Vienotais pieraksts: +371 67000610

Onkoloģisko pacientu psihoemocionālā atbalsta kabinets

Lai sniegtu mērķtiecīgus rehabilitācijas pakalpojumus un emocionālu atbalstu cilvēkiem ar onkoloģisku slimību un viņu tuviniekiem jebkurā ārstēšanas posmā, Latvijas Onkoloģijas centra telpās darbojas Onkoloģisko pacientu psihoemocionālā atbalsta kabinets.

Pieejamie speciālisti

Rast risinājumu sarežģītās dzīves situācijās pacientiem un viņu tuviniekiem palīdz Rehabilitācijas klīnikas komanda, kuras sastāvā ietilpst:

• psihologi;
  • fizioterapeiti;
  • audiologopēdi;
  • uztura speciālists;
  • mākslas terapeiti;
  • onkoloģiskās aprūpes māsa.

Visi Psihoemocionālā atbalsta kabineta pakalpojumi ir valsts apmaksāti gan pacientiem, gan viņu tuviniekiem.

Sniegtie pakalpojumi pacientiem un viņu tuviniekiem:

• atbalstu no kvalificētiem speciālistiem, lai palīdzētu rast risinājumus dažādām grūtībām (piem., komunikācijas ar draugiem un tuviniekiem uzlabošana, stresa, trauksmes un/vai nomāktības mazināšana, resursu stiprināšana u.c.)
  • informāciju par medicīniskās un sociālās aprūpēs iespējām
  • klīniskā psihologa, fizioterapeita, ergoterapeita un uztura speciālista konsultācijas, individuālas un grupu nodarbības
  • konsultācijas un grupu nodarbības pie uztura speciālista
  • informāciju par citām atbalsta iespējām

Grupu nodarbības:

Diena un laiks Telpa Speciālists
Grupu nodarbība Pirmdiena, plkst.: 11:00 Onkoloģisko pacientu psihoemocionālā atbalsta kabineta zāle Fizioterapeits
Grupu nodarbība Trešdiena, plkst.: 11:00 Onkoloģisko pacientu psihoemocionālā atbalsta kabineta zāle Fizioterapeits

Kontakti:

Atrašanās vieta: Latvijas Onkoloģijas centra stacionāra 1. stāvā (pie garderobes) (ieeja D1).
Tālrunis: +371 67040830
Mob. tālrunis: +371 27897440
Darba laiks: katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 16:00

Konsultācijas var saņemt pacienti un viņu tuvinieki:

• atnākot uz kabinetu BEZ iepriekšējā pieraksta (darba dienās no plkst. 9:00 līdz 16:00);
  • pierakstoties pie konkrētā speciālista pa tālruni 67040830, 27897440 vai klātienē;
  • ja nepieciešams, kabineta speciālisti, pēc uzaicinājuma, apmeklē pacientus arī stacionāra nodaļās (pēc medicīnas darbinieka, paša pacienta vai tuvinieka pieprasījuma).