. Atkārtotas plaušu tuberkulozes nodaļas vadītājai un personālam

393. Pateicība stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 6. Atkārtotas plaušu tuberkulozes nodaļas vadītājai un personālam

392. Pateicība stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” Plaušu tuberkulozes un meningītu nodaļas personālam

391. Pateicība stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” Torokālās ķirurģijas 1. nodaļas personālam

390. Pateicība stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 9. nodaļas personālam un dr. Sandrai Auziņai

389. Sirsnīgs paldies 12. nodaļas personālam un dr. Darijai Soldatenkovai

388. Pateicība Vispārējās un neatliekamās ķirurģijas klīnikas 12.Koloproktoloģijas nodaļas kolektīvam un ķirurgam Georgijam Kočiašvili

387. Labdien. Tieši pirms gada, es sev lupatās salauzu roku, bija atrāvuma lūzumi, izmežģījumi un saišu plīsumi. Šajā dienā man paveicās, jo strādāja dakteris Ervīns Lavrinovičs, ja pareizi atceros. Tieši viņš mani operēja un salika visu roku vietā. Esmu bokseris un rokas man ir ļoti svarīgas. Kā redzat, es praktisi bez sekām varu nodarboties ar savu iemīļoti sporta veidu. Lūdzu nododiet lielu paldies dakterim Lavrinovičam un tiem kuri ar viņu zālē bija kopā, kad man operāciju taisīja un lika roku vietā. Paldies, ka saglābāt manu roku, ko paša muļķības un neapdomības dēļ satraumēju.

386. Veselības ministrija ir saņēmusi 2020. gada 8. maija iesniegumu, kurā izteikta pateicība Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas ārstam kardiologam Arvedam Apinim par kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un cieņpilnas attieksmi pret pacientu.  Veselības ministrija pauž atzinību un cieņas apliecinājumu iesniegumā minētajam ārstam par profesionalitāti, rūpējoties par savu pacientu veselību valsts ārkārtējās situācijas laikā.

Pateicība pielikumā

385. Liels paldies Latvijas Onkoloģijas centra poliklīnikas onkologam Dr. Kļimam Ļeoņenko un medmāsai, kura strādā kopā ar viņu (arī šodien – 28.maijā, atvainojos, ka vārdu uztraukumā nepajautāju, šķiet, Valentīna [?])!

Dakteris man, pārbaidītam vēža slimniekam – “iesācējam”, divās pieņemšanās izrādīja vienādi izcilu uzmanību; pacietīgi uzklausīja manas haotiskās vēlmes un bailes; ļoti kompetenti un rūpīgi izpētīja slimības vēsturi, analīzes un izmeklējumu rezultātus;  saprotami visu izskaidroja; sagatavoja materiālus konsīlijam un pēc tā nozīmēja tālāko ārstēšanu, kura mani pilnīgi apmierina.

Māsiņa strādāja ļoti kvalificēti, nemaz nerunājot par laipnību un pieklājību, pat pārsteidza ar reti novērojamu lietišķumu: ātri sagatavoja nosūtījumus izmeklējumiem, saprotami paskaidroja, kā tiem sagatavoties, pat izstāstīja ceļu (pirmie notika vēl ierobežojumu un ieejas remonta laikā). Viņa arī izcili profesionāli sagatavoja un veica izrakstīto, manuprāt, visai komplicēto injekciju.

Pateicība arī Austrumu slimnīcas administrācijai un visiem, sevišķi, reģistratūru darbiniekiem, ar kuriem šomēnes saskāros. Šajā Jums ļoti grūtajā laikā, visi strādā ļoti izturēti, pieklājīgi un laipni. Ieejot Gaiļezerā, pēc darbinieku izturēšanās var pat aizmirst par epidēmiju: pierakstīšana, izmeklējumi, vizītes ir ideāli organizētas, viss notiek ātri, precīzi, pieklājīgi un patīkami apmeklētājiem, bez drūzmēšanās un jebkādiem apdraudējumiem. Liels paldies, Jūs tiešam esat varoņi… un labi cilvēki, kuri domā par citiem!

384. Pateicība 12. nodaļas kolektīvam

383. Pateicība Sirds asinsvadu slimību klīnikas Neatliekamās kardioloģijas nodaļas kardiologam dr. Arvedam Apinim 

382. Pateicība stacionāra “Gaiļezers” 12. nodaļas kolektīvam

381. Pacienta ģimene izsaka mīļu pateicību visam 4. nodaļas kolektīvam par pašaizliedzīgu, iejūtīgu darbu, labvēlīgu attieksmi viņa ārstēšanā. Mīļš paldies profesionāļiem – dakterim Armandam Sīviņam un Aleksandram Malašonokam par enerģisku rīcību, uzņēmību, pūlēm, ārstēšanu un uzmundrinājumu. Nodaļā tika nogādāts smagā un kritiskā stāvoklī. Mēs, ģimene, apzināmies, ka Jūs izdarījāt visu, ko spējāt, lai atvieglotu viņa ciešanas. Pateicamies apkalpojošam personālam, atsaucīgajām medmāsiņām, kuras laipni atbildēja, ka vakarā viņš čuč un rītā turēja telefona klausuli pie auss, lai mēs spētu pateikt atvadu vārdus. Sirsnīgs paldies ķirurģijas 13. nodaļas ārstam Vladimiram Fokinam par ieguldīto darbu, neatliekamās palīdzības sniegšanu Andrim, šī gada martā. Pateicība god. Pēterim Tomiņam par atbalstu. No sirds pateicamies kapelānei Inesei Lūsei, kura mūs stiprināja ar Dieva žēlastībām. Iedrošināja, mācīja, ieteica izlīgt un piedod visu, lai mierīgu sirdi spētu dzīvot tālāk. Man kā ticīgam cilvēkam, bija būtiski svarīgs izlīgums. Es ieguvu lielu, vārdos neizsakāmu sirdsmieru. Mūsu sirdīs iestājās patīkams miers un gandarījums, ka meitai bija dota īpaša iespēja atvadīties no tēva. Viņa to samīļoja, pārkrustīja un, klāt esot kapelānei, viņš izdvesa pēdējo garu, atdodot to Dieva rokās! Lai Dievs Jūs visus svētī un stiprina šajā atbildīgajā, tik ļoti vajadzīgajā, grūtajā darbā. Paldies!!!

380. Veselības ministrija ir saņēmusi iesniegumu, kurā izteikta pateicība mūsu slimnīcas Oļegam Stunžānam par kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un saprotošu attieksmi pret pacientu un piederīgajiem. Veselības ministrija pauž atzinību un cieņas apliecinājumu ārstam Oļegam Stunžānam par profesionalitāti, kas ieguldīta, rūpējoties par savu pacientu veselību.

Iesniegums skatāms šeit

379. Pateicība stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs”  3.B Onkoloģiskās uroloģijas nodaļas kolektīvam

378. Labvakar! Gribēju pateikt lielu,lielu paldies Jūsu profesionalo darbu un jauko personalu.Sodien tiku aizvesta uz Gailezera uznemsanas nodalu ar stipriem reiboniem,kur noteica precizu diagnozi.Esot stacionara vareju noverot arstu,medmasu un sanitaru darbu,kas likas novertet un apbrinot shis profesijas parstavjus,kuri bez apstajas rupejas par jauniem,ievestajiem pacientiem.Ipashs paldies Dr. Zanei Baulai un medmasinai Ilzei,kurai ka reiz sodien bija dzimsanas diena.Ari neirologei,kuras vardu,diemzel,nezinu,bet kuras diagnoze bija preciza un kura man atri palidzeja ar pareizajam metodem.

Paldies liels par Jusu darbu!Paldies par Jusu izturibu!Padies par Jusu speju izturet tik garas darba stundas!Paldies par rupem un arstesanu!

377. Vēlos pateikt milzīgu paldies Gaiļezera dakterei algologam Anitai Beinhardei par mana tēva ārstēšanu. Pirms tam izmeklējāmies pie vairākiem ārstiem ar viņa diagnozi(kurai tā īsti palīdzēt grūti, jo izdarīts ir viss), bet tik padziļinātu interesi, analīzi un iejūtību kā no Dr.Beinhardes nebijām saņēmuši. Arī citi ārsti bija labi, tomēr bija sajūta, ka situāciju risina atsevišķi (tikai to ko prasam), taču šī daktere spēja saskatīt ko vairāk, vērtēja visu plašāk, pētīja dziļāk un atrada, ka tēvam slikti ar nierēm! Vairāk šādu rūpīgu ārstu! Liels, liels paldies! Kā arī serviss Gaiļezerā bija ļoti labs, viss ātri, ērti! Esat ļoti daudz laba darba ieguldījuši! Tā turpināt! Braucām no Jelgavas, maksājām, bet nenožēlojam- tas bija tā vērts!
Mammai rudenī bija onkoloģiska operācija- tieši tas pats- kā iebraucām 08:30 uzņemšanā, viss gāja kā pa sviestu- jau 09:40 baziloma bija izoperēta un braucām mājās! Tik ātri, ērti, laipni! MĪĻŠ PALDIES! MALAČI!

376. Vēršos pie Jums ar sekojošu Pateicību. Šā gada 14. februārī ar akūtām veselības problēmām vērsos Jūsu vadītās slimnīcas Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikā Gaiļezerā. Biju patīkami pārsteigts par operatīvu dokumentu noformēšanu, nepieciešamo formalitāšu nokārtošanu un ātru ievietošanu uzņemšanas nodaļas telpās, kā arī diagnostikas un ārstēšanas procesiem. Vēlos izteikt lielu paldies visam personālam, dakteriem, medicīnas māsām, sanitāriem u.c. darbiniekiem par profesionalitāti un augstu apkalpošanas līmeni, individuālu pieeju un iejūtīgu attieksmi.

375. Pateicība Valsts Apdegumu centra vadītājam un dr. Sergejam Smirnovam un medicīnas māsai.

374. Paldies par Jūsu palīdzību un rūpēm šodien! Šķiet, ka šī bija pirmā reizi, kad braucu ar ātro palīdzību, vismaz 20 gadus nebiju bijusi slimnīcas uzņemšanā, kur nu vēl tik noslogotā slimnīcā! Bet Jūsu komanda ir super, arī pārslogotā dienā atrada laiku piestāt un parūpēties, nomierināt un izmeklēt. Liels, nē, milzīgs paldies!

373. Vēlos izteikt milzīgu paldies brigādei, kas ieradās izsaukumā (16.01.2020, ap 19.00, Rīgā) pie manas mammas, kurai bija vēdera sāpes, drudzis un kājas pavisam nespēcīgas, ka nācās palikt sēžot uz grīdas. PALDIES abām burvīgajām dakterītēm par rūpīgo izmeklēšanu, sapratni un palīdzību, ka mammu aizveda uz Austrumu slimnīcas Gaiļezera stacionāru. MILZĪGS paldies vadītājam, jo bez viņa prasmes un spēka mēs vispār no 4.stāva netiktu līdz slimnīcai. PALDIES! Mamma nokļuva 10.Ķirurģijas nodaļā, tika izoperēti žultsakmeņi un rit atveseļošanās process. Milzīgs PALDIES Kirurģijas nodaļas visai komandai, dakterim Kasparam Zeizam, rezidentam Kārlim – par ārstēšanu un domu, ko vēl, kā vēl ..! Visām māsiņām un sanitārēm par ārstēšanu un aprūpi! PALDIES!

372. Liels paldies par veiksmīgo un pirms septiņiem gadiem veikto neiro ķirurģisko operācijuOperācija notika 25.01.2013. Paldies visam 16. nodaļas personālam par sniegto medicīnisko palīdzību. 26.01.2013 no rīta es pamodos no narkozes un līdz šim Jūtos labi.

371. Labdien! Gribam no sirds pateikties par neiroloģes dr.Evitas Šlosbergas neatlaidību, enerģisku rīcību, rūpīgumu, vienkārši – ģenialitāti diagnozes uzstādīšanā, (pēc ilgas un neatlaidīgas izmeklēšanas) pacientam Austrumu slimnīcas 7.nodaļā, 2019.gada decembrī! Paldies nodaļas personālam par visu pozitīvo attieksmi pret pacientiem!

370. 13.01.2020 Mani ar ātrajiem aizveda uz šo slimnīcu, uz Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīniku. Sabiju tur visu dienu līdz vakaram un mani vienkārši šokēja darbinieku brīnišķīgā attieksme pret pacientiem. Visu dienu ņēma analīzes, slēdza pie sistēmām, viss notika ļoti raiti un profesionāli. Beigās pat izsauca man taksi, lai tieku mājās. Super, trūkst vārdu, lai pateiktos…it sevišķi mani ārstējošajai ārstei Ilonai Salmiņai! Es nekur citur tādu uzmanību, laipnību, atsaucību neesmu piedzīvojis.

369. Labdien! Vēlos izteikt sirsnīgu pateicību par attieksmi, sākot jau no uzņemšanas nodaļas. Paldies jaunajam ārstam Eināram Kupatam un visam 6.nodaļas personālam. Paldies par attieksmi, rūpēm, sirsnību.

368. Pateicība stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” dr. Armandam Sīviņam, un dr. Signei Plātei, kā arī 4. un 9.A nodaļas kolektīvam

367.

366. Pateicība Ķirurģiskās infekcijas klīnikas 1. ķirurģijas nodaļas darbiniekiem

365. Pateicība gastroenterologam dr. Pāvelam Janovičam

364. Pateicība Stacionāra “LOC” 6B Hematoloģijas nodaļas ārstei Annai Tomai

363. Pateicība Diagnostiskās radioloģijas nodaļas, 1A kodolmedicīnas klīniskā daļas kolektīvam

362. Pateicība „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs”” 7.Multirezistentas tuberkulozes nodaļas kolektīvam

361. Pateicība “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 7.Multirezistentas tuberkulozes nodaļas ārstei dr. Lindai Barkānei un 7. nodaļas kolektīvam

360. Pateicība “Tuberkulozes un plaušu slimību centra” 6. Atkārtotas plaušu turberkalozes nodaļas kolektīvam

359. Vēlos izteikt lielu paateicību “Gaiļezera” slimnīcas 10. ķirurģijas nodaļas ārstam K. Zeizam par viņa profesionalotāti, iejūtību un sirsnību, par korektām,izsmeļošām un konkrētām atbildēm uz maniem jauttājumiem par savu veselības sta’vokli un perspektīvu.

Tāpat vēlos pateikties visam nodaļas personālam par rūpību, empātīju, pacietību un profesionalitāti.

Lai pietiek spēka un veselības visiem arī turpmākā ikdienā!

358. Labdien! Slimnīcā nonācu 19/09. un gribu pateikties personālam par lielo iejūtību un vēlmi palīdzēt. Vispirms vēlos pateikties Atrās palīdzības brigādei, kura mani no Siguldas nogādāja Austrumu slimnīcā. Pieļauju, ka savas slimības dēļ mana rīcība varēja būt neadekvāta, bet palīdzības sniegšana bija sirsnīga un ar vēlmi palīdzēt cilvēkam, kurš pats tai brīdī nespēja novērtēt savu rīcību. Tur tiešām ir vajadzīga augsta profesionalitāte uniejūtība, Uzņemšanā nācās pavadīt kādas pāris stundas (apmēram no 13.00-15.00) un ne mirkli nejutos pamesta vai aizmirsta ar savu vainu. Ik pa brīdim kāds no personāla pienāca un apjautājās par pašsajūtu. Es to ļoti novērtēju, jo pēc bezsamaņas galvā valdīja apjukums un bailes. Viss personāls bija ļoti iejūtīgs un ar vēlmi palīdzēt pēc iespējas labāk.Ļoti liels prieks par jaunajiem (gados jaunajiem) speciālistiem, kad spēj ar tādu iejūtību atdoties darbam. Cik novēroju, tad darbs ir ļoti saspringts un noslodze milzīga. Es no sirds pateicos visam personālam sākot ar dakteriem un beidzot ar sanitāriem par sirsnību un iejūtību.Sanitārīte pat izpalīdzēja vecākai kundzītei, kad tai nejauši nokrita zemē telefons un izjuka. Vienkārša un cilvēcīga palīdzība.Arī pēc tam Observācijas nodaļā attieksme nemainījās- vēlmi palīdzēt un sirsnību izjutu abas dienas, ko pavadīju slimnīcā. Personāls pat naktī n-tās reizes nāca apjautāties par pašsajūtu. Tiešām bija patīkami. Vēlreiz liels paldies no sirds- sākot ar Ātrās palīdzības brigādi un visam personālam. Lai Dievs Jūs svētī šajā smagajā , atbildīgajā un mums visioem tik ļoti vajadzīgajā darbā! Slodze patiešām ir milzīga. Ne katrs to varētu izturēt. Tādēļ ļoti, ļoti ceru, ka mūsu valdība beidzot aizdomāsies un atradīs līdzekļus, lai paceltu medicīnas darbiniekiem algas. Lai par š smago (gan fiziski, gan garīgi) darbu viņi saņemtu cilvēka cienīgu atalgojumu. Lai viņiem pat domās nerastos vēlēšanās aizbraukt no Latvijas. Tādi sava darba veicēji mums ir ļoti nepieciešami. Paldies visiem!

357.

356.

355. Pateicība “Tuberkulozes un plaušu slimību centra” ārstei dr. Evijai Livčānei un 6. nodaļas kolektīvam

354. Pateicība “Tuberkulozes un plaušu slimību centra” ārstiem dr. Jānim Inzulim un dr. Intam Siliņam, kā arī visam 3. nodaļas kolektīvam

353. Labdien! 8. augustā ar omīti Birutu Balodi ceļojām uz Veselības centru Biķernieki, kur manai omītei tika veikta atkārtota acs operācija. Ļoti gribam pateikt lielu PALDIES jūsu rezidentei Dārtai Nīmanei, kura mūs uzņēma, visur pavadīja, visu izskaidroja, kura par mums uztraucās un mācēja mūs arī nomierināt. Ar asarām acīs saku lielu, lielu PALDIES! Bez šīs aktīvās un atraktīvās dāmas, šī diena noteikti būtu bijusi daudz nervozāka un neciešamāka. Lūdzu nododiet Dārtai šo PALDIES no mums.
Kopābūšana pirms operācijas un īpaši pēc, kad Dārta dabūja mierināt arī mani, dēļ omītes augstā asinspiediena, liek man apbrīnot šo jauno, skaisto un jauko dāmu. Paldies Tev, Dārtiņ no mums abām Terēzes un Birutas Balodēm.
Lai Tev pietiek izturības un spēka katram pacientam un katram zaķu bailīgam pacienta pavodonim!!!!
PALDIES! PALDIES! PALDIES!

352. Sirsnīgs paldies neatliekamās palīdzības ārstei Olgai, neiroloģei un māsiņām, kas šonakt, 31. jūlijā man līdzēja akūtu sāpju gadījumā. Paldies sanitāram Kasparam un gara auguma melnīgsnējam sanitāram! Jūs darījāt savu darbu cieņpilni.Ar laba vēlējumiem I.A.

351. Pateicība stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” galvenajai māsai Intai Lažei

Labs darbs ir labam vārdam rada;

Un cilvēks labs, kas labu dara,

Ir saules stars no Dieva gara.

(Dz. Rinkule – Zemzare)

… ir lietas un tādi darbi, par kuriem ir vērts teikt paldies, un ir cilvēki, kuri pelnījuši saņemt paldies!

Vēlamies izteikt pateicību LOC galvenajai māsai Intai Lažes kundzei par sirsnīgu un gādīgu attieksmi, par laipnību, atsaucību, izpalīdzību un augsto profesionalitāti. Viņa ir cilvēks īstajā vietā, darbu dara no sirds un vairāk nekā prasa pienākumi. Vēlam veiksmi un izturību turpmākajā darbā! Lai izdodas viss, kas iecerēts! Lai viņa vēl ilgi ir visas Latvijas onkoloģiskās aprūpes māsu aizstāve, padomdevēja un iedvesmotāja!

Cieņā un pateicībā, Zane Brente – Brantiņa un Anna Bobiļonoka!

350. Pateicība 12. Koloproktoloģijas nodaļas kolektīvam! Vēlos izteikt lielu pateicību visam personālam kurš sekmēja mana tēva kopšanu, ārstēšanu, morālu atbalstu.Jūsu personāls ir zelta vērtē, šie cilvēki ir īstajā vietā un laikā. Paldies par Jūsu laiku un pacietību.

349. Pateicība “Tuberkulozes un plaušu slimību centra” ārstiem dr. Aivaram Enkūzenam un dr. Agnesei Šmitei, kā arī visam 7. nodaļas kolektīvam

348. Pateicība “Tuberkulozes un plaušu slimību centra” Torakālās ķirurģijas un invazīvās pneimonoloģijas klīnikas vadītājam dr. Intam Siliņam, dr. Ingai Lepsei, kā arī 1. un 4. nodaļas kolektīvam

347. Pateicība “Tuberkulozes un plaušu slimību centra” 7. nodaļas ārstei dr. Agnesei Šmitei, medicīnas māsām un sanitārēm

346. Pateicības vārdi Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas darbiniekiem

345. Mana mamma, pirms mēneša ārstējās pie Jums, veica operāciju, kas ilga 6 stundas un pēc tam nedēļu pavadīja stacionārā. Mamma lūdza nodot visus tos labākos vārdus un mīļu paldies par profesionālu darbu un ļoti,ļoti labu aprūpi. Operācija noritējusi ļoti veiksmīgi, brūce ir tik perfekti nošūta,ka liekas to veicis juvilieris ar milzu rūpību un uzmanību. Personāls,dakterīši un māsiņas tik ļoti atsaucīgi, laipni un uzmanīgi, ēdiens garšīgs, nu viss ir ļoti,ļoti labā līmenī!

Vislabākie vārdi par 5AOnkoginekoloģijas nodaļu, sirsnīgs paldies dakterītei Oksanai Evart un ,protams, visam apkalpojošam personālam! Vēl vēlos teikt labus vārdus par Uzņemšanas nodaļu, vienmēr laipni uzņem pacientus un ir ļoti atsaucīgi ārsti. Par mikroķiruģijas bloku, kur pagājušo gadu man meitai nācās noņemt īkšķītim nadziņu, dakterīši jauni,smaidīgi, bērns no slimnīcas izgāja priecīgs! Un vēl mīļš paldies dakterim Ingusam Gāršam, Neiroķiruģijas nodaļā. Arī man pašai,cik ir bijusi darīšana ar Jūsu slimnīcu, varu teikt tikai to labāko!
Mīļš un sirsnīgs paldies par to,ko Jūs darāt! Jūs sniedzat ticību un palīdzīgu roku,katru mīļu brīdi!
Lai veicas! Elīna

344. Šis būs tāds bišķiņ kreizī pusnakts poustējums, piedodiet! Vienkārši visiem citiem dienas darba notikumiem pa vidu atkal mammu aizvedu uz Gaiļezeru. Aiz muguras nenoteiktības un lielu satraukumu diena, priekšā – uz visu labu cerēšanas nakts. Bet, tā kā mamma jau pirms nedēļas pabija slimnīcā, un viņu drusku atkal salāpīja, gribu pateikt to, ko viņa teica! Un teica viņa, lūk, ko! Tas esot apbrīnojami, kā tagad rūpējas par cilvēkiem slimnīcā. Gultas tiek uzturētas tīras, pacienti aprūpēti kā nekad agrāk. Ko nu par agrāk runāt, par to, kā ir tagad, agrāk pat sapņot nav varēts. Ēdiens garšīgs un daudz, nemaz apēst nav varēts. Māsiņas nāk palātā nemitīgi un jautā, vai ko nevajag. Gulošos īpaši aprūpē. Ko gan cilvēkam vairāk vajagot, kā rūpes un tīrību!
Un mammai varu piekrist. Aritmijas nodaļā, kur viņa bija ievietota, gultas ērtas, pieklājīgā attālumā viena no otras, ērti skapīši, visas mēbeles funkcionālas. Māsiņas un dakteri brīnišķīgi, laipni un izpalīdzīgi. Tiem, kas piedzīvojuši šajā pašā slimnīcā un šajās pašās palātās padomju laikus, tiešām ir par ko sajūsmināties. Palātā ir pat liels drēbju skapis, kur slimniekiem atrodas drēbes. Padomju laikos drēbes, kurās pacientu ieveda slimnīcā, tika samestas maisā un nodotas glabāšanā noliktavā.
Nobeigumā vēl gribu pastāstīt, ka tad, kad Gaiļezera slimnīcu pabeidza celt, mūs, juridiskās fakultātes studentus, sūtīja turp darbos. Vajadzēja tīrīt palātas no būvnetīrumiem. Kasījām no logu stikliem nost krāsu, berzām flīzes, centāmies grīdas linolejam atgriezt dabisko izskatu un no izlietnēm dabūt ārā tur sagāztos būvgružus. Padomju celtnieki nebija bijuši īpaši rūpīgi. Cimdus darbam toreiz neviens nepiedāvāja, un tādu arī nemaz nebija. Pirkstu kauliņi bija noberzti līdz sūrstēšanai. Tagad, esot pie mammas šajā slimnīcā, raugos tajās pašās flīzītēs, vai citās, bet ļoti līdzīgajās, un mani galīgi jancīgi velk uz apcerīgumu. Par spirālēm, par visa dziļāko jēgu, jā, un arī par to, ka tagad nevienas gultas nav slimnīcu gaiteņos, un tas ir brīnišķīgi.

