Vienotais pieraksts: +371 67000610

Informācija slimnīcas apmeklētājiem un pacientu tuviniekiem

Uzmanību!

Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības un saslimšanas gadījumu mazināšanos, no 7. jūlija, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāros ir iespējama tuvinieku apciemošana, bet apmeklētājiem jāņem vērā, ka ir definēti nosacījumi un kārtība, kas nepieciešama, lai nodrošinātu stingras epidemioloģiskās drošības prasības un nepieļautu pacientu inficēšanos ar Covid-19.

Plašāka informācija šeit:

Ierodoties Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā, lai saņemtu ambulatoros pakalpojumus gan pacientam, gan arī pavadošajai personai jālieto mutes un deguna aizsegs.

Informācija pacientu tuviniekiem!

• Vēršam jūsu uzmanību, ka Covid-19 pandēmijas laikā klātienes pacientu apmeklējumi ir liegti.
  • Lai mazinātu inficēšanās riskus pacientiem var nodot tikai pašas nepieciešamākās lietas!

Sūtījumus stacionāra “Gaiļezers” nodaļu pacientiem var nodot  apsardzes dienesta postenī, kas atrodas 1. stāvā (stacionāra ieeja no pagalma, atvērta P- Sv  8:00 – 20:00), iepriekš sazinoties ar vajadzīgo nodaļu pa mājaslapā norādīto telefona numuru.

Uz paciņas obligāti ir jānorāda pacienta vārds, uzvārds, nodaļa. Lai mazinātu inficēšanās riskus, pacientiem var nodot tikai pašas nepieciešamākās lietas!

Ņemot vērā, ka klātienes pacientu apmeklējumi ir liegti un saprotot jūsu rūpes par tuvajiem cilvēkiem publicējam klīniku un nodaļu māsu posteņu tālruņus, zvanot, pa kuriem var noskaidrot pacienta veselības stāvokli vai nodot kādu ziņu, neizpaužot konkrētas diagnozes detaļas.