Vienotais pieraksts: +371 67000610

Informācija pacientu tuviniekiem un ambulatoro pakalpojumu saņēmējiem

Ņemot vērā, ka klātienes pacientu apmeklējumi ir liegti un saprotot jūsu rūpes par tuvajiem cilvēkiem publicējam klīniku un nodaļu māsu posteņu tālruņus, zvanot, pa kuriem var noskaidrot pacienta veselības stāvokli vai nodot kādu ziņu, neizpaužot konkrētas diagnozes detaļas.

Sūtījumus stacionāra “Gaiļezers” nodaļu pacientiem var nodot  apsardzes dienesta postenī, kas atrodas 1. stāvā (stacionāra ieeja no pagalma, atvērta P- Sv  8:00 – 20:00), iepriekš sazinoties ar vajadzīgo nodaļu pa mājaslapā norādīto telefona numuru.

Uz paciņas obligāti ir jānorāda pacienta vārds, uzvārds, nodaļa. Lai mazinātu inficēšanās riskus, pacientiem var nodot tikai pašas nepieciešamākās lietas!

Ierodoties Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā, lai saņemtu ambulatoros pakalpojumus gan pacientam, gan arī pavadošajai personai jālieto mutes un deguna aizsegs.