343. Labdien! Veselības problēmu dēļ nokļuvu Latvijas Infektoloģijas centra – 8.a nodaļā. Jūsu rokas nekad nav brīvas, tajās Jūs turat darbu, prieku, bēdas, mīlestību…
No sirds vēlos pateikt – paldies manai ārstējošai dakterei, nodaļas vadītājai – ļ. cien. Dr. – Ilzei Bērziņai par rūpīgo izmeklēšanu, profesionālo ārstēšanu un cilvēcīgo, iejūtīgo attieksmi! Ārstējoties šajā nodaļā pamanīju disciplīnu un kārtību, kas šodien nav mazsvarīgi. Paldies nodaļas vecākajai māsai – Everitai Kalējai, kas palīdz nodaļas vadītājai organizēt un vadīt nodaļas darbu! Paldies visam nodaļas kolektīvam! Paldies saku savai mīļākajai māsiņai – Irinai Jačmenkinai, par sirsnību, laipnību un izpalīdzību! Īpaša profesionāle darbā ar adatām un šļircēm ir māsiņa – Olga Rumjanceva, kurai vienmēr pateicos par to, ka manās sliktajās vēnās viņa iedur uz sitiena! Ar pirmo dūrienu, un bez liekām sāpēm! Paldies Jums – Olga! Īpaši uzmanīgas un smaidīgas pret slimniekiem ir māsiņas – Jolanta Strangate – Upmale un Santa Jansone. Šajā nodaļā, kurā ir liela slimnieku plūsma , liela slodze un atbildība ir ne tikai nodaļas vadītājai, vecākajai māsai, māsiņām, bet darbs pāri galvai tiek slimnieku aprūpētājam, jeb sanitāram. Tāpēc ļoti augstu novērtēju sanitāra darbu! Šeit pateicību parādā esmu – Brigitai Akmenei, Ilzei Strupkai un Jolantai Puķītei! Jūs bijāt lieliskas! No Jums izjutu neviltotu smaidu, rūpes par slimnieku un siltu, cilvēcīgu attieksmi! Un paskatoties pa palātas logu redzu baltu pasauli! Baltas – piesnigušas priedes, baltas kupenas un baltas sniegpārsliņas, kas vēja dzītas sitas loga rūtī. Un skatoties mirdzošajā baltumā tu aizmirsties un priecājies par saules staru, kas sniegā zīmē dzeltenas svītras…Ap sirdi paliek siltāk, jo saproti un apzinies ,ka esi drošās rokās! Profesionālās medicīnas darbinieku rokās, kas nomodā par mums slimniekiem ir 24 stundas! Tāpēc lieliski saprotu un novērtēju šos mediķus, kuri pašaizliedzīgi ar savu godprātīgo darbu palīdz mums slimniekiem pēc iespējas ātrāk izveseļoties. Nodaļas vadītājai – Dr. Ilzei Bērziņai vēlu stipru veselību, raitu,spriganu darba soli, izturību, veiksmi un turēt un noturēt nodaļā – disciplīnu! Kur disciplīna, tur – skaidrība un kārtība! Paldies Jums – visiem, kuri man palīdzēja!

342. Pateicibas stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs Atkārtotas plaušu tuberkulozes nodaļas kolektīvam un ārstei Evijai Livčānei.

Pielikums 1

Pielikums 2

341. Vēlos pateikties 12.nodaļas vadītājam Dr.Kecbajam, interniem, kā arī visam nodaļas kolektīvam – māsiņām un sanitārītēm par iejūtīgo un profesionālo attieksmi, kas man šajā laikā tika veltīts nodaļā. Paldies, ka mani izglābāt.

340. Vēlos pateikties oftomoloģijas centra acu nodaļas kolektīvam par profesionalitāti un cilvēcisku pieeju slimnīcā pavadītajā laikā. Īpaši vēlos pateikties nodaļas vadītājai Kristīnei Baumanei, dakterei Līgai Rudeckai un praktikantam Artūram.

339. Vēlos izteikt pateicību uzņemšanas nodaļai, par operatīvu un veiksmīgu izmeklēšanu. Paldies visam 15. nodaļas kolektīvam par iejūtīgu un rūpīgu, sirsnīgu attieksmi pret mani. Milzīgs PALDIES Ārstei-Ginekoloģei Zanei Grabei par veiksmīgo operāciju, kura man tika veikta un par manu izārstēšanu. Daktere ir laipna, iejūtīga un ļoti labi veic savu darbu. Vēl nekad nebiju saņēmusi tik atsaucīgu, mīļu un profesionālu palīdzību. Jūsu attieksme un darbs palīdz pacientiem ātrāk izveseļoties un nomierinošie vārdi, smaids, palīdz pārdzīvot slimnīcā pavadīto laiku. Paldies par Jūsu pūlēm un darbu.

338. Paldies un ļoti pateicos ķirurgam dr. E.Purmalim, ķīmijterapeitei dr.A.Hegmanei, staru terapijas klīnikas dr. Bondarenko, 1. staru kabineta personālam, īpaši Regīnai un Mārītei par atbalstu, veiksmīgu, augstu, profesionālu, sava  darba veikšanu.  Jūsu atbildība un stiprinājuma vārdi pacientiem vienmēr dara viņus stiprus! Novēlu veiksmi un gandarījumu par padarīto Jaunajā gadā! Paaaaldies!!!

337. Liels paldies visam Ķirurģijas dienas stacionāra personālam par gādīgumu, cilvēcīgumu un atbalstu aprūpē! Priecīgus Ziemassvētkus Dr.Grigorjevam, Dr.Atstupenam un visām Dienas stacionāra medmāsām! Jūs esat lieliski!

336. Liels un sirsnīgs paldies A Slimnīcas Oftamoloģijas klīnikas uzņemšanas nodaļai un Dr. Nataļjai Šamajevai par atsaucību, profesionālu un jauku attieksmi 16.decembra 02:00 naktī sniedzot palīdzību akūtas acs iekaisuma gadījumā. Pateicoties profesionālajai komandai manas bailes tika kliedētas, kā arī Dr. Izrakstītie medikamenti mazināja diskomfortu un sliktu pašsajūtu līdz plānveida vizītei pie ārstējošā ārsta. Cilvēki, savā vietā!

335. Izsaku lielu pateicību Biķernieku stacionāra Iekšķīgo slimību nodaļas ārstei Nataljai Aščeulovai par profesionalitāti, pacietību un labestību un visam apkalpojošam personālam par iejūtīgu un rūpīgu attieksmi pret manu mammu un visiem pacientiem! PALDIES!

334. Pateicība Gerontoloģijas centra darbiniekiem un vadītājai dr. Dainai Zepai

333. Vēlos izteikt pateicību visiem Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas darbiniekiem sākot no sanitāriem līdz ārstiem par pozitīvo un profesionālo attieksmi. Šādu attieksmi nekad savā dzīvē nebiju saņēmusi nevienā ārstniecības iestādē. Sevišķs paldies māsiņai ar blondajiem matiem (viņas vārdu diemžēl neatceros), kura mani uzmundrināja un nomierināja, jo biju ļoti satraukta par gaidāmo operāciju.

Paldies arī visam 13. nodaļas kolektīvam un sevišķi dr. Lazdānei un dr. Melderim. Paldies vēlreiz jums visiem!

332. Sirsnīgi pateicos Kodolmedicīnas nodaļas 1A darbiniekiem par manis ārstēšanu (07.11-16.11.2018). Ļoti laipno attieksmi, uzmundrinājumiem un atbalstu. Īpaši dr. Dainai Bērziņai, māsiņām, fiziķiem u.c.personālam! Jūs esiet Malači!

331. Vēlos izteikt pateicību 6. nodaļas kolektīvam un īpaši ārstei Ievai Puriņas kundzei, 16. nodaļas kolektīvam un ārstam Stefanam Rjabceva kungam, kā arī ārstes Sanitas Ponomarjovas komandai par profesionālismu un laipnu attieksmi.

330. Mana vislielākā pateicība Biķernieku oftomoloģijas klīnikas ārstei Dainai Dimdiņai par sniegto neatliekamo palīdzību un ārstējošām māsiņām Lindai un Mirdzai par sirsnīgo palīdzību un arī visam pārējam personālam. Kā arī Liepājas poliklīnikas acu kabineta māsiņai Antrai par palīdzību un sniegtajiem padomiem. Veselību, veiksmi darbā, kā arī personīgajā dzīvē.

329. Pateicība Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas darbiniekiem

328. Pateicība stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 6. Atkārtotas plaušu tuberkulozes nodaļas ārstei Evijai Livčānei

327. Liels paldies 10.nodaļas personālam, it īpaši māsiņām! Tik rūpîga, mīļa attieksme pret katru pacientu! Liels paldies par nesavtību! 🙂

326. Liels paldies par attieksmi un sapratni tas Jūsu profesijā mīļie ārsti spēlē ļoti lielu lomu. Bija saskare ar dr. Janu Žodžiku un biju Jūsu slimnīcā pirmo reizi. Sajutu attieksmi un izpratni gan no măsiņas puses gan dakteres.

325. Sirsnīgi pateicos stacionāra “Bikernieki” strutainās ķirurgijas ārstiem Uldim Bernānam un Ojāram Zepam par veiksmīgu manas labās kājas ārstēšanu, kura ir veiksmīga. Kā arī par laipno attieksmi pret mani. Vēlu viņiem ari turpmāk veiksmi grūtajā darbā.

324. Gribu pateikties visiem, kas man palīdzēja, sākot ar ātrās palīdzības brigādi, visem uzņemšanas darbiniekiem – Citovičai, Burlačukai, ārstiem Baulai, Zvirbulei. Ārstam rezidentam Aleksejam Česnokovam milzīgs paldies par atbalstu, līdzjūtību, palīdzību! Jūs esat brīnišķīga komanda. Lai jums visiem veicas, lai ir veselība un darba spars turpināt strādāt savā profesijā!

323. Labdien, vēlos izteikt lielu paldies dakteriem, kas mani operēja un māsiņām, kas palīdzēja. Tiešām iejūtigi un atsaucīgi cilvēki. Un māsiņām, kas deva zāles un apsējus mainīja.

322. Vissirsnīgākā pateicība dakt. A.Ligeram par iejūtību,atsaucību un sapratni, sniedzot palīdzību, visam personālam un asinsvadu ķirurģijas nodaļas kolektīvam par ***********  ārstēšanu un aprūpi. Piederīgie.

321. Pateicos savas kolēģes un savā vārdā dakterei Madarai Spriņģei un māsiņai Acu traumu punktā par iejūtību un atsaucību, sniedzot palīdzību manai kolēģei svētdienas vakarā 9. septembrī. Novēlam dakterei Sprinģei visu to labāko viņas darbā!

320. Pateicība Rehabilitācijas klīnikas fizioterapeitei Valērijai Galkinai

319. Pateicība “Tuberkulozes un plaušu slimību centra” atkārtotas plaušu tuberkulozes nodaļas kolektīvam, īpaši māsu palīgiem Helēnai Ivanovai un Elitai Muskarei

318. Izsaku sirsnīgu pateicību “Tuberkulozes un plaušu slimību centra” tuberkulozes un plaušu slimību diferenciāldiagnostikas nodaļas kolektīvam par profesionālo attieksmi manā slimības laikā, mani ārstējot. Paldies par nodaļas stingro disciplīnu un garšīgo ēdināšanu. Īpaša pateicība ārstējošajai ārstei Dr. Inetai Grīslei.

317. Irlavas Sarkanā Krusta slimnīcas pateicība

316. Mēs, 5.nodaļas 1. palātas pacientes, izsakām vislielāko pateicību ārstam Andrejam Srebnijam, kā arī visam nodaļas personālam par ārstēšanu un sirsnīgo attieksmi.

315. Vēlos no visas sirds pateikties onkoloģijas centram – dr. Kāpostiņam, dr. Purmalim, dr. Brīzei un visiem darbiniekiem – medmāsām, tehniskajiem darbiniekiem par darāmo darbu, par sapratni, atsaucību, psiholoģisko atbalstu, par mediķu profisionalitāti šajā jomā. Lai Jums visiem veicas! Sirsnīgs – PALDIES!!!

314. Liels, liels paldies 13.nodaļas ķirurgam Alvim Melderim par profesionalitāti un iejūtību! Paldies arī māsiņām Aijai Bērziņai, Danai Kravalei, sanitārītei praktikantei, kuras uzvārds, tāpat kā pacietīgās un profesionālās anestezioloģes uzvārds man palikuši nezināmi.

313. Pateicos Toksikoloģijas un sepses klīnikas vadītājam Oļegam Šubam par nekavējošu rīcību un manu dzīvības glābšanu 14.05.2017., kā arī manai ārstējošajai ārstei ķirurgam Darijai Soldatenkovai par milzu ieuldījumu manā ārstēšanā un pārējiem ārstējošajiem ārstiem – barokamrerai anesteziologam-reanimatologam Viktoram Saksonam, anestezioloģei-reanimatoloģei Daigai Grundānei,12. nodaļas vadītājam Zurabam Kecbajam, Dr.Aldim Zosēnam un vēl dažiem ārstiem, kuriem vārdu neatradu mājaslapā un visām māsām un medbrāļiem, kas ar mani bija grūtajā brīdi, uzmundrināja un motivēja piecelties! Paldies un jums par gandarījumu es varu staigāt, lekt un priecāties par dzīvi! Jūs visi esat mani eņģeļi! Bez jums iespējams manis nebūtu, tādēļ ticiet sev un savam darbam, jo jums ir Zelta rokas un neizsakāma pacietība. Šis viss man dzīvē iemācīja, ka nav kur skriet un vairāk laika pavadīt ar mīļotajiem cilvēkiem, jo vissvarīgākais ir ģimene. Varu teikt, ka piedzimu no jauna un šie ārsti visādā ziņā man palīdzēja sevi ieraudzīt no jauna, izveidoja un izvilka ārā no manis patieso ES. Kopā jūs esat spēks! Paldies jums! Noteikti aiziešu vēl ciemos! Labākie un kompetentākie ārsti, kas mani ir patiesi izārstējuši! Paldies, paldies, paldies!

312. Pacientu pateicības vārdi Ginekoloģijas klīnikas kolektīvam

311. Vēlos no visas sirds pateikties 12. koloproktoloģijas nodaļas ķirurgam Aināram Bokam par veikto pilonidālās cistas operāciju, kā arī visiem pārējiem mediķiem un nodaļas apkalpojošam personālam operācijas un pēcoperācijas dienā :).

310. Sirsnīgs PALDIES tiem, kas dežūrēja uzņemšanā Līgo vakarā pirms gada 23/06 un pēc tam aprūpēja manu mīļo vīrieti Uldi reanimācijas nodaļā, vēlāk intensīvajā. Vissiltākie sveicieni visam kolektīvam! Jūs esat zelts!

309. Ļoti gribu izteikt lielu pateicību stacionāra ‘’Biķernieki” 1. Ķirurģiskās nodaļas visiem medicīnas darbiniekiem un sevišķi ārstam Jurim Podoļanskim par ļoti labu un kvalītatīvu ārstēšanu, medmāsām par pieklājību, laipnību un rūpēm par mani.  Uzņemšanas nodaļai un dakterim Kundziņam – visam tās kolektīvam arī liels paldies. Šīs pašas slimnīcas galvenā ārsta sekretārei liels paldies par sapratni un palīdzību.

308. Pateicamies Egilam Cunskim par sapratni! Vēlamies piebilst, ka E.Cunskis atrodas savā īstaja vietā… Vēlam stipru veselību, ilgus spēka un darba gadus ārstejot cilvēkus. Paldies!

307. Pateicība par saņemto valsts apmaksāto veselības aprūpi.Tā sanācis, ka divu mēnešu laikā es, cilvēks, kurš līdz šim neslimoja, paliku bez acs. Izgāju savu Golgātas ceļu, kurā saskāros gan ar privātās klīnikas mediķu vienaldzību, gan ar valsts apmaksātās veselības aprūpes speciālistu atbilstību Hipokrāta zvērestam. Paldies valsts apmaksātās veselības aprūpes mediķiem, kuri veic savu darbu godprātīgi, ar augstu pienākuma apziņu. Kuri katru pacientu saredz kā cilvēku, kam ir jāpalīdz, neprasot, ko es no tā iegūšu. Šādus mediķus es sastapu gan Latvijas Onkoloģijas centrā, gan stacionāra “Biķernieki” Oftalmoloģijas klīnikā. Valsts apmaksātās veselības aprūpes mediķi ir tie, kuri mani izglāba, kaut gan privātās medicīnas neizdarības pieļautās kļūdas daudz ko padarīja neiespējamu (subjektīvi mans viedoklis). Lūdzu izteikt pateicību Latvijas Onkoloģijas centra Staru terapijas vadītājai  Zandai Liepai par operativitāti, par profesionāli sniegto atbalstu, par iedrošinājumu.  Lūdzu izteikt pateicību stacionāra “Biķernieki” Oftalmoloģijas klīnikas vadītājai Kristīnei Baumanei par sniegtajām precīzajām konsultācijām, operatīvo un profesionālo medicīnisko palīdzību, par teicami organizēto klīnikas darbu, par medicīnisko personālu, kurš strādā sinhroni, tanī pat laikā ar iejūtību risina katra pacienta individuālās problēmas. Netiek šķirots, vai tā ir 86 gadus veca sirmmāmiņa, vai padzīvojusi sieviete ar caurām zeķītēm, vecām čībiņām,vai kāds cits pacients. Visi pietiekami dāsni saņem mediķa smaidu, laipnu vārdu, profesionālu aprūpi. Pacientu ir bezgala daudz, būdama vesela, es pat nespēju to iedomāties. Ārsti, medicīnas māsas skrien teciņus. Tas ir teikts bez pārspīlējuma. Lūdzu izteikt pateicību Kristīnes Baumanes vadītās klīnikas medmāsām, kuras rūpējas par slimniekiem. Lūdzu izteikt pateicību stacionāra “Biķernieki” Oftalmoloģijas klīnikas ķirurģei Nataļjai Šamajevai par augsto profesionalitāti, kvalitatīvi veikto operāciju, iejūtību, morālo atbalstu. Par iedrošinājumu, ja ir kāda vajadzība, zvanīt viņai uz mobilo telefonu. Dr. Šamajevas teiktais: “Jūs netraucēsiet. Tāpēc jau es esmu ārsts, lai pie manis vērstos pēc palīdzības!” Sabiedrība prot nopelt valsts apmaksāto veselības aprūpi, tāpēc domāju, ka ir divtik svarīgi, lai protam arī pateikties par to labo, ko mēs saņemam no valsts apmaksātās veselības aprūpes.

306. Tā tas ir-biežāk rakstām par slikto. Ar slimnīcu uzņemšanas nodaļām, diemžēl, arī man bijusi ne visai laba pieredze…Tādēļ gribu vēstīt, ka var būt citādi! Tā, kā tam vajadzētu būt-labvēlīga attieksme, ieinteresētība, profesionalitāte vakar @Aslimnica uzņemšanas nodaļā.Paldies!

305. 2018. g. aprīlī Jūsu slimnīcā 10.nodaļā tika veikta operācija lai likvidētu vairogdziedzeri. Esmu bijusi dažādās slimnīcās, bet tik profesionālu attieksmi nekur neesmu redzējusi! Mīļš paldies Jūsu slimnīcai un personīgi Dr. Egīlam Cunkim,  tas ir fantastiski, tik precīzs darbs, bez sānu traumām un bojājumiem, tik veiklas šuves! Es izsaku lielu pateicību visiem operācijas dalībniekiem.

304. Pateicība stacionāra Tuberkulozes un plaušu slimību centrs darbiniekiem un 5. nodaļas ārstei A. Vīksnai

303. Vēlos vēlreiz pateikt paldies dakterim neatliekamās palīdzības nodaļā, kas  man saveda kārtībā pirkstu, kuram es norāvu nagu. Vislielākais paldies tieši par viņa attieksmi! Paldies arī viņa kolēģim, kas atradās turpat blakus un pieņēma citu pacientu! Puiši bija lieliski! Diemžēl es neesmu pārliecināta par daktera vārdu, jo pati to nepajautāju, bet iespējams, kas šis paldies ir Aigaram Ķiguram. Piebildīšu, ka dodoties pie ārsta es negaidu pozitīvas emocijas, jo es saprotu, cik viņu darbs ir grūts un novērtēju to, bet šoreiz tā iznāca, ka izgāju no nodaļas smaidīga!

302. Naktī, 09.04.2018. ap 22.00 izsaucām ātro palīdzību. Prasmīgi, profesionāli rīkojoties vairākas stundas, piesaistot vēl divas brigādes, mediķi faktiski uzdāvināja man dzīvību, nonesot mani no ceturtā stāva (140 kg.) un nogādāja mani Austrumu klīniskās slimnīcas Iekšķīgo slimību klīnikas 2. Pulmonoloģjas nodaļā, kur veiksmīgi, nedēļas laikā, esmu izārstēts un izrakstīts.

301. Izsaku dziļu pateicību 2. nodaļas ārstam Romanam Bočinam un visam medmāsu un sanitāru kolektīvam par profesionalitāti un iejūtību, sniedzot atbalstu manam tēvam viņa grūtajos brīžos.

300. Savas mammas vārdā  vēlos izteikt pateicību 104. NMPD brigādei par profesionāli sniegtu medicīnisko palīdzību, par uzmanību un rūpēm ceļā līdz slimnīcai. Paldies reanimācijas nodaļas personālam un dežurējošai ārstei. Paldies intensīvās palātas personālam, paldies Kardioloģijas nodaļas personālam un dr. Melderei. Paldies visiem, kuri sniedza palīdzību 22. marta agrā rītā.

299. Vēlos izteikt pateicību stacionāra “Gaiļezers” 15. nodaļai. Vissirsnīgākā pateicība visam medicīnas personālam, apkopējām, virtuves darbiniekiem par laipnu, iejūtīgu un pacietīgu attieksmi pret pacientiem! Lai Jums vienmēr būtu veselība, izturība un spēks! Īpašs vissirsnīgākais paldies Dr. Diānai Kuņicinai par visaugstāko profesionalitāti, atsaucību, uzmanību, laipnību un iejūtīgu attieksmi! Šai ārstei var uzticēt vissvarīgāko – savu dzīvi, un tas ir svarīgi! Novēlu Jums veselību, spēku un dzīvesprieku pildot šo atbildīgo un grūto darbu! Paldies vēlreiz!

298. Pateicība stacionāra “Latvijas Infektoloģijas centrs” 8.a nodaļas darbiniekiem. Labdien! Tā nu ir sanācis, ka 2 nedēļas ārstējos LIC – 8.a nod.zarnu infekciju un parazitāro slimību nodaļā, pie pašas nodaļas vadītājas – Ļ.cien. dr. Ilzes Bērziņas. No visas sirds esmu pateicīga savai dakterei par iejūtību, laipnību un manis ārstēšanu! Jau ierodoties vēlā vakara stundā – 8.a nodaļā biju patīkami pārsteigta un sajūsmā par medicīnas personāla ļoti laipno, cilvēcīgo apkalpošanu un attieksmi pret slimnieku! Vēlos no sirds teikt sirsnīgu – paldies medicīnas māsām- Irinai Jačmenkinai, Vitai Naglei, Santai Jansonei, Baibai Goldbergai, procedūru māsiņai – Olgai Rumjancevai, saimniecības māsai – Brigitai Akmenei un lieliskajai sanitārītei – Ilzei Strupkai. Paldies, Jums – mīļie par visu! Neraugoties uz to, ka tabletes bija rūgtas, strauji atlabt palīdzēja fantastiskā dabas ainava aiz palātas loga! Gluži kā pasakā…Vāverītes nebēdnīgi skraida pa koku stumbriem, putniņi čivina, dzeņi kaļ koka dobumos, saulīte oranžās kurpēs iebrien zaļajās egļu galotnēs…Un tam visam pāri-zilas debesis, klusums, un bezgalīgs miers…Jutos kā rehabilitācijas centrā. Un, neskatoties uz gadalaikiem esmu pārliecināta, ka teritoriālajā ziņā LIC atrodas zaļajā zonā-ieskauta skaistā meža masīvā, kas nav mazsvarīgi ārstējoties un atrodoties šajā jaukajā slimnīcā! Visam – 8.a nodaļas kolektīvam vēlu pašiem būt veseliem, dzīvespriecīgiem un veiksmīgiem!

