Vienotais pieraksts: +371 67000610

No 7. jūlija Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāros ir iespējams apmeklēt pacientus

Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības un saslimšanas gadījumu mazināšanos, no 7. jūlija, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāros ir iespējama tuvinieku apciemošana, bet apmeklētājiem jāņem vērā, ka ir definēti nosacījumi un kārtība, kas nepieciešama, lai nodrošinātu stingras epidemioloģiskās drošības prasības un nepieļautu pacientu inficēšanos ar Covid-19.
Atsevišķās nodaļās un stacionārā “Latvijas Infektoloģijas centrs”, rūpējoties par pacientu veselības stāvokli ierobežojums apmeklēt pacientus saglabāsies un būs atļauts tikai īpašos gadījumos ar ārsta atļauju. Pacientu vienlaicīgi drīkstēs apmeklēt 1 pieaugušais, apmeklējuma ieteicamais ilgums – līdz 1 stundai. Apmeklētājam jābūt derīgam Covid-19 vakcinācijas sertifikātam, kas apsardzes dienesta darbiniekam jāuzrāda kopā ar personu apliecinošu dokumentu. Apmeklētājam jālieto mutes un deguna aizsegs.

Apmeklējumu laiki

P.-Pk.: no 15:00 līdz 18:00
Se., Sv. un svētku dienās: no 11:00 līdz 13:00 un no 15:00 līdz 18:00

Lūdzam būt saprotošiem un ievērot personāla norādījumus, paldies!

Zemāk var iepazīties ar apmeklējuma laikiem un kārtību katrā stacionārā:

Apmeklētājam jābūt derīgam sertifikātam par veikto vakcināciju pret Covid-19