Vienotais pieraksts: +371 67000610

Privātuma politika

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca pilnībā respektē Jūsu tiesības uz privātumu un neievāks nekādu personīgo informāciju par Jums šajā mājaslapā bez Jūsu atļaujas. Jebkura personīgā informācija, kuru Jūs brīvprātīgi nododat, tiks apstrādāta saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu, Vispārīgo datu aizsardzības regulu un citiem normatīvajiem aktiem.

Informācija, kuru Jūs brīvprātīgi nododat (piemēram, nosūtot mums e-pastu, izmantojot mājaslapas elektroniskās saziņas formu vai pacientu aptaujas formu), un cita informācija, kuru Jūs sniegsiet šādā veidā, nav pieejama trešajām personām un tiks izmantota tikai tiem mērķiem, kādiem Jūs šo informāciju sniedzāt.

Mājaslapa satur saites uz citu iestāžu vai organizāciju interneta resursiem, par kuru saturu vai privātuma praksi slimnīca nav atbildīga. Slimnīcai pieder autortiesības uz visu mājas lapā publicēto informāciju, izņemot tādu, kurā ir atsauce uz citu autoru. Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Rīgas Austrumu klīnisko universitātes slimnīcu ir obligāta.

Slimnīca neveic nekādas darbības mājaslapas lietotāju individuālai identifikācijai.

Sīkdatņu lietošana

Lai šī mājaslapa pienācīgi darbotos, dažreiz Jūsu ierīcē tiek izvietotas sīkdatnes (angļu valodā “cookies”). Šādas darbības veic lielākā daļa tīmekļa vietņu.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliels datu kopums, kas tiek saglabāts Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad atverat tīmekļa vietni. Tā palīdz atcerēties Jūsu lietotājvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, teksta izmēru un citus attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi tie nebūtu jānorāda no jauna.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai atcerētos ekrāna iestatījumus, piemēram, parādāmo krāsas kontrastu vai teksta izmēru, vai esat jau piekritis (vai nepiekritis) tam, ka mēs šajā vietnē izmantojam sīkdatnes, kā arī lai iegūtu anonimizētu pārskatu par lietotāju aktivitātēm vietnē atbilstoši Google Inc. pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un Google Analytics pakalpojuma sniegšanas noteikumiem.

Sīkdatnes nepieciešamas arī, lai, aizpildot elektroniskā pieteikuma formu, Jūsu iepriekš norādītie dati ik reizi nebūtu jāievada pilnībā no jauna. Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai Jūs personiski identificētu. Sīkdatnes nav obligāti jāiespējo, lai šī mājaslapa darbotos, bet, ja iespējosiet, Jums būs ērtāka tās lietošana.

Google Analytics

www.aslimnica.lv tīmekļa vietnē ir uzstādītas “Google Inc” izveidotās programmas “Google Analytics” veidotās sīkdatnes. “Google Analytics” sīkdatņu izmantošanas nolūks ir www.aslimnica.lv tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana tās apmeklētāju vajadzībām. Šim nolūkam tiek apkopota standarta žurnālierakstu informācija (pieslēguma laiks, ilgums, IP adrese) un anonīma informācija par Jūsu darbībām tīmekļa vietnē.

Šo sīkdatņu radītā informācija par to, kā Jūs izmantojat tīmekļa vietni, tiek nosūtīta uz “Google” serveriem ārvalstīs (kuri var neatrasties Latvijā vai Eiropas Savienībā) un tur saglabāta.

Saskaņā ar “Google Inc.” pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem Google minēto informāciju izmantos, lai SIA “Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca” vajadzībām izvērtētu, kā Jūs lietojat tīmekļa vietni, un sagatavotu pārskatus par apmeklētāju aktivitātēm tīmekļa vietnē.

Jūsu IP adrese, izmantojot IP anonimizāciju (dzēšot Jūsu IPv4 adreses pēdējo oktetu, kā arī IPv6 adreses pēdējos 80 bitus atmiņā iestatot uz nulli), Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomiskās zonas teritorijā tiek saīsināta un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei Amerikas Savienoto Valstu teritorijā esošajos “Google” serveros.

SIA “Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca” sīkdatnes neizmantos un to neļaus darīt nevienai trešai personai nolūkā atrast vai vākt jebkādu identificējamu personas informāciju par tīmekļa vietnes www.aslimnica.lv apmeklētājiem.

Tīmekļa vietnē www.aslimnica.lv izmantotās sīkdatnes


Sīkdatnes nosaukums Izmantošanas nolūks Apstrādes ilgums
_utma Sīkdatne reģistrē pirmo apmeklējumu (unikālo apmeklējumu) un pēdējo apmeklējumu (unikālo apmeklējumu) (“Google Analytics” sīkdatne) 2 gadus no izveidošanas
_utmb Sīkdatnes darbojas pāros, dodot iespēju aprēķināt apmeklējuma ilgumu.

_utmb reģistrē precīzu laiku, kad apmeklētājs sāk lietot tīmekļa vietni, bet _utmc – laiku, kad apmeklētājs pārstāj lietot tīmekļa vietni (“Google Analytics” sīkdatne)

līdz sesijas beigām
_utmc 30 minūtes, ja šajā laikā netiek reģistrēti jauni tīmekļa vietnes apmeklējumi
_utmz Sīkdatne norāda, no kurienes apmeklētājs ir ieradies tīmekļa vietnē (meklētājs, saite citā tīmekļa vietnē, ierakstot adresi pārlūkprogrammas adreses laukā u.tml.) (“Google Analytics” sīkdatne) 6 mēnešus no izveidošanas
_ga Izmanto, lai noteiktu tīmekļa vietnes unikālos apmeklētājus, piešķirot katram nejaušā kārtībā ģenerētu identifikatoru (“Google Universal Analytics” sīkdatne) 2 gadus no izveidošanas
_gid Izmanto, lai noteiktu tīmekļa vietnes unikālos apmeklētājus (“Google Universal Analytics” sīkdatne) 24 stundas no izveidošanas

Kā var kontrolēt sīkdatnes?

Sīkdatnes ir iespējams kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org. Varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Jums būs pašrocīgi jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet mūsu mājaslapu, kā arī varbūt nedarbosies daži pakalpojumi un funkcijas.

Jūs varat atteikties izmantot Google Analytics sīkdatnes, lejupielādējot un instalējot Google Analytics Opt-out Browser Add-on papildrīku.

Sīkdatņu dzēšana un pārvaldība interneta pārlūka programmās:

Chrome

Internet Explorer

Opera