297. Labdien! Pirmo reizi izmantoju Jūsu slimnīcas pakalpojumus, ārstējoties Dienas stacionārā pie Dr. Rūtas Ozoliņas, ņemot vērā, ka bija ļoti limitēts laiks un veselības stāvoklis bija ļoti slikts, lai pilnvertīgi turpinātu darbu. Visas 5 dienas tika maksimāli izmantotas un nodrošināta pieejamība pie visiem diagnostikas izmeklējumiem, profesionāla pieeja, speciālistu pieejamība, tulītēja atbilžu saņemšana, apstrāde, zāļu nodrošināšana, 2 dienā Tu saproti, ka tava veselība ir nonākusi “drošajās rokās” un un Tu atrodies profesionālā mediciniskā iestādē. 5 dienā Tu pilnībā esi saņēmis diagnozi, receptes un medicīnas izrakstu, kas ir detalizēts un Tev ir pilnībā viss skaidrs.
Slimnīca spēj nodrošināt profesionālu vidi un strādā pacienta interesēs, nebaidos pateikt, ka šajās 5 dienās jutos kā privātklinikas līmenī. Protams, Dr. Rūtas Ozoliņas darbs bija neatsverams, galvenais, kas mani pārsteidza, ka viņa respektē pacienta vēlmi, bet neļaujot piekāpties profesionāli. PALDIES PAR DARBU! VEIKSMĪGI TĀLĀK VADĪT KLĪNIKAS DARBU!

296. Uzturējos slimnīcā no 20. līdz 21. martam. Zarnu infekciju un parazitāro slimību nodaļā. Izsaku visdziļāko pateicību personālam (diemžēl, visus vārdus neiegaumēju, bet bija Daina, Everita, Olga) – sirsnīga, draudzīga un tik laipna attieksme!!! Tas palīdzēja man ātri izveseļoties. Tas ir brīnišķīgi, ka cilvēki no sirds un ar smaidu dara šo grūto darbu, atbalsta pacientus un ievieš optimismu!

295. Pateicība stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 4.Pirmreizējās plaušu tuberkulozes diagnostikas un ārstēšanas nodaļas darbiniekiem un pnemonoloģei Ingai Lepsei.

294. Izsaku visdziļāko pateicību dr. O. Minibajevai, rezidentei G. Gulbei un visam 7.nodaļas kolektīvam par manas krustmātes ārstēšanu un aprūpi.

293. Pateicība Neiroloģijas un diagnostikas dienas stacionāra darbiniekiem un vadītājai dr. Rūtai Ozoliņai.

292. Izsakām vislielāko pateicību Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas mediķiem, īpaši dr. Andai Grigānei un visam izcilajam Nieru aizstājterapijas klīnikas kolektīvam, kā arī  prof. Vilnim Lietuvietim, dr.Mārim Jakubovskim ar komandu, dr. Signei Plātei, dr. Intam Siliņam, kā arī A fondam un N.Beļskim personīgi par Jūsu rokām, sirdi un līdzjušanu ārstējot mūsu mīļo tēti Andri Kārli Dambergu. Ļaunā slimība diemžēl mūs uzveica, bet Jūs darījāt visu kas bija un kas nebija iespējams.

291. Gars bagāts top no tā,

ko saņem,

bet sirds top bagāta

vien sevi atdodot

(M.Ķempe)

Tā ir pateicība cien. dr. Vikmanei, par viņas spēju dot siltumu un iejūtību.

290. 21.02.2018. vakarā nokļuvu uzņemšanas nodaļā. Gribu pateikt paldies par laipno apkalpošanu, attieksmi. Paldies personālam, kas strādāja 21.02.2018.vakarā! Paldies par Jūsu darbu!

289. Paldies ārstei neirologei Ievai Paeglei par profesionalitāti. Tieši gadu atpakaļ izrakstījos no Neiroloģijas un diagnostikas dienas stacionāra un šis gads man bija nodzīvots gandrīz bez galvenās problēmas – sāpēm galvā un mugurkaulā, esmu enerģiska un daudz ko paveicu! Paldies, Neiroloģijas un diagnostikas dienas stacionāra masiņām par labvēlīgo un individuālo pieeju katram pacientam!

288. Paldies par jaunajām acīm!

Gribas vai visai pasaulei pastāstīt, cik skaista kļūst pasaule pēc abu acu kataraktu operācijām. Atgūt acu spožumu man palīdzēja Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Biķernieku stacionāra Oftalmoloģijas klīnikā. Paldies visam klīnikas kolektīvam, bet īpaši manai operējošajai ārstei, Oftalmoloģijas klīnikas vadītājai ķirurģei Kristīnei Baumanei par izcili veiktajām operācijām. Tikai pēc kataraktu operācijas cilvēks var uzzināt, cik spodra un krāsaina pēkšņi atkal ir pasaule, ja uz to raugās ar jaunajām acīm. Tagad lieliski redzu to, ko vajag, un pat to, ko nevajag.

287. Vēlos izteikt vislielāko atzinību dakterei D. Lisovai, dakterim ķirurgam I.Ivanovam un citiem slimnīcas ārstiem, kas bija iesaistīti manas dzīvesbiedres ārstēšanā pēc ļoti smagas saslimšanas. Paldies, 3.nodaļas, 10.nodaļas un Sepses klīnikas profesionālajām un attieksmē jaukajām māsiņām un sanitārēm, kas ļoti godprātīgi veica savus pienākumus un veicināja pacientes atveseļošanos. Viņa ir ļoti pateicīga par to. Es pats biju slimnīcā praktiski katru dienu un daudz dienas pat 2 reizes 1.5 mēnešu garumā un varu dot savu vērtējumu par piedzīvoto. Darbinieku attieksme bija ļoti laipna visos gadījumos, pat vienkārši pajautājot, kur meklēt konkrēto nodaļu. Vēlreiz liels paldies personālam un veiksmi turpmāk.

286. Pateicos dakterei R.Ozoliņai par atsaucību, vienkāršību, sirsnību un rūpīgu ārstēšanu. Iesaku izmantot dienas stacionāra pakalpojumus!

285. Vēlētos izteikt vislielāko pateicību Gaiļezera slimnīcas personālam. Pagājušā gada rudenī cietu avārijā, kurā guvu smagus miesas bojājumus un zaudēju 80% asiņu. Pateicoties pieredzējušajiem ārstiem, esmu dzīva un man ir saglabāta kāja. Īpaši esmu pateicīga visiem speciālistiem, kas piedalījās pirmajā, neatliekamajā operācijā un izdarīja visu,lai es būtu dzīva (daktere Inga Dunce, Visams Rafaels un protams, pārējiem, kas piedalījās operācijā). Šajā slimnīcā strādā speciālisti, kuri ļoti labi dara savu darbu. Slimnīcā pavadīju 1.5 mēnesi , kuras laikā iepazinu daļu no personāla un esmu neizmērojami pateicīga pilnīgi visiem par paveikto darbu un fantastisko attieksmi. Īpašs paldies maniem ārstējošajiem ārstiem Zangusam Pīlapam un Andrim Vikmanim.

284. Vēlos pateikt lielu paldies LOC stacionāra 1A Kodolmedicīnas klīniskās daļas nodaļas dr. Lilitai Roznerei. Esmu pateicīga arī visam kolektīvam par pozitīvo un labvēlīgo attieksmi.

283. Pateicamies dakterei Dacei Zalmanei par patīkamu, profesionālu attieksmi un efektīvu ārstēšanu, pateicoties kurai tēta veselības stāvoklis stabilizējās atbilstoši viņa vecumam. Tētis no guļoša kļuva sēdošs un staigājošs.

282. Vēlos izteikt lielu pateicību 13. nodaļas vadītājam Aleksejam Kaminskim par manas meitas ārstēšanu – operatīvo rīcību, nosakot diagnozi (akūts apendicīts, kaut arī simptomi bija neskaidri un pretrunīgi), operāciju un atsaucību pēc operācijas. Tā kā ārsts Kaminskis pirms pieciem gadiem bija arī mana vīra ārsts un izglāba viņam dzīvību, viņa attieksmi un uzmanību pret tuviniekiem, pašaizliedzību, absolūto nesavtību un augsto profesionalitāti jau biju iepazinusi. Jāsaka, nekas nav mainījies, un, ieraugot šo ārstu, zināju, ka meita ir drošās rokās. Šādi mediķi atjauno ticību Jūsu vadītajai iestādei.

Tāpat sirsnīgs paldies uzņemšanas nodaļas personālam, kas strādāja 31.01. janvāra pēcpusdienā, ārstei, kas veica operāciju, ļoti uzmundrinošajam anesteziologam, lieliskajai 13. nodaļas māsiņai, kura nodaļā dežūrēja 2.02. vakarā. Cilvēcīgāku attieksmi gan varētu vēlēties no medmāsas, kas strādāja 2.02., kuras izpratne par labestību diemžēl ir stipri nosacīta. Šajā laikā, kad mediķiem tiek adresēta skarba kritika, ļoti svarīgs un izceļams ir pozitīvu  mediķu darbs un rīcība, jo slimniekam ir svarīga ne tikai ārstēšana, bet arī attieksme. Lai 13. nodaļa nezaudētu savu gudro un profesionālo, lielisko cilvēku Alekseju Kaminski un Jūsu slimnīcā būtu arvien vairāk šādu darbinieku!

281. Esam pateicīgi par mūsu vectētiņa ārstēšanu un veikto acs operāciju Biķernieku stacionārā Oftalmoloģijas klīnikā. Īpaša pateicība operējošajai ķirurģei dr. Kristīnei Baumanei par saržģītas operācijas veikšanu, labu attieksmi un pozitīvu rezultātu!

280. Labdien! Ģimene saka milzīgu paldies par meitas ārstēšanu Rīgas Austrumu Klīniskās Universitātes Slimnīcas:

1) Latvijas Infektoloģijas centra uzņemšanas nodaļā dakterei Saulītei, Intensīvās terapijas nodaļas dakterim Kuņicinam kā arī pārējam LIC medicīniskajam personālam, kuri ļoti pārdzīvoja un aktīvi iesaistījās mūsu meitas ārstēšanas procesā;

2) Tuberkolozes un plaušu slimību centra Intensīvās terapijas nodaļas dakterei Sabai un 5 nodaļas dakterim Bratkovskim kā arī visam pārējam personālam, kas piedalījās mūsu meitas aprūpē un ārstēšanā.

Mūsu meitai tā bija pirmā reize, kad viņa savas dzīves laikā nonāca slimnīcā. Paldies Jums visiem par to ka viņas pirmais iespaids par slimnīcā pavadīto laiku ir palicis pozitīvs.

Visu dakteru, medicīnas māsu un pārējā personāla ieinteresētība, nesavtība, pozitīvisms un atsaucība meitas veselības stāvokļa izvērtēšanā un ārstēšanā bija fantastiska. Mums ir patiess prieks, ka mūsu meita ir atlabusi un var baudīt svētkus mājas atmosfērā. Lai visiem gaiši, prieka un mīlestības piepildīti Ziemassvētki!

279. Pateicība stacionāra Latvijas Onkoloģijas centrs 7B Staru terapijas klīniskās daļas un 5. nodaļas darbiniekiem.

278. Pateicība Uroloģijas un onkoloģiskās uroloģijas klīnikas ārstam Kļimam Ļeoņenko.

277. Pateicība Latvijas Onkoloģijas centra Onkoķirurģijas klīnikas, 5A Onkoginekoloģijas nodaļas ārstei Gaļinai Žižimontovai.

276. Pateicība Vispārējās neiroloģijas nodaļas darbiniekiem un ārstei Ziedītei Želvei.

275. Par ideāli veiktu kuņģa audzēja operāciju un pēcoperācijas aprūpi izsaku atzinību ķirurgam onkologam Robertam Škaparam un viņa komandai, kas mani operēja 2017. gada septembrī un reanimācijas nodaļai. Ticu, ka 2018. gadā varēšu ar savu senjoru deju kolektīvu priecēt Lielajos Dziesmu un Deju svētkos Daugavas stadionā!

274. Pateicība visiem slimnīcas darbiniekiem.

273. Gribu pateikt lielu paldies 10.nodaļas kolektīvam, dakteriem un māsiņām, īpaši dakterim Rudzātam par atsaucību un laipnu izturēšanos, paldies visiem Jums!

272. Es gribētu pateikt personisku un sirsnīgu paldies Ginekoloģiskās nodaļas ginekoloģei dakterei Dacei Sīviņai, kura palīdzēja man izveseļoties, kā arī pieaicināja citus ārstus – speciālistus, lai noskaidrotu, kas man kaiš un mani izārstētu. Paldies par palīdzību un iesaistīšanos! Ļoti novērtēju un esmu bezgala pateicīga dakterei par visu, ko viņa manā labā ir darījusi!

Paldies, arī vēlos pateikt infektoloģei dakterei Montai Madelānei, kas nesavtīgi un ar lielām rūpēm iesaistījās manu slimību izzināšanā un risinājumu meklēšanai, rūpīgi aprakstot un izstāstot, kā rīkoties un ko darīt tālāk.

Paldies, arī vēlos pateikt prof. Dacei Rezebergai par iesaistīšanos un palīdzību manis ārstēšanā. Un paldies arī dakterim Intam Ūdrim. Mīļs paldies vēlreiz no manis visiem manis nosauktajiem ārstiem!

271. Vissirsnīgākais paldies slimnīcas Gaiļezers 13. nodaļas lieliskam ķirurgam Kasparam Zeizam, kā arī anesteziologam Sergejam Grigorjevam par perfekti veikto laparoskopisku holecistektomiju un kvalitatīvu pēcoperacijas terapiju! Arī mīļš paldies par rūpēm un sirsnību 13. nodaļas personālam, it īpaši vecākajai māsai Natalijai, māsām Jeļenai, Marutai, Lienei, Antai un sanitārei Diānai.

270. Vēlos izteikt vislielāko pateicību 8. nodaļas dakterei  Anitai Gruntei par ļoti rūpīgu un uzmanīgu ārstēšanu. Tāpat arī visām māsiņām un sanitārēm, kuras ar lielāko rūpību, sirsnību un atbildības sajūtu rūpējās par slimniekiem sarežģītā un smagā veselības stāvoklī.

269. Vēlējos pateikt paldies un uzslavēt 13.Ķirurģijas nodaļu, kurā man tika veikta žultspūšļa operācija. Īpašs paldies K. Zeizam un pārējiem ārstiem par rūpēm, draudzīgo attieksmi un pats galvenais-profesionalitāti. Man kā mamiņai, kuru mājās gaidīja zīdainītis, Jūsu laipnība un sapratne bija ļoti svarīga. Arī pirms pašas operācijas personāls ar patīkamu humora devu centās mazināt manas bailes. Medmāsām (ne visām, protams), gan savā attieksmē pret pacientiem ir ko vēl mācīties. Liels paldies!

268. Vissirsnīgais paldies 15. nodaļas darbiniecei Ilzei Kurmītei par attieksmi un, ka esat tik profesionāla un atsaucīga! Paldies par visu ko izdarījāt manā labā un profesionālo aprūpi, sapratni un iejūtību! Augsti novērtēju Jūsu attieksmi!

267. Izsaku pateicību 6. nodaļas ārstēm I. Puriņai un V. Akermanei par labu darbu. Nodaļā ārstējās mans vīrs. Esmu pateicīga ārstēm par pretimnākšanu un izsmeļošām atbildēm. Novēlu izturību darbā un gaišus svētkus. Pateicību izsaku arī ātrās palīdzības brigādei un personālam uzņemšanā par operatīvu darbu. Veiksmi turpmāk.

266. Pateicība stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 6. Atkārtotas plaušu tuberkulozes nodaļas dr. Irēnai Andrejevičai un kolektīvam.

265. Pateicība 14. Asinsvadu ķirurģijas nodaļas kolektīvam un dr. Patrīcijai Ivanovai

264. Liels paldies atsaucīgajām Gaiļezera slimnīcas 13.nodaļas māsiņām!!!

263. Labdien! Vēlos pateikties 10. nodaļas dakterim E.Cunskim par to, ka ir tik profesionāls un atsaucīgs. Paldies par visu, ko darījāt manā labā. Tiešām visu saprotami izskaidroja, laipni uzņēma nodaļā, operatīvi un kvalitatīvi veica operāciju un visu laiku uzmanīja pēc operācijas. Ļoti patika attieksme! Komunikācija super!!! Paldies!

262. Latvijas Diabēta Asociācija pateicas RAKUS ārstiem Ilonai Salmiņai, Maijai Mukānei, Sabīnei Upmanei par sniegto atbalstu un brīvprātīgo darbu Latvijas Diabēta asociācijas Pasaules Diabēta Diena 2017 Rīgā norisē 2017. gada 4. novembrī Rīgas 2. Valsts Ģimnāzijā.
Ar cieņu, Ingvars Rasa.

261. Pateicība stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 8a nodaļas darbiniekiem:

Lai mūsu vārdi tik stipri, kas citus stiprus dar’;

Lai mūsu vārdi tik saldi, kas sirdis apburt var.

Lai mūsu vārdi tik svēti, ka garu debesīs ceļ;

Lai mūsu vārdi tik dziļi, ka smeļ tos un neizsmeļ!

/Edvards Treimanis-Zvārgulis/

Vissirsnīgāko paldies vēlos teikt LIC 8a nodaļas vadītājai – manai ārstējošai ārstei – Dr. Ilzei Bērziņai. Paldies Jums mīļo dakterīt par visu! Augsti novērtēju Jūsu vadīto kolektīvu. Jutos ārstēta, izmeklēta un mīļi apčubināta! Sirsnīgi pateicos arī saimniecības māsai – Brigitai Akmenei, procedūru māsai – Olgai Rumjancevai un jaukajai, laipnajai sanitārītei – Ilzei Strupkai. Paldies Jums par pašaizliedzīgo darbu, mīlestību, iejūtību un profesionālajām zināšanām!

260. Pateicība stacionāra “Gaiļezers” 12. nodaļas kolektīvam.

259. Pateicos Biķernieku slimnīcas Gerontoloģijas centra kolektīvam un tā vadītājai Dainai Zepai par profesionālu un iejūtīgu attieksmi veicot izmeklējumus un ārstējot manu mammu no 2017.gada 19. – 26.oktobrim. Lai Jums veicas darbos, veselība pašiem un savstarpēja sapratne, kas nodrošina nodaļas veiksmīgu darbu!

258. Pateicība stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 9. nodaļas kolektīvam par  mana vīra ārstēšanu un aprūpi. Liels paldies arī par sapratni un iejūtību dr. I. Fleijai.

257. Vēlos pateikt lielu paldies par 26.09.2017. veikto operāciju un iespēju atgriezties normālā dzīvē dr. Dace Ozolai-Azovskai un visam 16. nodaļas personālam par sniegto palīdzību atlabšanas procesā. Lai Jums visiem laba veselība un izturība. Vēlreiz paldies.

256. No visas sirds pateicos! 02.10.17. tiku nogādāta slimnīcā pēc traumas darba vietā. Par mani rūpējās kā, par porcelāna lelli. Izmeklējumus veica saudzīgi. Visu laiku jutos pieskatīta. Ar mani sarunājās,tā it kā es būtu vistuvākais cilvēks, katram personālam. Paldies par mīlestību! Vēlu, visam personālam -veiksmi, izturību un arī veselību.

255. Vēlos izteikt vislielāko pateicību ārstam Robertam Škaparam par profesionālu, korektu un iejūtīgu attieksmi un darbu, veicot man operāciju. Jūs esat vislabākais! Paldies! Paldies arī 1dienas stacionāra darbiniekiem.

254. Cien., Medicīnas darbinieki! Pēdējā laikā nākas dzirdēt daudz  negatīvu ziņu  par mediķu darbu. Noteikti  ir dažādi  iemesli tā teikt. Taču mums ir vēlēšanās pateikties –   par sapratni,  sadarbību un iespēju kādu ilgāku brīdi  dzīvot cilvēcīgi pilnvērtīgu dzīvi.

Latvijas Onkoloģijas centrs Austrumu slimnīcā. Zināms, ka slimība „vēzis” ir īpaša. Slimības gaita ir Dieva un Dieva komandas rokās. Šī Dieva komanda esat Jūs. Tieši ticība Jūsu darbam, savstarpējā sadarbība ar slimnieku – nereti notur cilvēku normas robežās, palīdz  sadzīvot ar smago diagnozi.

Īpašs paldies:

  • labajam gariņam, kas vienmēr ar uzmundrinājumu sagaida, sanitārei, slimnieku kopējai LOC Uzņemšanas nodaļā Veltai Mauliņai;
  • gudrajām, ieklausīties spējošajām  un saprotošajām  9.A nod. dr Signei Plātei un dr. Evijai Gašenko;
  • darbīgajam 9. A nodaļas personālam.

Jums izturību, savstarpēju sapratni un veselību Jums vēlot – Jūsu  aprūpē slimnieks  Oskars …, kā arī  sieva un bērni.

253. Pateicība Oftalmoloģijas klīnikas darbiniekiem. Klīnikā ir uzmanīga, labvēlīga un pārdomāta attieksme no ārstes V. Ligutes un visa personāla puses, kuri piedalījās kataraktas operācijā un pirms operācijas izmeklēšanā. Sirsnīgs paldies un veiksmi turpmāk.

252. Labdien! Gribu izteikt milzīgu pateicību internistam Aleksandram Ņikitinam. Pateicoties viņa profesionālismam un attieksmei pret pacienti, manai 89 – gadīgai mātei, kura gulēja Biķernieku slimnīcā Gerontoloģijas centrā  no 01.09.2017 – 12.09.2017. vairs nav nopietnu problēmu ar veselību. Ar māti var normāli komunicēt, viņa atjaunoja savas ikdienas prasmes. Prieks, ka mūsu medicīnā strādā tik profesionāli ārsti! Gribētos, lai A. Ņikitina darbs tiktu atzīmēts arī no Ministrijas puses.

251. Pateicība stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 6. Atkārtotas plaušu tuberkulozes nodaļas darbiniekiem.

250. Pateicos Dr. Rolandam Dālem  un 11. nodaļas kolektīvam par veiksmīgi veikto operāciju.

249. Labdien, gribu teikt lielu paldies reanimācijas, intensīvās terapijas nodaļu un aritmoloģijas nodaļas personālam par manu atjaunotni dzīvībai un dzīvei, ka varu būt atkal kopā ar bērniem, mazbērniem, radiem, draugiem, kolēģiem. Pati neko neatceros no notikušā, bet tagad jāturpina atkopties, lai visu mediķu ieguldītās pūles nebūtu veltas. Lai Jums visiem laba veselība un izturība, lai neskumdina apvainojumi un nepelnīti pārmetumi, es tiešām par slimnīcā pavadīto laiku varu teikt tikai labus vārdus.

248. Pateicība stacionāra “Biķernieki” Ķirurģiskās infekcijas klīnikas darbiniekiem un ārstam Anatolijam Muhordovam

247. Veselības ministrija izsaka atzinību iesniegumā minētajām ārstniecības personām par profesionalitāti un ieguldīto darbu, rūpējoties par savu pacientu veselību un dzīves kvalitāti. Pateicība stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” ķirurgam G. Ancānam, Ķīmijterapijas ambulatorās un dienas stacionāra nodaļas ārstam I. Baumanim, kā arī visiem medicīnas jomas speciālistiem, kuri piedalījās iesniedzējas vīra veselības aprūpes nodrošināšanā.

246. Pateicība stacionāra „Latvijas Onkoloģijas centrs” galvenajam ārstam Viesturam Krūmiņam, Onkoķirurģijas klīnikas vadītājam Armandam Sīviņam, ķirurgam Guntim Ancānam, Ķīmijterapijas un hematoloģijas klīnikas nodaļas vadītājai, asoc.prof. Ivetai Kudabai un ķīmijterapeitam Ivaram Baumanim.

245. Pateicība stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 4.Pirmreizējās plaušu tuberkulozes diagnostikas un ārstēšanas nodaļas kolektīvam un ārstei Ilzei Morozovai.

244. Patiesā cieņā izsaku pateicību Galvas un kakla ķirurģijas nodaļas vadītājam dr. Jurim Tāram un visai ārstu un māsiņu komandai, kas mani operēja 29.08.2017. un pēc tam sniedza atbalstu atlabšanā! Šeit ir  labākie speciālisti! Paldies visam nodaļas personālam – ārstiem, māsiņām un sanitārītēm! Paldies par attieksmi un rūpēm! Lai visiem labi sokas un stipra veselība!

243. Pateicība Koloproktoloģijas nodaļas darbiniekiem

242. Pateicība stacionāra “Biķernieki” Ķirurģijas infekcijas klīnikas ārstam rezidentam Mihailam Petrovičam.

241. Izsaku pateicību 12. nodaļas ārstiem – ķirurgiem Georgijam Kočiašvilli un Ainaram Bokam par konsultēšanu un prasmīgi veiktu akūtu operāciju manai meitai 2017. gada jūlijā.

240. Pateicība stacionāra Tuberkulozes un plaušu slimību centrs Multirezistentās tuberkulozes nodaļas darbiniekiem.

239. Vēlos izteikt lielu pateicību ārstiem speciālistiem par atsaucību, pretīmnākšanu un profesionalitāti galvas audzēja diagnozes noteikšanā un ārstēšanā, īpaši – Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas “Latvijas Onkoloģijas centra” Staru terapijas klīniskās daļas vadītājai, radioloģei terapeitei Zandai Liepai.

238. 20.07. Dr. Zangus Pīlaps meistarīgi diagnosticēja m. latissimus dorsi piestiprināšanās vietas tendinītu. Prasmīgi, profesionāli un ātri veica kinezioloģisko saišu terapiju. Jau pēc divām dienām varu kustināt roku!

