Vienotais pieraksts: +371 67000610

Informācija pacientu tuviniekiem un ambulatoro pakalpojumu saņēmējiem

Daļu plānveida veselības aprūpes pakalpojumus un ārstu speciālistu konsultācijas turpmāk varēs saņemt tikai ar derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu vai negatīvu Covid-19 testu

Plašāka informācija šeit


Uzmanību!

Pacientam, stājoties stacionārā  t.sk.dienas stacionārā, ir jābūt veiktam SARS-CoV-2 RNS testam, kas nav vecāks par 24 – 72 stundām.

Informējam, ka, pamatojoties uz Ministru kabineta lēmumu, arī mūsu slimnīcas laboratorijā valsts apmaksātu Covid-19 PĶR un antivielu testu iespējams veikt tikai ar ārsta nosūtījumu.


Ņemot vērā, ka klātienes pacientu apmeklējumi ir liegti un saprotot jūsu rūpes par tuvajiem cilvēkiem publicējam klīniku un nodaļu māsu posteņu tālruņus, zvanot, pa kuriem var noskaidrot pacienta veselības stāvokli vai nodot kādu ziņu, neizpaužot konkrētas diagnozes detaļas.


Sūtījumus stacionāra “Gaiļezers” nodaļu pacientiem var nodot  apsardzes dienesta postenī, kas atrodas 1. stāvā (stacionāra ieeja no pagalma, atvērta P- Sv  8:00 – 20:00), iepriekš sazinoties ar vajadzīgo nodaļu pa mājaslapā norādīto telefona numuru.


Uz paciņas obligāti ir jānorāda pacienta vārds, uzvārds, nodaļa. Lai mazinātu inficēšanās riskus, pacientiem var nodot tikai pašas nepieciešamākās lietas!

Apmeklējot Rīgas Austrumu klīnisko universitātes slimnīcu ikvienam jālieto medicīniskā maska.