Vienotais pieraksts: +371 67000610

Informācija pacientu tuviniekiem un ambulatoro pakalpojumu saņēmējiem

Uzmanību!

Saņemot plānveida pakalpojumu stacionārā (iestājoties slimnīcā) vai dienas stacionārā nepieciešams uzrādīt vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, vai negatīvu Covid-19 infekcijas testu. Atsevišķos gadījumos, pirms sarežģītu manipulāciju saņemšanas jāuzrāda derīgs negatīvs Covid-19 infekcijas tests.

Informējam, ka, pamatojoties uz Ministru kabineta lēmumu, arī mūsu slimnīcas laboratorijā valsts apmaksātu Covid-19 PĶR un antivielu testu iespējams veikt tikai ar ārsta nosūtījumu.


Sākot no 7. jūlija ir atļauti pacientu apmeklējumi slimnīcā

Informējam, ka sākot ar 7. jūliju atkal ir atļauti pacientu apmeklējumi. Aicinām iepazīties ar nosacījumiem, kas jāievēro pacientu apmeklētājiem.

Nosacījumi:

  • Visu apmeklējuma laiku jālieto mutes un deguna aizsegu – ķirurģisko sejas masku vai FFP2/FFP3 respiratoru bez vārsta;
  • Pacientu vienlaicīgi drīkst apmeklēt ne vairāk kā 3 personas, pieļaujot lielāku skaitu ar ārsta vai dežūrārsta atļauju;
  • Ārpus noteiktā laika apmeklējumu jāsaskaņo ar tuvinieka ārstējošo ārstu vai dežūrārstu;

Apmeklējumu laiki:

  • Darba dienās no plkst. 15:00 – 19:00
  • Brīvdienās no plkst. 11:00 – 13:00 un 15:00 – 18:00

Ierobežojumi:

Stacionārā “Latvijas Infektoloģijas centrs”, intensīvās terapijas nodaļās, ķīmijterapijas nodaļās, hematoloģijas nodaļās, staru terapijas nodaļās un nodaļās, kurās ārstējas Covid-19 pacienti, apmeklējums ir iespējams tikai ar dežūrārsta atļauju.*

*Ņemot vērā pacienta veselības stāvokli, ārsts individuāli nosaka apmeklējuma ilgumu.

Ne vienmēr ir iespējams pacientu apmeklēt klātienē, tāpēc saprotot jūsu rūpes par tuvajiem cilvēkiem publicējam klīniku un nodaļu māsu posteņu tālruņus, zvanot, pa kuriem var noskaidrot pacienta veselības stāvokli vai nodot kādu ziņu, neizpaužot konkrētas diagnozes detaļas.

Apmeklējot Rīgas Austrumu klīnisko universitātes slimnīcu ikvienam jālieto medicīniskā maska.