237. Vēlos izteikt pateicību ārstam Andrejam Oļesikam, kurš sniedza man palīdzību 12.07.2017. naktī Austrumu slimnīcā (neatliekāmās palīzības klīnikā). Augsti kvalificēts un izpalīdzīgs dakteris, kurš bija atsaucīgs pret visiem pacientiem pat grūtos nakts darba apstākļos. Prieks, ka mums ir ārsti, kuru aicinājums un vēlme ir palīdzēt un rūpēties par pacientiem. Paldies!

236. Pateicība Uroloģijas klīnikas darbiniekiem

235. Izcils, lielisks, profesionāls darbs Uzņemšanas un Observācijas nodaļās Dr. Helēnas Turauskas, abu nodaļu māsu un pārējā medicīniskā personāla izpildījumā, kuri sniedza man palīdzību un apkalpoja mani naktī no 3. uz 4. jūliju. Patiesa rūpe par cilvēku, iejūtība, uzmanība, laipnība, sapratne bija iepriekš minētā personāla sabiedrotie. Lūdzu vadību izteikt atzinību šiem mediķiem, kā arī citādi iespējami motivēt šos darbiniekus.

234. Vēlos izteikt lielu pateicību Ķirurģijas nodaļai, īpaši dr. Ozolai par sniegto medicīnisko palīdzību un rūpēm pret pacientu. Tāpat vēlos izteikt pateicību arī 4. nodaļas personālam par pacienta ārstēšanu un izglābšanu no bezpalīdzības stāvokļa.

233. Vēlos izteikt visdziļāko pateicību manam ārstam – radioloģei – terapeitei Lidijai Buklovskai par atbalstu, godprātīgu attieksmi un stingru raksturu, kas man palīdzēja nezaudēt cerību un atrast spēku grūtajā brīdī! Ticu, ka man ar dakteres palīdzību izdosies uzvarēt slimību.

232. Medicīnas darbinieku dienā! Nav iespējams izteikt vārdos pateicību visiem ārstiem, kuri mani ārstēja no 2009.g. LOC! Ko es varu? Un kā es Jums varu palīdzēt vai kādā veidā “kompensēt” par manu atgriešanu brīnišķīgajā dzīvē? Ne ar vienu “dāvanu” nav iespējams to izdarīt. Jo es zinu, ka ar visu Jūsu profesionālismu un pieredzi, kas tikai ir iespējams Cilvēkam ar Dievu svētību un palīdzību, Jūs ārstējiet cilvēkus. Jūs esat kā Eņģeļi, kuri sargā, māca un dod mums iespēju pilnvērtīgi dzīvot! Es atceros Jūs katru dienu un esmu pateicīga par laimi dzīvot – redzēt sauli un jūru, savus radiniekus un draugus. Esmu vesela un laimīga – pateicoties Jūsu atbalstam un ārstēšanai! Es lūdzu Dievu par Jūsu veselību, prieku un laimi dzīvē. Es gribu, lai valsts sargā Jūs arī pilnā apjomā – dod Jums iespēju mierīgi strādāt. Lai Jums būtu viss ko Jūs vēlaties bez ierobežojuma. Jums ir Dieva darbs. Nepietiks vietu, lai izteiktu visu manu pateicību ārstiem: ķirurģiem – E. Nesterenko, S. Januškevičam, M.Timofejevam, anesteziologam Krastiņai, 10. nod. vad. V.Sosāram, Ķīm. ter. nod. vad. S.Plātei, A.Brīzei un daudziem citiem, jo ārstu saraksts ir liels. Paldies par izmeklējumiem un med. personālam visās nodaļās! Es dalos ar savu Prieku un tā ir mana Dāvana Jums.

231. Izsaku vislielāko pateicību medicīnas personālam, kas sniedza neatliekamo medicīnisko palīdzību manai meitai 2017. gada 9. jūnijā Gaiļezera uzņemšanas nodaļā.

230. Vēlos pateikt lielu PALDIES visai Mikroķirurģijas 20. nodaļai par nesavtīgu darbu un operatīvu darbību. Liels paldies mikroķirurgam Dzintaram Ozolam un visam operāciju blokam, kurš dežūrēja no 7.06-8.06! Kā arī milzīgs PALDIES medicīnas personālam – Ingūnai Cepurniecei, Ievai Bernhardei, Valentīnai Berestovai, Mārai Mikulānei, Olgai Provatorovai, Marijannai Vilkājai! Liels paldies arī uzņemšanas nodaļai! LIELS, LIELS PALDIES JUMS PAR DARBU, KO VEICAT! PALDIES, KA NAKTS STUNDĀ UZŅEMĀT MANU MEITIŅU UN OPEREJĀT,  SNIEDZĀT MEDICĪNISKU UN MORĀLU ATBALSTU! No sirds pasakos Jums par visu!

229. Vēlos no sirds pateikties Latvijas Infektoloģijas centra – 8. nodaļas Ļ.cien. vadītājai, manai ārstējošajai ārstei – Ilzei Bērziņai. Mīļo dakterīt! Jūsu rokas nekad nav brīvas, tajās Jūs turat: darbu, prieku, bēdas, mīlestību… Paldies par manu ārstēšanu, paldies Jums par laipnību, profesionālajām zināšanām, iejūtību un sirsnību! Jūs bijāt un esat fantastiska! Lai Jums – mīļo dakterīt stipra, jo stipra veselība un izturība visus mūs, slimniekus (vājiniekus) ārstējot! Lai gaišas domas, sprigani raits darba solis un sirdī saule!

228. Pateicība stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” Plaušu tuberkulozes un meningītu nodaļas darbiniekiem.

227. Vēlos izteikt lielo pateicību Endoskopijas nodaļas speciālistiem – ārstiem un māsiņām par augstu profesionalitāti, sirsnīgo attieksmi. 2017. gada 19. maijā ierados uz kolonoskopiju, biju nekāda, stresā. Jau reģistratūrā mani mierināja. Pēc tam māsiņa man visu izskaidroja, es pavisam nomierinājos, pat smaidīju. Ar mani strādāja vesela speciālistu komanda – dakteris Herberts Kūrs, anestezioloģe, māsiņa, diemžēl, māsiņas vārdu stresā neatceros. No procedūras aizgāju pavisam citā garastāvoklī, liels paldies visiem.

226. Vēlos no visas sirds pateikt ļoti mīļu PALDIES Kardioloģijas 3. nodaļas ĀRSTĒJOŠAM ĀRSTAM Artjomam Ļišņovam par sirds asinsvadu oprāciju un visai komandai, kas operēja un palīdzēja man tikt atkal dzīvē.Lai Jums arī tālāk viss iecerētais izdodas! Ar cieņu-Armands.

225. Liels paldies par Jūsu sapratni un sirsnīgo attieksmi pret saviem pacientiem. Lai Jums laba veselība un, lai Jums veicās visās dzīves jomās!

224. No sirds pateicos Austrumu slimnīcas 6. neiroloģiskās nodaļas personālam par rūpēm un pašaizliedzību, ko saņēma mana mamma, kas ārstējās 6. nodaļas 2. palātā pēc insulta no 19. līdz 28. aprīlim. Īpašs paldies mūsu ārstējošajai dakterītei – rezidentei Leldei Liepiņai par sirsnīgo attieksmi un profesionālo pieeju.

Atrodoties blakus mammai slimnīcas palātā, ar gandarījumu vēroju, kā notiek slimnieku kopšana un ārstēšana, cik ļoti Jūsu personāls rūpējas par visiem slimniekiem, kuri nav spējīgi paši paēst un sevi apkopt. Jūsu medmāsiņas un sanitāres katram slimniekam velta visu iespējamo uzmanību un sirds siltumu, un nevienu brīdi nav sajūtas, ka māsiņām un sanitārēm ir jāapkopj viss garais gaitenis pilns ar pacientiem. Ir skaidri redzams, ka Jūsu darbinieki dara šo neiedomājami grūto darbu savas pārliecības un cilvēku mīlestības vārdā.

Lūdzu nododiet šo pateicību visiem 6. nodaļas darbiniekiem kopā ar manu novēlējumu – lai Jums neizsīkst enerģija palīdzēt cilvēkiem un dāvāt tiem visdārgāko – veselību.
Paldies!

223. No sirds gribam pateikties neiroķirurgam DMITRIJAM GAVRIĻINAM, jo ar viņa rokām bija izdarīts brīnums, viņš izglāba mūsu mammu. Tikai ar mūsu cerību un daktera zelta rokām viņa šodien ir ar mums un veseļojas. Lai Dievs dod dakterim veselību un daudz, daudz gadu dzīvot.

222. Sirsnīgs paldies Endoskopiju nodaļas ārstei Anitai Lapiņai, anestezioloģei un visiem, kas šodien darbojās ap mani, veicot kolonoskopiju. Par laipnību, iejūtību un profesionalitāti. Pirms procedūras biju salasījusies interneta atsauksmes un nobijusies kā diegs. Zinot, ka ārstiem šī procedūra ir ikdiena, ne uz ko īpašu necerēju, galvenais – lai labi rezultāti. Taču tiku sagaidīta ar lielu laipnību, viss tika paskaidrots un izdarīts ideāli. Ar tādu attieksmi pat sāpes būtu paciešamas. Liels, liels paldies, prieks, ka mums ir tādi mediķi!

221. Liela un sirsnīga pateicība zelta roku neiroķirurgam dakteram Auslandam, anestezioloģei Skudrei, med. māsai Natālijai Staravoitovai par pirmsoperācijas, operācijas un pēcoperācijas laikā veltīto sirsnīgumu un labvēlīgumu.

220. Liels paldies Intensīvas terapijas med.māsas palīdzei Verai Rudenko par pozītīvo motivāciju un labām rokām.

219. Paldies par profesionalitāti, sirsnību un iejūtību Valsts Apdeguma centra uzņemšanas nodaļas medmāsām Dacei un Rasmai, kā ārī ārstam Jānim Kundziņam.

218. Paldies dakterim Kasparam Zeizam un dakterim Fokinam par manu ārstēšanu. Kaut arī bija grūtības. Izsaku lielu paldies visai 13 .nodaļai.

217. Pateicība stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 1. un 6. nodaļas darbiniekiem.

216. Pateicība neiroķirurgam Sergejam Vedenskim

215. Pateicība stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 1.Torakālās ķirurģijas nodaļas un 4. Pirmreizējās plaušu tuberkulozes diagnostikas un ārstēšanas nodaļas darbiniekiem – Andai Šurpickai, Rihardam Mikilpam-Mikgelbam, Mārītei Piebalgai, Ingunai Cepurniecei un Lidijai Mickevičai.

214. Pateicība stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 7.Multirezistentas tuberkulozes nodaļas kolektīvam.

213. Sirsnīgs paldies stacionāra „Gaiļezers” Iekšķīgo slimību  5. nodaļas kolektīvam (īpaši dr. E.Jansonam) par rūpīgo un nevienaldzīgo attieksmi pret pacientiem. Es pati to sajutu, kad 2017.gada 8.martā ļoti bēdīgā stāvoklī nonācu šajā nodaļā un pēc pāris dienām jau varēju doties mājās. Vēlos pateikties arī Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas personālam par saskaņoto darbību un sniegto palīdzību!

212. Pateicība ārstiem Elitai Šapovalovai, Anitai Lapiņai, Sergejam Januškevičam, Aigaram Seņkānam, Jānim Saulītem un visam 4. Abdominālās, mīksto audu ķirurģijas nodaļas kolektīvam, kā arī citiem veselības aprūpes speciālistiem par sniegto palīdzību.

Veselības ministrijas vēstule

211. No sirds pateicos dakterītei Venetai Liepai, ka nekavējoties uzsāka manu ārstēšanu, nespēju izsekot cik operācijas man bija, bet nevienu brīdi nebaidījos, jo uzticējos. Paldies visam 14. nodaļas kolektīvam, ka palīdzējāt man atveseļoties. Paldies dakterītei un māsiņām, ka uzturējāt sakarus ar mājiniekiem. Paldies visam operācijas zāles personālam. Paldies, Intensīvās terapijas nodaļas dakteriem un 3 bloka meitenēm. Paldies vārda brālim par vizināšanu. Ar cieņu – Pēteris.

210. Izsaku visdziļāko pateicību operatorei Indrai, kura 24.02.2017. sniedza man vispilnīgāko paskaidrojumu par irigoskopijas u.c. zarnu izmeklēšanas veidiem, bija vnk. izcili laipna un saprotoša, iedziļinājās manā problēmā un deva vislabāko padomu kā turpmāk rīkoties. No sirds novēlu Indrai saglabāt šo sirds siltumu uz ilgiem gadiem.

Ar cieņu Inese.

209. Pateicība stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 9.Tuberkulozes un plaušu slimību diferenciāldiagnostikas nodaļas ārstei Ievai Fleijai

208. Gribu izteikt pateicības vārdus Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas darbiniekiem un nodaļas vadītājam! Vakar, ierodoties klīnikā ar akūtām vēdera sāpēm, saņēmu tūlītēju palīdzību un brīnišķīgu attieksmi, gan no medmāsām (diemžēl vārdus nezinu), bet bija gan gados jauna sieviete, gan vīrietis. Lieliska attieksme no rezidentiem sonogrāfijas kabinetā, students Edgars ļoti skrupulozi veica izmeklējumu un atrada vainu, dēļ kā ir sāpes. Ginekoloģe Inga bija draudzīga un laipna, visbeidzot nodaļas vadītājs un ķirurģe pienākot pie manis tiešām izstaroja laipnību, kompetenci un mīlestību pret savu darbu! Cik mūsdienās tas ir liels retums… Man ir prieks par Austrumu slimnīcas ārstiem un prieks par jaunajiem studentiem, kuri ar lielu interesi apgūst šo amatu praksē Jūsu slimnīcā! Paldies, tā tik turpināt!

207. Esmu pateicīga par aprūpi Ātrās medicīniskās palīdzības brigādei, LIC Uzņemšanas nodaļai un ārstēšanu 10. Drudža un diferenciālās diagnostikas nodaļas vadītājai dr. Ludmilai Ivančenko un visiem darbiniekiem laikā no 2017.gada 31.01. līdz 6.02. Lai veicas!

206. Pateicība stacionāra “Biķernieki” Uzņemšanas nodaļas virsmāsai Antoņinai Rubenei

205. Pateicība Tuberkulozes un plaušu slimību centra 7. Multirezistentas tuberkulozes nodaļas personālam.

204. Pateicība Iekšķīgo slimību klīnikas 5. Iekšķīgo slimību nodaļas ārstei Leldei Dimdiņai.

203. Izsakām pateicību Latvijas Onkoloģijas centra ķirurgam Dr. Med. A.SĪVIŅAM par veiksmīgu operāciju mūsu mammai Lidijai G.

202. Pateicība Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas ārstei Viktorijai Lagutinai un medicīnas māsai Sanitai Ulasai.

201. Vēlos pateikt sirsnīgu Paldies 18. nodaļas māsām un māsu palīgiem par iecietību un rūpēm, kuri strādāja no 17.01 – 18.01. Jūs esat Lieliski izturību Jums un veiksmi darbā. 🙂

200. Pateicība stacionāra “Gaiļezers” 10. Ķirurģijas nodaļas kolektīvam.

199. Pateicos par profesionālo attieksmi Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 9. nodaļas personālam. Liels paldies nodaļas vadītājai Inetai Grīslei par šīs nodaļas augstā profesionālā līmenī organizēto darbu, radīto patīkamo gaisotni nodaļā, iejūtīgo attieksmi pret pacientiem. Vēlos pateikties arī nodaļas ārstiem, medicīnas māsām, medicīnas māsu palīgiem un visiem darbiniekiem. Jo īpaši, vēlos pateikties 9.nodaļas medicīnas māsām un viņu palīgiem – Liānai Lucenko, Lolitai Tarnavskai, Edītei Circenei un Laimai Lūsei par laipnību, sirsnību un godprātīgu attieksmi pret savu darbu! Novēlu visam kolektīvam, turpinot veikt savu darbu, nezaudēt sirds siltumu, iejūtību un profesionalitāti, kā arī vēlu Jums stipru veselību un izturību!

198. Pateicība no pacientes Iekšķīgo slimību klīnikas 5.Iekšķīgo slimību nodaļas ārstei Signei Zelčai, nodaļas vadītājam Edmundam Jansonam un aprūpes personālam.

197. Dziļā cieņā noliecu galvu un pateicos Jūsu slimnīcas personālam par augsti profesionālo darbu saistībā ar manu veselību. 04.01.17. mani Neatliekamās palīdzības brigāde atveda uz Jūsu klīniku ar  kritisku sirds aritmiju. Un jau sākot ar uzņemšanas nodaļu viss tika darīts ātri un profesionāli – pieslēdza mani pagaidu kardiostimulatoram. Tālāk sekoja Intensīvās terapijas palāta, un 05.01.17. dakteris Pudulis mani operēja – nomainīja pagaidu sirds stimulatoru pret pastāvīgo kardiostimulatoru, pēcāk dakteris uzraudzīja manu atveseļošanos 8a palātā. Un viss tika darīts ātri, lietišķi un profesionāli. Pat tika atklāta man hroniska, ielaista, nieru saslimšana, ko man nebija teikuši ne mans ģimenes ārsts, ne urologi, pie kuriem esmu bijis ar analīzēm  uz konsultācijām vairākkārt.  Un beidzot – arī apmaksa (pacienta līdzmaksājums) pat man, pensionāram liekas visai draudzīgs, it īpaši, ņemot vērā lielo darbu apjomu saistībā ar manu ārstēšanu,  kas tika izpildīts šo 5 dienu laikā. Un vēl – man bija negaidīts un visai patīkams pārsteigums, ka  līdzi iedotajā Izrakstā mana diagnoze ir aprakstīta īsi, konkrēti un precīzi,  pievienoti  arī ieteikumi par medikamentu lietošanu un turpmāko ārstēšanos. Un tas viss 5 dienu laikā! Jo līdz šim biju staigājis pie dažādiem ārstiem un neviens neko konkrētu man nevarēja pateikt attiecībā uz manu diagnozi un ārstēšanu. Vēlreiz ļoti pateicos Jūsu klīnikas mediķiem, īpaši dakterim Pudulim  un visam personālam, un novēlu Jums visiem labu veselību, veiksmi un  panākumus.

196. Pateicība stacionāra “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 7. Multirezistentas tuberkulozes nodaļas vadītājai Līgai Kukšai.

195. Izsaku visdziļāko pateicību Gaiļezera Intensīvās terapijas un reanimācijas nodaļas ārstam Edgaram Krivmanim, kā arī māsiņām, kas dežūrēja 19.oktobrī un cīnījās par mūsu māmiņas dzīvību. Paldies par profesionālo attieksmi un mierinājuma vārdiem. Lai jaunajam dakterim veicas!

194. Pateicība stacionāra “Gaiļezers” 12. nodaļas kolektīvam.

193. Vēlos izteikt pateicību Latvijas Onkoloģijas centra Krūts ķirurģijas nodaļas kolektīvam un tās vadītājam J.Eglītim par profesionalitāti, iejūtību, pozitīvu attieksmi, atsaucību un sirsnību! Lai veiksmīgs, veselīgs un panākumiem bagāts Jaunais Gaiļa gads!

192. Vēlos pateikt lielu paldies dakterei Dimdiņai un visam 5.nodaļas kolektīvam par jauku attieksmi, aprūpējot manu tanti! Īpašs paldies sociālajai darbiniecei Annai par atsaucību, palīdzību un padomiem! Lai jums visiem priecīgi svētki un izturība, veicot jūsu grūto un pašaizliedzīgo darbu!

191. „Invalīdu un totalitāro režīmu upuru kluba” pateicība Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīcas Oftalmoloģijas klīnikas ārstiem Tamārai Petrovai, Ilgai Lūkinai, Valdai Ligutei un Ievai Trēziņai       Pielikums

190. Mēs, nu jau aizsaulē esošā pacienta sieva un bērni vēlamies pateikt ārkārtīgi lielu pateicību 5.nodaļas Dakterei Sintijai Iesalniecei, kura mūsu mīļā cilvēka piedējas nedēļas un dienas ar savu pašaizliedzīgo, profesionālo ārstēšanu, attieksmi, cilvēkmīlestību darīja daudz, daudz vieglākas. Un ne tikai viņa dienas, bet arī mūsējās, jo viņa ir Ārsts, Cilvēks ar lielo burtu! Lai Dakterītei pietiek spēka, izturības, lai viņai pašai laba veselība, lai viņai, veicot savus pienākumus, izdodas saglabāt profesionalitāti, atliek laiks to pilnveidot, lai arvien viņa saglabā to gaišumu, labestību, sapratni, kas viņā mīt pašlaik! Priecīgus Ziemassvētkus!

189. Paldies jaukajam un pozitīvajam 4.nodaļas rezidentam Timuram Salambajevam, kurš veica man operāciju. Kaut tādu foršu dakteru būtu vairāk un kaut viņus slimnīca spētu “noturēt”! Tāpat paldies Aigaram Senkānam, brīnišķīgam dakterim ar fantastisku humora izjūtu, kurš morāli man palīdzēja pieņemt diagnozi un pārvarēt bailes. Paldies 4.nodaļas personālam – mīļajām māsiņām un sanitārēm un, īpaši – medbrālim :)! Nebiju gaidījusi tik labu un sirsnīgu attieksmi, vēlreiz, liels paldies!

188. Pateicībā saku paldies dr. Signei Plātei par augsti profesionālo ārstēšanu, laipnu, atsaucīgu attieksmi, skatienu, smaidu, sapratni un sajūtu valodu – tā ir dakteres Māksla. Visa aizvadītā gada garumā un arī pašreiz saņemot ķīmijterapijas kursu, no dakteres ir izjusta iejūtība un nesavtīga vēlēšanās palīdzēt manas veselības stāvokļa noturēšanai ceļā uz izveseļošanos. Man ir pozitīvs iespaids par 9. nodaļā valdošo atmosfēru. Paldies arī visai 9. nodaļas mediķu komandai un pārējam personālam par darbu, ko dara, paldies par dāvāto mīlestību. Paldies, ka palīdzat man mainīt līdzšinējo dzīvi. Lūdzu administrāciju izteikt īpašu pateicību dr. Signei Plātei par augstas klases profesionalitāti savā attieksmē pret darbu, kas izpaužas sasniegtajos ārstēšanas rezultātos. Lai spēks un veselība Jums visiem, mīļie mediķi!

187. Vēlos izteikt lielu pateicību šodienas (14.11.2016.) uzņemšanas nodaļas ārstiem un māsiņām, kas ar tik patīkamu attieksmi mani – grūtnieci, pieņēma kā pacientu uz apskati, lai arī pati biju apjukusi un līdz galam nesapratu, ko darīt! Biju atbraukusi pēc ārstu ieteikuma un dikti sabijos no sākotnēji piesolītās hospitalizēšanas. Paldies par cilvēcību un sirsnību (mierīgā atmosfērā, smaidos, pasniegtā ūdens glāzē) un pat atsevišķo telpu analīžu gaidīšanas laikā, kur varēju pagulēt! Jūs esat lieliski un novēlu, lai arī valsts sāk jūs novērtēt atbilstoši ieguldītajam! Lai izturība!

186. Es, kā onkoloģijas paciente pirms iestāšanās slimnīcā (pašreiz saņemu ķīmijterapijas kursu 9.nodaļā) vispirms saskaros ar onkoloģijas Uzņemšanas nodaļas darbiniekiem. Vēlos īpaši atzīmēt uzņemšanas nodaļas darbinieci Annu Greiškāni. Tā ir sagadījies, ka iestāšanās dokumentus noformē Anna Greiškāne. Vēlos pateikt lielu paldies par sirsnīgo un laipno attieksmi pret pacientiem, par uzmundrinošiem vārdiem un laba vēlējumiem. Lai vairāk būtu tādu darbinieku.

185. Ilgus gadus esmu Onkoloģijas centra paciente. izsaku vissirsnīgāko pateicību savai ķīmijas terapijas dakterītei EVAI VECVAGAREI par tik iejūtīgo attieksmi manā ilgajā atveseļošanās ceļā. Slimnīcas vizītkarte sākas ar uzņemšanas nodaļu. Varu droši teikt – ANNA GREIŠKĀNE ir patiesi uzņemšanas nodaļas darbiniece, kura vienmēr ar sapratni un pacietību izturas pret pacientiem. No sirds paldies.

