Vienotais pieraksts: +371 67000610

Slimnīca uzņem Fatimas Dievmātes misionārus

No 8. līdz 16. decembrim Romas katoļu Rīgas arhidiecēzes draudzēs viesojās misionāri ar Fatimas Dievmātes statueti. Tā ir viena no sešām statujām, kuru misijas ceļojumiem pa visiem kontinentiem svētīja pāvests Francisks 2017. gadā, svinot Fatimas vēsts simtgadi. Tā ir lieliska iespēja ar redzamām zīmēm atgādināt par Dievmātes palīdzību gan mums pašiem, gan mūsu līdzcilvēkiem. Šī gada septembrī Fatimas Dievmātes komanda ar statuju jau viesojās uz pāris dienām Rīgā, savukārt šoreiz viņu ceļš veda arī uz Rīgas slimnīcām.

Ar Kapelānu dienesta iesaistīšanos un stacionāru Biķernieki un Latvijas Onkoloģijas centrs medicīnas darbinieku atbalstu misionāri varēja apmeklēt mūsu slimnīcu.

9. decembrī svinīgs dievkalpojums notika stacionāra Biķernieki Paliatīvajā nodaļā. Kā nodaļas vadītājs dr. Vilnis Sosārs atzina – tā ir liela svētība nodaļai un visai slimnīcai. 10. decembrī, ikmēneša dievkalpojuma ietvaros, svinīgs dievkalpojums notika arī Latvijas Onkoloģijas centrā.

Dievkalpojumu laikā kopā ar misionāriem un pacientiem lūdzām Dieva svētību gan pacientiem, gan slimnīcas visiem medicīnas darbiniekiem, gan arī visiem administrācijas un vadības darbiniekiem. Misionāri Paliatīvajā nodaļā un Oftalmoloģijas nodaļā nesa statueti uz palātām pie pacientiem, kuri to vēlējās. Šie brīži bija ļoti saviļņojoši daudziem. Turpmākajās dienās saņēmām daudzus pateicības apliecinājumus no cilvēkiem, par šo debešķīgo iespēju stiprināties ticībā un cerībā.