184. Sirsnīgs paldies Jūsu slimnīcas kolektīvam par pozitīvo pieredzi, kuru guvu pirmo reizi apzinīgā vecumā saskaroties ar Latvijas medicīnas sistēmu! Lai jums visiem kopā izdodas būt tādiem kādi bijāt ar mani, arī turpmāk. Lai arī pirmā pieredze, taču iepazinu plašu ārstēšanas spektru un visur saskāros ar profesionālu un fantastiski iejūtīgu attieksmi! Vissirsnīgākā mana pateicība uzņemšanas nodaļas ārstiem, māsiņai un sanitāriem, kuri strādāja 1.10. pēcpusdienā un vakarā – par atbalstu, profesionalitāti, empātiju, iedrošināšanu un sajūtu, ka esmu drošās mediķu rokās. Īpašs paldies ārstam-ķirurgam, kurš mani apskatīja uzņemšanas nodaļā un vēlāk arī atnāca uz intensīvas terapijas nodaļu (kur nokļuvu pēc tam) – jūsu cilvēciskums, patiesā ieinteresētība, empātijas spējas un vietā pateiktie vārdi ļoti palīdzēja saņemties:)! Mana visdziļākā pateicība par iedrošinošiem uzmundrinājuma vārdiem, iejūtību, rūpēm un profesionālo palīdzību ko saņēmu no dakterītēm, pirmās dienas pavadot intensīvās terapijas nodaļas 1. blokā. Jūs man palīdzējāt pārvarēt bailes un likt saņemties, lai sāktu kopējo izveseļošanās procesu, jo ārsts var izdarīt ļoti daudz, taču slimniekam arī ir, jāgrib būt veselam. Mīļš paldies intensīvās terapijas nodaļas māsiņām un sanitārītēm, kuras mani nepārtraukti pieskatīja un rūpējās, lai viss ar mani būtu labi 24h režīmā! Visilgāko laiku pavadīju 13. nodaļā, kur ikdienu atrados rūpīgā un uzmanīgā māsiņu un sanitārīšu aprūpē. Jūs esat tik dažādas, taču jūs vieno profesionalitāte, īstajā brīdī pateikts vārds, uzmanība un iejūtība pret pacientiem! Pateicoties jums guvu savas dzīves ne tā foršākā notikuma vispozitīvāko pieredzi kāda vien tā varēja būt! Paldies, jums par jūsu rūpēm un uzmanību, laikā ko pavadījām kopā! Īpašs paldies manam ārstējošam ārstam – ķirurgam Dr. V. Fokinam – ir tik laba sajūta, ka esmu zinoša un prasmīga profesionāļa rokās. Īpaši gribu izcelt daktera apbrīnojamo spēju sajust kā es jūtos pirms es pati kaut ko esmu teikusi! Tā teikt, neko nenoslēpsi:)! Sirsnīgs paldies arī manam anesteziologam par tēvišķīgo attieksmi pirms un pēc operācijas un iedrošinošo sarunu pirms operācijas, pirms kuras biju tik ļoti nobijusies. Jums izdevās man likt aizmirst par bailēm un tāpēc turpmāk varēju uz visu notiekošo skatīties neitrāli un mierīgi. Patīkamu pieredzi guvu arī operāciju zālē! Mans sirsnīgs paldies operācijas zāles komandai par jauko sarunu pirms operācijas, profesionalitāti, cilvēciskumu un iejūtību. Es nepamanīju kā iemigu, vien atceros, ka tiku pamodināta un jums teicu – man likās, ka esmu dienvidos, nemaz neticējās, ka operācija ir jau beigusies. Manuprāt, tā ir liela māksla un talants, tik viegli, kā jums tas izdevās ar mani, izvadīt pacientu caur viņa dzīves ne tiem foršākajiem notikumiem! Paldies, jums par visu un to, ka man tika dota iespēja ar jums satikties un gūt šo pozitīvo dzīves pieredzi! Novēlu jums daudz priecīgu ikdienas notikumu un profesionālas iespējas savu talantu pilnveidošanai un attīstībai.

183. Vēlos izteikt lielu pateicību Informācijas centra speciālistei Vinetai, diemžēl es nezinu viņas uzvārdu, sazvanīju pa tel. 67000610, 26.10.2016., par apbrīnojamo attieksmi pret klientiem, pieņemot zvanus un veicot pierakstus pie speciālistiem. Saņēmu no Vinetas ļoti rūpīgu attieksmi un dziļu ieinteresētību, risinot klienta vajadzības, iespējami ātrāk atrast iespēju pierakstīties pie speciālista, konkrēti bija nepieciešams pieraksts pie Dr. Lagūna. Viņa pārbaudīja visu pieejamo slimnīcu rindas un speciālistus, tādējādi ļoti operatīvi meklējot labāko iespējamo risinājumu. Viņas attieksme un runas veids bija nenoliedzami visprofesionālākais un augsti novērtējams, tādējādi daudziem šo sarunu stāstu kā piemēru par augsti profesionālo līmeni viņas darbā, apkalpojot tik daudz klientu ikdienā, turklāt apzinos, ka vairākums zvani ir satraukti, steidzīgi u.tml, taču Vinetas spēja uzklausīt, būt ieinteresētai un ārkārtīgi atsaucīgai rada vislielāko cieņu pret darbiniekiem un slimnīcu Gaiļezers kopumā.

182. Izsaku sirsnīgu pateicību visiem Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas darbiniekiem, kuri strādāja 20.10. pēc plkst. 19:00! Ļoti profesionāli, korekti un tajā pat laikā sirsnīgi izturējās pret visiem slimniekiem – Ilze Gaide un apkalpojošais personāls. Sevišķi liels paldies naktī dežūrējošam ārsta palīgam Antonam (uzvārdu diemžēl nenoskaidroju)! Antona kungam ir mediķa sirds un prāts un tāpēc novēlu panākumus un veiksmīgu karjeru izvēlētajā profesijā!

181. Izsaku pateicību stacionāra “Latvijas Infektoloģijas centrs” Vakcinācijas kabineta ārstei Irēnai Annai Dambergai un viņas māsiņai! Paldies par Jūsu profesionalitāti, iejūtību un laipno attieksmi!

180. Labdien! Liels, liels paldies ārstei Jekaterinai Guščinai par jauko attieksmi, nakts vidū izrādīto laipnību un izārstēto muguru! Es lepojos, ka mums ir tik patīkami ārsti!

179. Dzīves smagā brīdī, 2 x 2015. gadā nonācu neiroķirurga dr. Auslanda rokās un saku paldies par viņa izcilo darbu un par to ka turpinu dzīvot. Paldies arī par katru reizi, kad pēc operācijas apjautājās kā jūtos un paldies par to, ka viņš ir tiešām savas jomas speciālists – izcils ārsts un ne tikai ārsts, bet cilvēks, kurš uzdāvināja man iespēju turpināt dzīvot.

178. Izsaku pateicību stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” 4. nodaļas ārstam dr. S. Gerķim, aprūpes personālam un anesteziologam A. Seņkānam. Visiem vēlu izturību un labu veselību! Liels paldies!

177. Mēs stacionāra “Biķernieki” Dienas stacionāra Iekšķīgo slimību nodaļas 13. palātas pacienti vēlamies izteikt pateicību dr. Nataļjai Aščeulovai un visam nodaļas personālam par veltīto uzmanību, atsaucību un labajiem vārdiem, kas ir tik nepieciešami pacientiem. Paldies Jums, lai Dievs Jūs sargā!

186. Paldies stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” 3A nodaļas kolektīvam dr. Annai Ivanovai un viņas apmācāmajiem studentiem. Īpaši Rīgas Stradiņa universitātes studentam Johanesam Gobelam. Paldies arī virsmāsai Elgai!

185. Pateicos 14.nodaļas asinsvadu ķirurgam I. Ūdrim viņa komandai un anestezioloģei N. Stengrevicai par man veikto operāciju. Paldies māsiņām par pēoperācijas aprūpi.

184. Lūdzu izteikt atzinību un pateicību neiroloģei dr. Daigai Krūpenai par profesionalitāti un labvēlīgo attieksmi pret pacientu.

183. No sirds pateicos dr.med. P.Ivanovai un dr.V.Liepai par manu dzīvības glābšanu. Pateicos Intensīvās terapijas nodaļas ārstiem un visiem asinsvadu ķirurģijas nodaļas (14.) darbiniekiem par kvalitatīvas medicīniskas palīdzības sniegšanu. PALDIES!

182. Biju nozīmēta uz aizkuņģa dziedzera biopsiju. Vēlos pateikties visam jaukajam kolektīvam, laipnajām māsiņām, dakterim Ivaram Tolmanim. Lai nekad nepazūd smaids un labestība Jūsos. Patīkami pārsteigta biju nākamajā dienā par zvanu, māsiņa pavaicāja kā es jūtos pēc iepriekšējās dienas procedūras. Jūtos labi! Paldies, vēlreiz un ļoti daudzām māsiņām un ārstiem vajadzētu pie Jums pamācīties.

181. Gribu pateikt lielu paldies dakterei onkologam Tatjanai Smirnovai. Apbrīnoju viņas nopietno attieksmi pret darbu. Un viņas laipnību pret katru pacientu, reti mūsu dienās var tādu cilvēku sastapt! Lai viņai izdodas viss iecerētais un pacientu ārstēšana! Man no malas pat viņas žēl palika, jo cik spēcīgam jābūt cilvēkam, lai savas emocijas noturētu sevī, zinot to, ka katrs pacients iet ar cerību! Vēlu to pašu labāko!

180. Vēlos ļoti pateikties 10. nodaļas dakterei Kristīnei Himelreihai par man veiksmīgi veikto operāciju, uzslavēt viņu ne tikai par viņas profesionālo ķirurģisko darbību, bet arī par to, ka viņa māk kontaktēties ar pacientiem, atbild uz viņu jautājumiem, ko ne visi dakteri uzskata par vajadzīgu.

179. Vēlos pateikties dr. Omeļčenko komandai par lielisko apkalpošanu un brūces apstrādi jūsu slimnīcas traumpunktā. Prieks, ka slimnīcā strādā laipni un profesionāli cilvēki.

178. Vēlos izteikt vissirsnīgāko pateicību Valsts Apdegumu centra ārstei Ludmilai Krimai par profesionalitāti, iejūtību un sirsnīgumu rūpēs par manas mammas atveseļošanos. Pavisam vienkāršas rūpes vairo labestību līdzcilvēkos un rada atgriezenisko saiti.

177. Paldies 18 .nod. Dr.V.Rafaelam un viņa operāciju asistējošai komandai, kas 08.06.2016. veica man ceļa operāciju. Dr.Rafaels ir ļoti atsaucīgs, intileliģents, ar labām komunikācijas prasmēm, visiem sociāliem slāņiem pieejams ārsts ar dabas dotu talantu savā profesijā. Paldies viņa vecākiem par to, ka deva viņam iespēju mācīties Latvijā, jo mums tagad ir iespēja griezties pie patiesi savai profesijai atbilstoša daktera.Vēlu viņam veiksmi un izdošanos gan profesionālajā, gan personīgā dzīvē!

176. Gribu izteikt sirsnīgu pateicību uzņemšanas nodaļas ārstei dr. Zanei Straumei par profesionālu darbu un ieinteresētību diagnozes uzstādīšanā, kas ļāva justies labi nonākot slimnīcā ar ātro palīdzību. Tādi ārsti kā dr. Zane Straume dara šo pasauli labāku. 🙂

175. Ļ. cien. stacionāra “Gaiļezers” 8. nodaļas kolektīvam! Sirsnīgi pateicos par Jūsu rūpēm, gādību un mīlestību pret slimniekiem! Liels paldies manai dakterītei Aretai Lurie par sapratni. Tāpat pateicos ēdnīcas kolektīvam par garšīgiem ēdieniem un to pasniegšanas veidu. Paldies! Lai Jums visiem pietiek spēka, izturības un pacietības visā turpmākajā darbā. Ja kāds Jums saka ko sliktu, aizmirstiet to un atcerieties to labo ko darāt. Vēlot Jums visu to labāko, cieņā Jūsu 8. nodaļas 13. istabas slimniece!

174. Ļoti vēlos izteikt pateicību stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” 8. nodaļas Staru terapijas klīniskās daļas kolektīvam – nodaļas vadītājam, ārstējošajam ārstam, māsiņām, sanitāriem un kurjeriem. Visi ir ļoti mīļi, sirsnīgi, un es jūtos kā ģimenes lokā, jo visi gādā un rūpējas par mani. Pasakos no sirds!!!

173. Vēlamies pateikt milzīgu paldies dr. Sintijai Iesalniecei par gādīgo un labsirdīgo attieksmi pret visu vecumu pacientiem. Šajā jaunajā sievietē ir apvienots viss – labsirdība, uzmanība un liela profesionalitāte. Vēlamies no visas sirds dakterei novēlēt stipru, stipru veselību tāpēc, ka viņa tik daudz enerģijas un spēka iegulda savos pacientos. Vēlam, lai slimnīcā būtu vairāk šādu brīnišķīgu ārstu. Izsakām pateicību visam medicīnas personālam, kurš neskatoties uz to, ka dažreiz izjūt negatīvo slimnieku garastāvokli izrāda laipnību, atsaucību, rūpes un iejūtību. Viņi vienmēr ir gatavi palīdzēt un uzmundrināt. Visiem novēlam labu veselību! 5. nodaļas 7. palātas pacienti.

172. Ilgus gadus strādājot, Pacientu Ombudā vadīju arī seminārus par komunikāciju. Šodien esot pacienta lomā saskāros ar ārstu Egilu Strēli. Gribēju izteikt vislielāko apbrīnu un pateicību par ārsta empātiju, sirsnību, iejūtību, atsaucību, sadarbību, komunikācijas spējām, sapratni un visu citu iespējamo. Līdz šim nebiju pieredzējusi tik jauku ārstu. Paldies, ka ārsts ar savu attieksmi spēj radīt drošības sajūtu un dāvāt smaidu visi turpmākai dienai. No visas sirds ceru, ka šī ziņa viņam tiks nodota.  Pateicībā Pacientu Ombuda saskarsmes konsultante Ilze.

171. Vēlos pateikties Latvijas Onkoloģijas centra 6.nodaļas dakterim Zenonam Romanovskim un viņa komandai par paveikto ārstēšanas darbu, izrādītajām rūpēm un atsaucību jau no pašas pirmās tikšanās reizes. Nesaprotu, kādēļ pēdējā laikā absolūti nepelnīti šī klīnika masu medijos tiek pieminēta tik negatīvā gaismā gan administratīvos jautājumos, gan komentējot ārstniecības procesu. Mana pieredze bija – izcili speciālisti, perfekti izdarīts darbs, dakteris, kas ne vien nevainojami veic savu darbu, bet ir arī ārkārtīgi gaišs cilvēks. Dr.Romanovskis, neraugoties uz savu aizņemtību atrod 5 minūtes, lai aprunātos un uzmundrinātu slimniekus, aprauga slimniekus gan vēlu vakaros, gan brīvdienu rītos – īsts sava darba entuziasts. Tāpat arī visi 6.nodaļas darbinieki ir pelnījuši milzīgu pateicību – par nepārtraukto uzraudzību, aprūpēšanu, vingrināšanu – vienmēr ar smaidu sejā un iejūtību pret slimnieku. Un paldies arī neredzamajiem operāciju bloka kareivjiem – lai arī esmu Jūs satikusi, bet neatceros ne sejas, ne uzvārdus – zinu ka Jūs esat lieliski un Jūsu ir daudz 🙂 Paldies Jums visiem! Lai Jums veicas!

170. Mana vispatiesākā pateicība un cieņa kardiologam dr. Jānim Pudulim. Paldies par profesionalitāti un iejūtību! Satiekot tādus ārstus atgriežas dzīvesprieks un veselība. Lai Jums vēl daudziem izdodas palīdzēt!

169. Sirsnīga pateicība dr. Mārim Jakubovskim par viņa oriģinālo humora izjūtu un attieksmi pret pacientiem. Lai Dievs dod viņam ilgu mūžu un drošas rokas, jo tās būs vēl vajadzīgas daudziem. Anestēzijas māsiņai Allai novēlu nepazaudēt savu burvīgo smaidu pacientiem un, protams, pārējiem ļaudīm, kā arī paldies par prasmi iedvest uzticību un nomierināt. Paldies visām jaukajām māsiņām un visam aprūpes personālam. Prieks atrasties tāda kolektīva piesegā!

168. Pateicība Augsti godātajam dr. S. Beketova kungam, dr. A. Strautmanei un žēlsirdīgajām māsiņām. Sirsnīgi pateicos par man veikto operāciju. Paldies par Jūsu sirsnību un iejūtību, par Jūsu lielo un atbildīgo darbu. Tā labestība, vienkāršība, kas Jūsu sirdīs mājo, lai arī gados nākamos ir ar Jums! Vēlu Jums visiem veselību, veiksmi, dzīvesprieku! Lai Dieva žēlastība ir ar Jums katru dienu!

167. Milzīgu paldies Tuberkulozes un plaušu slimību centra 1.nodaļas darbiniekiem, un jo īpaši nodaļas vadītājam, un ārstējošajam ārstam Intam Siliņam par profesionalitāti,  operatīvu izmeklēšanu un rezultatīvu ārstēšanu izsaka Jānis un meita Sandra.

166. Vēlos pateikt lielu paldies Laboratoriskās medicīnas centra medicīnas māsai Oksanai Gailišai par viņas profesionālo darbu. Dievs viņai devis “zelta rokas”. Jau vairākus gadus ik pēc trīs mēnešiem es braucu uz slimnīcu nodot asins analīzes un vienmēr cenšos nonākt tieši pie šīs speciālistes. Paldies Oksanai par viņas augsto meistarību.

165. Vēlos izteikt lielu pateicību par ārstes darbu, profesionalitāti un cilvēcīgo attieksmi sniedzot man neatliekamo medicīnisko palīdzību Jūsu klīnikā 15. februārī, plkst. 19:30. Stacionāra “Gaiļezers” Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikā ierados vakarā ar akūtām vēdera sāpēm. Tā man bija pirmā pieredze, kad vēršos pie ārsta neatliekamajā medicīniskajā palīdzībā. Sajūta, ka nezini, kas notiek un kā sev vari palīdzēt, ir drausmīga. Tāpēc ārsts šādās situācijās ir kā salmiņš pie kā pieķerties. Sagaidot savu rindu un dodoties ārstes kabinetā, mani sagaidīja smaidīga, atsaucīga sieviete. Savā uztraukumā es diemžēl nenoskaidroju ne viņas vārdu, ne uzvārdu. Viss tika izskaidrots man saprotamā, skaidrā valodā, ar zināmu humora devu, kas bija pat ļoti vietā. Mans pirmais iespaids Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikā ir vienreizējs. Vēlos Jums pateikt, ka Jūs varat lepoties ar savu komandu. Jums un Jūsu kolēģiem novēlu stipru veselību un paldies par dabu, ko darāt. Un, protams, īpašs paldies ārstei, kas vakar mani izmeklēja un sniedza nepieciešamo palīdzību. Patiesā cieņā, Sintija!

164. Vēlamies izteikt pateicību par dienas stacionāra ”Biķernieki” (it īpaši uzņemšanas un gerontoloģijas nodaļu) personāla darbu. Liels paldies par lielisko darba organizāciju, par profesionalitāti, jauko attieksmi un atsaucību, par sirds siltumu. Ja mums visur būtu tādi ārsti un medmāsas, mūsu medicīna būtu vislabākā medicīna pasaulē! PALDIES!!!

163. Vēlos izteikt dziļu pateicību, cieņu un apbrīnu dr. Mihailam Tarasovam viņa grūtajā, stresa pilnajā darbā. Bezgalīgā ieinteresētība un rīcība katra pacienta veselības stāvoklī. Neaptverama aktivitāte un pat humora izjūta stresa brīdī. Tas viss pacientam grūtā brīdī ir tik nepieciešams. Neesmu šeit pirmo reizi, bet šī reize paliks atmiņā pateicoties dr. Tarasova personībai. Lai tādi ārsti būtu vairāk. Paldies dr. Tarasovam!

162. Gribu izteikt pateicību stacionāra “Gaiļezers” Iekšķīgo slimību klīnikas 2.Pulmonoloģijas nodaļas vadītājai Inesei Smiltenai un dežūrējošajam ārstam Anatolijam Matisonam, tāpat medmāsai Jeļenai Lihamanovai par to, ka divu dienu laikā man palīdzēja atgūt veselību. Īpaši gribu pateikt paldies dr. Inesei Smiltenai, par to, ka viņas vadītajā nodaļā  ir tik augsti kvalificēti speciālisti kā –  Inga Stuķēna un Anatolijs Matisons.

161. Sirsnīgs paldies par laipno attieksmi, gaišo sirdi un vienkārši atbalstu Stacionāra “Linezers” Asins kabineta māsiņām, reģistratūras darbiniecēm, īpaši Sigitai Dričai un visām hematoloģēm, kuras mani ārstēja visu slimības periodu, īpaši Ķīmijterapijas un hematoloģijas klīnikas 3.Hematoloģijas nodaļas vadītājai Ingrīdai Ūdrei un dr. Ilzei Trocjukai.

160. Liels paldies stacionāra “Gaiļezers” Vispārējās un neatliekamās ķirurģijas klīnikas 13.Ķirurģijas nodaļas ārstam ķirurgam Alvim Melderim par mūsu mammas ārstēšanu!

159. Vēlos izteikt pateicību Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas ārstei Helēnai Turauskai par sirsnīgo un cilvēcisko attieksmi. Tāpat izsaku pateicību arī pārējiem klīnikas darbiniekiem par rūpēm un cēlo darbu, kuru ikdienā veicat. Lai Dievs jūs svētī!

158. Sirsnīgs paldies dakterim Jānim Auziņam un pārējiem mediķiem par ārstēšanu un rūpēm. Paldies, Gaiļezera slimnīcas 11.nodaļas mediķiem un medicīnas personālam. Mīļš paldies fizioterapeitei Janai Daudišai. Gaiļezera slimnīcas 11.nodaļas 19.palātas pacients.

157. Izsaku pateicību Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādei, kura mani 2015.gada 22.septembrī no Talsiem pēc smagas traumas nogādāja no Talsu slimnīcas Neatliekamās palīdzības punkta uz Gaiļezera slimnīcu. Vissirsnīgāko paldies gribu pateikt mediķiem, kuri mani 2015.gada 22.septembra vēlajā vakarā operēja. Paldies visam medicīnas personālam, kas palīdzēja glābt manu dzīvību. Paldies, Gaiļezera slimnīcas Intensīvās terapijas nodaļas mediķiem par gādību un manis aprūpēšanu.

156. Sirsnīgi pateicos stacionāra „Gaiļezers” 1.nodaļas dakteriem un visam personālam. Paldies par sirsnīgo attieksmi pret slimniekiem. Liels paldies visam pārējam nodaļas kolektīvam par sirsnīgo attieksmi pret pacientu, kā arī medmāsiņu vieglo roku injekciju un sistēmu ievadīšanā!

155. Es vēlos izteikt vissirsnīgāko pateicību Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas darbiniekiem, kuri dežurēja 12.09.2015. gadā, no 22:00 līdz 02:00 13.09.2015. Paldies, visam nodaļas kolektīvam!

154. Izsaku vissirsnīgāko pateicību Terapeitiskās radioloģijas un medicīnas fizikas klīnikas Staru terapijas klīniskās daļas ārstei Lolitai Krūmiņai par manis rūpīgu ārstēšanu, kas atkal dos man kādu laiku pilnvērtīgai dzīvei. Par sirsnību paldies saku arī visam 8. nodaļas medicīnas kolektīvam.

153. Sirsnīgi pateicos visam 12. nodaļas kolektīvam par manu ārstēšanu. Šajā nodaļā strādā daudz čaklu, iejūtīgu un izpalīdzīgu darbinieku. Sevišķi lielu paldies gribu pateikt medmāsām – divām Ilzēm un Dacei, kuras neizrādīja ne mazāko neapmierinātību par manu bezpalīdzību, nesaprašanu un apjukumu. Ar pateicību es pieminēšu Vjačeslavu Matvejevu, kurš kā labais sargeņģelis vienmēr bija klāt pie slimnieka. Novēlu, lai arī turpmāk Jūs visi ar mīlestību pret savu darbu un slimniekiem būtu kā līdz šim. Vislielākais paldies dakteriem – dzīvības glābējiem!

152. Gribu pateikt vissirsnīgāko paldies visam stacionāra „Gaiļezers” Invazīvās radioloģijas nodaļas kolektīvam par atsaucību, laipnību, profesionalitāti un ieguldīto nesavtīgo darbu mana vīra veselības glābšanā. Īpašs paldies nodaļas vadītājai Svetlanai Rudņickai un dakterei Ainai Kratovskai par rūpību, kas tiek veltīta pacientam veicot operāciju vairāku stundu garumā. Lai Jums laba veselība!

151. Izsaku pateicību plaušu ķirurgam dr. Intam Siliņam un visai operācijas komandai par veiksmīgi veikto operāciju un 1. nodaļas kolektīvam par rūpīgo attieksmi pēcoperācijas ārstēšanā.

150. Vēlos pateikties visam Tuberkulozes un plaušu slimību centra Bērnu tuberkulozes nodaļas personālam, dakterei Olgai Bobrikovai un audzinātājām par pozitīvu attieksmi pret mūsu bērnu. Jūs visi bijāt ļoti laipni, uzmanīgi un atsaucīgi. Ārstēšanās laikā ir notikusi pozitīva attīstība – bērns ir sācis labāk un skaidrāk runāt, iemācījās skaitīt, apguva dažus burtus kā arī piedalījās visos pasākumos un dejoja. Esmu pateicīga par jūsu grūto un ļoti vajadzīgo darbu. Visiem veiksmi!

149. Mīļš paldies visam slimnīcas kolektīvam par laipnību un sirsnību – māsiņām un dakterei Ilzei Morozovai par rūpīgu ārstēšanu. Daktere ir laipna, iejūtīga un ļoti labi veic savu darbu. Paldies!

148. Pateicos Sirds asinsvadu slimību klīnikas darbiniekiem – ārstiem, māsiņām par individuālu pieeju, uzmanību, augstu profesionalitāti – kā paraugu mediķa ētikai. Vēlu panākumus darbā un labu veselību pašiem mediķiem, veicot šo lielo un atbildīgo sirgstošo cilvēku atveseļošanu. Īpaši gribu pateikties un novēlu profesionālu izaugsmi ārstiem, kuri man palīdzēja – Artjomam Kaļiņinam, Jānim Pudulim, Ilzei Zandartei, Baibai Anšmitei un Arvedam Apinim.

147. Izsaku sirsnīgu pateicību 15. nodaļas medicīnas personālam un apkopējām. Viss kolektīvs ļoti labsirdīgi, pieklājīgi, katru minūti gatavi atnākt un sniegt palīdzību. Regulāri jautāja pēc manām vajadzībām. Īpaši esmu pateicīga Dievam par ginekoloģi Zani Grabi, kura trīs reizes ir mani glābusi no nāves. Viņas talants, sirsnība, brīnišķīgas sava aroda zināšanas palīdz notikt brīnumam. Viņa līdz pēdējai ārstēšanas dienai un stundai izrādīja ieinteresētību un gādību un sniedza padomus, kad izrakstījos no slimnīcas.

146. Gribu pateikt vissirsnīgāko pateicību Jūsu slimnīcas kolektīvam par darbu, ko izdarījāt manas sievas, triju bērnu mātes, dzīvības glābšanā un veselības atjaunošanā. It īpaši gribētos pateikties ārstējošajam ārstam Dmitrijam Gavriļinam par viņa profesionalitāti, sapratni un vienkāršo, kas bieži trūkst, cilvēcisko attieksmi. Liels paldies arī intensīvās terapijas klīnikas, 16.nodaļas kolektīvam, sākot no sanitāriem un beidzot ar dežūrārstiem, fizeoterapeitiem, logopēdiem, par negulētajām naktīm, par iecietību, mīļu attieksmi un rūpēm, veicot slimnieku aprūpi.   Ar vislielāko pateicību meitas Madara un Dārta, dēls Viesturs un vīrs Eduards.

145. Vēlos izteikt pateicību stacionāra „Gaiļezers” Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas ārstam Andrejam Olesikam par manai mātei sniegto palīdzību, rūpēm un psiholoģisko atbalstu. Novēlu veiksmi un panākums šim dakterim un visam stacionāra „Gaiļezers” kolektīvam.

144. Ārstējos Vispārējās un neatliekamās ķirurģijas klīnikas 12.Koloproktoloģijas nodaļā un vēlējos izteikt pateicību par dvēselisko labsirdību un uzmanību, kuru medicīnas māsas Jekaterina Jonāne un Sanita Bronka velta pacientiem. Gribētos, lai šādu darbinieku veselības nozarē būtu pēc iespējas vairāk.

143. Nonācu stacionāra „Gaiļezers” 12. nodaļā jau trešo reizi. Dežūrējošā māsiņa Sanita bija ļoti atsaucīga un izpalīdzīga. Tāpat arī māsiņa Jekaterina vienmēr ir izpalīdzīga un laipna. Vēlu tikai veiksmi!

142. Labdien, gribētu pateikties Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra “Gaiļezers” Uroloģijas klīnikas darbiniekiem un it īpaši rezidentam Kļimam Ļeoņenko par uzmanību un profesionālu ārstēšanu. Savā ikdienas darbā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā bieži nākas strādāt kopā ar Jūsu kolēģiem no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta. Vēlreiz pārliecinājos par Jūsu nozares darbinieku profesionalitāti. Liels paldies!

141. Vēlos izteikt pateicibu Endoskopiju nodaļas personālam par laipno izturēšanos pret pacientu! Endoskopijas ārstu un māsiņu rokās jutos kā ārzemju privātklīnikā! Ļoti profesionāli! Vēl izsaku pateicību Ķīmijterapijas un hematoloģijas klīnikas 4.Hematoloģijas nodaļas hematologam dr. Annai Marijai Tomai! Prieks, ka Jūs, mīļie esat!

140. Izsaku pateicību par ļoti laipno izturēšanos stacionāra „Gailezers” reģistratūras 212. kabineta darbiniecēm. Ļoti laipnas un saprotošas kā arī pretimnākošas. Paldies!

139. Paldies 12. nodaļas ārstiem un personālam par manas mammas ārstēšanu, palīdzību un iecietību.

138. Vēlos izteikt pateicību stacionāra „Gaiļezers” asinsvadu ķirurgam dr. Kasparam Staudžam par manas dzīvības glābšanu un ārstēšanu, kā arī Intensīvās terapijas nodaļas 3.bloka ārstiem un personālam par profesionālu darba pienākumu veikšanu.

137. Vēlos sirsnīgi pateikties stacionāra „Latvijas Onkoloģijas centrs” Terapeitiskās radioloģijas un medicīnas fizikas klīnikas Staru terapijas klīniskās daļas radiologam terapeitam Sņežanai Vesmanei, radiologa asistentēm Regīnai Zēmecei, Mārītei Vītolai, Ilgai Auglejai, un Inesei Magonei par uzmanību un rūpīgi veikto darbu.

136. Mediķu sūtība ir palīdzēt citiem. Šiem cilvēkiem mēs uzticam pašu galveno – savu veselību. viņi uzklausa, ārstē, pasaka uzmundrinošus vārdus, kas dziedina labāk par visām zālēm. Šādi ārsti strādā stacionārā „Latvijas Onkoloģijas centrs”. Liels paldies par profesionalitāti, labestību, sirsnību un cilvēkmīlestību nodaļas mediķiem – anesteziologam Aigaram Senkānam, onkologam ķirurgam Robertam Škaparam un rezidentam Timuram Salimbajevam. Īpaša pateicība Onkoķirurģijas klīnikas Abdominālās un mīksto audu ķirurģijas nodaļas onkoloģijas ķirurģijas māsai Andai Brunenauai. Viņa vienmēr nāk ar smaidu kā saulīte, un jau tas mūs, pacientus ārstē. Novēlam šiem labajiem cilvēkiem veselību, izturību, panākumiem bagātu un laimīgu 2015. gadu!

135. Pateicība stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” darbiniekiem.

134. Vislielākais paldies stacionāra „Gaiļezers” Ginekoloģijas klīnikas dr. Renātei Renemanei un Toksikoloģijas un sepses klīnikas anestezioloģei Oksanai Žukovai par izcilo darbu, jauko attieksmi, iejūtību un sniegto palīdzību. Paldies arī visam 15. nodaļas kolektīvam.

133. Izsaku sirsnīgu pateicību visam stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 8.nodaļas kolektīvam, dr. Ilzei Bērziņai par iejūtību un labvēlīgo attieksmi pret pacientiem. Paldies arī procedūru māsiņai Sandrai Ozoliņai, viņa ar lielu atbildību pilda savu grūto darbiņu. Liels paldies!

132. Vēlos izteikt pateicību, atzinību un vēlēt laimi stacionāra „Gaiļezers” dr. Darjai Soldatenkovai. Manai ģimenei ļoti smagā brīdī viņas ieinteresētība, atsaucība un izpalīdzība, kā arī situācijas profesionālais skaidrojums un rīcība deva cerību un spēku. Lai Dievs svētī un vada viņu visos viņas ceļos!

131. Bezgalīga mātes pateicība stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 2.HIV/AIDS nodaļas kolektīvam par rūpēm, žēlastību un maigumu, kas tika izrādīts manam dēlam mūžībā aizejot. Jūs bijāt žēlsirdīgās rokas, kuras Dievs izmantoja. Liels paldies visam nodaļas kolektīvam par čaklumu, rūpēm un iejūtību!

130. Vēlos paust savu pateicību stacionāra „Gaiļezers” 4. nodaļas ārstei Ilzei Konrādei un rezidentei Ievai Tonnei un, jo īpaši, 3. nodaļas vadītājam Artim Kalniņam un visam viņa nodaļas kolektīvam par operatīvu un veiksmīgu izmeklēšanu un ārstēšanu. Paldies, ka atgrieza ticību tam, ka vēl jau var kaut ko darīt, ka iedrošināja un no jauna iededza paplēnējušo motivācijas dzirksti. Man prieks, ka Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā strādā tik spējīgi, varoši, augsti profesionāli un empātiski cilvēki. Lai viņiem veicas arī turpmāk!

129. Paldies visam stacionāra „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 6. nodaļas kolektīvam. Ļoti jauka ārste un personāls. Lai tā turpinās. Veiksmi!

128. Vislielākā cieņa un vislabākie vārdi stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 10. Drudžu diferenciālās diagnostikas nodaļas dr. Irinai Ribakovai par gudrību, pacietību un laipnu attieksmi pret slimniekiem. Liels paldies māsiņām – apbrīnoju viņu veiktos soļus un to, cik daudz viņas spēj izdarīt. Paldies māsiņai Kristīnei par vieglo roku un māsas palīdzei Gunitai par sirsnīgu un jauku attieksmi. Ja tā var teikt – man pie Jums patika!

127. Pateicos stacionāra „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 6. nodaļas dr. Irēnai Andrejevičai un viņas kolēģiem par profesionālu attieksmi, atsaucību un uzmanību.

126. No visas sirds pateicamies visiem medicīnas darbiniekiem, kuru profesionālā rīcība mums deva iespēju atkal satikt savu vīru, tēvu un vectētiņu. Viņi izdarīja neiespējamo un atgrieza dzīvē cilvēku, kuram sirds apstājās 12 reizes! Izcilais slimnīcas personāla komandas darbs spēj izraisīt tikai apbrīnu. Īpašs paldies stacionāra „Gaiļezers” Sirds un asinsvadu slimību klīnikas vadītājam Artim Kalniņam un visam Intensīvās terapijas un reanimācijas nodaļas kolektīvam. Mēs pateicamies par brīnumu, ko paveica mūsu ārsti!

125. Izsaku pateicību stacionāra „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 7. nodaļas kolektīvam par atsaucību un iejūtību pret pacientiem. Bez Jūsu uzmundrinājuma un atbalsta zāļu terapiju būtu grūti izturēt. Paldies arī par Jūsu radīto mājīguma sajūtu.

124. Izsaku milzīgu paldies stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 6. nodaļas kolektīvam. Agrāk domāju, ka nav nekā briesmīgāka, kā nokļūt slimnīcā. Kopš pabiju šeit mans viedoklis ir mainījies. Viss medicīniskais personāls ir ļoti labsirdīgs un laipns. Liels paldies, ka jūs esat!

123. Liels paldies stacionāra „Gaiļezers” Vispārējās un neatliekamās ķirurģijas klīnikas 12.Koloproktoloģijas nodaļas medmāsai Dacei par viņas augsto profesionalitāti un cilvēcīgo attieksmi pret pacientiem. Novēlu nekad nezaudēt šīs labās īpašības un vienmēr palikt tikpat labestīgai.

122. Paldies stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 2. ambulatorās nodaļas dr. Gunitai Saulītei. Ļoti pozitīva attieksme, patīkama sadarbība. Rodas sajūta, ka neesi pie ārsta, bet gan pie labas paziņas – tas ir svarīgi, jo ļauj saprast to, ka diagnoze vēl nav pasaules gals un nav sevi jānoraksta. Priecājos, ka man ir tāds ārsts. Lai viss izdodas!

121. Paldies stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” darbiniekiem. Viss personāls – gan ārsti, gan māsiņas bija ļoti patīkams. Liels paldies dr. Anastasijai Šangirejevai – Jūs esat ārsts no Dieva. Lai Dievs dod Jums visiem veselību.

120. Gribu pateikt paldies visam stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 8a nodaļas kolektīvam, kurš rūpējās par mani. Visas māsiņas ir ļoti laipnas un kvalificētas. Paldies dakterim un visiem, kas bija man blakus 5 dienas. Gribu jums novēlēt veselību un lielāku algu. Par darbu slimnīcā jāmaksā vairāk!

119. No visas sirds pateicos stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 8b nodaļas kolektīvam par labo darbu, kas paveikts ļoti uzmanīgi. Liels paldies ārstējošajai ārstei dr. Elīnai Kālei. Viņa ir lielisks speciālists. Arī palāta vienmēr bija tīra un patīkama, ēdiens garšīgs. Liels paldies Jums visiem!

118. Divas stundas pavadīju stacionāra „Gaiļezers” Traumatoloģijas un ortopēdijas klīnikā, kurā nokļuvu auto avārijas dēļ. Vēlējos pateikties Jūsu kolektīvam par lielisko darbu, atsaucību, personīgu un profesionālo pieeju! Vēlos izteikt labākos vārdus, jo saņēmu ļoti labu palīdzību!

117. Slimnīcā nonācu, jo man bija stipri galvas reiboņi un gandrīz divas nedēļas pavadīju stacionāra „Gaiļezers” 7.Vispārējās neiroloģijas nodaļā. Ārstēšanās laikā man bija iespēja novērot ar kādu rūpību, iejūtību un iecietību, no reanimācijas atvestos pacientus atmodināja un aprūpēja. Es esmu dzirdējusi stāstus, ka slimnieki guļ palātās visu aizmirsti un neapkopti, bet šeit es saskāros ar pavisam citādu attieksmi. Būtu negodīgi par to klusēt un neko labu nepateikt par cilvēkiem, kuri šeit strādā par tik zemu un neadekvātu atalgojumu. Samērā īsā laikā atguvu veselību un spēju nostāties uz savām kājām, un par šeit saņemto pozitīvo iespaidu un ārstēšanu vēlos izteikt vislielāko pateicību nodaļas vadītājam dr. Guntim Karelim, dr. Santai Ašmanei, dr. Normundam Sūnam, medicīnas māsām Sandrai Lāmai, Ilzei Glaudiņai, Ivetai Ūdrei, Jeļenai Kozirevai un sanitāriem Marekam Kānbergam, Jevgeņijam Grigorjevam un Andrim Anspakam, kā arī visiem tiem, ar kuriem saskāros ārstniecības laikā, bet vārdus diemžēl nezinu.

116. Vēlos izteikt lielu pateicību stacionāra „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” Bērnu tuberkulozes nodaļas kolektīvam, jo ir liels prieks, ka bērni tiek aprūpēti, pieskatīti un lutināti. Novēlu kolektīvam izturību ārstējot bērnus, jo viņiem šīs ir kā otrās mājas. Lai veicās! Paldies par izārstēšanu!

115. Pirmkārt vēlos izteikt milzīgu pateicību Jūsu viesmīlīgajai tautai. Jau no pirmajiem brīžiem, kurus pavadīju slimnīcā es sajutu stacionāra „Latvijas Onkoloģijas centrs” Terapeitiskās radioloģijas un medicīnas fizikas klīnikas Kodolmedicīnas klīniskās daļa vadītājas dr. Antras Bērziņas profesionalitāti, rūpes un līdzjūtību. Tāpat izsaku pateicību visam aprūpes personālam. Lai Dievs Jūs visus sargā! Cieņā, paciente no Kazahstānas.

114. Paldies stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” darbiniekiem. Viss personāls – gan ārsti, gan māsiņas bija ļoti patīkams. Liels paldies dr. Anastasijai Šangirejevai – Jūs esat ārsts no Dieva. Lai Dievs dod Jums visiem veselību.

113. Gribu pateikt paldies visam stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 8a nodaļas kolektīvam, kurš rūpējās par mani. Visas māsiņas ir ļoti laipnas un kvalificētas. Paldies dakterim un visiem, kas bija man blakus 5 dienas. Gribu jums novēlēt veselību un lielāku algu. Par darbu slimnīcā jāmaksā vairāk!

112. No visas sirds pateicos stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 8b nodaļas kolektīvam par labo darbu, kas paveikts ļoti uzmanīgi. Liels paldies ārstējošajai ārstei dr. Elīnai Kālei. Viņa ir lielisks speciālists. Arī palāta vienmēr bija tīra un patīkama, ēdiens garšīgs. Liels paldies Jums visiem!

111. Divas stundas pavadīju stacionāra „Gaiļezers” Traumatoloģijas un ortopēdijas klīnikā, kurā nokļuvu auto avārijas dēļ. Vēlējos pateikties Jūsu kolektīvam par lielisko darbu, atsaucību, personīgu un profesionālo pieeju! Vēlos izteikt labākos vārdus, jo saņēmu ļoti labu palīdzību!

110. Slimnīcā nonācu, jo man bija stipri galvas reiboņi un gandrīz divas nedēļas pavadīju stacionāra „Gaiļezers” 7.Vispārējās neiroloģijas nodaļā. Ārstēšanās laikā man bija iespēja novērot ar kādu rūpību, iejūtību un iecietību, no reanimācijas atvestos pacientus atmodināja un aprūpēja. Es esmu dzirdējusi stāstus, ka slimnieki guļ palātās visu aizmirsti un neapkopti, bet šeit es saskāros ar pavisam citādu attieksmi. Būtu negodīgi par to klusēt un neko labu nepateikt par cilvēkiem, kuri šeit strādā par tik zemu un neadekvātu atalgojumu. Samērā īsā laikā atguvu veselību un spēju nostāties uz savām kājām, un par šeit saņemto pozitīvo iespaidu un ārstēšanu vēlos izteikt vislielāko pateicību nodaļas vadītājam dr. Guntim Karelim, dr. Santai Ašmanei, dr. Normundam Sūnam, medicīnas māsām Sandrai Lāmai, Ilzei Glaudiņai, Ivetai Ūdrei, Jeļenai Kozirevai un sanitāriem Marekam Kānbergam, Jevgeņijam Grigorjevam un Andrim Anspakam, kā arī visiem tiem, ar kuriem saskāros ārstniecības laikā, bet vārdus diemžēl nezinu.

109. Stacionāra „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 3.nodaļas personālam: „Vēlos izteikt lielu pateicību 3.nodaļas personālam par lielisko attieksmi pret pacientiem. Nu jau būs pagājuši 6 mēneši, kopš izrakstīšanās no slimnīcas, bet šīs klīnikas speciālistus atceros ar ļoti slitām atmiņām. Īpaši liels paldies dr.Vaimanei un nodaļas virsmāsai.

108. Vēlos izteikt dziļo pateicību Tuberkulozes slīmnīcas 4.nodaļas medpersonālam un personīgi dr. Evijai Zarovsrai un arī dr. Irīnai Briško no 5. nodaļas. Ar „ātropalīdzību” mani ar diagnozi: abpusējo plaušu pneumaniju, ieveda slimnīcā. Vaina tam bija gripa. Slimnīcā pēc analīzēm kostatēja, ka  man arī izveidojās cukura diabets un citas nejaukas slīmības. Pirmo nedēļu mans veselības stāvoklis bija ļoti smags, bet augstiprofesionalisms dr. E.Zarovskas un ļoti atbildīga un uzmanīga attieksme medmāsiņu  un auklīšu, pilnīgi izvelka mani  no viņpasaules. Es un mana ģimene, esam viņiem visiem ļoti pateicīgi. Liels paldies tādiem jūtīgiem un atsaucīgiem  darbiniekiem. Dod  Dievs viņiem veselību un laimi!!!

107. Ārstēties ir patīkamāk, ja pacientu saprot un viņam izrāda iejūtību. Tas viss ir stacionāra „Gaiļezera slimnīca” 7. nodaļā. Nevienam ilgstoši slimot negribas, bet, ja sanāk, tad zini, ka šeit ne tikai ar medikamentiem ārstēs, bet arī ar smaidu. Ikvienam no 7.nodaļas personāla, kā arī ārstiem, kuri konsultē 7.nodaļas pacientus, tostarp arī palīgkabinetu un izmeklēšanas kabinetu personālam personīgs paldies. Liels paldies dr. N.RAČEVAI un doc. G.KARELIM par uzmanību, iejūtību un augsto profesionalitāti. Veiksmi un laimi jums visiem.

106. Liels paldies stacionāra „Latvijas Onkoloģijas centrs” 3. nodaļas darbiniekiem par laipno attieksmi un ārstēšanu. Īpašu paldies izsaku dr. Viktoram Ustiņinam.

105. Milzīgs paldies visam stacionāra „Gaiļezers” Iekšķīgo slimību klīnikas 5. nodaļas kolektīvam, dr. Andai Kadišai, dr. Sintijai Iesalniecei un dr. Edmundam Jansonam. No visas sirds pateicamies par Jūsu pašaizliedzīgo darbu, rūpēm un pacietību, ko veltiet pacientiem. Cilvēki, kuri ārstējas Jūsu nodaļā, ļoti augstu novērtē pozitīvo attieksmi, kas paliek nemainīga neskatoties pat uz pacientu iegribām un kaprīzēm. Iekšķīgo slimību klīnikas 5. nodaļas pacienti.

104. Liels paldies stacionāra „Gaiļezers” Endokrinoloģijas nodaļas personālam un dr. Andrai Valterei par profesionalitāti, laipnību un atsaucību. Prieks, ka mūsdienās ir šādi medicīnas darbinieki.

103. „Izsaku sirsnīgu paldies „Gaiļezera” 5.nodaļas kolektīvam, savai ārstējošai ārstei Signei Zelčai, nodaļas vadītājam dr. Edmundam Jansonam, dr. V. Vagnerei – Grīnbergai par augsto profesionālismu, rūpīgo attieksmi pret pacientiem un viņu vēlmēm. Paldies par labsirdību, sirsnību, nevienaldzīgu attieksmi. 16 dienu laikā es biju lieciniece kvalitatīvam dakteru, medmāsu, sanitāru un visa 5. nodaļas kolektīva darbam pret visiem pacientiem. Dod Dievs, Jums, veselību un veiksmi visus garos mūža gadus.”

102. „Milzīgs paldies visam „Gaiļezera” 5.nodaļas kolektīvam par augsto profesionālismu, rūpīgo attieksmi pret slimajiem, labsirdību un rūpēm. Īpaša pateicība dakterim Egīlam un procedūru māsai Ludmilai. Paldies.”

101. „Pateicos dr.Ligeram par ātru un kompetentu kāju asinsvadu stāvokļa novērtēšanu un par augstu profesionalitāti veicot operāciju. Paldies par iejūtību un sapratni un dzīves kvalitātes atgriešanu!”

100. „Izsaku sirsnīgu pateicību manam ārstējošajam ārstam Vladimiram Januškevičam un anestezioloģei Ilonai Šapurei par viņu ikdienas rūpēm un uzmanību, par viņu profesionālismu. Tāpat pateicos visam medicīniskajam personālam par viņu silto, uzmanīgo attieksmi un kultūru. Liels paldies visam kolektīvam. Gribu novēlēt jums turpināt strādāt šajā smagajā sfērā. Ar cieņu pret visiem.”

99. 10. stacionāra „Latvijas Onkoloģijas centrs” 4.nodaļas dr. Armandam Sīviņam: „Izsakām pateicību un lielu paldies dr. Armandam Sīviņam par mūsu ģimenes galvas dzīvības glābšanu. Apbrīnojam Jūsu darbaspējas un veltīto uzmanību saviem pacientiem!”

98. „Vēlos pateikties Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas medicīniskajam personālam par saskaņoto darbību un savlaicīgi sniegto palīdzību!”

97. „Mēs izsakām vissirsnīgāko pateicību visam „Tuberkulozes un plaušuslimību centrs” ēdnīcas personālam par garšīgajām maltītēm un atbilstošajām porcijām, izdomu, ielikto sirdssiltumu ēdiena pagatavošanā!”

96. Stacionāra „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 9.nodaļas personālam un dr. I.Kroičai: „Izsaku vissirsnīgāko pateicību dr.I.Kroičai par manu ārstēšanu, par lojalitāti, kompetenci, sapratni, profesionalitāti, sirds slitumu un precizitāti katrā situācijā. Tā turpināt! Veselību, veiksmi, izturību, strādājot turpmākos gadus! Kā arī sirsnīgs paldies visam 9.nodaļas personālam par uzmanību, laipnību, nenogurstošo enerģiju, kas staro no Jums visām. Mīļš paldies!”

95. „Latvijas Infektoloģijas centra 5. nodaļas kolektīvam – jūs esat briljantu vērtas, un lai šis mirdzums nekad nepazūd.”

94. „Pateicos par visu, ko saņēmu Latvijas Infektoloģijas centra 8. nodaļā. Par laipnību, atsaucību, sapratni un pat mīlestību. Šāda attieksme bieži vien vairāk ārstē nekā zāles.”

93. „Paldies Latvijas Infektoloģijas centra 10. nodaļas kolektīvam un dr. Kozlovskai par uzmanību, iejūtību un augsto profesionalitāti. Veiksmi un laimi jums visiem.”

92. „Vislielākā pateicība par teicamo ārstēšanu Stacionāra „Gaiļezers” 10.nodaļa gan ārstiem, māsiņām un sanitārēm. Lai veicas!”

91. „Sirsnīgi pateicos Stacionāra „Gaiļezers” 8.nodaļas dakterei Skaidrītei Kļaviņai un visam nodaļas personālam par ārstēšanu! Jutu, ka atrodos starp sirsnīgiem darbiniekiem, kuri pieliek visu savu enerģiju, lai pacients ātrāk justos labi un izveseļotos. Novēlu personālam izturību turpmākajā darbā!”

90. „Latvijas Onkoloģijas centra Paliatīvās aprūpes nodaļas vadītājam Vilnim Sosāram par semināra „Bioētikas principi ārsta un pacientu attiecībās” vadīšanu.” Kultūras un izglītības biedrība.

89. Pateicība Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas darbiniekiem

88. Liels paldies slimnīcas Uzņemšanas nodaļas dakterim neiroķirurgam Jurim Dzelzītim un visai komandai par pacienta aprūpēšanu 8. janvārī. Par to, ka paziņojāt ģimenei un nodevāt pacientu tieši tuvinieku rokās. Lai Jums visiem veiksme un panākumi!Ar pateicību,- pacients, viņa meitas un sieve

87. Paldies Gaiļezera 8. nodaļas personālam – dakterēm Dzintrai Krastiņai un Skaidrītei Kļaviņai par labu cilvēcisko attieksmi savā darbā.

86. Izsaku lielu pateicību par manu glābšanu Biķernieku ārstiem un visam medicīnas personālam.

85. Izsaku lielu pateicību Apdegumu centra darbiniekiem par labu, uzmanīgu un iejūtīgu attieksmi. Paldies A. Levinam par visu labo.

84. Aleksandram  Ņikitinam no sirds vēlu veselību un izturību. Lai jūs ar savu brigādi strādātu vēl ilgi.

83. Visam stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 5. nodaļas kolektīvam paldies par jūsu vieglajām rokām, iejūtību un sapratni, māsām Maijai, Elitai, Airitai, Inārai un Mārai – veselību un izturību jums.

82. Ārstēties ir vieglāk, ja cilvēku saprot un viņam izrāda līdzjūtību un iejūtību. Tas viss ir stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 5. Nodaļā. Nevienam slimot negribas, bet, ja sanāk, tad zini, ka šeit ne tikai ar medikamentiem ārstēs, bet arī ar smaidu. Ikkatram 5. Nodaļas darbiniekiem personīgs paldies.

81. Jau ilgu laiku es ārstējos stacionārā „Latvijas Infektoloģijas centrs” un vēlos izteikt pateicību ar šādiem vārdiem: „Būt spēcīgam, glabāt rokās cita cilvēka dzīvi… Kas varēs noturēt doto vārdu? Es zinu noteikti, ka 9., 4. un 6., nodaļas personāls glabā savās rokās mūsu dzīves… Skatoties jūsu acīs saproti – jūs zināt ka mums ir vajadzīga jūsu palīdzība un atbalsts! Mīlestības gaisma apgaismo jūsu ceļu līdzīgi zvaigznēm! Un tagad es esmu pārliecināts, ka Eņģeļi ir arī uz Zemes, un, ja kaut kas atgadīsies, jūs būsiet blakus! Jūs it kā sakāt: “Ņem roku, turies”! Jūs mums esat vairāk nekā dzīve! Paldies par to!”

80. Salus aegroti – suprema lex jeb pacienta labklājība – augstākais likums!
Šis senais latīņu teiciens, kādam jābūt mediķu darbam, ir spēkā arī šodien. To pieredzēju Reanimācijas nodaļā Gaiļezerā, kur nonācu pēc smagas operācijas. Nodaļas personāls strādā kā labi saskaņots un saliedēts kolektīvs. Te sastapu augsti kvalificētus, iejūtīgus un atsaucīgus ārstus, kas reaģēja uz katrām niecīgākajām izmaiņām slimnieka organismā; ārsti arī nomierināja, ja vajadzēja – uzmundrināja. Varēja just nepārtrauktu gādību par pacientu. Ļoti precīzi, labi strādā medmāsas. Nepārtraukta bija sanitāru gādība – gan palīdzot padzerties, pagrozīties, nemaz nerunājot par personīgo higiēnu. Gribu visiem šiem labajiem cilvēkiem, kas veic grūtu darbu, izteikt vissirsnīgāko paldies! Vēlu viņiem stipru veselību, izturību, laimi, panākumus darbā un dzīvē!

79. Vēlos izteikt lielu pateicību vienotā pacientu pieraksta tālruņa darbiniecei Ievai par atsaucību un ārkārtīgi apzinīgu attieksmi pret savu darbu! Reti ir nācies sastapt tādus reģistratūru darbiniekus, kuri ir gatavi iedziļināties pacienta problēmā un atrast vislabāko risinājumu, kuru nemaz necerējām sagaidīt. Paldies!

78. „Izsaku vislielāko pateicību stacionāra „Biķernieki” dr. Uldim Biernānam par augsto profesionalitāti, iejūtību un rūpību. No sirds pateicos izcilai māsa Jūlijai Fomčenko par rūpēm. Viņa savu darbu veic ar vislielāko sirdsdegsmi un iejūtību. Paldies arī māsai Ludmilai Smirnovai par iejūtību, profesionalitāti un maigumu. Šīs abas māsas ir īstajā vietā, gādājot par slimu cilvēku atveseļošanos. Paldies arī māsu palīgiem, kuri strādā ar tik smagiem pacientiem.”

77. „Liels paldies dr. Stūrei un visam Latvijas Infektoloģijas centra 6. nodaļas personālam par iejūtību un laipnību. Ļoti jaukas māsiņas, kuru lūpās neizzūd smaids visas dienas garumā.”

76. „Mīļš paldies Latvijas Infektoloģijas centra 2. nodaļas māsiņām par sapratni un palīdzību. Vēlos arī pateikties dakterei Zeltiņai par labu ārstēšanu.”

75. „Izsakām pateicību visam Latvijas Infektoloģijas centra 2. nodaļas kolektīvam par viņu pašaizliedzīgo darbu un pacientu mīlestību. Īpašs paldies mūsu palātas apkopējai par viņas darba mīlestību.”

74. Stacionāra „Latvijas Onkoloģijas centrs” 8.nodaļas kolektīvam „Paldies par iejūtību, sirsnību un godprātīgu attieksmi pret savu darbu! Jūsu darbu raksturo Halila Džibrāna vārdi: „Ko nozīmē strādāt ar mīlestību? Tas nozīmē aust audumu no sirds pavedieniem it kā tavu mīļoto nāktos tērpt šai audumā. Tas nozīmē celt namu ar mīlestību, it kā tavu mīļoto nāktos vest šai namā. Tas nozīmē sēt sēklu ar maigumu un ievākt ražu ar prieku it kā tavu mīļoto nāktos cienāt ar šiem augļiem. Tas nozīmē apdvest visas lietas, ko tu dari ar savas dvēseles elpu un zināt, ka svētie senču gari stāv ap tevi un tevī noraugās.”

73. Stacionāra „Latvijas Onkoloģijas centrs” Uzņemšanas nodaļa ir laipns, saprotošs un smaidīgs kolektīvs! Ir trīs lietas, kas dzīvē mirdz: saule, ziedi un laba sirds”.

72. Uroloģijas klīnikas 7. palātas pacientes stacionārā „Latvijas Onkoloģijas centrs” izsaka pateicību ārstiem, māsām un visam pārējām šīs klīnikas personālam par viņu darbu.

71. Stacionāra „Gaiļezers” 4.nodaļas kolektīvam paldies par saudzīgo un atbalstošo attieksmi. Paldies par atbalstu un iedrošinājumu samierināties.

70. Stacionāra „Gaiļezers” 6.nodaļas dr. Ievai Paeglei pateicos par augsto profesionalitāti, par uzmanību, pacietīgo attieksmi pret pacientiem un viņu tuviniekiem!

69. Stacionāra „Latvijas Onkoloģijas centrs” telpās esošās kafejnīcas kolektīvam:

Esam saņēmuši labas atsauksmes un atzinību par Jūsu veikto darbu. Pacients izteic pateicību par Jūsu laipno attieksmi un labi padarīto darbu. Pacients raksta:
„Paldies par garšīgo ēdienu un skaistajām kafejnīcas telpām. Izsaku pateicību par profesionalitāti un pozitīvo attieksmi, jo slimnīcā mēs reizēm pavadām ilgāku laiku kā mājās un jūtamies labāk. Izturību un veselību!”
Mēs priecājamies par darbiniekiem, kuri savu darbu dara kvalitatīvi un no sirds, un pacientiem un viņu tuviniekiem, kuri to ievēro un prot novērtēt. Sakām Jums lielu paldies par profesionālo un uzmanīgo attieksmi pret pacientiem!
Vēlam Jums panākumus un izturību ikdienas darbā, lai izdodas tā turpināt! Atsaucīgus pacientus un dzīvesprieku vēlot,
Pacientu Ombuds

68. Sirsnīgi pateicos stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” dr. Stūrei un 6. nodaļas personālam – paldies par jūsu iejūtību, sapratni un attieksmi: „Visskaistākais zieds ir dvēseles zieds, ko cilvēks cilvēkam sniedz”.

67. Liels paldies stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 6. Nodaļas dakterei Guntai Stūrei par ieklausīšanos slimniekā un viņai piemītošo iejūtību, pacietību un sirsnību. Viss Jūsu kolektīvs ir super jauks un slimnieku mīlošs.

66. Pateicība stacionāra “Linezers” un Hematoloģijas un ķīmijterapijas klīnikas personālam.

65. Es esmu viena no jūsu bijušiem pacientiem –  4 gadus atpakaļ Jūs izglābāt man dzīvību un katru gadu es atceros par to. Tagad man viss ir labi un es apzinos,ka dzīve ir visdargākais un vērtīgākais, kas ir dots mums-cilvēkiem un nav jāsteidzās no tās atvadīties. Es vēlos pateikt jums paldies par to,ka Jūs iedevāt man iespēju dzīvot un būt laimīgai. Jūs esat labākā slimnīca pasaulē. Un manai pateicībai nav robežu.

64. No visas sirds vēlos izteikt pateicību stacionāra Biķernieki Vispārējā profila maksas nodaļas personālam – šeit valda augsta profesionalitāte, bet pats galvenais – laipna attieksme pret slimniekiem. Palātā es jutos kā mājās. Īpaši pateicos J.Podoļanskim, G.Malkielei, L.Korlašai, M.Reierei, V.Brižatajai, I.Škaparei, I.Kontorovičai. Vēlos arī izcelt operāciju bloka personāla darbu, kas kliedēja manas bailes. Paldies visiem par izturību.

63.Mēs visi varam būt veiksmīgi
Un gūt panākumus,
Jo ikviens no mums spēj
Dot kaut ko citiem cilvēkiem.
/B.Bergs, Dž. Manns/”

Stacionāra „Latvijas Onkoloģijas centrs” 4.nodaļas ārstam Armandam Sīviņam paldies par laipno attieksmi un padomu grūtā brīdī!

62. Vēlos pateikties jūsu nodaļai par aprūpi sakarā ar man veikto prostatas operāciju. Tāpat esmu pateicīgs dr. Edgaram Baumanim par veiksmīgo operāciju. Dr. Baumanis ziedoja daudz laika, sagatavojot mani šai procedūrai un izskaidrojot sagaidāmo.
Operāciju zālē mani sagaidīja vairākas jaunas sievietes, tērptas zaļos pārvalkos, kas kopā ar telpas zaļajiem toņiem uz mani kā arhitektu atstāja ļoti patīkamu iespaidu. Un, kad ieprasījos māsiņai, vai drīz būs operācija, viņa atbildēja, ka viss esot jau izdarīts. Cik patīkami padarīts darbs!
Atveseļošanās noritēja bez sarežģījumiem un dr. Baumanis pēc nedēļas mani izrakstīja no nodaļas. Varēju atgriezties mājās pie normāliem ikdienas darbiem.
Cienībā, Z.Kapelis.

61. Pateicos par profesionālo attieksmi Valsts apdegumu centra darbiniekiem, glābjot manu dzīvību pēc orto privātklīnikā mugurkaula operācijas laikā radītajiem smagajiem apdegumiem. Valsts apdegumu centrā reti kurš uzturas īsu laiku, apdegumu ārstēšana ir smaga un ir labi, ja ir tik brīnišķīgas māsiņas, sanitāri, gudri un rūpīgi anesteziologi un ārsti-īpašs paldies dr.Levinam un dr.Koroļovam, anesteziologiem dr.Rogovskai un dr.Elviham,     anestēzijas māsai Ņinai, māsām Solveigai, Martai, Tatjanai…ja kādam no Jums kādreiz nāksies tur nokļūt, variet būt pilnīgi mierīgi un paļauties uz šī centra mediķu profesionalitāti!

60. Хочется выразить свою благодарность врачам 3-го отделения за свою работу Д.Мелдере и А.Калниньшу. Михаил Козлов

59. Vēlos pateikt vissirsnīgāko paldies Toksikoloģijas un sepses klīnikas reanimācijas nodaļas ārstiem un medicīnas personālam, kuri profesionāli un pretimnākoši rūpējās par manu dēlu un citiem smagi sirgstošajiem.

58. „Visskaistākais zieds ir dvēseles zieds, ko cilvēks cilvēkam sniedz”.
Liels paldies Toksikoloģijas un sepses klīnikas medicīnas kolektīvam un klīnikas vadītājam dr. O.Šubam par laipnību, iejūtību un sirsnību!
Ar cieņu, Larisa Artemenko
03.07.2013

57. Paldies Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” reģistratūras darbiniekiem par pozitīvo attieksmi pret apmeklētājiem, kura kompensē dažādo izjūtu gammu, kas rodas, stāvot daļēji haotiskajā veidojumā, ko sauc par rindu uz reģistratūru.”

56. Vēlos izteikt pateicību stacionāra „Gaiļezers” 11. nodaļas ārstam – rezidentam Kļimam Ļeoņenko par labu attieksmi un ārstēšanu.

55. Pateicos par profesionālo attieksmi Valsts apdegumu centra darbiniekiem, glābjot manu dzīvību pēc smagajiem apdegumiem. Valsts apdegumu centrā reti kurš uzturas īsu laiku, apdegumu ārstēšana ir smaga un ir labi, ja ir tik brīnišķīgas māsiņas, sanitāri, gudri un rūpīgi anesteziologi un ārsti-īpašs paldies dr.Levinam un dr.Koroļovam, anesteziologiem dr.Rogovskai un dr.Elviham, anestēzijas māsai Ņinai, māsām Solveigai, Martai, Tatjanai.

54. Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas vadība izsaka pateicību visiem, kuri atsaucās un bija gatavi reaģēt ārkārtas situācijā, kas radās pēc ugunsgrēka P.Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā, apliecinot gatavību iesaistīties kritiskā brīdī un uzņemt palielinātu pacientu plūsmu.
1. NMPUK ārstiem stažieriem: Solvitai Stabiņai, Darijai Soldatenkovai, Romānam Luņinam;
2. Diagnostiskās radioloģijas centra radiologa asistentiem: Lailai Grīntālai, Ērikai Gabruševai; radiologiem diagnostiem: Elīnai Valterei, Inesei Šulcei un rezidentei Evijai Brīnumai;
3. Aptiekas dienesta vadītājai Lailai Eglītei un farmaceitei Ilgai Matisonei;
4. Centrālās sterilizācijas daļas darbiniekiem: Ingrīdai Folkmanei, Annai Ružencevai, Volhai Papovai un Līgai Vīdušai;
5. Saimniecības un tehniskā daļas veļas pārziņiem Idusam Diabatei un Anatolijam Balčūnam un veļas izvadātājam Agnim Cukuram;
6. Transporta daļas šoferim Rihardam Obrumanim;

53. Stacionāra „Gaiļezers” 20. nodaļas ārstei Martai Rudakovskai un kolektīvam par uzmanīgo, sirsnīgo un augsti profesionālo attieksmi. Paldies par siltumu un aizrautību. Īpašs paldies visam personālam par atsaucīgu un uzmanīgu attieksmi, rūpēm par mūsu vajadzībām. Paldies!

52. Gribu pateikties Latvijas Onkoloģijas centra 1. Nodaļas dakterei Antrai Bērziņai par uzmanību, atsaucību un cilvēcību. Viņa pret katru pacientu izturas ieinteresēti un iedveš mieru. Esmu pateicīga arī visam kolektīvam par pozitīvo un labvēlīgo attieksmi. Turklāt šādas rūpes tika izrādītas bez dāvanu un cita veida atlīdzības sniegšanas no manas puses. Esmu ļoti pateicīga. Šādi ārsti ir jāizceļ.

51. Stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 10. nodaļas kolektīvam mīļš paldies par profesionālo ārsta pieeju. Liels paldies atsaucīgajām, uzmanīgajām un mīļajām māsiņām, kuru profesionalitāte arī ir acīm redzama. Protams, es ceru, ka vairs slimnīcās nenokļūšu, bet man ir apziņa, ja ar mani vai tuviniekiem kaut kas notiks, tad šajā nodaļā tiks izdarīts viss iespējamais un arī neiespējamais, lai palīdzētu.

50. Stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centra” 6. nodaļas kolektīvam: “Nekad nevarēju iedomāties, ka slimnīcā var justies tik labi – kā mājās. Man nebija pieredzes. Bet nedēļa, pavadīta 6. nodaļā, to apstiprināja. Komforts un augstākā līmeņa apkalpošana lika justies kā pansijā! Milzīgs paldies dakterei Stūrei par profesionalitāti! Un burvīgajām, “skrienošajām” māsiņām – par smaidu! Tikpat liels paldies arī visam pārējam personālam! Lai Jums veicas, un lai mums visiem turas veselība.”

49. Izsaku pateicību stacionāra „Latvijas Onkoloģijas centrs” 8. nodaļas ārstei Lolitai Krūmiņai, par kvalitatīvu attieksmi pret pacientu, novēlu turpmākajā darbā enerģiju un labus panākumus.”
Stacionāra „Latvijas Onkoloģijas centra” ārsta Mihailam Timofejevam paldies par profesionālo, saudzīgo ārstēšanu!”

48. Stacionāra “”Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 9. nodaļas personālam, RTG, CT darbiniekiem „Paldies visai 9. sieviešu nodaļai par laipno, atsaucīgo aprūpi. Ārstiem par ātru, precīzu, uzmanīgu izmeklēšanu, ārstēšanu. Visa nodaļa ir tīra un sakopta katru dienu, trīsreizīga barošana ir sātīga un ļoti garšīga kā mājās gatavota. Jutos kā sanatorijā, nevis slimnīcā.”

47. Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra „Tuberkolozes un plaušu slimību centrs” 9. nodaļas medicīnas personālam, Ievai Fleijai: „Ļoti uzmanīga, rūpīga, saprotoša un individuāla attieksme. Nav aizmirsts par cilvēciskām kvalitātēm un īpašībām. Augsts profesionalitātes līmenis, augsta atbildības izjūta. Atrodoties te, jūties drošās rokās un, pateicoties attieksmei, gandrīz kā mājās. Paldies.”

46. Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra „Gaiļezers” 9. nodaļas personālam: „Gribu pateikt lielu paldies 9. nodaļas personālam un dakterītei Elitai Vāravai, par manu izārstēšanu. Mana dakterīte Elita Vārava ir ne tikai īsts ārsts ar lielo burtu, bet arī jauks cilvēks. Ne katrs ārsts spēj un vēlas iedziļināties gados padzīvojušu pacientu daudzajās kaitēs, un tomēr atrast īsto vainu. Gribu novēlēt savai dakterītei Elitai visu to labāko, lai arī turpmāk viņa paliktu tikpat iejūtīga, atsaucīga un neatlaidīga. Lai veicas un izdodas iecerētais. Arī dakterei Ivetai Barkānei liels paldies.”

45. Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 5. nodaļas personālam: „Par personālu varu teikt tikai vislabāko. Saprotoši, ar ļoti augstu profesionālo līmeni. Vienmēr uzklausa pacientu un, neskaidrības gadījumā, vienmēr palīdz un izskaidro. Tikai žēl, ka māsiņām jācīnās tādā šaurībā. Arī telpas vienmēr ir tīras un kārtīgi sakoptas. Personālam un ārstējošai ārstei Prokofjevai vēlu visu to labāko!”

44. Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 5. nodaļas personālam: „No medicīnas personāla puses brīnišķīgaattieksme pret slimniekiem. Personāls ir ļoti profesionāls, rūpīgs, iejūtīgs un atbildīgs pret pacienta veselību. Par to medicīnas personālam liels paldies.”

43. Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” medicīnas personālam, kapelānei: „Šeit strādā jauka kapelāne. Sarunas ar viņu ļoti palīdz. Palīdz izvērtēt situācijas, attieksme pret dzīvi un savām slimībām. Kaut vairāk būtu tādu darbinieku, kādi strādā Infekcijas slimnīcas ādas nodaļā! Paldies viņiem. Ceru, ka ar viņu palīdzību iemācīšos sadzīvot ar savu briesmīgo slimību – psoriāzi, kura mani moka no maija. Paldies.”

42. Gribētos izteikt lielu pateicību stacionāra “Gaiļezers” 10.nodaļai, it īpaši dr.A.Rudzātam,ka arī pārejam nodaļas personālam. Šaja nodaļā tiešām visi bija pretīm nākoši. Dakterim A.Rudzātam tiešām Zelta Rokas. Vienpadsmit gadus atpakaļ dakteris mani izvilka no viņsaules, un tagad atkal mani operēja. Liels paldies Jums dakter. Dod dievs Jums stipru veselību! Paldies, K.Bogdanova.

41. Stacionāra „Gaiļezers” 13. nodaļas ārstam D. Jakovelam, anesteziologam R. Daudzem un visam medicīniskajam personālam pateicos par lielisko attieksmi, augsto profesionalitāti un ieinteresētību pacientu ārstēšanā. Paldies!

40. Stacionāra “”Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 5. nodaļas personālam „Izsaku lielu pateicību 5. nodaļas mīļajām māsiņām, sanitārēm par lielo atsaucību, iecietību, palīdzību. Paldies! Lai veicas!”

39. Stacionāra “”Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 5. nodaļas personālam, dr. I.Bārzdiņai un I. Brižko „Paldies visam medicīnas personālam un aprūpes personālam, medmāsam, ārstam, apkopējām. Liels, liels, Paldies!”

38. Stacionāra “”Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 3. nodaļas personālam, dr.Gundegai Krūmiņai „Liels paldies dakterei Gundegai Krūmiņai un visam nodaļas personālam par profesionālu ārstēšanu un sirsnīgu attieksmi. Lai jums Dievs dod veselību un pacietību.”

37. Stacionāra “”Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 1.nodaļas personālam (īpaši nodaļas vecākajai māsiņai Aijai, procedūru māsiņai Irēnai, ārstējošajam ārstam dr.Siliņam „Paldies par labajiem darbiem, kuri veikti manos, gan citu pacientu veselības atgūšanai un uzlabošanai. Ar lielu prieku atgriežos šajā nodaļā uz kārtējām pārbaudēm, jo zinu, ka mani sagaidīs mīļi, atsaucīgi, smaidoši darbinieki. Paldies Jums visiem, lai veselība turas jums arī.”

36. Stacionāra “”Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 9. nodaļas personālam „Esmu no sirds pateicīga par iejūtīgu un rūpīgu, sirsnīgu attieksmi pret mani, dakterītei Ievai Fleijai, medmāsiņām visām nodaļā (Ausmai Ozoliņai, procedūru māsiņām). Biju vairākkārtēji dzirdējusi ļoti labas atsauksmes par slimnīcu, bet nu neticējās, ka tā var būt. Tagad pārliecinājos, ka jā!!! Tā ir taisnība! Pie jums jutos nevis kā slimnīcā, bet gan kā augstas klases sanatorijā. Vēlu visam personālam (arī izmeklējumu medpersonālam) saglabāt šo iejūtību un pozitīvo attieksmi, kā arī neaizmirst pasaudzēt sevi!!! Un gūt daudz pozitīvu sajūtu no pacientiem.”

35. Stacionāra “”Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 8. nodaļas medicīnas māsai Zaigai Pāvilai „Ļoti liels paldies māsiņai par laipnu, akurātu, uzmanīgu un prasmīgu darbu. Vienmēr mierīga, smaiidīga un laipna. Paldies! Lai veicas arī turpmāk. Veselību un laba vēlējumi arī māsiņai šajā ne visai vieglajā darbā!”

34. Stacionāra “”Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 1. Nodaļas vadītājam dr. I. Siliņam un kolektīvam „Esmu ļoti pateicīga, ka savā ilgajā ārstēšanās procesā bija iespēja satikt ārstu – torakālo ķirurgu Intu Siliņu, kurš atrada risinājumu manai veselības problēma Esmu pateicīga par uzmanību, gādību, laipnību pirms un pēc operācijas, visām māsiņām un sanitārēm, kā arī visiem darbieniekiem. Šī slimnīca ir piemērs citām slimnīcām.”

33. Stacionāra “”Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 8. nodaļas personālam, vadītājam Dr. Mauriņam „Esmu patiesi pārsteigta un gandarīta par šīs nodaļas attieksmi pret slimniekiem. Esmu gulējusi dažādās slimnīcās, kur arī netrūka iejūtīgu un atsaucīgu mediķu, taču tik atsaucīgu, iejūtīgu, laipnu attieksmi no ikviena šeit strādājošā (sākot ar nod.vadītāju un beidzot ar sanitārītēm) neesmu sastapusies. Šeit ārstējoties jūtos, ka esmu gaidīta un, ka vēlas no sirds palīdzēt un justies labi. Un mums, pacientiem, tas ir tik svarīgi. Tas palīdz atveseļoties vēl ātrāk. Jo ne tikai zāles, bet reizēm tieši šī labvēlība maina attieksmi, palīdz justies labi, kas arī paātrina atveseļošanos. Jo smaids, ar kuru ienāk palātā māsiņas, dod labu garastāvokli un cerību, ka viss būs labi. No sirds pateicos visam nodaļas kolektīvam: māsiņām, Līgai, sanitārēm, saimn.māsām, virtuves personālam par iejūtīgo, laipno un pacietīgo attieksmi. Un vislielākais paldies nodaļas vadītājam dr. G.Mauriņam Pēc manām domām, tas ir vadītāja nopelns, ka nodaļā valda tik labestīga, laipna attieksme pret slimniekiem. Lai jums visiem nekad nepietrūkst spēka, izturības, labestības mūs – pacientus ārstējot. Lai turas jums veselība un dzīvesprieks darot šo atbildīgo un grūto darbu!”

32. Stacionāra “”Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 9. nodaļas personālam, dr. S. Auziņa „Ļoti labs apkalpojošais personāls, ļoti atsaucīgs, savlaicīgi izdara procedūras, laba virtuve. Savlaicīgi maina gultas veļu, personāls seko vai ir iedotas zāles.”

31. Stacionāra “”Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 8. nodaļas personālam „Sirsnīgs paldies jums meitenes! Esmu jums pateicīga par jūsu uzmanību, laipnību un aprūpi. Pateicoties jums esmu atguvusi veselību. Lai Dievs jūs svētī. Jūs esiet zelta vērts. Paldies.”

30. Stacionāra “”Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 5. nodaļas dr. I. Brižko „Izsaku lielu pateicību dr. I. Brižko par morālo atbalstu. Paldies! Lai veicas!”

29. Stacionāra “”Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 6. nodaļas personālam „Izsaku lielu pateicību TPSC direktorei A. Cīrulei, prof.A. Kramam, 6. Nod.vad. A. Tomai, visām medmāsām, sanitārēm par lielo atsaucību, iecietību, palīdzību. Paldies! Lai veicās!”

28. Vēlos izteikt pateicību “Gaiļezera” uzņemšanas darbiniekiem par atsaucīgo un iejūtīgo attieksmi. Ne vienmēr cilvēkam paveicas ar otru iespēju dzīvē, man paveicās. 🙂 Īpašs paldies dakterim Stefanam Rjabcevam un sanitāram Jānim Gerkim. Lienīte

27. Gribu pateikties Gaiļezera stacionāra 7. Vispārējās neiroloģijas nodaļas ārstēm – Zanei Vīksnai, Ilzei Seržantei, nodaļas vadītājam Guntim Karelim un visam nodaļas personālam par augsto profesionalitāti, lielisko attieksmi un iejūtību. Paldies! V.Apsītis

26. Izsaku vissirsnīgāko pateicību stacionāra „Gaiļezers” 8. Iekšķīgo slimību nodaļas kolektīvam. Sevišķi liels paldies nodaļas ārstei Anitai Gruntei par sirsnību, iejūtību, labestību, cilvēcību, vēlmi palīdzēt un prasmi panākt manu izveseļošanos. Liels paldies nodaļas māsiņām – jaukām, izpalīdzīgām un sirsnīgām. Pateicība pārējam personālam par centību. Sevišķi gribu atzīmēt sanitārīti Vinetu, kura nenogurstoši rūpējas par smagi slimajiem.
Šajā nodaļā mēs sajutām, ka neraugoties uz gadu nastu, esam pelnījuši arī vecuma dienās mediķu palīdzību. Visam kolektīvam novēlu panākumus un nezaudēt sirsnību un atsaucību.

25. Izsaku lielu pateicību stacionāra “Gaiļezers” Ķirurģijas nodaļas ārstam Vladimiram Fokinam, anesteziologam Vitālijam Deksnim un viņu komandai par perfekto darbu, laipno, lojālo attieksmi pret pacientiem. Paldies!

24. Stacionāra “Latvijas Infektoloģijas centrs” 3. nodaļas personālam – L. Šeperei, virsmāsai, medmāsai Ilgai u.c. „Paldies par atsaucību un kompetenci! Neskatoties uz slimības izraisīto nomāktību, nodaļas personāls bija iejūtīgs un gatavs jebkurā mirklī sniegt nepieciešamo palīdzību. Dakterīte un māsiņas bija profesionālas un sirsnīgas. No sirds vēlu viņām veselību un izturību tik atbildīgajā darbā.”

23. Stacionāra “”Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 8. nodaļas internistam dr. Jānim Inzulim „Esmu ļoti pateicīga dakterim par laipno, uzmanīgo, iejūtīgo darbu, kurš ar lielu pacietību un profesionalitāti izskaidroja manu slimību un tās cēloņus. Lai vairāk būtu tādu ārstu, kuri ar patiesu ieinteresētību mēģina izskaidrot slimniekam viņa saslimšanu un kā ar to cīnīties. Veselību un laba vēlējumi dakterim.”

22. Stacionāra „Gaiļezers” Intensīvās terapijas nodaļas un 18. nodaļas personālam: “Izsaku visdziļāko pateicību medicīnas darbniekiem, kuri 21.11.2013. sniedza palīdzību cietušajiem “Maksima” traģēdijā, tostarp Armandam. Īpašs paldies gan ātrās medicīniskās palīdzības darbiniekiem, gan intensīvās terapijas nodaļas darbiniekiem, gan 18. nodaļas darbiniekiem. Taču jo īpašs paldies dakterim Andrim Laatam, kurš ārstēja Armandu un par viņu interesējās arī pēc izrakstīšanās no slimnīcas, tādējādi patiesi izrādot ieinteresētību par pacientu un gādājot par viņa labsajūtu. Lai šiem medicīnas darbiniekiem Dieva svētība, spēks un izturība darot darbu, mīlestība un laime dzīvē. Liels paldies. Laimīgu 2014. gadu!”

21. Stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 6 nodaļas personālam: “2013. gada 22. novembrī no Rīgas Starptautiskās lidostas ar neatliekamo medicīnisko palīdzību mani nogādāja LIC tālākas medicīniskās palīdzības saņemšanai. Ievietots es tiku LIC 6. nodaļā, kuru vada Gunta Stūre. Jau no ievietošanas brīža es sajutu personāla patieso vēlmi palīdzēt. Nav iespējams izsacīt vienkāršiem vārdiem to 6. nodaļas personāla un ārstu labvēlīgo un patiesi profesionālo attieksmi pret saviem pacientiem. It īpaši tas ir attiecināms uz nodaļas vadītāju dr. Guntu Stūri, kura vienmēr atradīs labu vārdu un laiku, lai aprunātos ar pacientiem un vispusīgi izskaidrotu visu nepieciešamo. Lai gan arī vēl tagad esmu pašā ārstēšanas sākumā, jo diemžēl par savām slimībām es neko nezināju no 2010. gada janvāra, “pateicoties” dažu amatpersonu nolaidībai un nevērībai, bet es ticu, ka ar tādiem ārstiem un medicīnisko personālu, kāds ir 6. nodaļā, es nodzīvošu vēl ne vienu vien gadu un uzlabošu savu veselību. Es no visas sirds vēlētos izteikt visdziļāko pateicību LIC 6. nodaļas kolektīvam – ārstiem, medmāsiņām, sanitārēm un novēlēt nekad nezaudēt to sirds siltumu un profesionalitāti, ar kuru viss personāls strādā.”

20. Paldies Latvijas Infektoloģijas centra 5. nodaļas dr. Parfjonovai un kolektīvam. Saņēmu izsmeļošu informāciju par interesējošiem jautājumiem. Daktere un māsiņas ļoti iejūtīgas, labestīgas, laipnas, saprotošas. Ļoti patīkama gaisotne nodaļā. Paldies par ārstēšanu!

19. Paldies Latvijas Infektoloģijas centra 10. nodaļas dr.Montai Madelānei. Augsta līmeņa speciāliste, laipna, saprotoša. Visas māsiņas laipnas un izpalīdzīgas.

18. Paldies Latvijas Infektoloģijas centra 10. nodaļas dr.Ribakovai un personālam par ārstēšanu un iejūtību. Paldies personālam par apčubināšanu, par izvadāšanu uz izmeklēšanām, par smaidīgajiem adatu dūrieniem, par pabarošanu un apslaucīšanu! Visu laikam nenosaukt. Lai veicas!

17. Paldies Latvijas Infektoloģijas centra 10. nodaļas dr.Ivetai Jukšinskai, Irinai Ribakovai un 22.janvārī strādājošām māsām. Nebiju gaidījusi tik labu attieksmi un uzmanību no dakteriem un māsām, varu teikt tikai vispozitīvāko. Ārste uzņemšanā ļoti labi saprata manu problēmu, bija ļoti laipna un uzmanīga, nomierināja mani, vairs nebija bail palikt slimnīcā. Kā arī daktere – rezidente Iveta Jukšinska bija ļoti uzmanīga un labsirdīga, visu skaidroja un stāstīja, vēlot savu laiku, daudzsološa daktere. Paldies viņiem visiem!

16. Paldies Latvijas Infektoloģijas centra 10. nodaļas kolektīvam. Gribu uzslavēt 10. nodaļas personālu par lielisku komandas darbu un katra individuālo optimismu
un prasmīgumu. Savai ārstējošai ārstei vēlos pateikties par laipnību, smaidu un profesionālu slimības gaitas un pielietotās terapijas izskaidrojumu. Viņas izturēšanās nesa mieru un ticību, ka tiek darīts vislabākais, lai es varētu izveseļoties pēc iespējas ātrāk. Studentiem, kuri mani izmeklēja 4.03.2014 – paldies par empātisku attieksmi un novēlu kļūt vēl drosmīgiem.

15. Paldies Latvijas Infektoloģijas centra dežūrējošai ārstei uzņemšanas nodaļā naktī no 1. uz 2.03. par mierpilnu un iejūtīgo izmeklēšanu, labi saprotamajiem skaidrojumiem un laipnību.

14. Izsaku pateicību par Neiroloģijas un diagnostikas dienas stacionāra personāla darbu.  Liels paldies par lielisko darba organizāciju, par profesionalitāti, jauko attieksmi pret pacientiem un atsaucību ārstēšanas procesa laikā. Īpašs paldies nodaļas vadītājai Rūtai Ozoliņai. Ja medicīnā visur strādātu tādi speciālisti, kā šajā nodaļā, Latvijā būtu labākā pacientu izmeklēšana un ārstēšana pasaulē.

13. Dziļu cieņu, sirds siltu pateicību Oftalmoloģijas klīnikas acu ārstei Tatjanai Sohinai par viņas sirds siltumu, sirsnību, palīdzību un gatavību nesavtīgi palīdzēt.

12. Toksikoloģijas un sepses klīnikas kolektīvam paldies par sniegto medicīnisko palīdzību un ārstēšanu no 2013.gada 13.decembra līdz 2013.gada 18.decembrim. Kā no ārstu, tā no medmāsiņu un sanitāru puses.

11. Iekšķīgo slimību klīnikas 8.Iekšķīgo slimību nodaļas dr. Skaidrītei Kļaviņai un nodaļas vadītājai Dzintrai Krastiņai paldies par veiksmīgu ārstēšanu no 13.12.2013 līdz 18.12.2013. Paldies par sirsnīgo attieksmi pret slimniekiem. Liels paldies visam pārējam nodaļas kolektīvam par sirsnīgo attieksmi pret pacientu, kā arī medmāsiņu vieglo roku infekciju un sistēmu ievadīšanā!

10. Iekšķīgo slimību klīnikas 8.Iekšķīgo slimību nodaļas ārstei Aretai Lurie par manas mātes ārstēšanu, bet it īpaši par viņas attieksmi pret veicamo darbu. Daktere visu dienu uztur kontaktu ar saviem pacientiem, vairākas reizes dienā viņus apmeklē, interesējas par pašsajūtu, nomierina un uzmundrina. Tas ievērojami uzlabo slimnieku emocionālo noskaņojumu, rada drošības sajūtu, kas tik ļoti nepieciešama smagu slimību gadījumos. Paldies par godprātīgi veikto darbu!

9. 8.a nodaļas kolektīvam izsaku pateicību nodaļas ārstu kolektīvam, medicīnas māsām, īpaši Olgai Počjopko, medmāsu palīgiem un uzņemšanas nodaļai par sirsnīgu sagaidīšanu, apkalpošanu un kvalitatīvu ārstēšanu!

8. Es vēlos izteikt visdziļāko pateicību Gaiļezera Ķiruģijas nodaļas (13. nodaļas) ārstiem un medmāsām, kuri 11. jūlija rītā (aptuveni ap 5.30 no rīta) mani salāpija un aprūpēja. Par spīti manam tā brīža stāvoklim, saņēmu daudzus mierinājuma un uzmundrinājuma vārdus gan no ķirurgu puses, kuri mani šuva, gan no māsiņu puses, kuri mani aprūpēja palātā.  Nodaļā biju tikai diennakti, jau 12. jūlijā tiku izrakstīta. Kaut arī laiks, ko pavadīju šajā nodaļā bija īss, bet no sirds varu teikt, ka jutos lieliski aprūpēta un drošībā.
Liels, liels paldies ik vienam no jums un visiem kopā! Paldies ķirurgiem, paldies māsiņām! Ir prieks, ka par spīti tik daudziem drausmīgiem gadījumiem, ar kuriem jums nākas saskarties, jūs saglabājat  lielisku attieksmi, iejūtību pret katru cietušo, kas nonāk jūsu nodaļā.
Vēlu šai nodaļai, jūsu darbiniekiem Dieva svētību, un saglabāt tādu pat attieksmi un gaisotni arī trupmāk, jo tas ir tik ļoti svarīgi katram cietušajam, kas nonāk jūsu aprūpē. Vien daži vārdi jau arī dod lielu artavu ceļā uz izveseļošanos!
Paldies arī ātrās palīdzības brigādei, kura mani nogādāja līdz Gaiļezeram!

7. Latvijas Republikas vēstnieks
Tallinā, 2016. gada 27. janvārī

Kā Latvijas vēstniekam Igaunijā man ir patiess prieks nodot jums visdziļākās pateicības apliecinājumus no Jūsu pacienta, Igaunijas pilsoņa Tõnis Rüütel kunga. Tõnis Rüütel kungs ir labi zināms man personīgi un Latvijas vēstniecībai Igaunijā. Nesen viņš iekļuva smagā satiksmes negadījumā Latvijā un tā rezultātā ārstējās Jūsu vadītājā klīnikā. Izpildot viņa lūgumu, ar lielu prieku vēlos izteikt pateicību par darbu, kas ir salīdzināms ar brīnumu. Īpaši liels paldies dr. Andrim Lāātam, dr. Andrim Vikmanim, dr. Mārim Apšvalkam un visam medicīniskajam personālam, kurš rūpējās par pacienta atlabšanu.

Patiesā cieņā,
Juris Bone
Latvijas vēstnieks Igaunijā.

5. Sirsnīgi pateicamies dakterim Jurim Zemmeram un 1.nodaļas māsiņām un sanitāriem par līdzjūtīgi saprotošo un iejūtīgo attieksmi Olafa Makāna aprūpē. Tuvinieki.

4. Izsaku pateicību Galvas un kakla ķirurģijas nodaļas sirsnīgajam un profesionālajam dakterim Viktoram Ustiņinam par veiksmīgām operācijām, kā arī anestezioloģei Aijai Krastiņai un visām māsiņām.
Pacients no Bauskas.

3. No sirds pateicos par atsaucību un sirsnību visam Latvijas okologijas centra 4. nodalas kolektīvam! Lai Jums veicas!

2. Onkoķirurģijas klīnikas 5B Krūts ķirurģijas nodaļas 3. palātas pacientes Marija, Valentīna, Aina un Ligita izsaka pateicību ķirurgam Mihailam Timofejevam un māsiņu kolektīvam par īpaši iejūtīgu un profesionālu attieksmi pret slimniecēm.

1. No visas sirds izsaku pateicību 19. nodaļas visam kolektīvam par manas slimības ārstēšanu, kā arī gribētu pateikties asinsvadu ķirurgam V. Zvirgzdiņam.
Ar cieņu Astrīda Tolmane

Vēlos izteikt pateicību Jūsu slimnīcas darbiniekiem. 12. februārī man tika veikta operācija 18. nodaļā, šī bija mana pirmā operācija mūžā. Reģistratūras dāma bija smaidīga. Nodaļā mani uzņēma operatīvi un nevienu brīdi nestāvēju gaidot vai nezinot, kas būs vai kas jādara. Jutos aprūpēta un pieskatīta.

Vislielākā loma manā ārstēšanas procesā gan pirms, gan operācijas laikā un arī pēc tās ir dakterim Konstantīnam Plotņikovam, kurš mani rūpīgi izmeklēja, nozīmēja papildu nepieciešamos izmeklējumus, skaidri un saprotami izskaidroja, ko un kāpēc iesaka darīt. Nevienā brīdī nešaubījos par ārsta kompetenci vai nozīmēto ārstēšanas gaitu. Jutos drošās un kompetentās rokās.

Paldies par katra darbinieka cilvēcīgumu un gādīgo attieksmi! Šie cilvēki tiešām strādā īstajā vietā. Esmu ļoti, ļoti pateicīga! Novēlu ikkatram veselību, izturību, prieku un gandarījumu par savu darbu, jo tas ir ļoti nozīmīgs!

Vēlos izteikt vissirsnīgāko pateicību par 21. gadsimtam atbilstošu attieksmi, empātiju un sirsnību trim Rīgas Austrumu slimnīcas dakteriem – Intensīvās terapijas klīnikas anesteziologiem, reanimatologiem: Oksanai Skvarkovskai, Edgaram Krivmanim un jo īpaši Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas neiroķirurģei, dakterei Evijai Strankalei..

Ar šiem dakteriem komunicējot kā pacienta radiniekam, izjutu iejūtību, jutos uzklausīta un saprasta, saņēmu psihoemocionālu atbalstu.

Paldies jums par cilvēcību!

Vēlos izteikt pateicību Jūsu slimnīcas darbiniekiem. 12. februārī man tika veikta operācija 18. nodaļā, šī bija mana pirmā operācija mūžā. Reģistratūras dāma bija smaidīga. Nodaļā mani uzņēma operatīvi un nevienu brīdi nestāvēju gaidot vai nezinot, kas būs vai kas jādara. Jutos aprūpēta un pieskatīta.
Vislielākā loma manā ārstēšanas procesā gan pirms, gan operācijas laikā un arī pēc tās ir dakterim Konstantīnam Plotņikovam, kurš mani rūpīgi izmeklēja, nozīmēja papildu nepieciešamos izmeklējumus, skaidri un saprotami izskaidroja, ko un kāpēc iesaka darīt. Nevienā brīdī nešaubījos par ārsta kompetenci vai nozīmēto ārstēšanas gaitu. Jutos drošās un kompetentās rokās.
Paldies par katra darbinieka cilvēcīgumu un gādīgo attieksmi! Šie cilvēki tiešām strādā īstajā vietā. Esmu ļoti, ļoti pateicīga! Novēlu ikkatram veselību, izturību, prieku un gandarījumu par savu darbu, jo tas ir ļoti nozīmīgs!

Vēlos izteikt vissirsnīgāko pateicību par 21. gadsimtam atbilstošu attieksmi, empātiju un sirsnību trim Rīgas Austrumu slimnīcas dakteriem – Intensīvās terapijas klīnikas anesteziologiem, reanimatologiem: Oksanai Skvarkovskai, Edgaram Krivmanim un jo īpaši Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas neiroķirurģei, dakterei Evijai Strankalei.
Ar šiem dakteriem komunicējot kā pacienta radiniekam, izjutu iejūtību, jutos uzklausīta un saprasta, saņēmu psihoemocionālu atbalstu.
Paldies jums par cilvēcību!

Izsaku pateicību stacionāra “Gaiļezers” 4. stāva 67. Covid-19 nodaļas darbiniekiem – gan aprūpes personālam, gan ārstiem par rūpēm man grūtos brīžos.
Šajā nodaļā strādā sava amata meistari – sirds cilvēki. Lai dakterei Ullai Rozenbergai izdodas izveidot sev izcilu darbinieku komandu.

Pateicība pienākas arī 1. nodaļas personālam un asoc. prof. Indrai Zeltiņai par sniegto palīdzību. Nav tādas pateicības, ko varētu izteikt vārdos, un kas spētu atlīdzināt paveikto no ārstu un aprūpes personāla puses.

Vēlos izteikt pateicību Jūsu slimnīcas darbiniekiem. 12. februārī man tika veikta operācija 18. nodaļā, šī bija mana pirmā operācija mūžā. Reģistratūras dāma bija smaidīga. Nodaļā mani uzņēma operatīvi un nevienu brīdi nestāvēju gaidot vai nezinot, kas būs vai kas jādara. Jutos aprūpēta un pieskatīta.

Vislielākā loma manā ārstēšanas procesā gan pirms, gan operācijas laikā un arī pēc tās ir dakterim Konstantīnam Plotņikovam, kurš mani rūpīgi izmeklēja, nozīmēja papildu nepieciešamos izmeklējumus, skaidri un saprotami izskaidroja, ko un kāpēc iesaka darīt. Nevienā brīdī nešaubījos par ārsta kompetenci vai nozīmēto ārstēšanas gaitu. Jutos drošās un kompetentās rokās.

Paldies par katra darbinieka cilvēcīgumu un gādīgo attieksmi! Šie cilvēki tiešām strādā īstajā vietā. Esmu ļoti, ļoti pateicīga! Novēlu ikkatram veselību, izturību, prieku un gandarījumu par savu darbu, jo tas ir ļoti nozīmīgs!

Vēlos izteikt pateicību Jūsu slimnīcas darbiniekiem. 12. februārī man tika veikta operācija 18. nodaļā, šī bija mana pirmā operācija mūžā. Reģistratūras dāma bija smaidīga. Nodaļā mani uzņēma operatīvi un nevienu brīdi nestāvēju gaidot vai nezinot, kas būs vai kas jādara. Jutos aprūpēta un pieskatīta.

Vislielākā loma manā ārstēšanas procesā gan pirms, gan operācijas laikā un arī pēc tās ir dakterim Konstantīnam Plotņikovam, kurš mani rūpīgi izmeklēja, nozīmēja papildu nepieciešamos izmeklējumus, skaidri un saprotami izskaidroja, ko un kāpēc iesaka darīt. Nevienā brīdī nešaubījos par ārsta kompetenci vai nozīmēto ārstēšanas gaitu. Jutos drošās un kompetentās rokās.

Paldies par katra darbinieka cilvēcīgumu un gādīgo attieksmi! Šie cilvēki tiešām strādā īstajā vietā. Esmu ļoti, ļoti pateicīga! Novēlu ikkatram veselību, izturību, prieku un gandarījumu par savu darbu, jo tas ir ļoti nozīmīgs!

Vēlos izteikt pateicību Jūsu slimnīcas darbiniekiem. 12. februārī man tika veikta operācija 18. nodaļā, šī bija mana pirmā operācija mūžā. Reģistratūras dāma bija smaidīga. Nodaļā mani uzņēma operatīvi un nevienu brīdi nestāvēju gaidot vai nezinot, kas būs vai kas jādara. Jutos aprūpēta un pieskatīta.

Vislielākā loma manā ārstēšanas procesā gan pirms, gan operācijas laikā un arī pēc tās ir dakterim Konstantīnam Plotņikovam, kurš mani rūpīgi izmeklēja, nozīmēja papildu nepieciešamos izmeklējumus, skaidri un saprotami izskaidroja, ko un kāpēc iesaka darīt. Nevienā brīdī nešaubījos par ārsta kompetenci vai nozīmēto ārstēšanas gaitu. Jutos drošās un kompetentās rokās.

Paldies par katra darbinieka cilvēcīgumu un gādīgo attieksmi! Šie cilvēki tiešām strādā īstajā vietā. Esmu ļoti, ļoti pateicīga! Novēlu ikkatram veselību, izturību, prieku un gandarījumu par savu darbu, jo tas ir ļoti nozīmīgs!

Vēlos izteikt sirsnīgu pateicību personīgi 5.A nodaļas vadītājam Dr. Andronikam Mitiļdžanam un visai nodaļas komandai!!! Biju jūsu rokās 26.11.19 – 16.12.19…”Liels paldies” ir vismazākais, ko varu pateikt šiem būrvīgiem cilvēkiem un fantastiskiem profesionāliem! Par jūsu uzmanību, laipnību,attieksmi pret pacientiem un humoru. Labākie dakteri un medpersonāls, ar zelta rokām un sirdīm !!!!! Liels jums paldies!!!

Arī,gribu pateikt liels paldies no visa sirds anestesioloģiem un intensīvas terapījas personālam!!!

Arī gribu atzīmēt fantastiskus ķimijterapijas nodaļas darbiniekus, īpaši dakteri E. Vecvageri un medmāsas Annu, Marīti, Marinu un visus citus, kuru vārdus nenosaucu! LIELS JUMS PALDIES!!!!

JŪS ESAT IZCILIE SPECIĀLISTI UN FANTASTISKIE CILVĒKI!!!
MILZĪGS PALDIES JUMS VISIEM PAR JŪSU DARBU!

Paldies, ka esat šeit ar mums un neaizbraucāt uz ārzemēm!

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.